Výsledková listina Dačického 12
10. 8. 2019

12 km

týmová soutěž

Nejmenší počet členů týmu: 3

Typ soutěže: běžný součet časů

Limit započítávaných výsledků: 3

1. Běžci Humpolec - 02:41:34

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.EremkaLibor#51M00:44:49.39
2.KotJiří#125M00:57:41.79
3.DvořákZdeněk #49M00:59:04.43

2. GP Kolín - 02:52:06

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PrchalPavel#201M00:54:08.16
2.KysilkaVratislav#144M00:54:39.87
3.BittnerováRadana#14F01:03:19.45
4.MűllerovaPetra#169F01:11:18.82
5.JarošováMartina#106F01:15:55.11
6.BuřičováMarcela#20F01:18:10.59

3. Sokol Kaly - 03:00:06

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Zrzavý Jan#308M00:59:44.97
2.HorkýJaromír#86M00:59:59.82
3.PavlíkDavid#189M01:00:23.78
4.MikšovskýJakub#165M01:03:52.87
5.RůžičkaJan#214M01:06:21.20
6.MikšovskáPetra#164F01:12:46.56

4. CDKH - 03:12:53

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ZajícJiří#303M00:54:16.66
2.ĎoubalJan#42M01:05:36.68
3.VavákováHelena#287F01:13:01.25

5. Dřevěné nohy Kolín - 03:14:08

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Geláček Pavel #58M00:59:34.00
2.HnídekJan#79M01:02:27.11
3.ŠandaPetr#251M01:12:07.89

6. Fotři - 03:19:13

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.FaltýnJiří#53M01:04:29.40
2.VilimovskýMartin#294M01:05:56.35
3.HavlováVeronika#73F01:08:48.05
4.HavelJan#70M01:08:52.10
5.FaltýnováPavlína #54F01:17:21.30
6.VilimovskáKateřina#293F01:32:11.17

7. Olympia training - 03:26:31

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Tremmel Jiří #274M01:06:55.41
2.MacháčekTomáš#152M01:06:55.68
3.MartinekPavel #154M01:12:41.63
4.PečenkováLucie#193F01:14:19.09
5.TesaříkováJindřiška#273F01:14:33.66

8. Šneci v běhu - 03:36:28

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VandasMartin#283M01:00:22.38
2.LinhartVladimír#148M01:05:19.51
3.JiskraMarek#112M01:30:47.44

9. Štálíci - 03:37:31

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠtálVáclav#258M01:03:49.55
2.ŠtálováMartina#259F01:15:04.23
3.VejdělekJosef#289M01:18:38.07
4.ŠtálováNaďa #260F01:19:34.68

10. Bonbon Praha - 03:45:09

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.NěmecMiloš#178M01:08:57.57
2.ŠtrosováAlice#267F01:15:08.68
3.ŠtrosOta#266M01:21:04.77

11. Škoda nedoběhnout - 03:58:31

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.DieievOleksii #41M01:14:07.09
2.VystavělFilip #302M01:20:26.89
3.SmetákDavid#231M01:23:58.12
4.AdamcováTereza#1F01:32:19.60
KumstátJan#141M00:00:00.00