Výsledková listina Dačického 12
10. 8. 2019

12 km Kategorie Zdo45


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Havránková DanielaPotěhy/Kerteam#75#F1.00:50:11Detail
2. Johaníková LucieAC Moravská Slávia Brno#114#F3.00:55:38+00:05:27Detail
3. Pavlíková MartinaOlympia Spartan Training Kutná Hora#192#F4.00:57:02+00:06:51Detail
4. Krejčíková IlonaHatě#134#F5.00:57:16+00:07:05Detail
5. Nováková AndreaPřelouč#182#F7.01:00:00+00:09:49Detail
6. Rejhonová EvaKolín#315#F8.01:00:45+00:10:34Detail
7. Čechová Markéta Frýdlant #28#F9.01:01:08+00:10:57Detail
8. Nováková AlenaPraha#181#F10.01:01:08+00:10:57Detail
9. Šmerhová PetraRadim#254#F11.01:02:07+00:11:56Detail
10. Bittnerová RadanaGP Kolín#14#F13.01:03:20+00:13:09Detail
11. Baťová EliškaLitomyšl#10#F14.01:03:23+00:13:12Detail
12. Danešová Martina Sázava#40#F15.01:06:04+00:15:53Detail
13. Hajkova MartinaKutná Hora#64#F16.01:06:10+00:15:59Detail
14. Šafránková KláraJenštejn#248#F17.01:07:13+00:17:02Detail
15. Srbová JohanaDománovice#236#F19.01:07:39+00:17:28Detail
16. Horáková AliceSportík Čáslav#85#F21.01:07:47+00:17:36Detail
17. Francová Michaela#330#F22.01:07:49+00:17:38Detail
18. Marusakova MartaSkuhrov#155#F23.01:08:02+00:17:51Detail
19. Lebedová Kateřina Kutná Hora#146#F25.01:08:44+00:18:33Detail
20. Havlová VeronikaTJ Fotři#73#F26.01:08:49+00:18:38Detail
21. Zvelebilová MarkétaUhlířské Janovice#309#F27.01:08:57+00:18:46Detail
22. Tvrdíková JanaKutná Hora#276#F28.01:09:15+00:19:04Detail
23. Vašíčková DominikaŠneci v běhu (Běžím pro Terezku)#285#F29.01:09:41+00:19:30Detail
24. Ledvinová KateřinaGP Kolín#334#F30.01:09:57+00:19:46Detail
25. Hájková JanaKutná Hora#63#F31.01:10:31+00:20:20Detail
26. Hurychová KristýnaKH#92#F32.01:10:33+00:20:22Detail
27. Novotná Denisa Mokrý banditi #183#F33.01:10:54+00:20:43Detail
28. Krasová Sabina#348#F34.01:11:10+00:20:59Detail
29. Műllerova PetraGP Kolín#169#F35.01:11:19+00:21:08Detail
30. Nasadošová IvaKutná Hora - Kaňk#170#F36.01:11:54+00:21:43Detail
31. Culbertson LenkaKutna Hora#25#F37.01:11:57+00:21:46Detail
32. Rajchmanová Anna Svatý Mikuláš#205#F38.01:12:36+00:22:25Detail
33. Mikšovská PetraSokol Kaňk#164#F39.01:12:47+00:22:36Detail
34. Rybenská JitkaAC Čáslav#217#F40.01:12:56+00:22:45Detail
35. Vaváková HelenaKutná Hora#287#F41.01:13:02+00:22:51Detail
36. Bílková KláraUhlířské Janovice#13#F42.01:13:24+00:23:13Detail
37. Hájková PavlaMalín#65#F43.01:13:40+00:23:29Detail
38. Šubotníková Ivana#331#F45.01:14:19+00:24:08Detail
39. Šmejkalová Kristýna Uhlířské Janovice #253#F46.01:14:19+00:24:08Detail
40. Pečenková LucieOlympia Spartan training#193#F47.01:14:20+00:24:09Detail
41. Nedomová IvaBěhej Poděbrady#171#F48.01:14:33+00:24:22Detail
42. Hoblová ZdenaKutná Hora#81#F50.01:14:37+00:24:26Detail
43. Cervanova AnnaPraha#21#F52.01:14:51+00:24:40Detail
44. Černá VeronikaPraha#31#F53.01:14:51+00:24:40Detail
45. Štálová MartinaŠtálíci#259#F55.01:15:05+00:24:54Detail
46. Sterrer AndreaNeufeld and der Leitha, Austria#242#F57.01:15:18+00:25:07Detail
47. Koutová LenkaRoztoky#127#F58.01:15:33+00:25:22Detail
48. Rauvolfová NicoleBáječné ženy v běhu/ GP Kolín#209#F59.01:15:47+00:25:36Detail
49. Aubrechtová ErikaKolín#4#F60.01:15:55+00:25:44Detail
50. Jarošová MartinaGP Kolín#106#F61.01:15:56+00:25:45Detail
51. Kottová GabrielaLiberec#317#F62.01:15:58+00:25:47Detail
52. Cervanová IvaPraha#22#F64.01:17:04+00:26:53Detail
53. Syrová KatkaKutná Hora#246#F65.01:17:20+00:27:09Detail
54. Faltýnová Pavlína TJ Fotři#54#F66.01:17:22+00:27:11Detail
55. Šnokhousová RadkaPraha#255#F67.01:17:55+00:27:44Detail
56. Zdenkova Lenka#305#F69.01:19:04+00:28:53Detail
57. Švorbová MarcelaKolín#271#F70.01:19:13+00:29:02Detail
58. Štálová Naďa Štálíci#260#F71.01:19:35+00:29:24Detail
59. Hanušová ZdeňkaGrunta, Kutna Hora#68#F72.01:20:03+00:29:52Detail
60. Suchá Alena#333#F73.01:20:45+00:30:34Detail
61. Ciroková Nikola#341#F74.01:21:50+00:31:39Detail
62. Špalková KateřinaKutná Hora#257#F75.01:22:00+00:31:49Detail
63. Havlíčková VlastaKutná Hora#72#F76.01:24:58+00:34:47Detail
64. Přibylová Michala#202#F78.01:25:30+00:35:19Detail
65. Houžvičková LucieČeský Šternberk#88#F79.01:26:17+00:36:06Detail
66. Severynova ViktoriaKolín#224#F80.01:28:15+00:38:04Detail
67. Vejvodová EvaKolín#290#F81.01:28:16+00:38:05Detail
68. Štolfová JanaŠneci v běhu#264#F82.01:30:49+00:40:38Detail
69. Urbanová AndreaKluky u Kutné Hory#280#F83.01:31:17+00:41:06Detail
70. Čepková Petra#30#F84.01:31:38+00:41:27Detail
71. Vilimovská KateřinaTJ Fotři#293#F85.01:32:12+00:42:01Detail
72. Růžičková JiřinaHlízov#216#F86.01:32:18+00:42:07Detail
73. Adamcová TerezaŠKODA nedoběhnout#1#F87.01:32:20+00:42:09Detail
74. Kňapová DanaMilovice#120#F88.01:35:35+00:45:24Detail
75. Komárková KateřinaKutná Hora#122#F89.01:36:54+00:46:43Detail
76. Kvízová Petra#343#F90.01:36:55+00:46:44Detail
77. Havelková VáclavaSrtg kutna hora#71#F91.01:41:51+00:51:40Detail
78. Randíková VeronikaKutná Hora#208#F93.02:00:40+01:10:29Detail
Kubíčková Lucie#137#F00:00:00Detail
Draplova IvanaKolín#43#F00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz