Výsledková listina Dačického 12
10. 8. 2019

12 km Kategorie Mdo55


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Miler JiříLawi Stars Mladá Boleslav#167#M1.00:44:00Detail
2. Eremka LiborBezci Humpolec#51#M2.00:44:50+00:00:50Detail
3. Viktora MilanPardubice#291#M3.00:45:58+00:01:58Detail
4. Váňa KarelAC Čáslav z.s.#282#M4.00:46:35+00:02:35Detail
5. Tvrdík Tomáš#340#M5.00:46:52+00:02:52Detail
6. Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM#56#M6.00:47:05+00:03:05Detail
7. Vrbenský JakubKutná Hora#300#M7.00:47:15+00:03:15Detail
8. Rogovik DimaOffice Depot Hradec Králové#212#M8.00:47:57+00:03:57Detail
9. Dvořák TomášKola Ledeč#48#M9.00:48:37+00:04:37Detail
10. Zelený ZbyněkHavlíčkova Borová#306#M10.00:48:45+00:04:45Detail
11. Dubják PetrJiskra Zruč n. S.#46#M11.00:49:18+00:05:18Detail
12. Štěpánek MartinPodhořany u Ronova#263#M12.00:49:45+00:05:45Detail
13. Vinduška Pavel AWS#295#M13.00:49:50+00:05:50Detail
14. Pavlík MichalOlympia Spartan Training Kutná Hora#190#M14.00:50:00+00:06:00Detail
15. Andrle JakubKostelec n.Č.lesy#3#M15.00:50:08+00:06:08Detail
16. Johaník JakubUherské Hradiště/Brno#113#M16.00:50:14+00:06:14Detail
17. Kotrba ŠtěpánJasmín Kutná Hora#126#M18.00:50:35+00:06:35Detail
18. Klíma MartinELMTRADE racing#119#M19.00:50:43+00:06:43Detail
19. Krejčí PavelPečky#132#M20.00:50:53+00:06:53Detail
20. Smékal JanČáslav#230#M21.00:50:55+00:06:55Detail
21. Štros DavidPerňa Systém#265#M22.00:51:06+00:07:06Detail
22. Horák JakubSportík Čáslav#84#M23.00:51:16+00:07:16Detail
23. Mařáček FrantišekChoceň#156#M24.00:51:17+00:07:17Detail
24. Němec JanKolín#177#M25.00:51:27+00:07:27Detail
25. Kowalczyk StanislavPardubice#128#M26.00:52:00+00:08:00Detail
26. Pucherna JanŠestajovice#203#M27.00:52:05+00:08:05Detail
27. Kučera MartinKolín#140#M28.00:52:09+00:08:09Detail
28. Cincibus OndřejAC Čáslav#24#M29.00:52:40+00:08:40Detail
29. Vodička JosefTJ Zentiva#297#M30.00:53:14+00:09:14Detail
30. Nič MiloslavMaraton klub Kladno#179#M31.00:53:18+00:09:18Detail
31. Prahl RadimRunning tours Prague#339#M32.00:53:32+00:09:32Detail
32. Černovský JiříKutná Hora#32#M33.00:53:44+00:09:44Detail
33. Bryx OndřejChrudim#18#M34.00:53:54+00:09:54Detail
34. Czagan JanSDH Dědek#27#M35.00:54:06+00:10:06Detail
35. Zajíc JiříClub Deportivo Kutná Hora#303#M37.00:54:17+00:10:17Detail
36. Jandus Daniel Zbraslavice #104#M38.00:54:22+00:10:22Detail
37. Číhař TomášChvojenec#36#M39.00:54:24+00:10:24Detail
38. Svoboda MartinTj Sokol Paběnice#245#M40.00:54:28+00:10:28Detail
39. Jeřábek RadimNPC KH#311#M41.00:54:30+00:10:30Detail
40. Kysilka VratislavGP Kolín#144#M42.00:54:40+00:10:40Detail
41. Hájek Jakub#312#M43.00:54:50+00:10:50Detail
42. Honzak PetrPraha 9#83#M45.00:55:31+00:11:31Detail
43. Skopal Vladimír Olympia Sparťan Training KH#227#M46.00:55:44+00:11:44Detail
44. Grauer Jakub#344#M47.00:55:52+00:11:52Detail
45. Doubrava David#338#M48.00:55:52+00:11:52Detail
46. Boháček PetrPrague Superboys#15#M49.00:56:20+00:12:20Detail
47. Zárybnický TomášLibice nad Cidlinou#342#M50.00:56:36+00:12:36Detail
48. Pícha PetrPáchováci#198#M51.00:56:46+00:12:46Detail
49. Jordanov Marcel#328#M52.00:56:57+00:12:57Detail
50. Dubják OndřejJiskra Zruč n. S.#45#M53.00:57:16+00:13:16Detail
51. Černý JakubSokol Kaňk#34#M54.00:57:22+00:13:22Detail
52. Pondělíček MichalHořovice #200#M55.00:57:27+00:13:27Detail
53. Kaplan DanielBěhej Poděbrady#116#M56.00:57:29+00:13:29Detail
54. Roberts Shaun#329#M57.00:57:37+00:13:37Detail
55. Kot JiříBěžci Humpolec#125#M58.00:57:42+00:13:42Detail
56. Zaremba JanReebok Run Crew#304#M59.00:57:54+00:13:54Detail
57. Auer ŠtefanKutná Hora#5#M60.00:58:10+00:14:10Detail
58. Kadlec JiříTJ Sokol Radostice#115#M61.00:58:26+00:14:26Detail
59. Tandler RomanKutná Hora#272#M62.00:58:29+00:14:29Detail
60. Polívka PetrČáslav#313#M63.00:58:31+00:14:31Detail
61. Szabo RobertCerhenice#247#M64.00:58:37+00:14:37Detail
62. Hasala OndřejTJ Sokol Libčice#69#M66.00:58:52+00:14:52Detail
63. Borský Michal#355#M67.00:58:57+00:14:57Detail
64. Richter PavelKlub splašených želviček#211#M69.00:58:59+00:14:59Detail
65. Dvořák Zdeněk Bezci Humpolec#49#M70.00:59:05+00:15:05Detail
66. Chalupa JosefHavlíčkův Brod#93#M71.00:59:08+00:15:08Detail
67. Funda Radek25A#57#M72.00:59:27+00:15:27Detail
68. Novák PetrKolín#319#M73.00:59:33+00:15:33Detail
69. Geláček Pavel Dřevěný nohy Kolín #58#M74.00:59:35+00:15:35Detail
70. Zrzavý JanSokol Kaňk#308#M75.00:59:45+00:15:45Detail
71. Hájek IvošČervené Janovice#59#M76.00:59:49+00:15:49Detail
72. Rejholec Josef#336#M77.00:59:56+00:15:56Detail
73. Horký JaromírSokol Kaňk#86#M78.01:00:00+00:16:00Detail
74. Jandus MilošZbraslavice#105#M79.01:00:11+00:16:11Detail
75. Číž JosefLázně Bohdaneč#37#M80.01:00:14+00:16:14Detail
76. Hájek OndrejAnděl#62#M81.01:00:17+00:16:17Detail
77. Vandas MartinAC Fimfárum#283#M82.01:00:23+00:16:23Detail
78. Pavlík DavidSokol Kaňk#189#M83.01:00:24+00:16:24Detail
79. Kollner PetrKutná Hora#121#M84.01:00:27+00:16:27Detail
80. Bala MartinSRTG Kolín #6#M85.01:00:40+00:16:40Detail
81. Rypáček RomanPraha#218#M88.01:01:12+00:17:12Detail
82. Varga JanPardubice#284#M89.01:01:14+00:17:14Detail
83. Starý FrantišekKutna Hora#239#M91.01:02:01+00:18:01Detail
84. Černovský RadekKutná Hora#33#M92.01:02:23+00:18:23Detail
85. Hnídek JanDřevěný Nohy Kolín#79#M93.01:02:28+00:18:28Detail
86. Výborný Michal#332#M94.01:03:01+00:19:01Detail
87. Meňák MiroslavBěžím pro Terezku#160#M95.01:03:04+00:19:04Detail
88. Chwistek Libor GP Kolin#101#M96.01:03:08+00:19:08Detail
89. Růžička VáclavRatenice#215#M97.01:03:13+00:19:13Detail
90. Železný MartinKutná Hora#310#M98.01:03:15+00:19:15Detail
91. Jakl Jan#326#M99.01:03:21+00:19:21Detail
92. Kučera DavidOlšany#139#M101.01:03:30+00:19:30Detail
93. Hurt LukášHorní Počernice#91#M102.01:03:39+00:19:39Detail
94. Štál VáclavŠtálíci#258#M103.01:03:50+00:19:50Detail
95. Mikšovský JakubSokol Kaňk#165#M104.01:03:53+00:19:53Detail
96. Pulda JanPardubice#204#M105.01:04:05+00:20:05Detail
97. Novotný Jiří UNO Srch#184#M106.01:04:11+00:20:11Detail
98. Valeš JaroslavKutná Hora#281#M107.01:04:13+00:20:13Detail
99. Nedvěd MarekKolín#173#M108.01:04:14+00:20:14Detail
100. Šmída JanSRTG Kolín#314#M109.01:04:21+00:20:21Detail
101. Sajfrt TomášPoděbrady#219#M110.01:04:25+00:20:25Detail
102. Turkovský FilipKutná Hora#275#M111.01:04:28+00:20:28Detail
103. Faltýn JiříTJ Fotři#53#M112.01:04:30+00:20:30Detail
104. Vališ PatrikKutná Hora#316#M113.01:04:34+00:20:34Detail
105. Chalupa LukášDiversity Beasts#94#M114.01:04:38+00:20:38Detail
106. Sova JanMP Praha#234#M115.01:04:38+00:20:38Detail
107. Viktora MilanVK Hodonin#292#M116.01:04:40+00:20:40Detail
108. Kotrba Jaroslav#347#M117.01:04:43+00:20:43Detail
109. Kareš JiříKOUDELNÍCI Kutná Hora#117#M118.01:04:44+00:20:44Detail
110. Slavíček Jan#228#M119.01:05:09+00:21:09Detail
111. Hajný Michal#350#M120.01:05:12+00:21:12Detail
112. Dvořák LukášKutná Hora#47#M121.01:05:16+00:21:16Detail
113. Cibulka LukášKutná Hora#23#M122.01:05:18+00:21:18Detail
114. Linhart VladimírŠneci v běhu#148#M123.01:05:20+00:21:20Detail
115. Hrabánek VojtěchVelký Osek#90#M124.01:05:25+00:21:25Detail
116. Černý MiroslavCD KH#35#M125.01:05:28+00:21:28Detail
117. Michálek Lukáš Rohozec#163#M126.01:05:34+00:21:34Detail
118. Ďoubal JanCDKH#42#M127.01:05:37+00:21:37Detail
119. Vavák JindřichKladno#286#M128.01:05:49+00:21:49Detail
120. Vavruška MichalKutná Hora#288#M130.01:05:56+00:21:56Detail
121. Vilimovský MartinTJ Fotři#294#M131.01:05:57+00:21:57Detail
122. Staněk MilanKenast Pečky#237#M132.01:06:08+00:22:08Detail
123. Růžička JanSokol Kaňk#214#M133.01:06:22+00:22:22Detail
124. Krejčí Tomáš#353#M134.01:06:33+00:22:33Detail
125. Hák JakubKutná Hora#66#M135.01:06:36+00:22:36Detail
126. Míšek JosefČáslav#352#M137.01:06:42+00:22:42Detail
127. Hájek LubošMalín#60#M138.01:06:42+00:22:42Detail
128. Matoušek MartinMaraton klub Kladno#157#M139.01:06:47+00:22:47Detail
129. Choutka PetrKutná Hora--Malín#97#M140.01:06:53+00:22:53Detail
130. Tremmel Jiří Olympia Spartan Training KH#274#M141.01:06:56+00:22:56Detail
131. Macháček TomášOlympia Spartan Training KH#152#M142.01:06:56+00:22:56Detail
132. Ernst MartinPrague Airport#52#M143.01:07:01+00:23:01Detail
133. Košťák Luboš#124#M144.01:07:25+00:23:25Detail
134. Klatka Martin#337#M145.01:07:27+00:23:27Detail
135. Kvasnička PetrStarý Kolín#142#M146.01:07:33+00:23:33Detail
136. Švarc MarekPraha - Suchdol#270#M147.01:07:50+00:23:50Detail
137. Pavlík MojmírBěhej Poděbrady#191#M148.01:08:13+00:24:13Detail
138. Knotek Vladimír#354#M149.01:08:36+00:24:36Detail
139. Klaus Liborstg kh#118#M150.01:08:40+00:24:40Detail
140. Havel JanTJ Fotři#70#M151.01:08:53+00:24:53Detail
141. Pektor PatrikKutná Hora#320#M152.01:08:53+00:24:53Detail
142. Kovář Ondřej#335#M154.01:09:08+00:25:08Detail
143. Houžvička IvanFofr Team Liblice#87#M155.01:09:08+00:25:08Detail
144. Fišer MiloslavKutná Hora#55#M156.01:09:19+00:25:19Detail
145. Hájek MatějMalín#61#M157.01:09:50+00:25:50Detail
146. Šťastný ZděnekPřední Lhota u Poděbrad#262#M158.01:09:58+00:25:58Detail
147. Louvar LukášSouňov#151#M159.01:09:58+00:25:58Detail
148. Hejný MartinČechtice#76#M160.01:10:06+00:26:06Detail
149. Rendla MichalSAP Concur#210#M161.01:10:24+00:26:24Detail
150. Chovanec DušanSK Snědá tíseň#99#M162.01:10:32+00:26:32Detail
151. Skalník PavelSK Snědá tíseň#225#M163.01:10:32+00:26:32Detail
152. Staněk Oldřich TomášHZS Kolín#238#M165.01:11:04+00:27:04Detail
153. Rakušan Vít Kolín #206#M166.01:11:05+00:27:05Detail
154. Vokoun Radek NPC KUTNA HORA#298#M167.01:11:12+00:27:12Detail
155. Oliva Jiří#346#M168.01:11:44+00:27:44Detail
156. Jelen Petr Skuhrov#107#M169.01:11:46+00:27:46Detail
157. Anton RobertKolín#318#M170.01:11:47+00:27:47Detail
158. Cvešpr OldřichKutná Hora 1#26#M171.01:12:01+00:28:01Detail
159. Bartl MatoušKutná Hora#9#M172.01:12:01+00:28:01Detail
160. Šanda PetrDřevěný Nohy Kolin#251#M173.01:12:08+00:28:08Detail
161. Janda TomášČáslav#103#M174.01:12:14+00:28:14Detail
162. Martinek Pavel Olimpia spartan training kh#154#M175.01:12:42+00:28:42Detail
163. Kvíz VladimírTuzemský Um#143#M176.01:12:43+00:28:43Detail
164. Steiger KamilNučice#241#M177.01:13:02+00:29:02Detail
165. Šanc PavelČervené Pečky#249#M178.01:13:13+00:29:13Detail
166. Kroupa RadekKolín#136#M179.01:13:39+00:29:39Detail
167. Dieiev Oleksii ŠKODA nedoběhnout#41#M180.01:14:08+00:30:08Detail
168. Cyprián Ondřej#325#M181.01:14:21+00:30:21Detail
169. Jirásko LubomírSrch#111#M182.01:14:29+00:30:29Detail
170. Nedvěd VladimírTeplice#175#M183.01:14:37+00:30:37Detail
171. Hobl TomášKutná Hora#80#M184.01:14:42+00:30:42Detail
172. Bernard JardaKutná Hora#12#M185.01:15:08+00:31:08Detail
173. Peukert JiříZruč nad Sázavou#196#M186.01:15:11+00:31:11Detail
174. Šourek MarekPrague#256#M187.01:15:16+00:31:16Detail
175. Škalda JanKutná Hora#252#M188.01:15:29+00:31:29Detail
176. Podškůbka Petr#349#M189.01:15:57+00:31:57Detail
177. Brandys MartinBučovice u Heřmanic#16#M191.01:16:35+00:32:35Detail
178. Novotný Petr#185#M193.01:17:23+00:33:23Detail
179. Sedláček RadimSumperk#221#M194.01:18:31+00:34:31Detail
180. Nedvěd AntonínKolín#172#M195.01:18:38+00:34:38Detail
181. Vejdělek JosefŠtálíci#289#M196.01:18:39+00:34:39Detail
182. Čtvrtečka Václav SRTG Kolín#39#M197.01:19:12+00:35:12Detail
183. Čtvrtečka VáclavKolín#38#M198.01:19:34+00:35:34Detail
184. Jílek MichalPraha 9#108#M199.01:19:52+00:35:52Detail
185. Pešout MichalVinařice#195#M200.01:19:55+00:35:55Detail
186. Chachalák Marian#351#M201.01:20:06+00:36:06Detail
187. Tylk PavelZásmuky#277#M202.01:20:19+00:36:19Detail
188. Vystavěl Filip ŠKODA nedoběhnout#302#M203.01:20:27+00:36:27Detail
189. Štros OtaBonbon Praha#266#M204.01:21:05+00:37:05Detail
190. Ondrášek PetrŽleby#186#M205.01:21:27+00:37:27Detail
191. Nedvěd TomášKolín#174#M206.01:21:43+00:37:43Detail
192. Chalupa Svatopluk#95#M207.01:22:46+00:38:46Detail
193. Růžek David#213#M209.01:23:25+00:39:25Detail
194. Smeták DavidŠKODA nedoběhnout#231#M210.01:23:59+00:39:59Detail
195. Spurný PetrSkrbeň#235#M211.01:26:29+00:42:29Detail
196. Brejsa DavidKluky#17#M212.01:26:35+00:42:35Detail
197. Pulda Roman#327#M213.01:26:39+00:42:39Detail
198. Berka Filip#324#M214.01:27:15+00:43:15Detail
199. Ulrich PetrKutná Hora#278#M216.01:28:30+00:44:30Detail
200. Ulrich ZdenekSK CHIRLU BRUDR#279#M217.01:28:32+00:44:32Detail
201. Kozubek PetrPraha 3#129#M218.01:28:48+00:44:48Detail
202. Jiskra MarekŠneci v běhu#112#M219.01:30:48+00:46:48Detail
203. Balvín Patrik#8#M220.01:31:39+00:47:39Detail
204. Randík LukášKutná Hora#207#M221.01:59:35+01:15:35Detail
Kumstát JanŠKODA nedoběhnout#141#M00:00:00Detail
Krejčík TomášUCHD Klub Úmonín#133#M00:00:00Detail
Kubišta PetrSokol Kolín#138#M00:00:00Detail
Mazac MartinCaslav#159#M00:00:00Detail
Pícha LukášKutná Hora#197#M00:00:00Detail
Listopad JanOlympia Spartan Training Kutná Hora#149#M00:00:00Detail
Votruba Mario ČÁSLAV #345#M00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz