Výsledková listina Mattoni FreeRun Park Race - Konopiště
28. 9. 2019

14 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Semenchukov MaximRunning Cheff#311#M1.M301.00:52:48Detail
2. Nehonský ZdenekKALAS Sportswear#361#M2.M302.00:52:48+00:00:00Detail
3. Němec JanKolín#438#M3.M401.00:55:36+00:02:4800:55:33.17Detail
4. Madron MilošRozběháme Prahu#402#M4.M402.00:55:51+00:03:03Detail
5. Bubeníček Jiří Slůňata#214#M5.M501.00:56:17+00:03:29Detail
6. Mates Jakub#257#M6.M201.00:56:21+00:03:3300:56:17.93Detail
7. Kazda JiříSC Jičín#384#M7.M303.00:57:48+00:05:00Detail
8. Pavliš JiříHumbuk#430#M8.M304.00:57:57+00:05:0900:57:55.53Detail
9. Kučera MartinKolín#277#M9.M305.00:58:17+00:05:2900:58:13.45Detail
10. Korábik MichalTábor#192#M10.M306.00:58:23+00:05:3500:58:21.74Detail
11. Marek PavelMK Seitl Ostrava#23#M11.M502.00:58:53+00:06:0500:58:49.36Detail
12. Hort TomášMattoni FreeRun Brno - Lužánky#326#M12.M202.00:59:04+00:06:1600:59:01.67Detail
13. Bursey PeterOld Town Runners#327#M13.M403.00:59:23+00:06:35Detail
14. Vaněk PavelPraha #294#M14.M503.01:00:34+00:07:46Detail
15. Zanozina Ekaterina#5#F1.Z301.01:00:38+00:07:50Detail
16. Ardamica DavidBěžím pro.cz Centrum Bazalka#152#M15.M203.01:01:08+00:08:2001:01:06.85Detail
17. Němec Vojtěch#10#M16.M404.01:01:21+00:08:3301:01:15.63Detail
18. Beneš MichalRoztoky#72#M17.M405.01:01:39+00:08:5101:01:34.21Detail
19. Komín Bohuslav Mattoni FreeRun Zlín#237#M18.M406.01:01:44+00:08:5601:01:41.56Detail
20. Brchel JanVrané nad Vltavou#89#M19.M307.01:02:10+00:09:2201:02:07.33Detail
21. Halounek JanVokovicke rychlobezky#374#M20.M407.01:02:13+00:09:25Detail
22. Jones Steve#304#M21.M308.01:02:23+00:09:3501:02:11.91Detail
23. Němec Arnošt#293#M22.M504.01:02:27+00:09:3901:02:24.46Detail
24. Petr MilanMattoni FreeRun Jihlava#424#M23.M408.01:03:11+00:10:2301:03:05.78Detail
25. Vaněk PetrŠneci v běhu#53#M24.M505.01:03:47+00:10:5901:03:44.55Detail
26. Káš František#282#M25.M204.01:04:18+00:11:3001:04:11.37Detail
27. Urban LukášPraha 11#422#M26.M309.01:04:21+00:11:3301:04:18.95Detail
28. Příhoda RomanMattoni FreeRun Jihlava#367#M27.M409.01:04:34+00:11:4601:04:28.44Detail
29. Olejníčková LucieMattoni FreeRun Frýdek-Místek - Olešná#248#F2.Z401.01:04:40+00:11:52Detail
30. Chvátalová MarkétaSDH Dolní Jirčany#3#F3.Z402.01:04:55+00:12:0701:04:50.81Detail
31. Šída AdamAC Kachna Blšany #284#M28.M3010.01:04:59+00:12:1101:04:55.52Detail
32. Richter MichaelTT Astra Benešov#434#M29.M4010.01:05:52+00:13:0401:05:48.05Detail
33. Zoller Rudolf Mattoni FreeRun Jablonec n. N. - přehrada#27#M30.M506.01:05:58+00:13:1001:05:56.96Detail
34. Bucha BorisCrossfiet Commited#418#M31.M3011.01:06:12+00:13:2401:06:02.11Detail
35. Blažek JiříMattoni FreeRun Jablonec n. N. - přehrada#25#M32.M4011.01:06:33+00:13:45Detail
36. Šplíchal Vojtěch#291#M33.M3012.01:06:34+00:13:4601:06:30.20Detail
37. Náprstek MilanSlaný #290#M34.M3013.01:06:35+00:13:4701:06:30.35Detail
38. Štrunc MarekNučice#151#M35.M3014.01:06:57+00:14:09Detail
39. Kleibl Michal#289#M36.M4012.01:07:11+00:14:2301:07:03.48Detail
40. Steiger MarekFortex Moravský Beroun#436#M37.M3015.01:07:12+00:14:2401:07:08.13Detail
41. Cerny JakubASK Slavia#79#M38.M4013.01:07:22+00:14:3401:07:16.65Detail
42. Turek Josef#128#M39.M3016.01:07:32+00:14:4401:07:21.09Detail
43. Vítková ZuzanaMFR Ústí nad Labem / Střekov#183#F4.Z501.01:07:43+00:14:5501:07:41.50Detail
44. Woronycz PetrMattoni FreeRun Mladá Boleslav#227#M40.M205.01:07:55+00:15:0701:07:52.13Detail
45. Němcová MartinaMattoni FreeRun Praha - Braník#251#F5.Z302.01:08:13+00:15:2501:08:04.83Detail
46. Marek TomášPhotogenic Runners#330#M41.M4014.01:08:22+00:15:3401:08:18.00Detail
47. Celba JiříNáchod#98#M42.M601.01:08:29+00:15:4101:08:23.26Detail
48. Gilanyi Jan#213#M43.M3017.01:08:47+00:15:5901:08:37.75Detail
49. Urválek TomášMattoni FreeRun Opava#230#M44.M3018.01:09:08+00:16:2001:08:53.09Detail
50. Urbanec Jan Zaječice#399#M45.M3019.01:09:21+00:16:3301:09:16.28Detail
51. Kalousová TerezieMattoni FreeRun Náchod - Běloves#123#F6.Z303.01:09:21+00:16:3301:09:12.59Detail
52. Hartmann MarekMattoni FreeRun Mladá Boleslav#229#M46.M206.01:09:38+00:16:5001:09:35.48Detail
53. Bobek AlešMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Svádov#140#M47.M4015.01:10:05+00:17:1701:10:01.90Detail
54. Clavel RenaudMattoni FreeRun Praha - Braník#388#M48.M4016.01:10:12+00:17:2401:10:04.73Detail
55. Ledvinová SimonaMFR Letná#29#F7.Z304.01:10:16+00:17:2801:10:13.58Detail
56. Beštová MichaelaPlzeňská 12tka#267#F8.Z403.01:10:22+00:17:3401:10:13.18Detail
57. Řízek JiříMattoni FreeRun Náchod - Běloves#124#M49.M3020.01:10:38+00:17:5001:10:28.53Detail
58. Márová KláraMattoni FreeRun Praha-Hvězda#179#F9.Z305.01:10:40+00:17:5201:10:34.29Detail
59. Marat PetrMattoni FreeRun Jablonec n. N. - přehrada#343#M50.M507.01:10:51+00:18:0301:10:49.16Detail
60. Hanousková MartinaVeltrusy#379#F10.Z404.01:10:53+00:18:0501:10:52.55Detail
61. Karas AdamHavlíčkův Brod#319#M51.M207.01:11:12+00:18:2401:11:06.65Detail
62. Němec Ladislav#133#M52.M3021.01:11:12+00:18:2401:11:10.92Detail
63. Bém AlešMattoni FreeRun Jablonec n. N. - přehrada#243#M53.M3022.01:11:16+00:18:2801:11:13.30Detail
64. Struška DavidHulín#373#M54.M208.01:11:33+00:18:4501:11:23.75Detail
65. Zelenka PetrPraha 3#354#M55.M4017.01:11:37+00:18:49Detail
66. Malý MichalMattoni FreeRun Jablonec n. N. - přehrada#24#M56.M4018.01:11:47+00:18:5901:11:45.80Detail
67. Jezek JiriPraha#136#M57.M4019.01:12:16+00:19:2801:12:10.29Detail
68. Volková Lucie#215#F11.Z201.01:12:19+00:19:3101:12:10.54Detail
69. Prchlíková BarboraBenešovský běžecký klub#206#F12.Z405.01:12:31+00:19:4301:12:27.68Detail
70. Novakova LuciaPsary#1#F13.Z406.01:12:39+00:19:5101:12:33.94Detail
71. Matouš VítězslavPraha-Karlín#212#M58.M4020.01:12:43+00:19:5501:12:39.67Detail
72. Peichl Jaroslav#175#M59.M209.01:12:52+00:20:0401:12:44.27Detail
73. Křepel VladimírMattoni FreeRun Plzeň - Borský park#232#M60.M3023.01:12:56+00:20:0801:12:39.77Detail
74. Ferfecki VítPraha#346#M61.M2010.01:13:05+00:20:1701:12:57.60Detail
75. Fabčinová KatarínaMattoni FreeRun Praha - Stromovka#9#F14.Z306.01:13:09+00:20:2101:13:01.23Detail
76. Kudějová Barbora#15#F15.Z202.01:13:09+00:20:2101:13:01.59Detail
77. Kolářová ZdeňkaKrnov#342#F16.Z407.01:13:27+00:20:3901:13:21.86Detail
78. Závorka MilanSDH Chabeřice#381#M62.M2011.01:13:48+00:21:00Detail
79. Makovičková PetraŠneci v běhu#362#F17.Z307.01:14:08+00:21:2001:14:02.53Detail
80. Závadská EvaTakeda Running Team#403#F18.Z408.01:14:12+00:21:2401:14:05.43Detail
81. Possolt MartinLubenec#52#M63.M3024.01:14:13+00:21:2501:14:09.54Detail
82. Minaříková MichaelaLoTe#224#F19.Z409.01:14:39+00:21:5101:14:35.18Detail
83. Hanousek MiroslavVeltrusy#380#M64.M4021.01:14:40+00:21:52Detail
84. Soukup VladimírKladno#432#M65.M4022.01:15:03+00:22:1501:14:57.32Detail
85. Kolenský Ondřej Čelákovice#315#M66.M3025.01:15:03+00:22:1501:14:58.37Detail
86. Sedláčková MichaelaMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Svádov#203#F20.Z308.01:15:11+00:22:2301:15:08.60Detail
87. Černecká Hnízdilová TerezaMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Svádov#202#F21.Z309.01:15:12+00:22:2401:15:07.58Detail
88. Kobylkina Natalia#17#F22.Z3010.01:15:24+00:22:3601:15:17.14Detail
89. Kaminská SimonaMattoni FreeRun Havířov#228#F23.Z502.01:15:26+00:22:38Detail
90. Janegová HelenaMattoni FreeRun Jablonec n. N. - přehrada#26#F24.Z503.01:15:32+00:22:4401:15:30.39Detail
91. Černotová HelenaPraha#21#F25.Z4010.01:15:35+00:22:4701:15:26.82Detail
92. Motlová Tereza#146#F26.Z3011.01:16:04+00:23:1601:15:56.74Detail
93. Nava OlivierCesky maraton klub#14#M67.M4023.01:16:21+00:23:3301:16:12.93Detail
94. Mrázová LucieMattoni FreeRun Biřička HK#173#F27.Z203.01:16:22+00:23:3401:16:14.43Detail
95. Rejcha MilanVelká Hleďsebe#39#M68.M602.01:16:23+00:23:3501:16:16.67Detail
96. Jiránek JanPraha#440#M69.M3026.01:16:34+00:23:4601:16:27.11Detail
97. Hložková MonikaPraha#154#F28.Z3012.01:16:43+00:23:55Detail
98. Holcman Aleš#7#M70.M508.01:16:50+00:24:0201:16:41.82Detail
99. Pöschlová NikolaNové Strašecí#305#F29.Z204.01:17:00+00:24:1201:16:56.61Detail
100. Barkac Pavel#8#M71.M3027.01:17:04+00:24:1601:16:56.16Detail
101. Davídková LenkaBěhny#265#F30.Z4011.01:17:16+00:24:2801:17:07.26Detail
102. Konečná Gabriela Běhny#266#F31.Z4012.01:17:19+00:24:3101:17:09.50Detail
103. Prachařová KateřinaPraha 10 Uhříněves#414#F32.Z3013.01:17:33+00:24:4501:17:24.65Detail
104. Vačkářová MiroslavaLomnice nad Lužnicí#163#F33.Z4013.01:18:06+00:25:1801:17:58.49Detail
105. Bicková AndreaTřeboň#164#F34.Z205.01:18:21+00:25:3301:18:11.85Detail
106. Holub MichalPraha 6#407#M72.M509.01:18:29+00:25:4101:18:25.61Detail
107. Pöschl ZdeněkNové Strašecí#307#M73.M603.01:18:36+00:25:4801:18:32.85Detail
108. Štěpánek JanSázava#364#M74.M4024.01:18:37+00:25:4901:18:28.52Detail
109. Hynkova AdelaPraha#428#F35.Z3014.01:18:38+00:25:5001:18:31.75Detail
110. Bursík MartinBenešov#375#M75.M4025.01:18:48+00:26:0001:18:38.71Detail
111. Horvát DavidNymburk#416#M76.M4026.01:18:48+00:26:00Detail
112. Peršl RadanaSDH Praha - Miškovice#77#F36.Z4014.01:19:29+00:26:4101:19:24.26Detail
113. Bašusová DrahomíraPraha#71#F37.Z504.01:19:42+00:26:5401:19:40.21Detail
114. Dintar JosefMnisek Pod Brdy#310#M77.M3028.01:19:45+00:26:5701:19:32.58Detail
115. Krumbholzová Álajinej gang#73#F38.Z4015.01:19:50+00:27:0201:19:48.10Detail
116. Špaček Jan#156#M78.M2012.01:20:05+00:27:1701:19:53.83Detail
117. Horčicová ZdenkaKateřinky#331#F39.Z206.01:20:09+00:27:2101:20:07.11Detail
118. Řízková EvaŠneci v běhu#318#F40.Z207.01:20:10+00:27:2201:19:58.29Detail
119. Gryčová JanaPraha#155#F41.Z208.01:20:10+00:27:2201:19:58.79Detail
120. Starý OldřichŽrouti#107#M79.M3029.01:20:33+00:27:4501:20:28.95Detail
121. Fialová LenkaMattoni FreeRun Plzeň - Borský park#352#F42.Z209.01:20:54+00:28:0601:20:42.03Detail
122. Rampír Tomáš Mattoni FreeRun Jihlava#351#M80.M3030.01:21:14+00:28:2601:21:06.73Detail
123. Rajdlová MonikaNymburk#84#F43.Z3015.01:21:21+00:28:3301:21:16.31Detail
124. Šnokhousová RadkaPraha#335#F44.Z3016.01:21:23+00:28:3501:21:14.51Detail
125. Krejčová JitkaŠtefko running team#129#F45.Z3017.01:21:33+00:28:4501:21:22.87Detail
126. Oslej DušanMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov#47#M81.M5010.01:21:37+00:28:4901:21:32.54Detail
127. Bíza JaroslavHradec Králové#286#M82.M604.01:21:42+00:28:5401:21:35.76Detail
128. Trnková IvaPraha 9 - Prosek#38#F46.Z3018.01:21:44+00:28:5601:21:37.38Detail
129. Gargulák FilipSlaný#356#M83.M2013.01:21:53+00:29:0501:21:44.93Detail
130. Turňová JitkaMattoni FreeRun Jihlava#347#F47.Z4016.01:22:00+00:29:1201:21:54.14Detail
131. Kovářík VladimírZeleneč v Čechách#383#M84.M4027.01:22:47+00:29:5901:22:36.23Detail
132. Vilímek StanislavBenešovský běžecký klub#130#M85.M605.01:22:49+00:30:0101:22:41.67Detail
133. Suchý OndřejBenešov u Prahy#357#M86.M3031.01:23:10+00:30:22Detail
134. Honsová RadanaFitpecky#276#F48.Z4017.01:23:17+00:30:2901:23:07.36Detail
135. Tlustá JitkaPraha 4#16#F49.Z3019.01:23:17+00:30:2901:23:05.91Detail
136. Oracka Monika#420#F50.Z2010.01:23:26+00:30:3801:23:15.30Detail
137. Ptáčková Jana Mattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov#50#F51.Z3020.01:24:31+00:31:4301:24:27.73Detail
138. Stránský MartinMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov#51#M87.M5011.01:24:32+00:31:4401:24:28.32Detail
139. Gebrlínová VeronikaKamenice#96#F52.Z3021.01:24:48+00:32:0001:24:46.63Detail
140. Ardamicová RadkaBěžím pro.cz Centrum Bazalka#153#F53.Z3022.01:25:19+00:32:3101:25:17.47Detail
141. Svobodova StepankaZeleneč v Čechách#78#F54.Z4018.01:25:51+00:33:0301:25:44.76Detail
142. Brabcová RadmilaPraha#165#F55.Z4019.01:25:59+00:33:1101:25:47.31Detail
143. Srbová MichaelaŽrouti#106#F56.Z3023.01:26:15+00:33:2701:26:10.54Detail
144. Kuklová ZuzanaMattoni FreeRun Jablonec n. N. - přehrada#244#F57.Z3024.01:28:05+00:35:1701:27:54.42Detail
145. Lexmanová MarcelaMattoni FreeRun Jablonec n. N. - přehrada#303#F58.Z4020.01:28:06+00:35:1801:28:02.74Detail
146. Štepo MichalŠneci v běhu#157#M88.M4028.01:28:06+00:35:1801:27:59.22Detail
147. Drobník TomášMattoni FreeRun Jablonec n. N. - přehrada#41#M89.M5012.01:29:25+00:36:3701:29:13.62Detail
148. Vorlová NikolaPraha#145#F59.Z2011.01:29:59+00:37:1101:29:50.64Detail
149. Macháček JiříMattoni FreeRun Biřička HK#172#M90.M3032.01:31:58+00:39:1001:31:49.46Detail
150. Zachova DagmarPraha 10#426#F60.Z3025.01:32:05+00:39:1701:31:55.72Detail
151. Thornton Monika Praha #170#F61.Z3026.01:33:10+00:40:2201:33:02.98Detail
152. Maucher BlankaMattoni FreeRun Karlovy Vary - Meandr#340#F62.Z4021.01:33:16+00:40:2801:33:12.42Detail
153. Heiserová HanaMattoni FreeRun Karlovy Vary - Meandr#341#F63.Z4022.01:34:26+00:41:3801:34:21.69Detail
154. Opočenská Dominika#139#F64.Z2012.01:34:40+00:41:5201:34:29.84Detail
155. Hašková MartinaKladno#309#F65.Z2013.01:35:09+00:42:2101:34:59.50Detail
156. Holcmanová MiroslavaBK jeleni#6#F66.Z505.01:35:32+00:42:44Detail
157. Šubrtová MartinaBroumov#389#F67.Z2014.01:36:11+00:43:2301:36:05.26Detail
158. Talaš RomanZlín#358#M91.M3033.01:36:12+00:43:2401:36:05.18Detail
159. Komeiserová PavlaPraha#221#F68.Z3027.01:39:01+00:46:1301:38:50.18Detail
160. Kopp DavidPraha#231#M92.M3034.01:39:02+00:46:1401:38:50.28Detail
161. Jedličková PetraPraha#62#F69.Z4023.01:39:59+00:47:1101:39:51.14Detail
162. Jedličková Kristýna Praha#63#F70.Z2015.01:39:59+00:47:1101:39:50.95Detail
163. Bártová Marie#359#F71.Z2016.01:40:30+00:47:4201:40:19.97Detail
164. Kováříková VeronikaZeleneč v Čechách#355#F72.Z4024.01:40:31+00:47:43Detail
165. Adamik JanSkins Adamik #336#M93.M3035.01:40:36+00:47:4801:40:28.89Detail
166. Hluchá Lenka Kladno#308#F73.Z3028.01:50:38+00:57:5001:50:28.31Detail
Rusínová ZuzanaMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Svádov#70#FZ3000:00:00Detail
Vosátka Jan Mnichovice#80#MM3000:00:00Detail
DNF Kotěšovec MartinMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Svádov#292#MM30DNF Detail
DNS Erben OndřejBohemka#143#MM30DNS Detail
DNS Mareček JiříPraha 2#28#MM40DNS Detail
DNS Prokopová PetraŠneci v běhu#54#FZ40DNS Detail
DNS Vyhnisová MichaelaKlatovy#61#FZ40DNS Detail
DNS Karchňák Jan TJ MDDM Ostrov #64#MM20DNS Detail
DNS Šimáčková ŠárkaPraha#65#FZ20DNS Detail
DNS Procházková IrenaTJ Háje#69#FZ50DNS Detail
DNS Křen JanPlzeň#90#MM30DNS Detail
DNS Mertová EvaŽrouti#99#FZ30DNS Detail
DNS Haller MarekSecovce#100#MM30DNS Detail
DNS Brodská Kateřina#150#FZ30DNS Detail
DNS Doležal ZdeněkJarkovice#166#MM30DNS Detail
DNS Planka MichalMattoni FreeRun Zlín#167#MM30DNS Detail
DNS Kaňuková Lucie Mattoni FreeRun Biřička HK#176#FZ20DNS Detail
DNS Tylová HanaMattoni FreeRun Biřička HK#177#FZ20DNS Detail
DNS Chaloupkova BarboraMattoni FreeRun Biřička HK#178#FZ20DNS Detail
DNS Novák Václav Dubeč#184#MM40DNS Detail
DNS Nygrýn VáclavDěčín#207#MM40DNS Detail
DNS Kašová MarcelaDěčín#209#FZ30DNS Detail
DNS Milfeit Michal#258#MM20DNS Detail
DNS Novotná BarboraPraha #366#FZ20DNS Detail
DNS Beck ZdenekNo Limit#377#MM40DNS Detail
DNS Klásková KláraMattoni FreeRun Plzeň - Borský park#378#FZ30DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz