Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros
7. 4. 2019

MUŽI


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta1234
1. Novák DavidSalomon/Suunto#437#MUŽI A1.00:34:2400:08:28.4000:08:46.6100:08:43.0100:08:25.25Detail
2. Zima MatějTJ Lokomotiva Trutnov#264#MUŽI A2.M PŘEBOR1.00:34:34+00:00:1000:08:30.1400:08:44.6400:08:43.1200:08:35.93Detail
3. Vokrouhlík Michal#261#MUŽI A3.00:35:23+00:00:5900:08:29.8300:08:49.4100:09:06.8800:08:56.65Detail
4. Hejl RadekLetohrad#66#MUŽI B1.00:35:25+00:01:0100:08:30.1900:08:54.7100:09:07.4000:08:52.53Detail
5. Petiška OndřejJaroměř#431#MUŽI A4.00:35:54+00:01:3000:08:29.6200:08:51.7300:09:10.6400:09:21.18Detail
6. Cieciuch MaciejOlaws Zlotoryja#442#MUŽI B2.00:38:22+00:03:5800:08:59.6800:09:40.1700:09:52.1400:09:49.47Detail
7. Špína MartinBorek Pod Troskami#439#MUŽI A5.00:38:43+00:04:1900:08:50.6100:09:38.1900:09:58.7100:10:14.54Detail
8. Provazník JosefSOKOL VALTEŘICE#199#MUŽI A6.M AB ČOS1.00:38:54+00:04:3000:09:38.9400:09:42.7800:09:47.3600:09:44.03Detail
9. Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk#47#MUŽI B3.00:39:10+00:04:4600:09:17.9600:09:53.2600:09:57.8400:10:00.20Detail
10. Hrůša VojtěchTj Sokol Hradec Králové#80#MUŽI A7.M AB ČOS2.M PŘEBOR2.00:40:01+00:05:3700:09:13.7700:10:07.5100:10:27.7400:10:11.40Detail
11. Maravaud YannickLibnařov#436#MUŽI B4.00:40:18+00:05:5400:09:32.0500:10:00.7400:10:20.1000:10:24.40Detail
12. Bureš Martin Iscarex Česká Třebová#30#MUŽI B5.00:40:19+00:05:5500:09:32.3300:10:05.5500:10:21.4100:10:19.33Detail
13. Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice#388#MUŽI B6.M PŘEBOR3.00:40:59+00:06:3500:09:18.5900:10:06.9600:10:32.3700:11:00.36Detail
14. Vacarda VladimírEleven Run Team#447#MUŽI D1.00:41:11+00:06:4700:10:08.7100:10:20.1000:10:22.1400:10:19.42Detail
15. Bláhovec JiříBěžíme.cz#18#MUŽI A8.00:41:37+00:07:1300:09:47.5500:10:25.1800:10:35.6800:10:47.92Detail
16. Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec nad Orlicí#130#MUŽI B7.M AB ČOS3.00:41:46+00:07:2200:09:32.6400:10:27.1600:11:01.8100:10:43.93Detail
17. Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí#445#MUŽI B8.00:41:52+00:07:2800:10:07.6800:10:40.5100:10:36.7700:10:26.75Detail
18. Bechyně RadekSokol Kolín atletika#6#MUŽI C1.M CD ČOS1.00:41:54+00:07:3000:09:47.9500:10:34.6400:10:46.2800:10:44.59Detail
19. Bryx Ondřej AČR Chrudim#24#MUŽI A9.00:42:45+00:08:2100:09:59.1500:10:46.3800:10:57.7300:11:00.76Detail
20. Michal HákSokol Studenec#154#MUŽI B9.M AB ČOS4.00:43:12+00:08:4800:09:53.0700:10:49.6400:11:08.2200:11:20.37Detail
21. Kačerovský MichalAktivity Lanškroun#110#MUŽI C2.00:43:15+00:08:5100:09:59.7100:10:53.7500:11:09.6000:11:11.66Detail
22. Petrov MichalTrutnov#182#MUŽI B10.00:43:16+00:08:5200:09:49.1800:11:03.0000:11:30.4400:10:53.08Detail
23. Rašek VáclavTri Club Dobruška#443#MUŽI B11.00:44:24+00:10:0000:10:28.3400:11:07.9500:11:25.1400:11:22.04Detail
24. Vacek JiříDlouhá Třebová#247#MUŽI B12.00:44:43+00:10:1900:10:21.4500:11:26.0500:11:39.3000:11:15.60Detail
25. Šolc VítězslavBKL Machov#230#MUŽI D2.00:44:59+00:10:3500:10:39.9500:11:12.8100:11:36.9100:11:28.46Detail
26. Štembera PetrSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE#235#MUŽI A10.00:46:12+00:11:4800:10:37.0200:11:55.0000:11:58.6800:11:40.81Detail
27. Petiška VojtěchSlavia Hradec Králové#402#MUŽI A11.00:46:31+00:12:0700:10:42.3100:11:33.4200:11:37.8600:12:36.93Detail
28. Šimůnek JanIscarex Česká Třebová#342#MUŽI A12.00:46:36+00:12:1200:11:29.5800:11:36.2800:11:39.0200:11:50.65Detail
29. Vrána JiříHradec Králové#419#MUŽI B13.00:47:15+00:12:5100:11:36.4500:11:45.5300:12:04.5600:11:47.88Detail
30. Slavík JiříDobruška#214#MUŽI B14.00:47:57+00:13:3300:11:02.9700:11:56.2000:12:24.7700:12:32.90Detail
31. Němec RadekLitomyšl#166#MUŽI B15.00:48:12+00:13:4800:10:52.3400:12:14.2800:12:39.8100:12:25.45Detail
32. Pačes RadimPardubice#397#MUŽI B16.00:49:08+00:14:4400:12:00.0000:12:24.0300:12:23.5100:12:19.46Detail
33. Číhala Marek#446#MUŽI B17.00:53:11+00:18:4700:12:20.2500:13:22.3100:13:44.9500:13:42.60Detail
34. Kolovrátník JiříJIROUS#118#MUŽI B18.00:55:55+00:21:3100:12:27.6200:13:47.8400:14:34.6400:15:04.20Detail
35. Dostál JanDvůr Králové nad Labem#440#MUŽI A13.00:56:29+00:22:0500:12:08.2500:14:26.0200:14:37.0700:15:17.24Detail
36. Kubín TomášLu4Pun HK#441#MUŽI B19.00:58:11+00:23:4700:13:24.3000:14:21.0000:15:11.8200:15:13.70Detail
37. Novotný Přemek3D Fitness Racing#350#MUŽI D3.01:04:41+00:30:1700:14:09.3500:15:25.8800:17:11.9600:17:53.79Detail
DNS Břečka DominikSokol Velké Hamry#25#MUŽI AM AB ČOSDNS Detail
DNS Mertlík KubaObčerstvení Na Špalkách#152#MUŽI ADNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz