Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros
7. 4. 2019

Mladší žákyně


Notice: Undefined index: level in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 12
#Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta
1.BenešováAnetaSokol Kolín atletika#11#Mladší žákyně ČOS1.00:05:05Detail
2.PodlešákováMonikaTJ Sokol Hradec Králové#351#Mladší žákyně ČOS2.Ml. žákyně PŘEBOR1.00:05:09+00:00:04Detail
3.CilichováAnnaSokol Velké Hamry#32#Mladší žákyně ČOS3.00:05:10+00:00:05Detail
4.KondrátováNatálieSokol Kolín atletika#120#Mladší žákyně ČOS4.00:05:18+00:00:13Detail
5.TynkováKateřinaSokol Skuhrov#356#Mladší žákyně ČOS5.00:05:22+00:00:17Detail
6.SoučkováJanaTJ Sokol Hradec Králové#219#Mladší žákyně ČOS6.Ml. žákyně PŘEBOR2.00:05:23+00:00:18Detail
7.ŠmídováJanaTJ Sokol Hradec Králové#229#Mladší žákyně ČOS7.Ml. žákyně PŘEBOR3.00:05:25+00:00:20Detail
8.KopeckáAdélaTJ Sokol Jaroměř#121#Mladší žákyně ČOS8.Ml. žákyně PŘEBOR4.00:05:28+00:00:23Detail
9.ČechováMartinaTJ Sokol Hradec Králové#35#Mladší žákyně ČOS9.Ml. žákyně PŘEBOR5.00:05:31+00:00:26Detail
10.MičánkováVeronikaTJ Sokol Hradec Králové#153#Mladší žákyně ČOS10.Ml. žákyně PŘEBOR6.00:05:33+00:00:28Detail
11.FejováViktorie SK Dobruška#51#Ml. žákyně PŘEBOR7.00:05:35+00:00:30Detail
12.SoučkováElenaTJ Sokol Hradec Králové#218#Mladší žákyně ČOS11.Ml. žákyně PŘEBOR8.00:05:35+00:00:30Detail
13.HálováSabinaTJ Sokol Hradec Králové#295#Mladší žákyně ČOS12.Ml. žákyně PŘEBOR9.00:05:35+00:00:30Detail
14.BláhováTerkaTJ Sokol Hradec Králové#17#Mladší žákyně ČOS13.Ml. žákyně PŘEBOR10.00:05:37+00:00:32Detail
15.PittnerováAdéla Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRU#189#Ml. žákyně PŘEBOR11.00:05:39+00:00:34Detail
16.StejskalováTerezaSK Dobruška#336#Ml. žákyně PŘEBOR12.00:05:43+00:00:38Detail
17.ŠturmováJosefínaSokol Dvůr Králové nad Labem#240#Mladší žákyně ČOS14.00:05:43+00:00:38Detail
18.JonákováEmaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRU#107#Ml. žákyně PŘEBOR13.00:05:46+00:00:41Detail
19.JindrováAnnaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRU#102#Ml. žákyně PŘEBOR14.00:05:47+00:00:42Detail
20.PavlováKarolínaSokol Studenec#177#Mladší žákyně ČOS15.00:05:47+00:00:42Detail
21.PetrovováTerezaTJ Loko Trutnov#185#Ml. žákyně PŘEBOR15.00:05:49+00:00:44Detail
22.MilatováVeronikaPardubice Gladiatorrace#371#00:05:49+00:00:44Detail
23.NovotnáNellyTJ Sokol Hradec Králové#172#Mladší žákyně ČOS16.Ml. žákyně PŘEBOR16.00:05:50+00:00:45Detail
24.JežkováTerezaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRU#100#Ml. žákyně PŘEBOR17.00:05:51+00:00:46Detail
25.ExnarováVendulaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRU#272#Ml. žákyně PŘEBOR18.00:05:52+00:00:47Detail
26.BednářováZuzanaAC Sparta Praha#5#00:05:52+00:00:47Detail
27.HronovskáTerezaTJ Sokol Hradec Králové#79#Mladší žákyně ČOS17.Ml. žákyně PŘEBOR19.00:05:53+00:00:48Detail
28.MachkováMariannaSokol Hradec Králové#145#Mladší žákyně ČOS18.Ml. žákyně PŘEBOR20.00:05:53+00:00:48Detail
29.ChudáEliškaTJ Sokol Hradec Králové#88#Mladší žákyně ČOS19.Ml. žákyně PŘEBOR21.00:05:57+00:00:52Detail
30.BelzováVeronika Sokol Kolín atletika#268#Mladší žákyně ČOS20.00:05:57+00:00:52Detail
31.SoučkováTerezaTJ Sokol Jaroměř#221#Mladší žákyně ČOS21.Ml. žákyně PŘEBOR22.00:05:58+00:00:53Detail
32.KholováEliškaTJ Sokol Jaroměř#114#Mladší žákyně ČOS22.Ml. žákyně PŘEBOR23.00:05:59+00:00:54Detail
33.SkalickáNikolAtletika TJ Lanškroun#343#IZS1.Ml. žákyně PŘEBOR24.00:06:02+00:00:57Detail
34.BednářováNatálieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí#324#Mladší žákyně ČOS23.00:06:02+00:00:57Detail
35.DvořákováKlára TJ atletika Dobruška#335#Ml. žákyně PŘEBOR25.00:06:07+00:01:02Detail
36.ThieleEmaTJ Sokol Hradec Králové#245#Mladší žákyně ČOS24.Ml. žákyně PŘEBOR26.00:06:10+00:01:05Detail
37.HojgrováVeronikaTJ Sokol Hradec Králové#292#Mladší žákyně ČOS25.Ml. žákyně PŘEBOR27.00:06:13+00:01:08Detail
38.HorákováKarolínaTJ Sokol Hradec Králové#76#Mladší žákyně ČOS26.Ml. žákyně PŘEBOR28.00:06:14+00:01:09Detail
39.MarešováTerezaAtletika TJ Lanškroun#344#IZS2.Ml. žákyně PŘEBOR29.00:06:17+00:01:12Detail
40.HejnováEmaTJ Sokol Jaroměř#67#Mladší žákyně ČOS27.Ml. žákyně PŘEBOR30.00:06:17+00:01:12Detail
41.Hofmanová Alžběta TJ Sokol Jaroměř #378#Mladší žákyně ČOS28.Ml. žákyně PŘEBOR31.00:06:19+00:01:14Detail
42.HladíkováAmálie Sokol Hradec Králové#369#Mladší žákyně ČOS29.00:06:25+00:01:20Detail
43.PecháčkováTerezaTJ Sokol Jaroměř#181#Mladší žákyně ČOS30.Ml. žákyně PŘEBOR32.00:06:26+00:01:21Detail
44.TázlerováAnnaTJ Sokol Jaroměř#243#Mladší žákyně ČOS31.Ml. žákyně PŘEBOR33.00:06:28+00:01:23Detail
45.HovadováAnetaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí#325#Mladší žákyně ČOS32.00:06:29+00:01:24Detail
46.KlofáčováKateřinaTJ Sokol Jaroměř#376#Mladší žákyně ČOS33.Ml. žákyně PŘEBOR34.00:06:34+00:01:29Detail
47.ŠtefanovaKarolinaTJ Sokol Jaroměř #234#Mladší žákyně ČOS34.Ml. žákyně PŘEBOR35.00:06:38+00:01:33Detail
48.TučkováBarboraSokol Hrade Králové#314#Mladší žákyně ČOS35.Ml. žákyně PŘEBOR36.00:06:43+00:01:38Detail
49.Andrejsová Jessica TJ Sokol Jaroměř#2#Mladší žákyně ČOS36.Ml. žákyně PŘEBOR37.00:06:55+00:01:50Detail
50.ŠediváŠarkaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRU#273#Ml. žákyně PŘEBOR38.00:06:57+00:01:52Detail
51.ČernáNatálieTJ Sokol Jaroměř#396#Mladší žákyně ČOS37.00:06:59+00:01:54Detail
MachováMariannaTJ Sokol Hradec Králové#147#IZS00:00:00Detail
LžíčařováLucieTJ Sokol Jaroměř#143#Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBOR00:00:00Detail
ŠtětinováKateřinaSK Dobruška#238#Ml. žákyně PŘEBOR00:00:00Detail
PospíšilováAnetaTJ Sokol Hradec Králové#194#Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBOR00:00:00Detail
KrouželováLucieTJ Sokol Hradec Králové#131#Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBOR00:00:00Detail
PolívkováBarboraTJ Sokol Hradec Králové#191#Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBOR00:00:00Detail
SoučkováKristýnaTJ Sokol Hradec Králové#220#Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBOR00:00:00Detail
BenešováAnetaSokol Kolín atletika#12#Mladší žákyně ČOS00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo