Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros
7. 4. 2019

Nejmladší žákyně II

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Skálová RenataAtletika Dobruška#213#00:03:47Detail
2. Frejvaldová MartinaSK Dobruška#55#00:03:50+00:00:03.49Detail
3. Jodasová ZuzanaSokol Velké Hamry#106#Nejmladší žákyně II ČOS1.00:03:52+00:00:05.49Detail
4. Dvořáková Barbora TJ atletika Dobruška#340#00:03:53+00:00:06.49Detail
5. Jindřišková BarboraSokol Velké Hamry#103#Nejmladší žákyně II ČOS2.00:03:55+00:00:08.49Detail
6. Nedvědová KArolínaTj Sokol Kolín-atletika #163#Nejmladší žákyně II ČOS3.00:03:58+00:00:11.49Detail
7. Koubová ElenIscarex Junior Team ČT#304#00:04:01+00:00:14.49Detail
8. Fejfarová ViktorieSokol Velké Hamry#50#Nejmladší žákyně II ČOS4.00:04:04+00:00:17.49Detail
9. Jelenová JustýnaTJ Sokol Hradec Králové#96#Nejmladší žákyně II ČOS5.00:04:07+00:00:20.49Detail
10. Grusova Tereza Sokol Dvůr Králové nad Labem #287#Nejmladší žákyně II ČOS6.00:04:07+00:00:20.49Detail
11. Nagyová ZuzanaSokol Skuhrov#353#Nejmladší žákyně II ČOS7.00:04:11+00:00:24.49Detail
12. Kynčlová AnnaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE#276#00:04:13+00:00:26.49Detail
13. Dvořáková DanielaTJ Sokol Jaroměř#43#Nejmladší žákyně II ČOS8.00:04:14+00:00:27.49Detail
14. Holanová Anežka Sokol Dvůr Králové#284#Nejmladší žákyně II ČOS9.00:04:14+00:00:27.49Detail
15. Zvercová MarieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí#331#Nejmladší žákyně II ČOS10.00:04:22+00:00:35.49Detail
16. Borčická DenisaSokol Velké Hamry#21#Nejmladší žákyně II ČOS11.00:04:25+00:00:38.49Detail
17. Mičánková MarkétaTJ Sokol Hradec Králové#297#Nejmladší žákyně II ČOS12.00:04:28+00:00:41.49Detail
18. Nováková KristýnaSokol Velké Hamry#170#Nejmladší žákyně II ČOS13.00:04:29+00:00:42.49Detail
19. Černovská BarboraTJ Sokol Hradec Králové#37#Nejmladší žákyně II ČOS14.00:04:31+00:00:44.49Detail
20. Síbrová MarkétaTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem#210#Nejmladší žákyně II ČOS15.00:04:33+00:00:46.49Detail
21. Glosová NelaTj Dvůr Králové nad Labem#57#00:04:34+00:00:47.49Detail
22. Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí#332#Nejmladší žákyně II ČOS16.00:04:36+00:00:49.49Detail
23. Atalošová AnetaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE#4#00:04:38+00:00:51.49Detail
24. Zvercová AdélaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí#347#Nejmladší žákyně II ČOS17.00:04:40+00:00:53.49Detail
25. Pazderkova KlaraStarkov#360#00:04:43+00:00:56.49Detail
26. Ivaničová MichaelaSokol Velké Hamry#91#Nejmladší žákyně II ČOS18.00:04:44+00:00:57.49Detail
27. Vrbatová Tereza Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE#277#00:04:48+00:01:01.49Detail
28. Honců NicolSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE#72#00:04:59+00:01:12.49Detail
29. Pourová AineTJ Sokol Jaroměř#196#Nejmladší žákyně II ČOS19.00:06:38+00:02:51.49Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz