Oficiální Výsledková listina Kladenský maratón 2019
14. 9. 2019

muži


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Eremka LiborAtletika Humpolec#20#M1 (18-39)1.02:37:19
22:27, 18:29, 18:45, 18:37, 18:55, 18:54, 19:07, 19:25, 02:34, Detail
2. Minařík PetrSKP Rokycany#133#M2 (40-49)1.02:44:04+00:06:45
23:57, 19:49, 19:13, 19:03, 19:11, 19:31, 19:41, 20:33, 03:01, Detail
3. Hasoň PetrVarnsdorf#1#M1 (18-39)2.02:44:22+00:07:03
22:23, 18:44, 19:39, 19:28, 20:02, 20:13, 20:24, 20:32, 02:52, Detail
4. Mazůrek RomanAC Česká Lípa#62#M1 (18-39)3.02:46:11+00:08:52
23:09, 18:41, 18:59, 19:21, 19:01, 19:30, 21:02, 23:20, 03:04, Detail
5. Čada RadimT.J. Sokol Unhošť#12#M2 (40-49)2.02:51:34+00:14:15
25:25, 20:43, 20:29, 20:03, 20:03, 20:27, 20:33, 20:56, 02:51, Detail
6. Kárník JanT. J. Sokol Unhošť#42#M1 (18-39)4.02:52:05+00:14:46
23:57, 19:54, 19:54, 20:14, 20:40, 20:48, 21:12, 22:27, 02:53, Detail
7. Dvořák RadekHobby Runners#19#M2 (40-49)3.02:53:33+00:16:14
24:49, 20:32, 20:27, 20:26, 20:32, 20:54, 21:13, 21:36, 02:59, Detail
8. Štíbal MartinMaratón klub Kladno#103#M1 (18-39)5.02:57:22+00:20:03
25:26, 20:42, 20:31, 20:33, 20:56, 21:34, 22:18, 22:27, 02:50, Detail
9. Havlásek PetrMaratón klub Kladno#33#M1 (18-39)6.02:59:43+00:22:24
25:41, 21:28, 21:53, 21:27, 21:44, 21:53, 21:33, 21:31, 02:28, Detail
10. Vaněček MichaelVlachovo Březí CZE#122#M2 (40-49)4.03:02:39+00:25:20
25:00, 20:33, 20:59, 21:46, 21:25, 22:03, 23:11, 24:22, 03:16, Detail
11. Homola Jiří10. ZŠ Kladno#37#M2 (40-49)5.03:05:28+00:28:09
25:26, 21:10, 21:02, 21:09, 21:39, 22:15, 23:54, 25:19, 03:27, Detail
12. Bernášek JiříKladno#7#M1 (18-39)7.03:06:02+00:28:43
25:47, 21:39, 21:46, 21:44, 22:43, 23:42, 22:44, 22:56, 02:57, Detail
13. Pálka PavelChýně#75#M2 (40-49)6.03:06:28+00:29:09
26:09, 21:23, 21:35, 21:43, 21:54, 22:32, 23:45, 24:14, 03:07, Detail
14. Nič MiloslavMaratón klub Kladno#72#M3 (50-59)1.03:09:30+00:32:11
27:24, 22:31, 22:20, 22:35, 22:31, 22:30, 23:01, 23:30, 03:04, Detail
15. Kovář MichalTJ Sokol Unhošť#46#M2 (40-49)7.03:10:30+00:33:11
25:26, 21:22, 21:39, 22:08, 23:01, 24:01, 24:49, 24:45, 03:14, Detail
16. Štajer PavelKKA #100#M1 (18-39)8.03:10:50+00:33:31
27:33, 22:19, 22:05, 22:04, 22:20, 22:22, 23:32, 25:20, 03:11, Detail
17. Dočekal FrantišekMaratón klub Kladno#16#M2 (40-49)8.03:13:10+00:35:51
27:35, 22:15, 22:18, 22:38, 22:27, 22:39, 23:36, 25:51, 03:47, Detail
18. Fanta LadislavMaratón klub Kladno#21#M3 (50-59)2.03:13:56+00:36:37
25:27, 21:10, 21:50, 22:26, 23:14, 24:23, 25:34, 26:30, 03:18, Detail
19. Pokorný JiříMaratón klub Kladno#78#M1 (18-39)9.03:15:01+00:37:42
29:17, 23:32, 22:58, 22:29, 22:38, 22:53, 23:19, 24:43, 03:08, Detail
20. Hampejs JiříMost#28#M2 (40-49)9.03:15:03+00:37:44
27:32, 22:19, 22:04, 22:35, 23:18, 24:32, 24:51, 24:40, 03:06, Detail
21. Fuks MatanOld Town Running Praha#25#M1 (18-39)10.03:16:07+00:38:48
28:30, 22:58, 23:09, 23:37, 23:59, 23:50, 23:46, 23:06, 03:07, Detail
22. Tajč JanHH Smíchov#106#M3 (50-59)3.03:18:29+00:41:10
25:46, 22:10, 22:45, 23:13, 24:08, 24:42, 26:00, 26:09, 03:30, Detail
23. Kučera VáclavPraha#54#M3 (50-59)4.03:18:59+00:41:40
26:19, 21:57, 22:22, 22:47, 23:14, 24:00, 26:38, 27:44, 03:53, Detail
24. Hora HonzaAktuář Hořovice#38#M2 (40-49)10.03:21:45+00:44:26
28:08, 23:20, 23:10, 23:19, 23:33, 24:05, 24:59, 27:32, 03:35, Detail
25. Černý AntonínMaratón klub Kladno#14#M3 (50-59)5.03:24:43+00:47:24
26:51, 22:13, 22:32, 22:58, 24:02, 26:28, 27:11, 28:38, 03:45, Detail
26. Drábek MatějKladno#17#M1 (18-39)11.03:25:54+00:48:35
29:12, 24:37, 24:08, 24:02, 23:34, 24:29, 25:06, 27:36, 03:07, Detail
27. Tomášek JanBK Čvacht / Yellow Ribbon Run#110#M2 (40-49)11.03:25:58+00:48:39
30:20, 24:42, 25:23, 25:54, 25:02, 24:16, 23:35, 23:45, 02:56, Detail
28. Florián Jan#23#M1 (18-39)12.03:26:38+00:49:19
26:07, 22:23, 22:33, 22:35, 23:22, 24:48, 28:17, 31:51, 04:38, Detail
29. Jurásek JaroslavMaratón klub Kladno#41#M3 (50-59)6.03:27:57+00:50:38
28:28, 23:39, 23:54, 24:59, 25:17, 25:56, 25:53, 26:14, 03:33, Detail
30. Zámiš Lukáš Běžecký klub České spořitelny #113#M1 (18-39)13.03:28:16+00:50:57
28:31, 23:27, 23:51, 23:45, 24:21, 25:26, 26:35, 29:00, 03:16, Detail
31. Sedlák PavelMK Seitl Ostrava#87#M2 (40-49)12.03:28:32+00:51:13
28:40, 24:06, 24:18, 24:23, 24:52, 25:18, 26:43, 26:42, 03:26, Detail
32. Sustavov NikolayBIM-Russia-Omsk#117#M4 (60-69)1.03:29:44+00:52:25
28:33, 23:51, 25:02, 25:10, 25:57, 26:11, 26:06, 25:39, 03:10, Detail
33. Prchlík DušanPraha #80#M2 (40-49)13.03:30:42+00:53:23
31:17, 25:37, 25:27, 24:59, 25:07, 24:32, 25:51, 24:29, 03:15, Detail
34. Musil PetrKladno#70#M3 (50-59)7.03:31:06+00:53:47
29:13, 24:36, 23:56, 24:21, 24:16, 24:56, 26:45, 29:28, 03:29, Detail
35. Holý MiroslavMaratón klub Kladno#36#M1 (18-39)14.03:31:35+00:54:16
28:25, 23:00, 23:11, 23:10, 23:35, 25:56, 28:19, 32:22, 03:32, Detail
36. Schveinert Jiří#88#M2 (40-49)14.03:31:53+00:54:34
30:18, 24:45, 24:51, 24:45, 25:01, 25:15, 26:15, 27:03, 03:35, Detail
37. Štajnc PavelBK Louny#101#M1 (18-39)15.03:32:06+00:54:47
29:05, 23:23, 23:08, 23:32, 25:19, 26:49, 28:10, 28:56, 03:39, Detail
38. Bodnar PavelMaratón klub Kladno#9#M2 (40-49)15.03:32:23+00:55:04
28:29, 23:00, 23:11, 23:44, 24:50, 26:31, 29:05, 29:28, 04:00, Detail
39. Prokop OndřejČAU#81#M3 (50-59)8.03:33:53+00:56:34
30:41, 25:12, 25:11, 25:12, 25:09, 25:30, 25:56, 27:09, 03:48, Detail
40. Rýpar MiloslavBKČS#121#M3 (50-59)9.03:34:13+00:56:54
30:14, 24:34, 24:51, 25:03, 25:55, 26:10, 27:36, 26:37, 03:09, Detail
41. Kucko MiroslavLiberec#53#M4 (60-69)2.03:34:38+00:57:19
28:53, 24:34, 24:57, 25:13, 25:36, 26:21, 27:12, 28:07, 03:40, Detail
42. Hamerník JanTupesy u Přelouče#27#M4 (60-69)3.03:37:08+00:59:49
29:28, 24:30, 24:48, 25:28, 25:43, 26:29, 28:17, 28:38, 03:42, Detail
43. Šepotěv VjačeslavAC TEPO KLadno#141#M1 (18-39)16.03:37:19+01:00:00
25:55, 22:35, 23:20, 25:12, 27:00, 27:21, 29:42, 32:21, 03:46, Detail
44. Šťastný JaroslavMaratón klub Kladno#102#M4 (60-69)4.03:37:59+01:00:40
30:49, 25:07, 25:11, 25:17, 25:09, 26:03, 27:30, 28:45, 04:03, Detail
45. Zummer ZdeněkPraha 8 #114#M3 (50-59)10.03:39:08+01:01:49
28:30, 23:36, 23:50, 24:02, 25:09, 27:11, 28:31, 34:07, 04:06, Detail
46. Patera MiroslavBK Louny#76#M3 (50-59)11.03:39:48+01:02:29
30:50, 25:25, 24:57, 25:39, 25:38, 27:16, 28:12, 28:36, 03:09, Detail
47. Kefurt JanPraha 1#43#M2 (40-49)16.03:40:30+01:03:11
31:43, 25:57, 25:36, 25:57, 26:12, 26:43, 26:50, 28:00, 03:26, Detail
48. Kmeť MilanNové Strašecí#137#M3 (50-59)12.03:41:53+01:04:34
31:42, 26:13, 26:01, 26:05, 25:54, 26:12, 27:02, 28:37, 04:03, Detail
49. Osvald RenéMaratón klub Kladno#74#M2 (40-49)17.03:42:39+01:05:20
29:35, 24:56, 24:39, 26:00, 26:51, 27:30, 29:01, 30:06, 03:56, Detail
50. Tlustý TomášMaraton klub Kladno#109#M1 (18-39)17.03:42:47+01:05:28
28:33, 24:40, 25:38, 26:09, 27:11, 28:45, 29:14, 28:56, 03:37, Detail
51. Šimeček PavelMaratón klub Kladno#98#M4 (60-69)5.03:42:55+01:05:36
29:57, 24:53, 25:29, 26:02, 26:40, 27:03, 29:59, 29:02, 03:46, Detail
52. Teplý OndřejHisport Team#107#M2 (40-49)18.03:46:05+01:08:46
30:48, 25:58, 26:44, 28:22, 26:46, 27:18, 28:27, 27:48, 03:48, Detail
53. Sapoušek MiroslavMost#86#M2 (40-49)19.03:46:25+01:09:06
33:15, 27:01, 26:35, 27:07, 26:37, 26:32, 27:29, 28:10, 03:33, Detail
54. Daníček VáclavMK Kladno#140#M1 (18-39)18.03:48:47+01:11:28
28:29, 23:01, 23:35, 24:47, 27:06, 30:37, 33:45, 33:29, 03:52, Detail
55. Šticha OndřejVinařice#138#M1 (18-39)19.03:48:58+01:11:39
32:26, 25:52, 26:19, 27:19, 27:42, 29:12, 30:54, 26:08, 03:01, Detail
56. Chvátal VladimírÚvaly#40#M3 (50-59)13.03:50:45+01:13:26
30:50, 25:56, 26:43, 26:59, 27:48, 28:28, 29:28, 30:20, 04:07, Detail
57. Dvořáček VlastimilDoudleby nad Orlicí#18#M4 (60-69)6.03:50:55+01:13:36
31:26, 26:56, 27:23, 27:38, 28:36, 28:46, 28:55, 27:45, 03:25, Detail
58. Raffay IvanŠtefko Running Team#84#M3 (50-59)14.03:50:55+01:13:36
32:55, 27:03, 27:17, 27:39, 28:20, 28:11, 28:26, 27:34, 03:25, Detail
59. Žibřid MichalHorní Měcholupy#115#M2 (40-49)20.03:51:11+01:13:52
29:53, 24:34, 24:42, 25:40, 27:56, 29:22, 31:30, 33:14, 04:16, Detail
60. Kubal MartinBuštěhrad#142#M3 (50-59)15.03:51:14+01:13:55
31:54, 26:39, 27:14, 27:38, 26:57, 27:58, 29:15, 29:55, 03:39, Detail
61. Svoboda Martinpraha#93#M2 (40-49)21.03:51:35+01:14:16
31:04, 25:39, 26:09, 26:19, 27:33, 28:44, 30:00, 32:21, 03:39, Detail
62. Nejedlý PetrPraha 5#71#M2 (40-49)22.03:53:04+01:15:45
31:00, 25:51, 26:24, 26:53, 27:44, 29:36, 31:34, 30:25, 03:33, Detail
63. Stumpf MichalM.E.N. Run team#91#M1 (18-39)20.03:53:23+01:16:04
28:49, 23:39, 23:07, 23:16, 24:51, 28:17, 32:57, 44:07, 04:15, Detail
64. Jančář StanislavMK Seitl Ostrava#119#M3 (50-59)16.03:55:40+01:18:21
32:18, 27:37, 26:59, 27:46, 27:48, 29:11, 30:15, 30:04, 03:36, Detail
65. Dvořák TomášKladno#125#M2 (40-49)23.03:55:53+01:18:34
32:14, 26:47, 26:46, 27:38, 28:21, 29:26, 30:42, 30:09, 03:46, Detail
66. Motola JánTrenčín#67#M1 (18-39)21.03:56:10+01:18:51
31:42, 26:46, 27:07, 27:40, 28:42, 29:09, 30:02, 30:57, 04:00, Detail
67. Davídek MiroslavÚhonice#15#M2 (40-49)24.03:57:03+01:19:44
29:59, 24:49, 25:15, 26:06, 27:11, 29:27, 33:59, 36:03, 04:09, Detail
68. Krejčí RobertMP Neratovice#51#M2 (40-49)25.03:57:38+01:20:19
33:01, 26:58, 27:16, 27:39, 28:20, 28:54, 31:28, 30:20, 03:37, Detail
69. Šticha KamilVinařice#139#M2 (40-49)26.03:57:45+01:20:26
32:26, 25:53, 26:18, 27:19, 27:43, 29:12, 31:07, 33:19, 04:24, Detail
70. Fiala Miloš13ka_CB Praha 13#22#M2 (40-49)27.03:59:09+01:21:50
32:38, 27:03, 27:16, 27:48, 29:22, 30:10, 30:56, 29:53, 03:58, Detail
71. Beránek JosefMaratón klub Kladno#6#M4 (60-69)7.03:59:35+01:22:16
32:13, 26:36, 26:44, 26:44, 27:19, 29:51, 33:07, 32:59, 03:57, Detail
72. Nový DaliborKladno#73#M2 (40-49)28.04:00:32+01:23:13
31:53, 27:24, 27:56, 28:08, 28:53, 30:21, 30:31, 31:22, 03:59, Detail
73. Foršt MichaelPraha#24#M1 (18-39)22.04:00:51+01:23:32
35:32, 28:21, 28:17, 28:32, 29:02, 29:20, 29:32, 28:54, 03:18, Detail
74. Koníř JanMaratón klub Čáslavská#118#M4 (60-69)8.04:00:55+01:23:36
35:29, 28:14, 28:15, 28:34, 29:03, 29:23, 29:29, 28:49, 03:34, Detail
75. Kratochvíl LadislavRakovník#50#M5 (70plus)1.04:02:23+01:25:04
32:08, 26:22, 27:00, 26:48, 28:41, 31:46, 32:24, 32:36, 04:34, Detail
76. Kovařovic LukášKladno#47#M2 (40-49)29.04:03:02+01:25:43
30:52, 26:12, 26:55, 28:03, 28:58, 31:19, 32:55, 33:34, 04:10, Detail
77. Švejkovský JanMaratón klub Kladno#105#M2 (40-49)30.04:03:24+01:26:05
33:18, 27:52, 28:03, 28:05, 28:33, 29:45, 31:10, 32:28, 04:06, Detail
78. Szász PetrK10 sport Sokolov#96#M4 (60-69)9.04:03:42+01:26:23
32:42, 27:32, 27:01, 27:10, 27:31, 29:14, 32:18, 35:39, 04:28, Detail
79. Svoboda VladimírT.O.Veget#94#M3 (50-59)17.04:04:21+01:27:02
32:16, 27:07, 27:22, 28:03, 28:50, 30:22, 31:50, 33:55, 04:32, Detail
80. Pop BenceBudapest#143#M1 (18-39)23.04:04:53+01:27:34
33:22, 29:18, 29:22, 30:18, 29:30, 30:12, 29:24, 29:31, 03:51, Detail
81. Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník#69#M4 (60-69)10.04:06:22+01:29:03
32:10, 27:29, 28:07, 28:35, 29:22, 30:02, 33:13, 32:57, 04:21, Detail
82. Hrček PetrBrandýs nad Labem#39#M3 (50-59)18.04:09:07+01:31:48
34:58, 28:58, 29:39, 30:08, 29:59, 30:10, 30:35, 30:42, 03:52, Detail
83. Háva JaroslavHS Šneci#31#M3 (50-59)19.04:09:15+01:31:56
35:51, 28:44, 28:21, 29:05, 29:46, 30:04, 30:50, 32:38, 03:51, Detail
84. Klos VaclavMK Kladno#134#M3 (50-59)20.04:10:29+01:33:10
28:27, 22:59, 23:11, 23:59, 28:43, 37:02, 39:23, 41:56, 04:43, Detail
85. Hladík JiříPraha 5#127#M3 (50-59)21.04:10:59+01:33:40
36:10, 29:31, 29:31, 29:31, 29:57, 30:13, 31:08, 31:05, 03:47, Detail
86. Holub MichalPraha 6#35#M3 (50-59)22.04:13:05+01:35:46
32:36, 28:21, 29:21, 30:01, 30:51, 31:43, 33:18, 33:00, 03:49, Detail
87. Koubek MarcelPraha#45#M3 (50-59)23.04:14:00+01:36:41
35:55, 29:36, 29:01, 29:20, 29:39, 30:20, 32:49, 33:04, 04:11, Detail
88. Lorenčík AlešChrudim#60#M2 (40-49)31.04:14:22+01:37:03
30:54, 25:09, 25:34, 26:35, 28:18, 32:44, 39:47, 41:12, 04:04, Detail
89. Pucholt JiříT.J.Sokol Unhošť#83#M4 (60-69)11.04:16:22+01:39:03
32:31, 26:57, 27:41, 28:58, 32:23, 33:59, 34:50, 34:56, 04:03, Detail
90. Matiášek JanBase Camp Praha#61#M2 (40-49)32.04:16:53+01:39:34
32:11, 27:18, 27:34, 28:54, 30:21, 33:56, 39:27, 33:43, 03:25, Detail
91. Langer LubomírNový Bor#57#M3 (50-59)24.04:17:00+01:39:41
32:59, 27:19, 26:44, 28:34, 30:37, 34:30, 35:07, 36:40, 04:26, Detail
92. Andrle AlešLiberec#3#M2 (40-49)33.04:17:10+01:39:51
31:53, 26:09, 26:54, 28:57, 30:53, 33:23, 36:09, 38:01, 04:46, Detail
93. Ledvinka JosefPřibyslav#58#M2 (40-49)34.04:18:25+01:41:06
33:39, 27:03, 28:09, 31:22, 31:33, 32:15, 31:24, 39:02, 03:55, Detail
94. Chirita LiviuPraha#130#M1 (18-39)24.04:20:20+01:43:01
35:43, 29:40, 29:31, 29:08, 30:50, 31:40, 33:56, 35:27, 04:19, Detail
95. Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška#59#M3 (50-59)25.04:22:41+01:45:22
38:14, 31:43, 31:53, 31:32, 31:27, 30:57, 30:53, 31:58, 04:00, Detail
96. Kyselý PetrTJ Zduchovice#55#M3 (50-59)26.04:23:54+01:46:35
36:09, 30:44, 30:53, 31:54, 32:18, 33:24, 32:52, 31:42, 03:54, Detail
97. Šimeček PetrHeřmanův Městec#97#M2 (40-49)35.04:26:32+01:49:13
32:16, 27:45, 27:15, 28:03, 35:52, 35:15, 38:58, 36:38, 04:24, Detail
98. Plšek FrantišekAC Tepo Kladno#77#M1 (18-39)25.04:27:55+01:50:36
33:16, 27:53, 28:04, 28:36, 33:02, 34:12, 37:05, 40:28, 05:14, Detail
99. Vostrý MiroslavMaratón klub Kladno#112#M2 (40-49)36.04:41:06+02:03:47
36:28, 29:55, 31:08, 31:52, 34:44, 36:44, 38:28, 37:08, 04:34, Detail
100. Rezek MichalPIM Kings#85#M3 (50-59)27.04:46:33+02:09:14
41:34, 35:15, 35:18, 34:31, 34:18, 34:33, 34:01, 32:54, 04:03, Detail
101. Babka Matyáš#4#M1 (18-39)26.04:51:49+02:14:30
35:32, 29:11, 30:18, 32:30, 35:28, 38:48, 42:51, 42:59, 04:08, Detail
102. Zejda IvoMoravská Slávia Brno#129#M4 (60-69)12.05:01:57+02:24:38
40:33, 33:44, 33:47, 35:20, 38:08, 38:33, 40:10, 37:41, 03:55, Detail
103. Ulma Tomáš Praha#111#M3 (50-59)28.05:14:25+02:37:06
41:48, 37:25, 38:17, 38:09, 39:25, 39:23, 39:18, 38:27, 02:07, Detail
104. Kellermann Peter100 Marathon Club Deutschland#120#M4 (60-69)13.05:16:02+02:38:43
38:18, 34:16, 34:26, 34:38, 02:10, 41:34, 41:52, 41:36, 42:50, Detail
105. Menšík JozefDobříš#63#M5 (70plus)2.05:19:42+02:42:23
39:43, 33:08, 33:54, 35:37, 39:14, 40:57, 45:15, 46:03, 05:46, Detail
106. Králíček MilošRakovník#48#M5 (70plus)3.05:59:40+03:22:21
45:47, 41:44, 42:28, 42:21, 43:06, 43:51, 47:19, 48:11, 04:48, Detail
107. Groh StanislavAC Vrchlabí#26#M5 (70plus)4.06:07:23+03:30:04
47:50, 42:30, 43:33, 43:39, 45:03, 46:34, 46:44, 45:28, 05:57, Detail
DNF Čadek OndřejTJ Sokol Unhošť#13#M1 (18-39)DNF
23:59, 19:54, 19:49, 19:38, 19:59, 20:45, 23:58, Detail
DNF Kodras OndřejK2 travel & tips#132#M1 (18-39)DNF
28:29, 22:58, 23:11, 23:42, 25:13, 31:41, 11:33, Detail
DNF Hanusek MartinDobříš#29#M3 (50-59)DNF
34:36, 27:28, 28:00, 27:58, 29:02, 30:40, 37:24, Detail
DNF Sokol JanAK Sokolov / K10 sport z.s.#90#M1 (18-39)DNF
22:27, 18:31, 18:34, 18:52, 23:15, Detail
DNF Bartoš MiroslavBK Louny#124#M4 (60-69)DNF
33:29, 28:26, 28:42, 30:23, 32:34, Detail
DNF Fingerhut JiříMK Kladno#135#M4 (60-69)DNF
33:50, 28:25, 28:09, 27:20, Detail
DNF Szabó LudvíkKlínec#95#M3 (50-59)DNF
40:23, 32:28, 33:45, Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz