Oficiální Výsledková listina Kladenský maratón 2019
14. 9. 2019

muži Kategorie M4 (60-69)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Sustavov NikolayBIM-Russia-Omsk#117#03:29:44
28:33, 23:51, 25:02, 25:10, 25:57, 26:11, 26:06, 25:39, 03:10, Detail
2. Kucko MiroslavLiberec#53#03:34:38+00:04:54.69
28:53, 24:34, 24:57, 25:13, 25:36, 26:21, 27:12, 28:07, 03:40, Detail
3. Hamerník JanTupesy u Přelouče#27#03:37:08+00:07:24.69
29:28, 24:30, 24:48, 25:28, 25:43, 26:29, 28:17, 28:38, 03:42, Detail
4. Šťastný JaroslavMaratón klub Kladno#102#03:37:59+00:08:15.69
30:49, 25:07, 25:11, 25:17, 25:09, 26:03, 27:30, 28:45, 04:03, Detail
5. Šimeček PavelMaratón klub Kladno#98#03:42:55+00:13:11.69
29:57, 24:53, 25:29, 26:02, 26:40, 27:03, 29:59, 29:02, 03:46, Detail
6. Dvořáček VlastimilDoudleby nad Orlicí#18#03:50:55+00:21:11.69
31:26, 26:56, 27:23, 27:38, 28:36, 28:46, 28:55, 27:45, 03:25, Detail
7. Beránek JosefMaratón klub Kladno#6#03:59:35+00:29:51.69
32:13, 26:36, 26:44, 26:44, 27:19, 29:51, 33:07, 32:59, 03:57, Detail
8. Koníř JanMaratón klub Čáslavská#118#04:00:55+00:31:11.69
35:29, 28:14, 28:15, 28:34, 29:03, 29:23, 29:29, 28:49, 03:34, Detail
9. Szász PetrK10 sport Sokolov#96#04:03:42+00:33:58.69
32:42, 27:32, 27:01, 27:10, 27:31, 29:14, 32:18, 35:39, 04:28, Detail
10. Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník#69#04:06:22+00:36:38.69
32:10, 27:29, 28:07, 28:35, 29:22, 30:02, 33:13, 32:57, 04:21, Detail
11. Pucholt JiříT.J.Sokol Unhošť#83#04:16:22+00:46:38.69
32:31, 26:57, 27:41, 28:58, 32:23, 33:59, 34:50, 34:56, 04:03, Detail
12. Zejda IvoMoravská Slávia Brno#129#05:01:57+01:32:13.69
40:33, 33:44, 33:47, 35:20, 38:08, 38:33, 40:10, 37:41, 03:55, Detail
13. Kellermann Peter100 Marathon Club Deutschland#120#05:16:02+01:46:18.69
38:18, 34:16, 34:26, 34:38, 02:10, 41:34, 41:52, 41:36, 42:50, Detail
DNF Bartoš MiroslavBK Louny#124#
33:29, 28:26, 28:42, 30:23, 32:34, Detail
DNF Fingerhut JiříMK Kladno#135#
33:50, 28:25, 28:09, 27:20, Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz