Oficiální Výsledková listina Prague Park Race - Průhonický park
30. 3. 2019

14 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Janů JanMizuno team#479#M201.Muži1.00:46:20Detail
2. Maceček TomášSalomon/BUFF#500#M202.Muži2.00:49:33+00:03:13.73Detail
3. Kratochvíl MilošHvězda Pardubice#136#M401.Muži3.00:50:58+00:04:38.73Detail
4. Toman FrantisekPraha 9#357#M301.Muži4.00:52:33+00:06:13.73Detail
5. Schorná PavlaMizuno team#379#Z301.Ženy1.00:52:37+00:06:17.73Detail
6. Rada JanŠtefko running team#77#M501.Muži5.00:53:06+00:06:46.7300:53:04.97Detail
7. Landovský LukášJablonec nad Nisou#277#M203.Muži6.00:53:20+00:07:00.7300:53:18.47Detail
8. Novák Jakub#120#M204.Muži7.00:53:36+00:07:16.7300:53:35.46Detail
9. Sandecki Mark#270#M302.Muži8.00:53:54+00:07:34.7300:53:51.85Detail
10. Semenchukov MaximRunning Cheff#216#M303.Muži9.00:54:27+00:08:07.73Detail
11. Fic MartinSTS Chvojkovice Brod "B"#290#M402.Muži10.00:55:04+00:08:44.7300:55:01.92Detail
12. Marecek JiriPraha 2#442#M403.Muži11.00:55:10+00:08:50.7300:55:08.80Detail
13. Hutha HenrikChimangoRuns#170#M205.Muži12.00:55:17+00:08:57.7300:55:14.74Detail
14. Madron MilošRozběháme Česko#113#M404.Muži13.00:55:47+00:09:27.73Detail
15. Hejnyš DanielVEXTA#195#M405.Muži14.00:56:09+00:09:49.7300:56:07.22Detail
16. Klvaň NorbertSokol Kolín#497#M406.Muži15.00:56:18+00:09:58.73Detail
17. Karchňák JanTJ MDDM Ostrov#198#M206.Muži16.00:57:01+00:10:41.73Detail
18. Svoboda RobertBajker.eu#458#M407.Muži17.00:57:14+00:10:54.7300:57:11.14Detail
19. Johanovský TomášOddíl OB Kotlářka#436#M304.Muži18.00:57:27+00:11:07.73Detail
20. Pavlík DavidŠneci v běhu#73#M305.Muži19.00:57:43+00:11:23.7300:57:38.27Detail
21. Bari FilipRunning Lions#377#M306.Muži20.00:57:54+00:11:34.7300:57:52.53Detail
22. Sofín LuděkPraha#140#M408.Muži21.00:58:24+00:12:04.73Detail
23. Škrabálek JanAtletiko Šneko#212#M409.Muži22.00:58:36+00:12:16.73Detail
24. Rohlicek RadekPraha#443#M307.Muži23.00:58:37+00:12:17.7300:58:29.26Detail
25. Perrin Thomas Fox run#472#M4010.Muži24.00:58:56+00:12:36.73Detail
26. Milata Tomáš#402#M308.Muži25.00:59:08+00:12:48.7300:59:04.83Detail
27. Vaněk PavelPraha#267#M502.Muži26.00:59:17+00:12:57.73Detail
28. Reiterman Jakub#502#M309.Muži27.00:59:21+00:13:01.7300:59:18.38Detail
29. Čermák PetrPocemkamdeš#366#M3010.Muži28.00:59:26+00:13:06.7300:59:22.89Detail
30. Svoboda MiroslavRunning Lions#325#M4011.Muži29.00:59:49+00:13:29.7300:59:45.13Detail
31. Němeček DavidPraha#466#M4012.Muži30.00:59:51+00:13:31.7300:59:48.17Detail
32. Pyle MichaelSedgefield Harriers#246#M3011.Muži31.01:00:03+00:13:43.7300:59:49.79Detail
33. Juhás MarekKrakovské běhny#176#M3012.Muži32.01:00:04+00:13:44.73Detail
34. Hanuš PetrHanušovi pankáči#174#M4013.Muži33.01:00:08+00:13:48.7301:00:05.66Detail
35. Stoklasa OndřejOpava#371#M3013.Muži34.01:00:10+00:13:50.7301:00:05.08Detail
36. Bittner MiroslavTTT#22#M4014.Muži35.01:00:16+00:13:56.7301:00:10.03Detail
37. Jirkal Tomáš#465#M3014.Muži36.01:00:24+00:14:04.7301:00:21.00Detail
38. Žáčková EvaRunsport Team#383#Z201.Ženy2.01:01:05+00:14:45.7301:01:03.38Detail
39. Landovsky ZdenekDajda runners#424#M4015.Muži37.01:01:10+00:14:50.7301:01:05.40Detail
40. Urbanová JohanaVšetaty #159#Z202.Ženy3.01:01:16+00:14:56.7301:01:06.99Detail
41. Matthews DougPrague#37#M503.Muži38.01:01:16+00:14:56.7301:01:09.33Detail
42. Fabre Benjamin#185#M3015.Muži39.01:01:18+00:14:58.7301:00:58.63Detail
43. Theier RadekPraha 5#161#M3016.Muži40.01:01:23+00:15:03.7301:01:15.58Detail
44. Mazoch Břetislav#173#M3017.Muži41.01:01:24+00:15:04.7301:01:18.70Detail
45. Almasy MichaelČernolice#374#M3018.Muži42.01:01:25+00:15:05.7301:01:12.60Detail
46. Ginzel PetrPraha 9#121#M4016.Muži43.01:01:33+00:15:13.7301:01:20.16Detail
47. Sedlák FrantišekPivnice Bílý Beránek#341#M504.Muži44.01:01:36+00:15:16.7301:01:34.08Detail
48. Matiášek JanBase Camp Praha#471#M4017.Muži45.01:01:37+00:15:17.7301:01:30.10Detail
49. Luijckx JillePruhonice#29#M3019.Muži46.01:01:40+00:15:20.7301:01:25.24Detail
50. Souček PavelSRTG Praha#193#M3020.Muži47.01:01:49+00:15:29.7301:01:46.30Detail
51. Čížek MartinPraha Řepy#421#M4018.Muži48.01:01:52+00:15:32.7301:01:41.14Detail
52. Levý MiroslavPraha 10#238#M4019.Muži49.01:02:05+00:15:45.7301:02:03.04Detail
53. Sára PetrPraha#269#M4020.Muži50.01:02:11+00:15:51.7301:02:04.68Detail
54. Janoušek MartinČernošice#86#M207.Muži51.01:02:26+00:16:06.7301:02:18.83Detail
55. Beneš MichalRoztoky#85#M4021.Muži52.01:02:29+00:16:09.7301:02:22.28Detail
56. Fryčová LenkaPsáry#376#Z401.Ženy4.01:02:34+00:16:14.7301:02:08.05Detail
57. Princ AlešPraha 5#111#M4022.Muži53.01:02:35+00:16:15.7301:02:29.67Detail
58. Langšádl JanKerberos#317#M4023.Muži54.01:02:36+00:16:16.7301:02:32.47Detail
59. Kuželková NatáliaGladiators Kralupy nad Vltavou#202#Z203.Ženy5.01:02:38+00:16:18.7301:02:30.91Detail
60. van Burik Job#396#M208.Muži55.01:02:45+00:16:25.7301:02:35.62Detail
61. Pála RomanPraha#481#M3021.Muži56.01:02:57+00:16:37.7301:02:51.65Detail
62. Kálal Jan#321#M3022.Muži57.01:02:57+00:16:37.7301:02:47.41Detail
63. Jabbour RonyPraha#224#M4024.Muži58.01:03:26+00:17:06.7301:03:14.66Detail
64. Linhart Václav#459#M3023.Muži59.01:03:29+00:17:09.7301:03:06.26Detail
65. Podroužková Eva#227#Z302.Ženy6.01:03:34+00:17:14.7301:03:27.37Detail
66. Zanozina EkaterinaKerteam#394#Z303.Ženy7.01:03:41+00:17:21.7301:03:36.67Detail
67. Villigas MarianoPraha#420#M3024.Muži60.01:03:41+00:17:21.7301:02:47.20Detail
68. Třešňák PetrSlanýkobylky#296#M3025.Muži61.01:03:48+00:17:28.7301:03:39.06Detail
69. XXX Ondřej#66#M4025.Muži62.01:03:50+00:17:30.7301:03:33.18Detail
70. Maly Jan#257#M3026.Muži63.01:03:51+00:17:31.7301:03:31.90Detail
71. Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav#444#M4026.Muži64.01:03:51+00:17:31.7301:03:36.17Detail
72. Burian MartinĎáblice Stars#491#M4027.Muži65.01:03:52+00:17:32.7301:03:45.44Detail
73. Oulehla MichalBeroun#483#M4028.Muži66.01:03:54+00:17:34.7301:03:49.28Detail
74. Kocourek Tomáš#103#M4029.Muži67.01:03:58+00:17:38.7301:03:42.61Detail
75. Radová BarboraŠtefko running team#36#Z501.Ženy8.01:04:04+00:17:44.7301:04:01.83Detail
76. Jones NathanMika Training#434#M3027.Muži68.01:04:10+00:17:50.7301:04:07.01Detail
77. Kříž FrantišekChocerady#393#M3028.Muži69.01:04:12+00:17:52.7301:04:07.89Detail
78. Ficová RadkaSTS Chvojkovice Brod "B"#291#Z402.Ženy9.01:04:15+00:17:55.7301:04:07.97Detail
79. Ivančáková SabinaBk Kubánkov#280#Z304.Ženy10.01:04:18+00:17:58.7301:04:12.16Detail
80. Korseltova MariePraha#289#Z305.Ženy11.01:04:24+00:18:04.7301:03:48.86Detail
81. Vavreček MiroslavBK Bechyně#417#M505.Muži70.01:04:33+00:18:13.7301:04:23.90Detail
82. Břicháček Milošadidas Runners Prague#169#M3029.Muži71.01:04:34+00:18:14.7301:04:11.01Detail
83. Skalický JosefActivity Lanškroun / Žichlínek#273#M506.Muži72.01:04:49+00:18:29.7301:04:40.37Detail
84. Marková Veronika#186#Z204.Ženy12.01:04:51+00:18:31.7301:04:47.81Detail
85. Pelikan TomasPraha #205#M3030.Muži73.01:04:53+00:18:33.73Detail
86. Beran Martin#283#M3031.Muži74.01:04:54+00:18:34.7301:04:16.91Detail
87. Ertelt MarekPraha 9#166#M3032.Muži75.01:04:55+00:18:35.7301:04:20.21Detail
88. Ozorovský MariánBKČS#239#M4030.Muži76.01:05:00+00:18:40.7301:04:53.53Detail
89. Grasl KarelPostoloprty#42#M4031.Muži77.01:05:15+00:18:55.7301:05:06.78Detail
90. Kranjc TomazPraha#93#M3033.Muži78.01:05:18+00:18:58.7301:05:12.86Detail
91. Jiřičná DanaBonbon Praha#427#Z502.Ženy13.01:05:19+00:18:59.7301:05:11.49Detail
92. Mates Jakub#501#M209.Muži79.01:05:20+00:19:00.7301:05:16.87Detail
93. Konětopský FilipPraha#14#M3034.Muži80.01:05:24+00:19:04.7301:05:03.60Detail
94. Beneš PetrPraha#422#M3035.Muži81.01:05:29+00:19:09.7301:05:20.46Detail
95. Langenberger LukášChildren of Olymp#293#M3036.Muži82.01:05:29+00:19:09.7301:05:10.72Detail
96. Šťavík JaroslavDon't panic#360#M3037.Muži83.01:05:30+00:19:10.7301:05:15.17Detail
97. Kočovský MiroslavTJ Sokol Senohraby#429#M4032.Muži84.01:05:33+00:19:13.7301:05:29.62Detail
98. Krajhanzlová MartinaRun For Fun#155#Z306.Ženy14.01:05:35+00:19:15.7301:05:26.96Detail
99. Ligiéra Ondřej#243#M2010.Muži85.01:05:40+00:19:20.7301:05:22.32Detail
100. Krýsová EliškaRunjinak#262#Z205.Ženy15.01:05:43+00:19:23.7301:05:15.31Detail
101. Horníček TomášMladá Boleslav#312#M507.Muži86.01:05:52+00:19:32.7301:05:35.90Detail
102. Moravec KarelRunning Stones#308#M3038.Muži87.01:06:05+00:19:45.7301:05:51.58Detail
103. Trojan TomášChocerady#392#M3039.Muži88.01:06:17+00:19:57.7301:06:11.99Detail
104. Jandik PetrPrague#261#M508.Muži89.01:06:19+00:19:59.7301:06:07.90Detail
105. Jančárek Tomáš#373#M3040.Muži90.01:06:35+00:20:15.7301:06:23.43Detail
106. Mihaescu Serban#116#M3041.Muži91.01:06:45+00:20:25.7301:06:25.27Detail
107. Chvátalová MarkétaSDH Dolní Jirčany#184#Z403.Ženy16.01:06:47+00:20:27.7301:06:34.00Detail
108. Okáľová ZuzanaPraha 10#160#Z206.Ženy17.01:06:48+00:20:28.7301:06:41.79Detail
109. Markvart LukasJirny#416#M2011.Muži92.01:06:51+00:20:31.7301:06:37.02Detail
110. Eliášová ŠárkaSPV Sezemice#137#Z404.Ženy18.01:06:57+00:20:37.7301:06:54.48Detail
111. Horáčková GabrielaJesenice#181#Z405.Ženy19.01:06:57+00:20:37.7301:06:35.56Detail
112. Müller JanPraha 6#363#M2012.Muži93.01:07:00+00:20:40.7301:06:20.38Detail
113. Pröller MiroslavČeská Lípa#330#M4033.Muži94.01:07:10+00:20:50.7301:07:02.63Detail
114. Kotačka VítFirefly#91#M4034.Muži95.01:07:11+00:20:51.7301:06:50.41Detail
115. Bednář PetrRezidence Vyšehrad#327#M3042.Muži96.01:07:24+00:21:04.7301:07:05.00Detail
116. Starek Pavelprague#81#M3043.Muži97.01:07:29+00:21:09.7301:06:52.93Detail
117. Gondeaux RobinPraha#345#M2013.Muži98.01:07:38+00:21:18.7301:07:32.40Detail
118. Pirona PaoloRunning Lions#364#M509.Muži99.01:07:41+00:21:21.7301:07:07.93Detail
119. Toman PeterHatatitla Bradlec#284#M4035.Muži100.01:07:51+00:21:31.7301:07:30.26Detail
120. Švagr LukášMukačevo#452#M2014.Muži101.01:08:02+00:21:42.7301:07:44.03Detail
121. Tomíčková VěraKobylnice#90#Z307.Ženy20.01:08:06+00:21:46.7301:07:54.52Detail
122. Klamarčík Viliam#162#M3044.Muži102.01:08:38+00:22:18.7301:08:06.48Detail
123. Honzáková JiřinaBřevnov#319#Z503.Ženy21.01:08:45+00:22:25.7301:08:39.07Detail
124. Sečkár AloisTJ Sokol Praha-Krč#233#M3045.Muži103.01:08:45+00:22:25.7301:08:35.16Detail
125. Lukeš MartinELEVEN RUN TEAM#446#M5010.Muži104.01:08:46+00:22:26.7301:08:25.33Detail
126. Čamra LubomírPraha #490#M2015.Muži105.01:08:48+00:22:28.7301:08:31.47Detail
127. Sako Luboš#209#M3046.Muži106.01:08:49+00:22:29.7301:08:29.52Detail
128. Jungman Tomáš#265#M2016.Muži107.01:08:54+00:22:34.7301:08:42.44Detail
129. Hejlová IvanaPraha#318#Z308.Ženy22.01:08:58+00:22:38.7301:08:54.22Detail
130. Zugar Robert#249#M4036.Muži108.01:08:59+00:22:39.7301:08:34.13Detail
131. Vítková ZuzanaMost#48#Z504.Ženy23.01:09:03+00:22:43.7301:08:54.80Detail
132. Menger PavelPraha Uhříněves#287#M4037.Muži109.01:09:05+00:22:45.7301:08:37.24Detail
133. Skoda MichalProti Bohouskovi#351#M3047.Muži110.01:09:06+00:22:46.7301:08:23.50Detail
134. Hálkov OndřejPraha#47#M4038.Muži111.01:09:11+00:22:51.7301:09:04.90Detail
135. Crkva FrantišekPsáry#131#M4039.Muži112.01:09:15+00:22:55.7301:09:00.86Detail
136. Štrunc MarekNučice#499#M3048.Muži113.01:09:15+00:22:55.7301:09:00.51Detail
137. Kubíček Tomáš#196#M3049.Muži114.01:09:25+00:23:05.7301:09:12.02Detail
138. Martinová IvaRozběháme Česko#407#Z309.Ženy24.01:09:28+00:23:08.7301:09:19.77Detail
139. Gosling SteveDHL ITS Running Club#256#M5011.Muži115.01:09:32+00:23:12.73Detail
140. Kleibl Michal#405#M4040.Muži116.01:09:36+00:23:16.7301:09:24.71Detail
141. Bruch PetrPraha#464#M2017.Muži117.01:09:42+00:23:22.7301:09:01.79Detail
142. Drexler OttoPraha#492#M2018.Muži118.01:09:44+00:23:24.7301:09:28.45Detail
143. Zima Jiří Dobřejovice#398#M3050.Muži119.01:09:46+00:23:26.7301:09:28.57Detail
144. Benda OndřejRousínov#437#M3051.Muži120.01:09:47+00:23:27.7301:09:30.92Detail
145. Márová KláraReebok run crew#27#Z3010.Ženy25.01:09:51+00:23:31.7301:09:39.59Detail
146. Dogaru VasilČeská Lípa#167#M3052.Muži121.01:09:55+00:23:35.7301:09:46.39Detail
147. Šaštinský PetrPraha#190#M3053.Muži122.01:09:57+00:23:37.7301:09:48.27Detail
148. Hrozek ZdeněkPolná#101#M3054.Muži123.01:09:58+00:23:38.7301:09:32.81Detail
149. Linhart VladimírŠneci v běhu#74#M4041.Muži124.01:10:03+00:23:43.7301:09:56.96Detail
150. Novotny Mojmir#460#M3055.Muži125.01:10:12+00:23:52.7301:09:24.92Detail
151. Matoušek JaroslavNymburk#313#M3056.Muži126.01:10:16+00:23:56.7301:09:50.15Detail
152. Vasko DanPraha#390#M3057.Muži127.01:10:20+00:24:00.7301:09:54.16Detail
153. Motejlek OndřejNymburk#315#M3058.Muži128.01:10:27+00:24:07.7301:10:01.04Detail
154. Holda JosefMladá Boleslav#24#M601.Muži129.01:10:28+00:24:08.7301:10:04.26Detail
155. Šantrůček MartinPRKA#151#M3059.Muži130.01:10:33+00:24:13.7301:10:17.65Detail
156. Karas AdamHavlíčkův Brod#303#M2019.Muži131.01:10:34+00:24:14.7301:10:12.37Detail
157. Blažej KryštofPraha#302#M3060.Muži132.01:10:36+00:24:16.7301:10:00.10Detail
158. Remešová KristýnaChimangoRuns#171#Z3011.Ženy26.01:10:38+00:24:18.7301:10:12.97Detail
159. Midulova KatkaRSU#388#Z3012.Ženy27.01:10:42+00:24:22.7301:10:17.35Detail
160. Fencl RadekSK Vlaška#83#M5012.Muži133.01:10:43+00:24:23.7301:10:32.52Detail
161. Kolesa AdamPraha#389#M3061.Muži134.01:10:43+00:24:23.7301:10:18.30Detail
162. Chvátal MarekFADE.CZ#382#M4042.Muži135.01:10:46+00:24:26.7301:10:23.85Detail
163. Josel MichalPraha#375#M4043.Muži136.01:10:48+00:24:28.7301:10:27.61Detail
164. Chlápková Barbora#158#Z3013.Ženy28.01:10:48+00:24:28.7301:10:19.03Detail
165. Paszyc Matouš#399#M2020.Muži137.01:10:48+00:24:28.7301:10:14.73Detail
166. Církva TomášValašské Meziříčí#486#M4044.Muži138.01:10:49+00:24:29.7301:10:18.46Detail
167. Matlocha MartinPraha#279#M4045.Muži139.01:10:55+00:24:35.7301:10:22.20Detail
168. Jezek Jiri#281#M4046.Muži140.01:10:55+00:24:35.7301:10:22.99Detail
169. Adamík RenéRPR#141#M4047.Muži141.01:10:58+00:24:38.7301:10:49.32Detail
170. Vencová MagdalenaRunning Lions#380#Z207.Ženy29.01:11:06+00:24:46.7301:11:03.95Detail
171. Tůmová TerezaASC DUKLA#123#Z406.Ženy30.01:11:10+00:24:50.7301:11:06.58Detail
172. Culos StefanoRunning Lions#324#M4048.Muži142.01:11:14+00:24:54.7301:10:41.26Detail
173. Šromovský VojtěchKladno#222#M3062.Muži143.01:11:17+00:24:57.7301:11:06.35Detail
174. Kosinová BarboraPraha 17#298#Z208.Ženy31.01:11:20+00:25:00.7301:10:39.46Detail
175. Benešová KristýnaKrakovské běhny#175#Z3014.Ženy32.01:11:21+00:25:01.7301:11:07.36Detail
176. Jakoubek BohumilPraha#354#M4049.Muži144.01:11:23+00:25:03.7301:10:41.59Detail
177. Pátek OndřejPraha#110#M2021.Muži145.01:11:28+00:25:08.7301:11:04.42Detail
178. Rychlík Ondřej#455#M3063.Muži146.01:11:28+00:25:08.7301:10:40.83Detail
179. Brečkay Jiří Praha#57#M4050.Muži147.01:11:33+00:25:13.7301:11:19.66Detail
180. Slaninová Veronika #386#Z407.Ženy33.01:11:42+00:25:22.7301:11:28.32Detail
181. Veith Lukáš #385#M3064.Muži148.01:11:43+00:25:23.7301:11:28.13Detail
182. Polčin MiroslavČeský Brod#493#M602.Muži149.01:11:49+00:25:29.73Detail
183. Doušová PetraBáječné ženy v běhu #130#Z3015.Ženy34.01:11:57+00:25:37.7301:11:37.34Detail
184. Vidal RegisLucon #350#M2022.Muži150.01:11:57+00:25:37.7301:11:49.63Detail
185. Patočková TerezaCheb#288#Z408.Ženy35.01:12:04+00:25:44.7301:11:51.42Detail
186. Fritz Robert#297#M5013.Muži151.01:12:14+00:25:54.7301:12:07.94Detail
187. Dvořák JiříHradištko#55#M2023.Muži152.01:12:26+00:26:06.7301:11:44.27Detail
188. Vošahlík HonzaAdventní běhání#172#M3065.Muži153.01:12:30+00:26:10.7301:12:06.91Detail
189. Daniš PavolPraha#61#M4051.Muži154.01:12:35+00:26:15.7301:11:43.59Detail
190. Hrdina JakubPraha#165#M4052.Muži155.01:12:36+00:26:16.7301:12:30.67Detail
191. Matouš VítězslavPraha-Karlín#240#M4053.Muži156.01:12:39+00:26:19.7301:12:24.23Detail
192. Fandelová PavlaPraha 4#50#Z3016.Ženy36.01:12:41+00:26:21.7301:12:26.07Detail
193. Kostka PetrAR#13#M4054.Muži157.01:12:42+00:26:22.7301:11:49.92Detail
194. Kmoško PeterPraha#496#M4055.Muži158.01:12:47+00:26:27.7301:12:38.73Detail
195. Hulinsky RomanSpartan gym#104#M4056.Muži159.01:12:52+00:26:32.7301:12:45.76Detail
196. Voráček DavidZloncice#215#M4057.Muži160.01:12:54+00:26:34.7301:12:32.23Detail
197. Colvin AdamPraha#226#M4058.Muži161.01:13:00+00:26:40.7301:12:38.30Detail
198. Podoláková MartinaNitra#495#Z3017.Ženy37.01:13:01+00:26:41.7301:12:32.93Detail
199. Tomšů LadislavStřelice u Brna#488#M4059.Muži162.01:13:01+00:26:41.7301:12:42.32Detail
200. Šup RadekPraha#28#M4060.Muži163.01:13:09+00:26:49.7301:12:41.10Detail
201. Kučera Vojta#441#M4061.Muži164.01:13:16+00:26:56.7301:12:29.21Detail
202. Eliáš Petr#476#M3066.Muži165.01:13:17+00:26:57.7301:12:58.85Detail
203. Martin DaleOkres Litoměřice#145#M5014.Muži166.01:13:27+00:27:07.7301:13:17.06Detail
204. Petržíková JanaPraha 9#306#Z409.Ženy38.01:13:39+00:27:19.7301:13:08.99Detail
205. Otahalova LucieOhrobec#449#Z4010.Ženy39.01:13:41+00:27:21.7301:13:10.62Detail
206. Myšková KarolinaOlymp Praha#477#Z4011.Ženy40.01:13:44+00:27:24.7301:13:26.77Detail
207. Andrade TelmoDHL ITS Running Club#178#M4062.Muži167.01:13:44+00:27:24.7301:13:37.24Detail
208. Hokr Milan#339#M2024.Muži168.01:13:45+00:27:25.7301:12:55.38Detail
209. Obuszáková Simona#248#Z3018.Ženy41.01:13:46+00:27:26.7301:13:27.76Detail
210. Nováková LuciaPsáry#26#Z4012.Ženy42.01:13:48+00:27:28.7301:13:32.06Detail
211. Balážová SabinaMukačevo#97#Z209.Ženy43.01:13:54+00:27:34.7301:13:35.10Detail
212. Arnold LindaStockholm#255#Z3019.Ženy44.01:14:01+00:27:41.7301:13:56.83Detail
213. Chvátal MilošPraha#401#M3067.Muži169.01:14:04+00:27:44.7301:13:25.35Detail
214. Erben Ondřej#236#M3068.Muži170.01:14:06+00:27:46.7301:13:27.54Detail
215. Vecka MichalBáječné ženy v běhu#266#M3069.Muži171.01:14:12+00:27:52.7301:13:17.49Detail
216. Hudečková DanielaTrans Brdy Lety#426#Z3020.Ženy45.01:14:13+00:27:53.7301:14:04.37Detail
217. Šimáčková ŠárkaPraha#68#Z2010.Ženy46.01:14:17+00:27:57.7301:13:47.54Detail
218. Scohier FrancoisPraha#343#M3070.Muži172.01:14:30+00:28:10.7301:14:22.73Detail
219. Evans Glyn#200#M4063.Muži173.01:14:43+00:28:23.7301:14:05.45Detail
220. Ricciardi DavidePraha#468#M3071.Muži174.01:14:46+00:28:26.7301:14:11.12Detail
221. Zatloukal TomášPraha-Čimice#478#M5015.Muži175.01:14:51+00:28:31.7301:14:32.63Detail
222. Malíř RichardPraha#206#M4064.Muži176.01:14:51+00:28:31.7301:14:33.56Detail
223. Pešta JáchymPraha 4#35#M4065.Muži177.01:15:07+00:28:47.7301:14:24.30Detail
224. Wendl JanKostelec nad Černými lesy#384#M3072.Muži178.01:15:26+00:29:06.7301:14:55.46Detail
225. Mahajan Vineet#430#M3073.Muži179.01:15:28+00:29:08.7301:15:04.79Detail
226. Černotová HelenaPraha#10#Z4013.Ženy47.01:15:29+00:29:09.7301:14:45.87Detail
227. Toušová AnnaPraha 3 - Žižkov #129#Z3021.Ženy48.01:15:36+00:29:16.7301:15:14.86Detail
228. Trešlová HanaPraha 6#124#Z2011.Ženy49.01:15:36+00:29:16.7301:15:06.61Detail
229. Valtrová KateřinaPraha#143#Z3022.Ženy50.01:15:42+00:29:22.7301:15:31.85Detail
230. Valtrová Helena#433#Z3023.Ženy51.01:15:45+00:29:25.7301:15:09.05Detail
231. Denemark TomasDHL Information Services#247#M4066.Muži180.01:15:47+00:29:27.7301:15:07.72Detail
232. Votavová AlicePraha#84#Z3024.Ženy52.01:15:49+00:29:29.7301:15:36.79Detail
233. Fiedler Adam#217#M4067.Muži181.01:15:51+00:29:31.7301:15:34.54Detail
234. Berg Denis#329#M3074.Muži182.01:15:57+00:29:37.7301:15:11.54Detail
235. Sláma Honza#440#M4068.Muži183.01:16:11+00:29:51.7301:15:24.24Detail
236. Jedlicka TomasPraha#369#M4069.Muži184.01:16:12+00:29:52.7301:15:23.21Detail
237. Šperanda NinaPraha#234#Z3025.Ženy53.01:16:15+00:29:55.7301:15:32.85Detail
238. Kukačka ZdeněkChýně#358#M3075.Muži185.01:16:20+00:30:00.7301:15:49.73Detail
239. Szilvásová Michaelaadidas Runners Prague#467#Z2012.Ženy54.01:16:22+00:30:02.7301:15:58.59Detail
240. Šarochová Petra-#498#Z4014.Ženy55.01:16:28+00:30:08.7301:16:08.38Detail
241. Janoušková AnežkaČernošice #87#Z2013.Ženy56.01:16:36+00:30:16.7301:16:10.38Detail
242. Zapletal PavelZlaté Hory#337#M3076.Muži186.01:16:43+00:30:23.7301:16:22.07Detail
243. Kubíčková PetraPraha 8#78#Z3026.Ženy57.01:16:50+00:30:30.7301:16:30.70Detail
244. Vačkářová AndreaTřeboň#228#Z2014.Ženy58.01:16:55+00:30:35.7301:16:34.00Detail
245. Gilányi JanKřivý Nohy#244#M3077.Muži187.01:17:04+00:30:44.7301:16:24.73Detail
246. Urban Luboš Mníšek pod Brdy#192#M3078.Muži188.01:17:05+00:30:45.7301:16:38.39Detail
247. Hernandez Lopez AurelioPraha#365#M2025.Muži189.01:17:08+00:30:48.7301:16:46.05Detail
248. Reiterová Monika#4#Z3027.Ženy59.01:17:13+00:30:53.7301:16:48.61Detail
249. Krofta JiříLiga 100 Praha#11#M603.Muži190.01:17:24+00:31:04.7301:17:21.14Detail
250. Tichý StanislavČervenobílá bojová síla#182#M5016.Muži191.01:17:24+00:31:04.7301:16:58.88Detail
251. Růžička Šimon#149#M2026.Muži192.01:17:27+00:31:07.7301:17:09.19Detail
252. Nižník JiříPraha#301#M2027.Muži193.01:17:30+00:31:10.7301:17:12.93Detail
253. Brenišin IvanBIVoj#56#M5017.Muži194.01:17:33+00:31:13.7301:17:03.87Detail
254. Pröllerová PetraČeská Lípa#331#Z4015.Ženy60.01:17:41+00:31:21.7301:17:32.97Detail
255. Gondeaux HugoFrancie#346#M2028.Muži195.01:17:43+00:31:23.7301:17:36.31Detail
256. Ježková Kateřina#332#Z2015.Ženy61.01:17:45+00:31:25.7301:17:06.52Detail
257. Fürst RichardRunjinak#263#M2029.Muži196.01:17:51+00:31:31.7301:17:19.34Detail
258. Slávik DušanPraha 3#292#M4070.Muži197.01:18:10+00:31:50.7301:17:50.53Detail
259. Grohman TomášDHL ITS Running Club#199#M3079.Muži198.01:18:15+00:31:55.7301:17:43.63Detail
260. Janouš JiříPRAHA#138#M3080.Muži199.01:18:18+00:31:58.7301:17:35.33Detail
261. Fabík FrantišekValašské Meziříčí#76#M4071.Muži200.01:18:19+00:31:59.7301:17:49.24Detail
262. Rejcha MilanVelká Hleďsebe#12#M604.Muži201.01:18:26+00:32:06.7301:18:21.04Detail
263. Zelenka PetrPraha#109#M4072.Muži202.01:18:34+00:32:14.7301:18:19.23Detail
264. Pásztor JúliusArmada#428#M5018.Muži203.01:18:39+00:32:19.7301:18:10.12Detail
265. Malá HelenaPraha#63#Z3028.Ženy62.01:18:43+00:32:23.7301:18:23.91Detail
266. Crkvová DanaPsáry#132#Z4016.Ženy63.01:18:43+00:32:23.7301:18:28.83Detail
267. Janoušek Pysk VladimírČernošice#89#M3081.Muži204.01:18:44+00:32:24.7301:18:18.69Detail
268. López Yankoa#133#Z3029.Ženy64.01:18:46+00:32:26.7301:18:22.07Detail
269. Růžička PavelZa lepší budoucnost (a bez švába na Hradě)...#79#M4073.Muži205.01:18:46+00:32:26.7301:18:30.13Detail
270. Jandikova BarboraPraha#260#Z505.Ženy65.01:18:47+00:32:27.7301:18:03.64Detail
271. Ciprová TerezaPraha#268#Z3030.Ženy66.01:18:51+00:32:31.7301:18:19.78Detail
272. Bosy Michal#210#M3082.Muži206.01:19:00+00:32:40.7301:18:53.95Detail
273. Štěpánová HanaPraha 11#230#Z4017.Ženy67.01:19:06+00:32:46.7301:18:57.39Detail
274. Trčka FilipPraha#475#M4074.Muži207.01:19:10+00:32:50.7301:18:30.70Detail
275. Jenčík PetrPraha#88#M4075.Muži208.01:19:10+00:32:50.7301:18:26.11Detail
276. Bednářová Martina#295#Z3031.Ženy68.01:19:12+00:32:52.7301:18:52.92Detail
277. Graslová KristýnaPostoloprty#276#Z2016.Ženy69.01:19:12+00:32:52.7301:18:25.81Detail
278. Košatová HanaKounice#272#Z506.Ženy70.01:19:14+00:32:54.7301:18:42.45Detail
279. Paiste PriitPruhonice#352#M4076.Muži209.01:19:31+00:33:11.7301:19:12.19Detail
280. Krontorad VitezslavHerink#353#M3083.Muži210.01:19:34+00:33:14.7301:18:46.41Detail
281. Kunstátová MarieŠneci v běhu#1#Z4018.Ženy71.01:19:44+00:33:24.7301:19:39.37Detail
282. Sangho Aline #211#Z2017.Ženy72.01:19:45+00:33:25.7301:19:41.61Detail
283. Plocek LukášChaBrusiči#134#M2030.Muži211.01:19:47+00:33:27.7301:19:26.10Detail
284. Skořepová TerezaTýniště nad Orlicí#32#Z4019.Ženy73.01:19:47+00:33:27.7301:19:13.94Detail
285. Šantrůčková Klára#rumenky#482#Z3032.Ženy74.01:19:49+00:33:29.7301:19:34.05Detail
286. Mašek JiříHořín#419#M4077.Muži212.01:19:52+00:33:32.7301:19:20.61Detail
287. Karas Milanhavl.brod#309#M5019.Muži213.01:19:56+00:33:36.7301:19:34.52Detail
288. Haller MarekSecovce#258#M3084.Muži214.01:19:59+00:33:39.7301:19:08.06Detail
289. Kalfusová Anna#3#Z2018.Ženy75.01:20:02+00:33:42.7301:19:22.88Detail
290. Lhotakova KamilaSunnyCanadian#344#Z4020.Ženy76.01:20:12+00:33:52.7301:19:43.83Detail
291. Slavíková MartinaLiberec#469#Z507.Ženy77.01:20:13+00:33:53.7301:19:39.83Detail
292. Dudášová MonikaSK Vlaška#82#Z508.Ženy78.01:20:16+00:33:56.7301:20:06.99Detail
293. Kašpar Petr Týniště nad Orlicí#31#M4078.Muži215.01:20:19+00:33:59.7301:19:44.34Detail
294. Grohová JaroslavaHUDY#463#Z509.Ženy79.01:20:21+00:34:01.7301:19:36.70Detail
295. Pelikánová PavlaPraha#334#Z2019.Ženy80.01:20:25+00:34:05.7301:19:33.03Detail
296. Zaremba JanReebok Run Crew Praha#285#M3085.Muži216.01:20:53+00:34:33.7301:20:15.83Detail
297. Castro Fulara BeataPraha 2#494#Z4021.Ženy81.01:21:00+00:34:40.7301:20:52.23Detail
298. Trnková IvaPraha 9 - Prosek#282#Z3033.Ženy82.01:21:04+00:34:44.7301:20:27.78Detail
299. Kocanda MartinPraha 9#188#M4079.Muži217.01:21:21+00:35:01.7301:20:42.89Detail
300. Tajdusova Martina#5#Z4022.Ženy83.01:21:24+00:35:04.7301:21:06.41Detail
301. Kehárová Kateřina Sušice #461#Z5010.Ženy84.01:21:28+00:35:08.7301:20:48.83Detail
302. Blažejova Romana#348#Z3034.Ženy85.01:21:28+00:35:08.7301:21:17.76Detail
303. Urbanová JanaMníšek pod Brdy#191#Z3035.Ženy86.01:21:31+00:35:11.7301:18:05.74Detail
304. Nava OlivierCesky Maraton Klub#72#M4080.Muži218.01:21:38+00:35:18.7301:20:51.85Detail
305. Marek RudolfPraha 9#220#M605.Muži219.01:21:41+00:35:21.7301:21:36.31Detail
306. Potůčková Barbora#474#Z4023.Ženy87.01:21:41+00:35:21.7301:21:23.15Detail
307. Hálek JaroslavJe to v hlavě!#49#M4081.Muži220.01:21:49+00:35:29.7301:21:10.99Detail
308. Nykodým RichardPraha#148#M4082.Muži221.01:22:00+00:35:40.7301:21:17.02Detail
309. Rozvaldová JanaPraha#410#Z4024.Ženy88.01:22:02+00:35:42.7301:21:31.30Detail
310. Papp JozefDobřejovice#326#M4083.Muži222.01:22:03+00:35:43.7301:21:41.73Detail
311. Štěpánková VeronikaCRTC#219#Z4025.Ženy89.01:22:10+00:35:50.7301:21:53.90Detail
312. Košínová GabrielaTriathlon Team Chrudim#362#Z4026.Ženy90.01:22:11+00:35:51.7301:21:44.47Detail
313. Košín RomanTriathlon Team Chrudim#361#M4084.Muži223.01:22:12+00:35:52.7301:21:44.78Detail
314. Dufek PatrikDream team#487#M2031.Muži224.01:22:37+00:36:17.7301:22:32.57Detail
315. Procházka Václav Praha - Černý Most#457#M3086.Muži225.01:22:46+00:36:26.7301:21:57.75Detail
316. Košata RudolfKounice#271#M5020.Muži226.01:22:48+00:36:28.7301:22:16.82Detail
317. Jirásek Vít FBK Kobylisy#51#M4085.Muži227.01:22:50+00:36:30.7301:22:35.61Detail
318. Purmenská MariePraha 5#304#Z3036.Ženy91.01:22:58+00:36:38.7301:22:21.50Detail
319. Ježková Tereza Praha 5#305#Z3037.Ženy92.01:22:59+00:36:39.7301:22:20.93Detail
320. Navrátilová Iveta #225#Z2020.Ženy93.01:23:15+00:36:55.7301:23:04.58Detail
321. Bartáková MarkétaŽdírec nad Doubravou#53#Z3038.Ženy94.01:23:18+00:36:58.7301:22:28.02Detail
322. Blažková Markéta#147#Z2021.Ženy95.01:23:22+00:37:02.7301:23:11.91Detail
323. Hanusová AlenaVESTEC#150#Z3039.Ženy96.01:23:23+00:37:03.7301:22:40.86Detail
324. Trková MariePraha#231#Z5011.Ženy97.01:23:27+00:37:07.7301:22:53.10Detail
325. Mojžišová JanaSunny Canadian School#242#Z4027.Ženy98.01:23:34+00:37:14.7301:23:06.93Detail
326. Tlustá JitkaFufici#16#Z3040.Ženy99.01:23:36+00:37:16.7301:23:01.84Detail
327. Kašpar JanMesser Runners#264#M4086.Muži228.01:23:44+00:37:24.7301:23:05.63Detail
328. Janatová ZuzanaBCHD#8#Z4028.Ženy100.01:23:45+00:37:25.7301:23:06.23Detail
329. Staňková Ivanaadidas Runners#404#Z3041.Ženy101.01:23:45+00:37:25.7301:23:22.77Detail
330. Maiová KateřinaJablonec nad Nisou#470#Z4029.Ženy102.01:23:55+00:37:35.7301:23:20.29Detail
331. Goubejová Dana#454#Z3042.Ženy103.01:23:56+00:37:36.7301:23:08.55Detail
332. Bláhová MariePraha#64#Z2022.Ženy104.01:24:09+00:37:49.7301:23:56.11Detail
333. Jedličková MonikaPraha#7#Z2023.Ženy105.01:24:44+00:38:24.7301:23:59.54Detail
334. Tondlová KateřinaT-team#2#Z2024.Ženy106.01:24:44+00:38:24.7301:24:00.27Detail
335. Böhmová Lenka#157#Z2025.Ženy107.01:24:54+00:38:34.7301:24:24.78Detail
336. Diňa DominikDobřejovice#218#M2032.Muži229.01:24:55+00:38:35.7301:24:35.68Detail
337. Červenková Markéta#336#Z4030.Ženy108.01:25:01+00:38:41.7301:24:50.34Detail
338. Valouch ViktorPraha 5#9#M3087.Muži230.01:25:10+00:38:50.7301:24:26.25Detail
339. Kálal Kučerová Kateřina#322#Z3043.Ženy109.01:25:19+00:38:59.7301:25:09.09Detail
340. Novakovská MichaelaŠneci v běhu#207#Z2026.Ženy110.01:25:26+00:39:06.7301:25:00.30Detail
341. Hrdličková LenkaMladá Boleslav#408#Z4031.Ženy111.01:25:32+00:39:12.7301:25:03.14Detail
342. Vojířová Dita#448#Z4032.Ženy112.01:25:35+00:39:15.7301:24:41.21Detail
343. Šimonek JosefMělník#415#M4087.Muži231.01:25:50+00:39:30.7301:25:20.57Detail
344. Šrámková ZdeňkaŽdírec nad Doubravou#52#Z4033.Ženy113.01:25:50+00:39:30.7301:25:00.27Detail
345. Royo Beatriz#340#Z2027.Ženy114.01:25:51+00:39:31.7301:25:01.52Detail
346. Brabcová RadmilaPraha#75#Z4034.Ženy115.01:25:53+00:39:33.7301:25:16.69Detail
347. Hildprandtová SimonaSC Radotín#328#Z2028.Ženy116.01:26:16+00:39:56.7301:25:26.46Detail
348. Králíček MartinPohodáři#400#M4088.Muži232.01:26:27+00:40:07.7301:25:47.19Detail
349. Podzimková MarkétaPerštejn#117#Z4035.Ženy117.01:26:46+00:40:26.7301:26:27.41Detail
350. Bareš MichalBaresi team Kerberos#40#M606.Muži233.01:26:51+00:40:31.7301:26:09.32Detail
351. Barešová KatkaBaresi team#21#Z3044.Ženy118.01:26:52+00:40:32.7301:26:10.18Detail
352. Škaloudová Petra Chomutov#135#Z4036.Ženy119.01:26:57+00:40:37.7301:26:20.87Detail
353. Zimová Tereza Dobřejovice#397#Z2029.Ženy120.01:26:59+00:40:39.7301:26:03.35Detail
354. Frydrych JakubPrague#69#M3088.Muži234.01:27:52+00:41:32.7301:27:10.53Detail
355. Dukic JelenaForever young#92#Z3045.Ženy121.01:28:00+00:41:40.7301:27:14.02Detail
356. Honzová Petra#338#Z2030.Ženy122.01:28:02+00:41:42.7301:27:24.42Detail
357. Hanák JanPraha#275#M3089.Muži235.01:28:03+00:41:43.7301:27:25.54Detail
358. Domalípová EvaMladá boleslav#43#Z3046.Ženy123.01:28:18+00:41:58.7301:27:56.04Detail
359. Vokůrková PavlínaSlaný#278#Z4037.Ženy124.01:28:40+00:42:20.7301:27:44.63Detail
360. Kobylkina NataliaCzech Running Club#71#Z3047.Ženy125.01:28:45+00:42:25.7301:28:00.16Detail
361. Vlachynská KristýnaHaKi-run#146#Z4038.Ženy126.01:28:46+00:42:26.7301:27:57.40Detail
362. Dvořaková Lucie#33#Z4039.Ženy127.01:28:46+00:42:26.7301:28:04.06Detail
363. Nagyová Soňa#70#Z3048.Ženy128.01:28:57+00:42:37.7301:28:52.97Detail
364. O'Brien DerekPrague#425#M4089.Muži236.01:29:05+00:42:45.7301:28:40.10Detail
365. Vasilko JanPraha#409#M3090.Muži237.01:29:06+00:42:46.7301:28:45.88Detail
366. Hildprandtová EvaDobřichovice#164#Z5012.Ženy129.01:29:11+00:42:51.7301:28:21.95Detail
367. Roháček Jan#245#M3091.Muži238.01:29:16+00:42:56.7301:29:05.02Detail
368. Vavrinčíková Olesja#221#Z3049.Ženy130.01:29:22+00:43:02.7301:29:12.20Detail
369. Korecká BlankaŠneci v běhu#355#Z4040.Ženy131.01:29:57+00:43:37.7301:29:01.63Detail
370. Smrčková Petra Báječné ženy v běhu#23#Z4041.Ženy132.01:29:57+00:43:37.7301:29:29.76Detail
371. Volfová Kateřina #163#Z2031.Ženy133.01:29:59+00:43:39.7301:29:07.15Detail
372. Nepustilová Tereza Stříbro #25#Z2032.Ženy134.01:30:00+00:43:40.7301:29:07.46Detail
373. Adamus Roman#177#M5021.Muži239.01:30:13+00:43:53.7301:29:23.34Detail
374. Vačkářová MiroslavaLomnice nad Lužnicí#229#Z4042.Ženy135.01:30:14+00:43:54.7301:29:53.50Detail
375. Hlava MilanPraha 4#45#M607.Muži240.01:30:19+00:43:59.7301:29:27.27Detail
376. Pašková Monika#307#Z4043.Ženy136.01:30:27+00:44:07.7301:29:56.59Detail
377. Snokhousova RadkaPraha#17#Z3050.Ženy137.01:31:01+00:44:41.7301:30:27.51Detail
378. Kočí Petra#115#Z4044.Ženy138.01:31:07+00:44:47.7301:30:54.11Detail
379. Schmeidler Radek#204#M2033.Muži241.01:31:15+00:44:55.7301:30:40.99Detail
380. Štainerová Kateřina#203#Z2033.Ženy139.01:31:16+00:44:56.7301:30:42.95Detail
381. Šlechta Boris #447#M3092.Muži242.01:31:30+00:45:10.7301:30:50.35Detail
382. Smolová MagdalenaPraha 11#311#Z2034.Ženy140.01:31:31+00:45:11.7301:30:49.33Detail
383. Čihařová Jana #413#Z3051.Ženy141.01:31:34+00:45:14.7301:31:01.54Detail
384. Graslová Kateřina Postoloprty #44#Z2035.Ženy142.01:31:36+00:45:16.7301:30:50.66Detail
385. Jandová Lenka Běžci Most#412#Z5013.Ženy143.01:31:39+00:45:19.7301:31:29.73Detail
386. Vyzinova Lenka Frydek Mistek#98#Z3052.Ženy144.01:31:46+00:45:26.7301:31:22.61Detail
387. van der Burg NicolaPruhonice#30#Z4045.Ženy145.01:31:47+00:45:27.7301:31:17.95Detail
388. Petrášková HanaPraha#381#Z3053.Ženy146.01:31:48+00:45:28.7301:31:17.74Detail
389. Šaštinská SvětlanaPraha#189#Z3054.Ženy147.01:31:59+00:45:39.73Detail
390. Jedlickova LenkaPraha#370#Z3055.Ženy148.01:32:05+00:45:45.7301:31:16.66Detail
391. Růžičková Šárka Reebokruncrew #6#Z2036.Ženy149.01:32:12+00:45:52.7301:31:25.15Detail
392. Zachova DagmarUhrineves#194#Z3056.Ženy150.01:32:14+00:45:54.7301:31:29.58Detail
393. Fridrich TomášRynholec#391#M5022.Muži243.01:32:29+00:46:09.7301:31:59.50Detail
394. Sedláček JiříTřebíč#335#M3093.Muži244.01:32:38+00:46:18.7301:31:44.10Detail
395. Kristenová MichaelaDobrovice#342#Z3057.Ženy151.01:32:41+00:46:21.7301:31:54.02Detail
396. Weiner ŠtěpánŠneci v běhu#356#M4090.Muži245.01:32:52+00:46:32.7301:31:56.35Detail
397. Dolejší IvanaPraha#142#Z4046.Ženy152.01:33:03+00:46:43.7301:32:40.07Detail
398. Zach MilanBáječné ženy v běhu#100#M5023.Muži246.01:33:06+00:46:46.7301:32:11.86Detail
399. Švarcová LucieBáječné ženy v běhu#99#Z3058.Ženy153.01:33:07+00:46:47.7301:32:13.58Detail
400. Hartman MichaelKutná Hora#489#M2034.Muži247.01:33:46+00:47:26.7301:32:54.80Detail
401. Samseli VeronikaLovosice#122#Z3059.Ženy154.01:33:47+00:47:27.7301:33:10.27Detail
402. Zikánová Šárka#286#Z4047.Ženy155.01:33:48+00:47:28.7301:33:35.97Detail
403. Oulehlová JanaBěžíme pro zvířata#484#Z3060.Ženy156.01:33:53+00:47:33.7301:33:07.04Detail
404. Štumpf AnnaTehuVbehu.cz#139#Z3061.Ženy157.01:34:17+00:47:57.7301:33:37.52Detail
405. Cihlář František JosefSulice#368#M2035.Muži248.01:34:18+00:47:58.7301:33:27.40Detail
406. Kostková JitkaÚdlice#102#Z4048.Ženy158.01:34:22+00:48:02.7301:33:47.70Detail
407. Koubová MartinaRozběháme Litoměřice#274#Z4049.Ženy159.01:34:37+00:48:17.7301:34:11.13Detail
408. Rysová TerezaPraha 9#435#Z4050.Ženy160.01:34:39+00:48:19.7301:33:51.16Detail
409. Kopečková Petra#423#Z3062.Ženy161.01:35:13+00:48:53.7301:35:01.14Detail
410. Habásková MarkétaTotal Vital#208#Z3063.Ženy162.01:35:38+00:49:18.7301:34:46.50Detail
411. Prostecká LenkaPříbram#156#Z3064.Ženy163.01:35:40+00:49:20.7301:35:25.88Detail
412. Gremlicová LucieLIGA 100 Olomouc#347#Z5014.Ženy164.01:35:54+00:49:34.73Detail
413. Oberholzer Johan Prague#359#M2036.Muži249.01:36:45+00:50:25.7301:35:59.75Detail
414. Vladyka Jaromír Studio POLE Velké Popovice#378#M608.Muži250.01:37:10+00:50:50.7301:36:27.54Detail
415. Holcmanová MiroslavaBK jeleni#125#Z5015.Ženy165.01:37:16+00:50:56.7301:36:41.93Detail
416. Holcman AlešBK jeleni#126#M5024.Muži251.01:37:18+00:50:58.7301:36:44.34Detail
417. Bartošová Kateřina#223#Z4051.Ženy166.01:37:19+00:50:59.7301:36:46.35Detail
418. Jirošová BarboraTurnov#118#Z3065.Ženy167.01:37:20+00:51:00.7301:36:33.89Detail
419. Nykodym JosefPraha#119#M4091.Muži252.01:37:22+00:51:02.7301:36:36.62Detail
420. Hulinska RenataSpartan gym#105#Z5016.Ženy168.01:37:24+00:51:04.7301:36:51.90Detail
421. Zábranská Laura#214#Z3066.Ženy169.01:37:36+00:51:16.7301:36:56.44Detail
422. Adamik JanSkins Adamík Team #333#M3094.Muži253.01:37:44+00:51:24.7301:37:36.18Detail
423. Plicová LucieJe to v hlavě !#18#Z4052.Ženy170.01:37:51+00:51:31.73Detail
424. Balounová MartinaŠtětí#152#Z3067.Ženy171.01:38:07+00:51:47.7301:37:43.34Detail
425. Topič Jíří#153#M3095.Muži254.01:38:07+00:51:47.7301:37:43.53Detail
426. Paják JozefPraha#60#M5025.Muži255.01:38:18+00:51:58.7301:37:59.00Detail
427. Kohutova Tereza#58#Z3068.Ženy172.01:38:21+00:52:01.7301:37:40.55Detail
428. Hetmánková HanaSestřičky#253#Z2037.Ženy173.01:38:21+00:52:01.7301:37:53.34Detail
429. Peštová IvaPraha 4#34#Z4053.Ženy174.01:38:59+00:52:39.7301:38:16.35Detail
430. Martinová JitkaOkres Litoměřice#144#Z4054.Ženy175.01:39:04+00:52:44.7301:38:38.56Detail
431. Kamínová ZuzanaPraha#106#Z3069.Ženy176.01:39:56+00:53:36.7301:39:11.19Detail
432. Graslová Hana Postoloprty#41#Z4055.Ženy177.01:40:00+00:53:40.7301:39:13.80Detail
433. Hlaváčová Lucie#114#Z4056.Ženy178.01:40:32+00:54:12.7301:40:15.35Detail
434. Klusák LukášJesenice#62#M3096.Muži256.01:41:17+00:54:57.7301:40:26.16Detail
435. Hanusová IvetaAntonka#154#Z3070.Ženy179.01:41:17+00:54:57.7301:40:33.47Detail
436. Klusáková LuciePraha#46#Z3071.Ženy180.01:41:19+00:54:59.7301:40:27.85Detail
437. Pěkná JitkaCS Praha#372#Z4057.Ženy181.01:41:22+00:55:02.7301:41:07.63Detail
438. Laušmanová PetraJirkov#96#Z3072.Ženy182.01:41:25+00:55:05.7301:40:48.37Detail
439. Ncongwane VivianPrague#349#M2037.Muži257.01:41:29+00:55:09.7301:40:48.26Detail
440. Dufková GabrielaDream team#431#Z4058.Ženy183.01:41:32+00:55:12.7301:41:27.61Detail
441. Mejsnarová PetraDream team#432#Z4059.Ženy184.01:41:33+00:55:13.7301:41:27.87Detail
442. Brzek PavelELEVEN MERCEDES MITAS#300#M3097.Muži258.01:41:51+00:55:31.7301:41:26.65Detail
443. Thornton MonikaPraha#456#Z3073.Ženy185.01:41:52+00:55:32.7301:41:03.04Detail
444. Kováříková VeronikaZeleneč v Čechách#439#Z4060.Ženy186.01:41:54+00:55:34.7301:41:19.14Detail
445. Bártová Marie#411#Z2038.Ženy187.01:41:54+00:55:34.7301:41:19.37Detail
446. Šubrtová MartinaBroumov#128#Z2039.Ženy188.01:42:54+00:56:34.7301:42:01.24Detail
447. Talaš RomanZlín#127#M3098.Muži259.01:42:55+00:56:35.7301:42:02.48Detail
448. Čápová AnetaPraha#59#Z2040.Ženy189.01:43:20+00:57:00.7301:43:07.34Detail
449. Jahodová MarieJihlava#314#Z5017.Ženy190.01:43:26+00:57:06.7301:43:15.95Detail
450. Jelínková LucieSestřičky#252#Z3074.Ženy191.01:43:57+00:57:37.7301:43:29.88Detail
451. Fajčíková Veronika#438#Z4061.Ženy192.01:45:37+00:59:17.7301:45:25.21Detail
452. Šámalová AnetaPraha 6 - Bubeneč#179#Z3075.Ženy193.01:46:31+01:00:11.7301:46:04.22Detail
453. Schwarzová RomanaPlanetka B 612 , Praha #183#Z4062.Ženy194.01:47:29+01:01:09.7301:47:02.63Detail
454. Cihlář StanislavSulice#367#M4092.Muži260.01:48:32+01:02:12.7301:47:42.68Detail
455. Kruzik AlesPraha#112#M5026.Muži261.01:49:37+01:03:17.7301:48:43.50Detail
456. Kadlecová JanaŠneci v běhu#453#Z5018.Ženy195.01:50:04+01:03:44.7301:49:08.96Detail
457. Mosiurczáková PavlínaMattoni FreeRun Jablonec nad Nisou#451#Z2041.Ženy196.01:50:52+01:04:32.7301:50:34.47Detail
458. Groh StanislavHUDY#462#M609.Muži262.01:50:57+01:04:37.7301:50:11.93Detail
459. Šebestová Zdenka#95#Z4063.Ženy197.01:53:56+01:07:36.7301:53:20.32Detail
460. Novák Karel#450#M5027.Muži263.01:54:29+01:08:09.7301:53:34.39Detail
461. Kříž ZlatomírSK Kačleh#299#M6010.Muži264.01:59:30+01:13:10.7301:59:17.25Detail
Kettnerová DanaOK Kamenice#20#Z30Ženy00:00:00Detail
Parkanová Václava#65#Z40Ženy00:00:00Detail
Náhlík JanTotal#187#M30Muži00:00:00Detail
Langenbergerová VeronikaChildren of Olymp#294#Z30Ženy00:00:00Detail
Potůček Filip#473#M40Muži00:00:00Detail
DNS Svobodová LuciePraha#15#Z20ŽenyDetail
DNS Krajčová VeronikaPrague#19#Z30ŽenyDetail
DNS Volf Milan#38#M40MužiDetail
DNS Vinc MichaelaPraha#39#Z30ŽenyDetail
DNS Pfeifer TomášJesenice#54#M50MužiDetail
DNS Limberková MonikaPraha 10#67#Z40ŽenyDetail
DNS Hanyš PavelKoburk#80#M30MužiDetail
DNS Janosik JurajPraha#94#M30MužiDetail
DNS Hanousek MiroslavVeltrusy#107#M40MužiDetail
DNS Hanousková MartinaVeltrusy#108#Z40ŽenyDetail
DNS Rabhi Blanka#168#Z30ŽenyDetail
DNS Matějovský JanPraha#180#M40MužiDetail
DNS Sigmund Jakub Roudnice nad Labem#197#M30MužiDetail
DNS Peirson Andrew#201#M30MužiDetail
DNS Kaslová HanaAtletiko Šneko#213#Z50ŽenyDetail
DNS Lněnička OndřejFlorbalák.cz#232#M30MužiDetail
DNS Koška TomášPraha#235#M40MužiDetail
DNS Böhm TomášSRŠ-NI#237#M50MužiDetail
DNS Plocová MonikaSRŠ-NI#241#Z50ŽenyDetail
DNS Hadžiosmanović SrdanPraha#250#M30MužiDetail
DNS Macko AntonDHL ITS#251#M30MužiDetail
DNS Kopecký MatějPraha 5#254#M20MužiDetail
DNS Jech RobertBorci od Botiče#259#M40MužiDetail
DNS Löwenhöfferová Radka#310#Z40ŽenyDetail
DNS Jelínek RomanSK Rampouch#316#M40MužiDetail
DNS Kurz MatoušSK Praga#320#M30MužiDetail
DNS Bártová Olga#323#Z20ŽenyDetail
DNS Harrison AlexZvole#387#M30MužiDetail
DNS Wagnerová Aneta#395#Z20ŽenyDetail
DNS Havlíček IvoLánov- Krkonoše#403#M50MužiDetail
DNS Horníček ZdeněkPraha#406#M30MužiDetail
DNS Žůrek MichalNezávislý atlet#414#M30MužiDetail
DNS Prager KarelTJ Sokol Sojovice#418#M20MužiDetail
DNS Jonášová BlankaBK Jelení#445#Z40ŽenyDetail
DNS Šinágl ViktorPSK Olymp Praha#485#M20MužiDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz