Neoficiální Výsledková listina Prague Park Race - Průhonický park
30. 3. 2019

14 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtrátaČipový čas
1. JANŮ JanMizuno team479M201.Muži1.00:46:20Detail
2. MACEČEK TomášSalomon/BUFF500M202.Muži2.00:49:33+00:03:13Detail
3. KRATOCHVÍL MilošHvězda Pardubice136M401.Muži3.00:50:58+00:04:38Detail
4. TOMAN FrantisekPraha 9357M301.Muži4.00:52:33+00:06:13Detail
5. SCHORNÁ PavlaMizuno team379Z301.Ženy1.00:52:37+00:06:17Detail
6. RADA JanŠtefko running team77M501.Muži5.00:53:06+00:06:4600:53:04.97Detail
7. LANDOVSKÝ LukášJablonec nad Nisou277M203.Muži6.00:53:20+00:07:0000:53:18.47Detail
8. NOVÁK Jakub120M204.Muži7.00:53:36+00:07:1600:53:35.46Detail
9. SANDECKI Mark270M302.Muži8.00:53:54+00:07:3400:53:51.85Detail
10. SEMENCHUKOV MaximRunning Cheff216M303.Muži9.00:54:27+00:08:07Detail
11. FIC MartinSTS Chvojkovice Brod "B"290M402.Muži10.00:55:04+00:08:4400:55:01.92Detail
12. MARECEK JiriPraha 2442M403.Muži11.00:55:10+00:08:5000:55:08.80Detail
13. HUTHA HenrikChimangoRuns170M205.Muži12.00:55:17+00:08:5700:55:14.74Detail
14. MADRON MilošRozběháme Česko113M404.Muži13.00:55:47+00:09:27Detail
15. HEJNYŠ DanielVEXTA195M405.Muži14.00:56:09+00:09:4900:56:07.22Detail
16. KLVAŇ NorbertSokol Kolín497M406.Muži15.00:56:18+00:09:58Detail
17. KARCHŇÁK JanTJ MDDM Ostrov198M206.Muži16.00:57:01+00:10:41Detail
18. SVOBODA RobertBajker.eu458M407.Muži17.00:57:14+00:10:5400:57:11.14Detail
19. JOHANOVSKÝ TomášOddíl OB Kotlářka436M304.Muži18.00:57:27+00:11:07Detail
20. PAVLÍK DavidŠneci v běhu73M305.Muži19.00:57:43+00:11:2300:57:38.27Detail
21. BARI FilipRunning Lions377M306.Muži20.00:57:54+00:11:3400:57:52.53Detail
22. SOFÍN LuděkPraha140M408.Muži21.00:58:24+00:12:04Detail
23. ŠKRABÁLEK JanAtletiko Šneko212M409.Muži22.00:58:36+00:12:16Detail
24. ROHLICEK RadekPraha443M307.Muži23.00:58:37+00:12:1700:58:29.26Detail
25. PERRIN Thomas Fox run472M4010.Muži24.00:58:56+00:12:36Detail
26. MILATA Tomáš402M308.Muži25.00:59:08+00:12:4800:59:04.83Detail
27. VANĚK PavelPraha267M502.Muži26.00:59:17+00:12:57Detail
28. REITERMAN Jakub502M309.Muži27.00:59:21+00:13:0100:59:18.38Detail
29. ČERMÁK PetrPocemkamdeš366M3010.Muži28.00:59:26+00:13:0600:59:22.89Detail
30. SVOBODA MiroslavRunning Lions325M4011.Muži29.00:59:49+00:13:2900:59:45.13Detail
31. NĚMEČEK DavidPraha466M4012.Muži30.00:59:51+00:13:3100:59:48.17Detail
32. PYLE MichaelSedgefield Harriers246M3011.Muži31.01:00:03+00:13:4300:59:49.79Detail
33. JUHÁS MarekKrakovské běhny176M3012.Muži32.01:00:04+00:13:44Detail
34. HANUŠ PetrHanušovi pankáči174M4013.Muži33.01:00:08+00:13:4801:00:05.66Detail
35. STOKLASA OndřejOpava371M3013.Muži34.01:00:10+00:13:5001:00:05.08Detail
36. BITTNER MiroslavTTT22M4014.Muži35.01:00:16+00:13:5601:00:10.03Detail
37. JIRKAL Tomáš465M3014.Muži36.01:00:24+00:14:0401:00:21.00Detail
38. ŽÁČKOVÁ EvaRunsport Team383Z201.Ženy2.01:01:05+00:14:4501:01:03.38Detail
39. LANDOVSKY ZdenekDajda runners424M4015.Muži37.01:01:10+00:14:5001:01:05.40Detail
40. URBANOVÁ JohanaVšetaty 159Z202.Ženy3.01:01:16+00:14:5601:01:06.99Detail
41. MATTHEWS DougPrague37M503.Muži38.01:01:16+00:14:5601:01:09.33Detail
42. FABRE Benjamin185M3015.Muži39.01:01:18+00:14:5801:00:58.63Detail
43. THEIER RadekPraha 5161M3016.Muži40.01:01:23+00:15:0301:01:15.58Detail
44. MAZOCH Břetislav173M3017.Muži41.01:01:24+00:15:0401:01:18.70Detail
45. ALMASY MichaelČernolice374M3018.Muži42.01:01:25+00:15:0501:01:12.60Detail
46. GINZEL PetrPraha 9121M4016.Muži43.01:01:33+00:15:1301:01:20.16Detail
47. SEDLÁK FrantišekPivnice Bílý Beránek341M504.Muži44.01:01:36+00:15:1601:01:34.08Detail
48. MATIÁŠEK JanBase Camp Praha471M4017.Muži45.01:01:37+00:15:1701:01:30.10Detail
49. LUIJCKX JillePruhonice29M3019.Muži46.01:01:40+00:15:2001:01:25.24Detail
50. SOUČEK PavelSRTG Praha193M3020.Muži47.01:01:49+00:15:2901:01:46.30Detail
51. ČÍŽEK MartinPraha Řepy421M4018.Muži48.01:01:52+00:15:3201:01:41.14Detail
52. LEVÝ MiroslavPraha 10238M4019.Muži49.01:02:05+00:15:4501:02:03.04Detail
53. SÁRA PetrPraha269M4020.Muži50.01:02:11+00:15:5101:02:04.68Detail
54. JANOUŠEK MartinČernošice86M207.Muži51.01:02:26+00:16:0601:02:18.83Detail
55. BENEŠ MichalRoztoky85M4021.Muži52.01:02:29+00:16:0901:02:22.28Detail
56. FRYČOVÁ LenkaPsáry376Z401.Ženy4.01:02:34+00:16:1401:02:08.05Detail
57. PRINC AlešPraha 5111M4022.Muži53.01:02:35+00:16:1501:02:29.67Detail
58. LANGŠÁDL JanKerberos317M4023.Muži54.01:02:36+00:16:1601:02:32.47Detail
59. KUŽELKOVÁ NatáliaGladiators Kralupy nad Vltavou202Z203.Ženy5.01:02:38+00:16:1801:02:30.91Detail
60. VAN BURIK Job396M208.Muži55.01:02:45+00:16:2501:02:35.62Detail
61. PÁLA RomanPraha481M3021.Muži56.01:02:57+00:16:3701:02:51.65Detail
62. KÁLAL Jan321M3022.Muži57.01:02:57+00:16:3701:02:47.41Detail
63. JABBOUR RonyPraha224M4024.Muži58.01:03:26+00:17:0601:03:14.66Detail
64. LINHART Václav459M3023.Muži59.01:03:29+00:17:0901:03:06.26Detail
65. PODROUŽKOVÁ Eva227Z302.Ženy6.01:03:34+00:17:1401:03:27.37Detail
66. ZANOZINA EkaterinaKerteam394Z303.Ženy7.01:03:41+00:17:2101:03:36.67Detail
67. VILLIGAS MarianoPraha420M3024.Muži60.01:03:41+00:17:2101:02:47.20Detail
68. TŘEŠŇÁK PetrSlanýkobylky296M3025.Muži61.01:03:48+00:17:2801:03:39.06Detail
69. XXX Ondřej66M4025.Muži62.01:03:50+00:17:3001:03:33.18Detail
70. MALY Jan257M3026.Muži63.01:03:51+00:17:3101:03:31.90Detail
71. NOVÝ PavelTriatlon Mladá Boleslav444M4026.Muži64.01:03:51+00:17:3101:03:36.17Detail
72. BURIAN MartinĎáblice Stars491M4027.Muži65.01:03:52+00:17:3201:03:45.44Detail
73. OULEHLA MichalBeroun483M4028.Muži66.01:03:54+00:17:3401:03:49.28Detail
74. KOCOUREK Tomáš103M4029.Muži67.01:03:58+00:17:3801:03:42.61Detail
75. RADOVÁ BarboraŠtefko running team36Z501.Ženy8.01:04:04+00:17:4401:04:01.83Detail
76. JONES NathanMika Training434M3027.Muži68.01:04:10+00:17:5001:04:07.01Detail
77. KŘÍŽ FrantišekChocerady393M3028.Muži69.01:04:12+00:17:5201:04:07.89Detail
78. FICOVÁ RadkaSTS Chvojkovice Brod "B"291Z402.Ženy9.01:04:15+00:17:5501:04:07.97Detail
79. IVANČÁKOVÁ SabinaBk Kubánkov280Z304.Ženy10.01:04:18+00:17:5801:04:12.16Detail
80. KORSELTOVA MariePraha289Z305.Ženy11.01:04:24+00:18:0401:03:48.86Detail
81. VAVREČEK MiroslavBK Bechyně417M505.Muži70.01:04:33+00:18:1301:04:23.90Detail
82. BŘICHÁČEK Milošadidas Runners Prague169M3029.Muži71.01:04:34+00:18:1401:04:11.01Detail
83. SKALICKÝ JosefActivity Lanškroun / Žichlínek273M506.Muži72.01:04:49+00:18:2901:04:40.37Detail
84. MARKOVÁ Veronika186Z204.Ženy12.01:04:51+00:18:3101:04:47.81Detail
85. PELIKAN TomasPraha 205M3030.Muži73.01:04:53+00:18:33Detail
86. BERAN Martin283M3031.Muži74.01:04:54+00:18:3401:04:16.91Detail
87. ERTELT MarekPraha 9166M3032.Muži75.01:04:55+00:18:3501:04:20.21Detail
88. OZOROVSKÝ MariánBKČS239M4030.Muži76.01:05:00+00:18:4001:04:53.53Detail
89. GRASL KarelPostoloprty42M4031.Muži77.01:05:15+00:18:5501:05:06.78Detail
90. KRANJC TomazPraha93M3033.Muži78.01:05:18+00:18:5801:05:12.86Detail
91. JIŘIČNÁ DanaBonbon Praha427Z502.Ženy13.01:05:19+00:18:5901:05:11.49Detail
92. MATES Jakub501M209.Muži79.01:05:20+00:19:0001:05:16.87Detail
93. KONĚTOPSKÝ FilipPraha14M3034.Muži80.01:05:24+00:19:0401:05:03.60Detail
94. BENEŠ PetrPraha422M3035.Muži81.01:05:29+00:19:0901:05:20.46Detail
95. LANGENBERGER LukášChildren of Olymp293M3036.Muži82.01:05:29+00:19:0901:05:10.72Detail
96. ŠŤAVÍK JaroslavDon't panic360M3037.Muži83.01:05:30+00:19:1001:05:15.17Detail
97. KOČOVSKÝ MiroslavTJ Sokol Senohraby429M4032.Muži84.01:05:33+00:19:1301:05:29.62Detail
98. KRAJHANZLOVÁ MartinaRun For Fun155Z306.Ženy14.01:05:35+00:19:1501:05:26.96Detail
99. LIGIÉRA Ondřej243M2010.Muži85.01:05:40+00:19:2001:05:22.32Detail
100. KRÝSOVÁ EliškaRunjinak262Z205.Ženy15.01:05:43+00:19:2301:05:15.31Detail
101. HORNÍČEK TomášMladá Boleslav312M507.Muži86.01:05:52+00:19:3201:05:35.90Detail
102. MORAVEC KarelRunning Stones308M3038.Muži87.01:06:05+00:19:4501:05:51.58Detail
103. TROJAN TomášChocerady392M3039.Muži88.01:06:17+00:19:5701:06:11.99Detail
104. JANDIK PetrPrague261M508.Muži89.01:06:19+00:19:5901:06:07.90Detail
105. JANČÁREK Tomáš373M3040.Muži90.01:06:35+00:20:1501:06:23.43Detail
106. MIHAESCU Serban116M3041.Muži91.01:06:45+00:20:2501:06:25.27Detail
107. CHVÁTALOVÁ MarkétaSDH Dolní Jirčany184Z403.Ženy16.01:06:47+00:20:2701:06:34.00Detail
108. OKÁĽOVÁ ZuzanaPraha 10160Z206.Ženy17.01:06:48+00:20:2801:06:41.79Detail
109. MARKVART LukasJirny416M2011.Muži92.01:06:51+00:20:3101:06:37.02Detail
110. ELIÁŠOVÁ ŠárkaSPV Sezemice137Z404.Ženy18.01:06:57+00:20:3701:06:54.48Detail
111. HORÁČKOVÁ GabrielaJesenice181Z405.Ženy19.01:06:57+00:20:3701:06:35.56Detail
112. MÜLLER JanPraha 6363M2012.Muži93.01:07:00+00:20:4001:06:20.38Detail
113. PRÖLLER MiroslavČeská Lípa330M4033.Muži94.01:07:10+00:20:5001:07:02.63Detail
114. KOTAČKA VítFirefly91M4034.Muži95.01:07:11+00:20:5101:06:50.41Detail
115. BEDNÁŘ PetrRezidence Vyšehrad327M3042.Muži96.01:07:24+00:21:0401:07:05.00Detail
116. STAREK Pavelprague81M3043.Muži97.01:07:29+00:21:0901:06:52.93Detail
117. GONDEAUX RobinPraha345M2013.Muži98.01:07:38+00:21:1801:07:32.40Detail
118. PIRONA PaoloRunning Lions364M509.Muži99.01:07:41+00:21:2101:07:07.93Detail
119. TOMAN PeterHatatitla Bradlec284M4035.Muži100.01:07:51+00:21:3101:07:30.26Detail
120. ŠVAGR LukášMukačevo452M2014.Muži101.01:08:02+00:21:4201:07:44.03Detail
121. TOMÍČKOVÁ VěraKobylnice90Z307.Ženy20.01:08:06+00:21:4601:07:54.52Detail
122. KLAMARČÍK Viliam162M3044.Muži102.01:08:38+00:22:1801:08:06.48Detail
123. HONZÁKOVÁ JiřinaBřevnov319Z503.Ženy21.01:08:45+00:22:2501:08:39.07Detail
124. SEČKÁR AloisTJ Sokol Praha-Krč233M3045.Muži103.01:08:45+00:22:2501:08:35.16Detail
125. LUKEŠ MartinELEVEN RUN TEAM446M5010.Muži104.01:08:46+00:22:2601:08:25.33Detail
126. ČAMRA LubomírPraha 490M2015.Muži105.01:08:48+00:22:2801:08:31.47Detail
127. SAKO Luboš209M3046.Muži106.01:08:49+00:22:2901:08:29.52Detail
128. JUNGMAN Tomáš265M2016.Muži107.01:08:54+00:22:3401:08:42.44Detail
129. HEJLOVÁ IvanaPraha318Z308.Ženy22.01:08:58+00:22:3801:08:54.22Detail
130. ZUGAR Robert249M4036.Muži108.01:08:59+00:22:3901:08:34.13Detail
131. VÍTKOVÁ ZuzanaMost48Z504.Ženy23.01:09:03+00:22:4301:08:54.80Detail
132. MENGER PavelPraha Uhříněves287M4037.Muži109.01:09:05+00:22:4501:08:37.24Detail
133. SKODA MichalProti Bohouskovi351M3047.Muži110.01:09:06+00:22:4601:08:23.50Detail
134. HÁLKOV OndřejPraha47M4038.Muži111.01:09:11+00:22:5101:09:04.90Detail
135. CRKVA FrantišekPsáry131M4039.Muži112.01:09:15+00:22:5501:09:00.86Detail
136. ŠTRUNC MarekNučice499M3048.Muži113.01:09:15+00:22:5501:09:00.51Detail
137. KUBÍČEK Tomáš196M3049.Muži114.01:09:25+00:23:0501:09:12.02Detail
138. MARTINOVÁ IvaRozběháme Česko407Z309.Ženy24.01:09:28+00:23:0801:09:19.77Detail
139. GOSLING SteveDHL ITS Running Club256M5011.Muži115.01:09:32+00:23:12Detail
140. KLEIBL Michal405M4040.Muži116.01:09:36+00:23:1601:09:24.71Detail
141. BRUCH PetrPraha464M2017.Muži117.01:09:42+00:23:2201:09:01.79Detail
142. DREXLER OttoPraha492M2018.Muži118.01:09:44+00:23:2401:09:28.45Detail
143. ZIMA Jiří Dobřejovice398M3050.Muži119.01:09:46+00:23:2601:09:28.57Detail
144. BENDA OndřejRousínov437M3051.Muži120.01:09:47+00:23:2701:09:30.92Detail
145. MÁROVÁ KláraReebok run crew27Z3010.Ženy25.01:09:51+00:23:3101:09:39.59Detail
146. DOGARU VasilČeská Lípa167M3052.Muži121.01:09:55+00:23:3501:09:46.39Detail
147. ŠAŠTINSKÝ PetrPraha190M3053.Muži122.01:09:57+00:23:3701:09:48.27Detail
148. HROZEK ZdeněkPolná101M3054.Muži123.01:09:58+00:23:3801:09:32.81Detail
149. LINHART VladimírŠneci v běhu74M4041.Muži124.01:10:03+00:23:4301:09:56.96Detail
150. NOVOTNY Mojmir460M3055.Muži125.01:10:12+00:23:5201:09:24.92Detail
151. MATOUŠEK JaroslavNymburk313M3056.Muži126.01:10:16+00:23:5601:09:50.15Detail
152. VASKO DanPraha390M3057.Muži127.01:10:20+00:24:0001:09:54.16Detail
153. MOTEJLEK OndřejNymburk315M3058.Muži128.01:10:27+00:24:0701:10:01.04Detail
154. HOLDA JosefMladá Boleslav24M601.Muži129.01:10:28+00:24:0801:10:04.26Detail
155. ŠANTRŮČEK MartinPRKA151M3059.Muži130.01:10:33+00:24:1301:10:17.65Detail
156. KARAS AdamHavlíčkův Brod303M2019.Muži131.01:10:34+00:24:1401:10:12.37Detail
157. BLAŽEJ KryštofPraha302M3060.Muži132.01:10:36+00:24:1601:10:00.10Detail
158. REMEŠOVÁ KristýnaChimangoRuns171Z3011.Ženy26.01:10:38+00:24:1801:10:12.97Detail
159. MIDULOVA KatkaRSU388Z3012.Ženy27.01:10:42+00:24:2201:10:17.35Detail
160. FENCL RadekSK Vlaška83M5012.Muži133.01:10:43+00:24:2301:10:32.52Detail
161. KOLESA AdamPraha389M3061.Muži134.01:10:43+00:24:2301:10:18.30Detail
162. CHVÁTAL MarekFADE.CZ382M4042.Muži135.01:10:46+00:24:2601:10:23.85Detail
163. JOSEL MichalPraha375M4043.Muži136.01:10:48+00:24:2801:10:27.61Detail
164. CHLÁPKOVÁ Barbora158Z3013.Ženy28.01:10:48+00:24:2801:10:19.03Detail
165. PASZYC Matouš399M2020.Muži137.01:10:48+00:24:2801:10:14.73Detail
166. CÍRKVA TomášValašské Meziříčí486M4044.Muži138.01:10:49+00:24:2901:10:18.46Detail
167. MATLOCHA MartinPraha279M4045.Muži139.01:10:55+00:24:3501:10:22.20Detail
168. JEZEK Jiri281M4046.Muži140.01:10:55+00:24:3501:10:22.99Detail
169. ADAMÍK RenéRPR141M4047.Muži141.01:10:58+00:24:3801:10:49.32Detail
170. VENCOVÁ MagdalenaRunning Lions380Z207.Ženy29.01:11:06+00:24:4601:11:03.95Detail
171. TŮMOVÁ TerezaASC DUKLA123Z406.Ženy30.01:11:10+00:24:5001:11:06.58Detail
172. CULOS StefanoRunning Lions324M4048.Muži142.01:11:14+00:24:5401:10:41.26Detail
173. ŠROMOVSKÝ VojtěchKladno222M3062.Muži143.01:11:17+00:24:5701:11:06.35Detail
174. KOSINOVÁ BarboraPraha 17298Z208.Ženy31.01:11:20+00:25:0001:10:39.46Detail
175. BENEŠOVÁ KristýnaKrakovské běhny175Z3014.Ženy32.01:11:21+00:25:0101:11:07.36Detail
176. JAKOUBEK BohumilPraha354M4049.Muži144.01:11:23+00:25:0301:10:41.59Detail
177. PÁTEK OndřejPraha110M2021.Muži145.01:11:28+00:25:0801:11:04.42Detail
178. RYCHLÍK Ondřej455M3063.Muži146.01:11:28+00:25:0801:10:40.83Detail
179. BREČKAY Jiří Praha57M4050.Muži147.01:11:33+00:25:1301:11:19.66Detail
180. SLANINOVÁ Veronika 386Z407.Ženy33.01:11:42+00:25:2201:11:28.32Detail
181. VEITH Lukáš 385M3064.Muži148.01:11:43+00:25:2301:11:28.13Detail
182. POLČIN MiroslavČeský Brod493M602.Muži149.01:11:49+00:25:29Detail
183. DOUŠOVÁ PetraBáječné ženy v běhu 130Z3015.Ženy34.01:11:57+00:25:3701:11:37.34Detail
184. VIDAL RegisLucon 350M2022.Muži150.01:11:57+00:25:3701:11:49.63Detail
185. PATOČKOVÁ TerezaCheb288Z408.Ženy35.01:12:04+00:25:4401:11:51.42Detail
186. FRITZ Robert297M5013.Muži151.01:12:14+00:25:5401:12:07.94Detail
187. DVOŘÁK JiříHradištko55M2023.Muži152.01:12:26+00:26:0601:11:44.27Detail
188. VOŠAHLÍK HonzaAdventní běhání172M3065.Muži153.01:12:30+00:26:1001:12:06.91Detail
189. DANIŠ PavolPraha61M4051.Muži154.01:12:35+00:26:1501:11:43.59Detail
190. HRDINA JakubPraha165M4052.Muži155.01:12:36+00:26:1601:12:30.67Detail
191. MATOUŠ VítězslavPraha-Karlín240M4053.Muži156.01:12:39+00:26:1901:12:24.23Detail
192. FANDELOVÁ PavlaPraha 450Z3016.Ženy36.01:12:41+00:26:2101:12:26.07Detail
193. KOSTKA PetrAR13M4054.Muži157.01:12:42+00:26:2201:11:49.92Detail
194. KMOŠKO PeterPraha496M4055.Muži158.01:12:47+00:26:2701:12:38.73Detail
195. HULINSKY RomanSpartan gym104M4056.Muži159.01:12:52+00:26:3201:12:45.76Detail
196. VORÁČEK DavidZloncice215M4057.Muži160.01:12:54+00:26:3401:12:32.23Detail
197. COLVIN AdamPraha226M4058.Muži161.01:13:00+00:26:4001:12:38.30Detail
198. PODOLÁKOVÁ MartinaNitra495Z3017.Ženy37.01:13:01+00:26:4101:12:32.93Detail
199. TOMŠŮ LadislavStřelice u Brna488M4059.Muži162.01:13:01+00:26:4101:12:42.32Detail
200. ŠUP RadekPraha28M4060.Muži163.01:13:09+00:26:4901:12:41.10Detail
201. KUČERA Vojta441M4061.Muži164.01:13:16+00:26:5601:12:29.21Detail
202. ELIÁŠ Petr476M3066.Muži165.01:13:17+00:26:5701:12:58.85Detail
203. MARTIN DaleOkres Litoměřice145M5014.Muži166.01:13:27+00:27:0701:13:17.06Detail
204. PETRŽÍKOVÁ JanaPraha 9306Z409.Ženy38.01:13:39+00:27:1901:13:08.99Detail
205. OTAHALOVA LucieOhrobec449Z4010.Ženy39.01:13:41+00:27:2101:13:10.62Detail
206. MYŠKOVÁ KarolinaOlymp Praha477Z4011.Ženy40.01:13:44+00:27:2401:13:26.77Detail
207. ANDRADE TelmoDHL ITS Running Club178M4062.Muži167.01:13:44+00:27:2401:13:37.24Detail
208. HOKR Milan339M2024.Muži168.01:13:45+00:27:2501:12:55.38Detail
209. OBUSZÁKOVÁ Simona248Z3018.Ženy41.01:13:46+00:27:2601:13:27.76Detail
210. NOVÁKOVÁ LuciaPsáry26Z4012.Ženy42.01:13:48+00:27:2801:13:32.06Detail
211. BALÁŽOVÁ SabinaMukačevo97Z209.Ženy43.01:13:54+00:27:3401:13:35.10Detail
212. ARNOLD LindaStockholm255Z3019.Ženy44.01:14:01+00:27:4101:13:56.83Detail
213. CHVÁTAL MilošPraha401M3067.Muži169.01:14:04+00:27:4401:13:25.35Detail
214. ERBEN Ondřej236M3068.Muži170.01:14:06+00:27:4601:13:27.54Detail
215. VECKA MichalBáječné ženy v běhu266M3069.Muži171.01:14:12+00:27:5201:13:17.49Detail
216. HUDEČKOVÁ DanielaTrans Brdy Lety426Z3020.Ženy45.01:14:13+00:27:5301:14:04.37Detail
217. ŠIMÁČKOVÁ ŠárkaPraha68Z2010.Ženy46.01:14:17+00:27:5701:13:47.54Detail
218. SCOHIER FrancoisPraha343M3070.Muži172.01:14:30+00:28:1001:14:22.73Detail
219. EVANS Glyn200M4063.Muži173.01:14:43+00:28:2301:14:05.45Detail
220. RICCIARDI DavidePraha468M3071.Muži174.01:14:46+00:28:2601:14:11.12Detail
221. ZATLOUKAL TomášPraha-Čimice478M5015.Muži175.01:14:51+00:28:3101:14:32.63Detail
222. MALÍŘ RichardPraha206M4064.Muži176.01:14:51+00:28:3101:14:33.56Detail
223. PEŠTA JáchymPraha 435M4065.Muži177.01:15:07+00:28:4701:14:24.30Detail
224. WENDL JanKostelec nad Černými lesy384M3072.Muži178.01:15:26+00:29:0601:14:55.46Detail
225. MAHAJAN Vineet430M3073.Muži179.01:15:28+00:29:0801:15:04.79Detail
226. ČERNOTOVÁ HelenaPraha10Z4013.Ženy47.01:15:29+00:29:0901:14:45.87Detail
227. TOUŠOVÁ AnnaPraha 3 - Žižkov 129Z3021.Ženy48.01:15:36+00:29:1601:15:14.86Detail
228. TREŠLOVÁ HanaPraha 6124Z2011.Ženy49.01:15:36+00:29:1601:15:06.61Detail
229. VALTROVÁ KateřinaPraha143Z3022.Ženy50.01:15:42+00:29:2201:15:31.85Detail
230. VALTROVÁ Helena433Z3023.Ženy51.01:15:45+00:29:2501:15:09.05Detail
231. DENEMARK TomasDHL Information Services247M4066.Muži180.01:15:47+00:29:2701:15:07.72Detail
232. VOTAVOVÁ AlicePraha84Z3024.Ženy52.01:15:49+00:29:2901:15:36.79Detail
233. FIEDLER Adam217M4067.Muži181.01:15:51+00:29:3101:15:34.54Detail
234. BERG Denis329M3074.Muži182.01:15:57+00:29:3701:15:11.54Detail
235. SLÁMA Honza440M4068.Muži183.01:16:11+00:29:5101:15:24.24Detail
236. JEDLICKA TomasPraha369M4069.Muži184.01:16:12+00:29:5201:15:23.21Detail
237. ŠPERANDA NinaPraha234Z3025.Ženy53.01:16:15+00:29:5501:15:32.85Detail
238. KUKAČKA ZdeněkChýně358M3075.Muži185.01:16:20+00:30:0001:15:49.73Detail
239. SZILVÁSOVÁ Michaelaadidas Runners Prague467Z2012.Ženy54.01:16:22+00:30:0201:15:58.59Detail
240. ŠAROCHOVÁ Petra-498Z4014.Ženy55.01:16:28+00:30:0801:16:08.38Detail
241. JANOUŠKOVÁ AnežkaČernošice 87Z2013.Ženy56.01:16:36+00:30:1601:16:10.38Detail
242. ZAPLETAL PavelZlaté Hory337M3076.Muži186.01:16:43+00:30:2301:16:22.07Detail
243. KUBÍČKOVÁ PetraPraha 878Z3026.Ženy57.01:16:50+00:30:3001:16:30.70Detail
244. VAČKÁŘOVÁ AndreaTřeboň228Z2014.Ženy58.01:16:55+00:30:3501:16:34.00Detail
245. GILÁNYI JanKřivý Nohy244M3077.Muži187.01:17:04+00:30:4401:16:24.73Detail
246. URBAN Luboš Mníšek pod Brdy192M3078.Muži188.01:17:05+00:30:4501:16:38.39Detail
247. HERNANDEZ LOPEZ AurelioPraha365M2025.Muži189.01:17:08+00:30:4801:16:46.05Detail
248. REITEROVÁ Monika4Z3027.Ženy59.01:17:13+00:30:5301:16:48.61Detail
249. KROFTA JiříLiga 100 Praha11M603.Muži190.01:17:24+00:31:0401:17:21.14Detail
250. TICHÝ StanislavČervenobílá bojová síla182M5016.Muži191.01:17:24+00:31:0401:16:58.88Detail
251. RŮŽIČKA Šimon149M2026.Muži192.01:17:27+00:31:0701:17:09.19Detail
252. NIŽNÍK JiříPraha301M2027.Muži193.01:17:30+00:31:1001:17:12.93Detail
253. BRENIŠIN IvanBIVoj56M5017.Muži194.01:17:33+00:31:1301:17:03.87Detail
254. PRÖLLEROVÁ PetraČeská Lípa331Z4015.Ženy60.01:17:41+00:31:2101:17:32.97Detail
255. GONDEAUX HugoFrancie346M2028.Muži195.01:17:43+00:31:2301:17:36.31Detail
256. JEŽKOVÁ Kateřina332Z2015.Ženy61.01:17:45+00:31:2501:17:06.52Detail
257. FÜRST RichardRunjinak263M2029.Muži196.01:17:51+00:31:3101:17:19.34Detail
258. SLÁVIK DušanPraha 3292M4070.Muži197.01:18:10+00:31:5001:17:50.53Detail
259. GROHMAN TomášDHL ITS Running Club199M3079.Muži198.01:18:15+00:31:5501:17:43.63Detail
260. JANOUŠ JiříPRAHA138M3080.Muži199.01:18:18+00:31:5801:17:35.33Detail
261. FABÍK FrantišekValašské Meziříčí76M4071.Muži200.01:18:19+00:31:5901:17:49.24Detail
262. REJCHA MilanVelká Hleďsebe12M604.Muži201.01:18:26+00:32:0601:18:21.04Detail
263. ZELENKA PetrPraha109M4072.Muži202.01:18:34+00:32:1401:18:19.23Detail
264. PÁSZTOR JúliusArmada428M5018.Muži203.01:18:39+00:32:1901:18:10.12Detail
265. MALÁ HelenaPraha63Z3028.Ženy62.01:18:43+00:32:2301:18:23.91Detail
266. CRKVOVÁ DanaPsáry132Z4016.Ženy63.01:18:43+00:32:2301:18:28.83Detail
267. JANOUŠEK PYSK VladimírČernošice89M3081.Muži204.01:18:44+00:32:2401:18:18.69Detail
268. LÓPEZ Yankoa133Z3029.Ženy64.01:18:46+00:32:2601:18:22.07Detail
269. RŮŽIČKA PavelZa lepší budoucnost (a bez švába na Hradě)...79M4073.Muži205.01:18:46+00:32:2601:18:30.13Detail
270. JANDIKOVA BarboraPraha260Z505.Ženy65.01:18:47+00:32:2701:18:03.64Detail
271. CIPROVÁ TerezaPraha268Z3030.Ženy66.01:18:51+00:32:3101:18:19.78Detail
272. BOSY Michal210M3082.Muži206.01:19:00+00:32:4001:18:53.95Detail
273. ŠTĚPÁNOVÁ HanaPraha 11230Z4017.Ženy67.01:19:06+00:32:4601:18:57.39Detail
274. TRČKA FilipPraha475M4074.Muži207.01:19:10+00:32:5001:18:30.70Detail
275. JENČÍK PetrPraha88M4075.Muži208.01:19:10+00:32:5001:18:26.11Detail
276. BEDNÁŘOVÁ Martina295Z3031.Ženy68.01:19:12+00:32:5201:18:52.92Detail
277. GRASLOVÁ KristýnaPostoloprty276Z2016.Ženy69.01:19:12+00:32:5201:18:25.81Detail
278. KOŠATOVÁ HanaKounice272Z506.Ženy70.01:19:14+00:32:5401:18:42.45Detail
279. PAISTE PriitPruhonice352M4076.Muži209.01:19:31+00:33:1101:19:12.19Detail
280. KRONTORAD VitezslavHerink353M3083.Muži210.01:19:34+00:33:1401:18:46.41Detail
281. KUNSTÁTOVÁ MarieŠneci v běhu1Z4018.Ženy71.01:19:44+00:33:2401:19:39.37Detail
282. SANGHO Aline 211Z2017.Ženy72.01:19:45+00:33:2501:19:41.61Detail
283. PLOCEK LukášChaBrusiči134M2030.Muži211.01:19:47+00:33:2701:19:26.10Detail
284. SKOŘEPOVÁ TerezaTýniště nad Orlicí32Z4019.Ženy73.01:19:47+00:33:2701:19:13.94Detail
285. ŠANTRŮČKOVÁ Klára#rumenky482Z3032.Ženy74.01:19:49+00:33:2901:19:34.05Detail
286. MAŠEK JiříHořín419M4077.Muži212.01:19:52+00:33:3201:19:20.61Detail
287. KARAS Milanhavl.brod309M5019.Muži213.01:19:56+00:33:3601:19:34.52Detail
288. HALLER MarekSecovce258M3084.Muži214.01:19:59+00:33:3901:19:08.06Detail
289. KALFUSOVÁ Anna3Z2018.Ženy75.01:20:02+00:33:4201:19:22.88Detail
290. LHOTAKOVA KamilaSunnyCanadian344Z4020.Ženy76.01:20:12+00:33:5201:19:43.83Detail
291. SLAVÍKOVÁ MartinaLiberec469Z507.Ženy77.01:20:13+00:33:5301:19:39.83Detail
292. DUDÁŠOVÁ MonikaSK Vlaška82Z508.Ženy78.01:20:16+00:33:5601:20:06.99Detail
293. KAŠPAR Petr Týniště nad Orlicí31M4078.Muži215.01:20:19+00:33:5901:19:44.34Detail
294. GROHOVÁ JaroslavaHUDY463Z509.Ženy79.01:20:21+00:34:0101:19:36.70Detail
295. PELIKÁNOVÁ PavlaPraha334Z2019.Ženy80.01:20:25+00:34:0501:19:33.03Detail
296. ZAREMBA JanReebok Run Crew Praha285M3085.Muži216.01:20:53+00:34:3301:20:15.83Detail
297. CASTRO FULARA BeataPraha 2494Z4021.Ženy81.01:21:00+00:34:4001:20:52.23Detail
298. TRNKOVÁ IvaPraha 9 - Prosek282Z3033.Ženy82.01:21:04+00:34:4401:20:27.78Detail
299. KOCANDA MartinPraha 9188M4079.Muži217.01:21:21+00:35:0101:20:42.89Detail
300. TAJDUSOVA Martina5Z4022.Ženy83.01:21:24+00:35:0401:21:06.41Detail
301. KEHÁROVÁ Kateřina Sušice 461Z5010.Ženy84.01:21:28+00:35:0801:20:48.83Detail
302. BLAŽEJOVA Romana348Z3034.Ženy85.01:21:28+00:35:0801:21:17.76Detail
303. URBANOVÁ JanaMníšek pod Brdy191Z3035.Ženy86.01:21:31+00:35:1101:18:05.74Detail
304. NAVA OlivierCesky Maraton Klub72M4080.Muži218.01:21:38+00:35:1801:20:51.85Detail
305. MAREK RudolfPraha 9220M605.Muži219.01:21:41+00:35:2101:21:36.31Detail
306. POTŮČKOVÁ Barbora474Z4023.Ženy87.01:21:41+00:35:2101:21:23.15Detail
307. HÁLEK JaroslavJe to v hlavě!49M4081.Muži220.01:21:49+00:35:2901:21:10.99Detail
308. NYKODÝM RichardPraha148M4082.Muži221.01:22:00+00:35:4001:21:17.02Detail
309. ROZVALDOVÁ JanaPraha410Z4024.Ženy88.01:22:02+00:35:4201:21:31.30Detail
310. PAPP JozefDobřejovice326M4083.Muži222.01:22:03+00:35:4301:21:41.73Detail
311. ŠTĚPÁNKOVÁ VeronikaCRTC219Z4025.Ženy89.01:22:10+00:35:5001:21:53.90Detail
312. KOŠÍNOVÁ GabrielaTriathlon Team Chrudim362Z4026.Ženy90.01:22:11+00:35:5101:21:44.47Detail
313. KOŠÍN RomanTriathlon Team Chrudim361M4084.Muži223.01:22:12+00:35:5201:21:44.78Detail
314. DUFEK PatrikDream team487M2031.Muži224.01:22:37+00:36:1701:22:32.57Detail
315. PROCHÁZKA Václav Praha - Černý Most457M3086.Muži225.01:22:46+00:36:2601:21:57.75Detail
316. KOŠATA RudolfKounice271M5020.Muži226.01:22:48+00:36:2801:22:16.82Detail
317. JIRÁSEK Vít FBK Kobylisy51M4085.Muži227.01:22:50+00:36:3001:22:35.61Detail
318. PURMENSKÁ MariePraha 5304Z3036.Ženy91.01:22:58+00:36:3801:22:21.50Detail
319. JEŽKOVÁ Tereza Praha 5305Z3037.Ženy92.01:22:59+00:36:3901:22:20.93Detail
320. NAVRÁTILOVÁ Iveta 225Z2020.Ženy93.01:23:15+00:36:5501:23:04.58Detail
321. BARTÁKOVÁ MarkétaŽdírec nad Doubravou53Z3038.Ženy94.01:23:18+00:36:5801:22:28.02Detail
322. BLAŽKOVÁ Markéta147Z2021.Ženy95.01:23:22+00:37:0201:23:11.91Detail
323. HANUSOVÁ AlenaVESTEC150Z3039.Ženy96.01:23:23+00:37:0301:22:40.86Detail
324. TRKOVÁ MariePraha231Z5011.Ženy97.01:23:27+00:37:0701:22:53.10Detail
325. MOJŽIŠOVÁ JanaSunny Canadian School242Z4027.Ženy98.01:23:34+00:37:1401:23:06.93Detail
326. TLUSTÁ JitkaFufici16Z3040.Ženy99.01:23:36+00:37:1601:23:01.84Detail
327. KAŠPAR JanMesser Runners264M4086.Muži228.01:23:44+00:37:2401:23:05.63Detail
328. JANATOVÁ ZuzanaBCHD8Z4028.Ženy100.01:23:45+00:37:2501:23:06.23Detail
329. STAŇKOVÁ Ivanaadidas Runners404Z3041.Ženy101.01:23:45+00:37:2501:23:22.77Detail
330. MAIOVÁ KateřinaJablonec nad Nisou470Z4029.Ženy102.01:23:55+00:37:3501:23:20.29Detail
331. GOUBEJOVÁ Dana454Z3042.Ženy103.01:23:56+00:37:3601:23:08.55Detail
332. BLÁHOVÁ MariePraha64Z2022.Ženy104.01:24:09+00:37:4901:23:56.11Detail
333. JEDLIČKOVÁ MonikaPraha7Z2023.Ženy105.01:24:44+00:38:2401:23:59.54Detail
334. TONDLOVÁ KateřinaT-team2Z2024.Ženy106.01:24:44+00:38:2401:24:00.27Detail
335. BÖHMOVÁ Lenka157Z2025.Ženy107.01:24:54+00:38:3401:24:24.78Detail
336. DIŇA DominikDobřejovice218M2032.Muži229.01:24:55+00:38:3501:24:35.68Detail
337. ČERVENKOVÁ Markéta336Z4030.Ženy108.01:25:01+00:38:4101:24:50.34Detail
338. VALOUCH ViktorPraha 59M3087.Muži230.01:25:10+00:38:5001:24:26.25Detail
339. KÁLAL KUČEROVÁ Kateřina322Z3043.Ženy109.01:25:19+00:38:5901:25:09.09Detail
340. NOVAKOVSKÁ MichaelaŠneci v běhu207Z2026.Ženy110.01:25:26+00:39:0601:25:00.30Detail
341. HRDLIČKOVÁ LenkaMladá Boleslav408Z4031.Ženy111.01:25:32+00:39:1201:25:03.14Detail
342. VOJÍŘOVÁ Dita448Z4032.Ženy112.01:25:35+00:39:1501:24:41.21Detail
343. ŠIMONEK JosefMělník415M4087.Muži231.01:25:50+00:39:3001:25:20.57Detail
344. ŠRÁMKOVÁ ZdeňkaŽdírec nad Doubravou52Z4033.Ženy113.01:25:50+00:39:3001:25:00.27Detail
345. ROYO Beatriz340Z2027.Ženy114.01:25:51+00:39:3101:25:01.52Detail
346. BRABCOVÁ RadmilaPraha75Z4034.Ženy115.01:25:53+00:39:3301:25:16.69Detail
347. HILDPRANDTOVÁ SimonaSC Radotín328Z2028.Ženy116.01:26:16+00:39:5601:25:26.46Detail
348. KRÁLÍČEK MartinPohodáři400M4088.Muži232.01:26:27+00:40:0701:25:47.19Detail
349. PODZIMKOVÁ MarkétaPerštejn117Z4035.Ženy117.01:26:46+00:40:2601:26:27.41Detail
350. BAREŠ MichalBaresi team Kerberos40M606.Muži233.01:26:51+00:40:3101:26:09.32Detail
351. BAREŠOVÁ KatkaBaresi team21Z3044.Ženy118.01:26:52+00:40:3201:26:10.18Detail
352. ŠKALOUDOVÁ Petra Chomutov135Z4036.Ženy119.01:26:57+00:40:3701:26:20.87Detail
353. ZIMOVÁ Tereza Dobřejovice397Z2029.Ženy120.01:26:59+00:40:3901:26:03.35Detail
354. FRYDRYCH JakubPrague69M3088.Muži234.01:27:52+00:41:3201:27:10.53Detail
355. DUKIC JelenaForever young92Z3045.Ženy121.01:28:00+00:41:4001:27:14.02Detail
356. HONZOVÁ Petra338Z2030.Ženy122.01:28:02+00:41:4201:27:24.42Detail
357. HANÁK JanPraha275M3089.Muži235.01:28:03+00:41:4301:27:25.54Detail
358. DOMALÍPOVÁ EvaMladá boleslav43Z3046.Ženy123.01:28:18+00:41:5801:27:56.04Detail
359. VOKŮRKOVÁ PavlínaSlaný278Z4037.Ženy124.01:28:40+00:42:2001:27:44.63Detail
360. KOBYLKINA NataliaCzech Running Club71Z3047.Ženy125.01:28:45+00:42:2501:28:00.16Detail
361. VLACHYNSKÁ KristýnaHaKi-run146Z4038.Ženy126.01:28:46+00:42:2601:27:57.40Detail
362. DVOŘAKOVÁ Lucie33Z4039.Ženy127.01:28:46+00:42:2601:28:04.06Detail
363. NAGYOVÁ Soňa70Z3048.Ženy128.01:28:57+00:42:3701:28:52.97Detail
364. O'BRIEN DerekPrague425M4089.Muži236.01:29:05+00:42:4501:28:40.10Detail
365. VASILKO JanPraha409M3090.Muži237.01:29:06+00:42:4601:28:45.88Detail
366. HILDPRANDTOVÁ EvaDobřichovice164Z5012.Ženy129.01:29:11+00:42:5101:28:21.95Detail
367. ROHÁČEK Jan245M3091.Muži238.01:29:16+00:42:5601:29:05.02Detail
368. VAVRINČÍKOVÁ Olesja221Z3049.Ženy130.01:29:22+00:43:0201:29:12.20Detail
369. KORECKÁ BlankaŠneci v běhu355Z4040.Ženy131.01:29:57+00:43:3701:29:01.63Detail
370. SMRČKOVÁ Petra Báječné ženy v běhu23Z4041.Ženy132.01:29:57+00:43:3701:29:29.76Detail
371. VOLFOVÁ Kateřina 163Z2031.Ženy133.01:29:59+00:43:3901:29:07.15Detail
372. NEPUSTILOVÁ Tereza Stříbro 25Z2032.Ženy134.01:30:00+00:43:4001:29:07.46Detail
373. ADAMUS Roman177M5021.Muži239.01:30:13+00:43:5301:29:23.34Detail
374. VAČKÁŘOVÁ MiroslavaLomnice nad Lužnicí229Z4042.Ženy135.01:30:14+00:43:5401:29:53.50Detail
375. HLAVA MilanPraha 445M607.Muži240.01:30:19+00:43:5901:29:27.27Detail
376. PAŠKOVÁ Monika307Z4043.Ženy136.01:30:27+00:44:0701:29:56.59Detail
377. SNOKHOUSOVA RadkaPraha17Z3050.Ženy137.01:31:01+00:44:4101:30:27.51Detail
378. KOČÍ Petra115Z4044.Ženy138.01:31:07+00:44:4701:30:54.11Detail
379. SCHMEIDLER Radek204M2033.Muži241.01:31:15+00:44:5501:30:40.99Detail
380. ŠTAINEROVÁ Kateřina203Z2033.Ženy139.01:31:16+00:44:5601:30:42.95Detail
381. ŠLECHTA Boris 447M3092.Muži242.01:31:30+00:45:1001:30:50.35Detail
382. SMOLOVÁ MagdalenaPraha 11311Z2034.Ženy140.01:31:31+00:45:1101:30:49.33Detail
383. ČIHAŘOVÁ Jana 413Z3051.Ženy141.01:31:34+00:45:1401:31:01.54Detail
384. GRASLOVÁ Kateřina Postoloprty 44Z2035.Ženy142.01:31:36+00:45:1601:30:50.66Detail
385. JANDOVÁ Lenka Běžci Most412Z5013.Ženy143.01:31:39+00:45:1901:31:29.73Detail
386. VYZINOVA Lenka Frydek Mistek98Z3052.Ženy144.01:31:46+00:45:2601:31:22.61Detail
387. VAN DER BURG NicolaPruhonice30Z4045.Ženy145.01:31:47+00:45:2701:31:17.95Detail
388. PETRÁŠKOVÁ HanaPraha381Z3053.Ženy146.01:31:48+00:45:2801:31:17.74Detail
389. ŠAŠTINSKÁ SvětlanaPraha189Z3054.Ženy147.01:31:59+00:45:39Detail
390. JEDLICKOVA LenkaPraha370Z3055.Ženy148.01:32:05+00:45:4501:31:16.66Detail
391. RŮŽIČKOVÁ Šárka Reebokruncrew 6Z2036.Ženy149.01:32:12+00:45:5201:31:25.15Detail
392. ZACHOVA DagmarUhrineves194Z3056.Ženy150.01:32:14+00:45:5401:31:29.58Detail
393. FRIDRICH TomášRynholec391M5022.Muži243.01:32:29+00:46:0901:31:59.50Detail
394. SEDLÁČEK JiříTřebíč335M3093.Muži244.01:32:38+00:46:1801:31:44.10Detail
395. KRISTENOVÁ MichaelaDobrovice342Z3057.Ženy151.01:32:41+00:46:2101:31:54.02Detail
396. WEINER ŠtěpánŠneci v běhu356M4090.Muži245.01:32:52+00:46:3201:31:56.35Detail
397. DOLEJŠÍ IvanaPraha142Z4046.Ženy152.01:33:03+00:46:4301:32:40.07Detail
398. ZACH MilanBáječné ženy v běhu100M5023.Muži246.01:33:06+00:46:4601:32:11.86Detail
399. ŠVARCOVÁ LucieBáječné ženy v běhu99Z3058.Ženy153.01:33:07+00:46:4701:32:13.58Detail
400. HARTMAN MichaelKutná Hora489M2034.Muži247.01:33:46+00:47:2601:32:54.80Detail
401. SAMSELI VeronikaLovosice122Z3059.Ženy154.01:33:47+00:47:2701:33:10.27Detail
402. ZIKÁNOVÁ Šárka286Z4047.Ženy155.01:33:48+00:47:2801:33:35.97Detail
403. OULEHLOVÁ JanaBěžíme pro zvířata484Z3060.Ženy156.01:33:53+00:47:3301:33:07.04Detail
404. ŠTUMPF AnnaTehuVbehu.cz139Z3061.Ženy157.01:34:17+00:47:5701:33:37.52Detail
405. CIHLÁŘ František JosefSulice368M2035.Muži248.01:34:18+00:47:5801:33:27.40Detail
406. KOSTKOVÁ JitkaÚdlice102Z4048.Ženy158.01:34:22+00:48:0201:33:47.70Detail
407. KOUBOVÁ MartinaRozběháme Litoměřice274Z4049.Ženy159.01:34:37+00:48:1701:34:11.13Detail
408. RYSOVÁ TerezaPraha 9435Z4050.Ženy160.01:34:39+00:48:1901:33:51.16Detail
409. KOPEČKOVÁ Petra423Z3062.Ženy161.01:35:13+00:48:5301:35:01.14Detail
410. HABÁSKOVÁ MarkétaTotal Vital208Z3063.Ženy162.01:35:38+00:49:1801:34:46.50Detail
411. PROSTECKÁ LenkaPříbram156Z3064.Ženy163.01:35:40+00:49:2001:35:25.88Detail
412. GREMLICOVÁ LucieLIGA 100 Olomouc347Z5014.Ženy164.01:35:54+00:49:34Detail
413. OBERHOLZER Johan Prague359M2036.Muži249.01:36:45+00:50:2501:35:59.75Detail
414. VLADYKA Jaromír Studio POLE Velké Popovice378M608.Muži250.01:37:10+00:50:5001:36:27.54Detail
415. HOLCMANOVÁ MiroslavaBK jeleni125Z5015.Ženy165.01:37:16+00:50:5601:36:41.93Detail
416. HOLCMAN AlešBK jeleni126M5024.Muži251.01:37:18+00:50:5801:36:44.34Detail
417. BARTOŠOVÁ Kateřina223Z4051.Ženy166.01:37:19+00:50:5901:36:46.35Detail
418. JIROŠOVÁ BarboraTurnov118Z3065.Ženy167.01:37:20+00:51:0001:36:33.89Detail
419. NYKODYM JosefPraha119M4091.Muži252.01:37:22+00:51:0201:36:36.62Detail
420. HULINSKA RenataSpartan gym105Z5016.Ženy168.01:37:24+00:51:0401:36:51.90Detail
421. ZÁBRANSKÁ Laura214Z3066.Ženy169.01:37:36+00:51:1601:36:56.44Detail
422. ADAMIK JanSkins Adamík Team 333M3094.Muži253.01:37:44+00:51:2401:37:36.18Detail
423. PLICOVÁ LucieJe to v hlavě !18Z4052.Ženy170.01:37:51+00:51:31Detail
424. BALOUNOVÁ MartinaŠtětí152Z3067.Ženy171.01:38:07+00:51:4701:37:43.34Detail
425. TOPIČ Jíří153M3095.Muži254.01:38:07+00:51:4701:37:43.53Detail
426. PAJÁK JozefPraha60M5025.Muži255.01:38:18+00:51:5801:37:59.00Detail
427. KOHUTOVA Tereza58Z3068.Ženy172.01:38:21+00:52:0101:37:40.55Detail
428. HETMÁNKOVÁ HanaSestřičky253Z2037.Ženy173.01:38:21+00:52:0101:37:53.34Detail
429. PEŠTOVÁ IvaPraha 434Z4053.Ženy174.01:38:59+00:52:3901:38:16.35Detail
430. MARTINOVÁ JitkaOkres Litoměřice144Z4054.Ženy175.01:39:04+00:52:4401:38:38.56Detail
431. KAMÍNOVÁ ZuzanaPraha106Z3069.Ženy176.01:39:56+00:53:3601:39:11.19Detail
432. GRASLOVÁ Hana Postoloprty41Z4055.Ženy177.01:40:00+00:53:4001:39:13.80Detail
433. HLAVÁČOVÁ Lucie114Z4056.Ženy178.01:40:32+00:54:1201:40:15.35Detail
434. KLUSÁK LukášJesenice62M3096.Muži256.01:41:17+00:54:5701:40:26.16Detail
435. HANUSOVÁ IvetaAntonka154Z3070.Ženy179.01:41:17+00:54:5701:40:33.47Detail
436. KLUSÁKOVÁ LuciePraha46Z3071.Ženy180.01:41:19+00:54:5901:40:27.85Detail
437. PĚKNÁ JitkaCS Praha372Z4057.Ženy181.01:41:22+00:55:0201:41:07.63Detail
438. LAUŠMANOVÁ PetraJirkov96Z3072.Ženy182.01:41:25+00:55:0501:40:48.37Detail
439. NCONGWANE VivianPrague349M2037.Muži257.01:41:29+00:55:0901:40:48.26Detail
440. DUFKOVÁ GabrielaDream team431Z4058.Ženy183.01:41:32+00:55:1201:41:27.61Detail
441. MEJSNAROVÁ PetraDream team432Z4059.Ženy184.01:41:33+00:55:1301:41:27.87Detail
442. BRZEK PavelELEVEN MERCEDES MITAS300M3097.Muži258.01:41:51+00:55:3101:41:26.65Detail
443. THORNTON MonikaPraha456Z3073.Ženy185.01:41:52+00:55:3201:41:03.04Detail
444. KOVÁŘÍKOVÁ VeronikaZeleneč v Čechách439Z4060.Ženy186.01:41:54+00:55:3401:41:19.14Detail
445. BÁRTOVÁ Marie411Z2038.Ženy187.01:41:54+00:55:3401:41:19.37Detail
446. ŠUBRTOVÁ MartinaBroumov128Z2039.Ženy188.01:42:54+00:56:3401:42:01.24Detail
447. TALAŠ RomanZlín127M3098.Muži259.01:42:55+00:56:3501:42:02.48Detail
448. ČÁPOVÁ AnetaPraha59Z2040.Ženy189.01:43:20+00:57:0001:43:07.34Detail
449. JAHODOVÁ MarieJihlava314Z5017.Ženy190.01:43:26+00:57:0601:43:15.95Detail
450. JELÍNKOVÁ LucieSestřičky252Z3074.Ženy191.01:43:57+00:57:3701:43:29.88Detail
451. FAJČÍKOVÁ Veronika438Z4061.Ženy192.01:45:37+00:59:1701:45:25.21Detail
452. ŠÁMALOVÁ AnetaPraha 6 - Bubeneč179Z3075.Ženy193.01:46:31+01:00:1101:46:04.22Detail
453. SCHWARZOVÁ RomanaPlanetka B 612 , Praha 183Z4062.Ženy194.01:47:29+01:01:0901:47:02.63Detail
454. CIHLÁŘ StanislavSulice367M4092.Muži260.01:48:32+01:02:1201:47:42.68Detail
455. KRUZIK AlesPraha112M5026.Muži261.01:49:37+01:03:1701:48:43.50Detail
456. KADLECOVÁ JanaŠneci v běhu453Z5018.Ženy195.01:50:04+01:03:4401:49:08.96Detail
457. MOSIURCZÁKOVÁ PavlínaMattoni FreeRun Jablonec nad Nisou451Z2041.Ženy196.01:50:52+01:04:3201:50:34.47Detail
458. GROH StanislavHUDY462M609.Muži262.01:50:57+01:04:3701:50:11.93Detail
459. ŠEBESTOVÁ Zdenka95Z4063.Ženy197.01:53:56+01:07:3601:53:20.32Detail
460. NOVÁK Karel450M5027.Muži263.01:54:29+01:08:0901:53:34.39Detail
461. KŘÍŽ ZlatomírSK Kačleh299M6010.Muži264.01:59:30+01:13:1001:59:17.25Detail
KETTNEROVÁ DanaOK Kamenice20Z30Ženy00:00:00Detail
PARKANOVÁ Václava65Z40Ženy00:00:00Detail
NÁHLÍK JanTotal187M30Muži00:00:00Detail
LANGENBERGEROVÁ VeronikaChildren of Olymp294Z30Ženy00:00:00Detail
POTŮČEK Filip473M40Muži00:00:00Detail
DNS SVOBODOVÁ LuciePraha15Z20ŽenyDNS Detail
DNS KRAJČOVÁ VeronikaPrague19Z30ŽenyDNS Detail
DNS VOLF Milan38M40MužiDNS Detail
DNS VINC MichaelaPraha39Z30ŽenyDNS Detail
DNS PFEIFER TomášJesenice54M50MužiDNS Detail
DNS LIMBERKOVÁ MonikaPraha 1067Z40ŽenyDNS Detail
DNS HANYŠ PavelKoburk80M30MužiDNS Detail
DNS JANOSIK JurajPraha94M30MužiDNS Detail
DNS HANOUSEK MiroslavVeltrusy107M40MužiDNS Detail
DNS HANOUSKOVÁ MartinaVeltrusy108Z40ŽenyDNS Detail
DNS RABHI Blanka168Z30ŽenyDNS Detail
DNS MATĚJOVSKÝ JanPraha180M40MužiDNS Detail
DNS SIGMUND Jakub Roudnice nad Labem197M30MužiDNS Detail
DNS PEIRSON Andrew201M30MužiDNS Detail
DNS KASLOVÁ HanaAtletiko Šneko213Z50ŽenyDNS Detail
DNS LNĚNIČKA OndřejFlorbalák.cz232M30MužiDNS Detail
DNS KOŠKA TomášPraha235M40MužiDNS Detail
DNS BÖHM TomášSRŠ-NI237M50MužiDNS Detail
DNS PLOCOVÁ MonikaSRŠ-NI241Z50ŽenyDNS Detail
DNS HADŽIOSMANOVIĆ SrdanPraha250M30MužiDNS Detail
DNS MACKO AntonDHL ITS251M30MužiDNS Detail
DNS KOPECKÝ MatějPraha 5254M20MužiDNS Detail
DNS JECH RobertBorci od Botiče259M40MužiDNS Detail
DNS LÖWENHÖFFEROVÁ Radka310Z40ŽenyDNS Detail
DNS JELÍNEK RomanSK Rampouch316M40MužiDNS Detail
DNS KURZ MatoušSK Praga320M30MužiDNS Detail
DNS BÁRTOVÁ Olga323Z20ŽenyDNS Detail
DNS HARRISON AlexZvole387M30MužiDNS Detail
DNS WAGNEROVÁ Aneta395Z20ŽenyDNS Detail
DNS HAVLÍČEK IvoLánov- Krkonoše403M50MužiDNS Detail
DNS HORNÍČEK ZdeněkPraha406M30MužiDNS Detail
DNS ŽŮREK MichalNezávislý atlet414M30MužiDNS Detail
DNS PRAGER KarelTJ Sokol Sojovice418M20MužiDNS Detail
DNS JONÁŠOVÁ BlankaBK Jelení445Z40ŽenyDNS Detail
DNS ŠINÁGL ViktorPSK Olymp Praha485M20MužiDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz