Neoficiální Výsledková listina Prague Park Race - Průhonický park
30. 3. 2019

14 km Kategorie M40


# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 4#4Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Kratochvíl MilošHvězda Pardubice#136#Muži3.00:50:58Detail
2. Fic MartinSTS Chvojkovice Brod "B"#290#Muži10.00:55:04+00:04:0600:55:01.92Detail
3. Marecek JiriPraha 2#442#Muži11.00:55:10+00:04:1200:55:08.80Detail
4. Madron MilošRozběháme Česko#113#Muži13.00:55:47+00:04:49Detail
5. Hejnyš DanielVEXTA#195#Muži14.00:56:09+00:05:1100:56:07.22Detail
6. Klvaň NorbertSokol Kolín#497#Muži15.00:56:18+00:05:20Detail
7. Svoboda RobertBajker.eu#458#Muži17.00:57:14+00:06:1600:57:11.14Detail
8. Sofín LuděkPraha#140#Muži21.00:58:24+00:07:26Detail
9. Škrabálek JanAtletiko Šneko#212#Muži22.00:58:36+00:07:38Detail
10. Perrin Thomas Fox run#472#Muži24.00:58:56+00:07:58Detail
11. Svoboda MiroslavRunning Lions#325#Muži29.00:59:49+00:08:5100:59:45.13Detail
12. Němeček DavidPraha#466#Muži30.00:59:51+00:08:5300:59:48.17Detail
13. Hanuš PetrHanušovi pankáči#174#Muži33.01:00:08+00:09:1001:00:05.66Detail
14. Bittner MiroslavTTT#22#Muži35.01:00:16+00:09:1801:00:10.03Detail
15. Landovsky ZdenekDajda runners#424#Muži37.01:01:10+00:10:1201:01:05.40Detail
16. Ginzel PetrPraha 9#121#Muži43.01:01:33+00:10:3501:01:20.16Detail
17. Matiášek JanBase Camp Praha#471#Muži45.01:01:37+00:10:3901:01:30.10Detail
18. Čížek MartinPraha Řepy#421#Muži48.01:01:52+00:10:5401:01:41.14Detail
19. Levý MiroslavPraha 10#238#Muži49.01:02:05+00:11:0701:02:03.04Detail
20. Sára PetrPraha#269#Muži50.01:02:11+00:11:1301:02:04.68Detail
21. Beneš MichalRoztoky#85#Muži52.01:02:29+00:11:3101:02:22.28Detail
22. Princ AlešPraha 5#111#Muži53.01:02:35+00:11:3701:02:29.67Detail
23. Langšádl JanKerberos#317#Muži54.01:02:36+00:11:3801:02:32.47Detail
24. Jabbour RonyPraha#224#Muži58.01:03:26+00:12:2801:03:14.66Detail
25. XXX Ondřej#66#Muži62.01:03:50+00:12:5201:03:33.18Detail
26. Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav#444#Muži64.01:03:51+00:12:5301:03:36.17Detail
27. Burian MartinĎáblice Stars#491#Muži65.01:03:52+00:12:5401:03:45.44Detail
28. Oulehla MichalBeroun#483#Muži66.01:03:54+00:12:5601:03:49.28Detail
29. Kocourek Tomáš#103#Muži67.01:03:58+00:13:0001:03:42.61Detail
30. Ozorovský MariánBKČS#239#Muži76.01:05:00+00:14:0201:04:53.53Detail
31. Grasl KarelPostoloprty#42#Muži77.01:05:15+00:14:1701:05:06.78Detail
32. Kočovský MiroslavTJ Sokol Senohraby#429#Muži84.01:05:33+00:14:3501:05:29.62Detail
33. Pröller MiroslavČeská Lípa#330#Muži94.01:07:10+00:16:1201:07:02.63Detail
34. Kotačka VítFirefly#91#Muži95.01:07:11+00:16:1301:06:50.41Detail
35. Toman PeterHatatitla Bradlec#284#Muži100.01:07:51+00:16:5301:07:30.26Detail
36. Zugar Robert#249#Muži108.01:08:59+00:18:0101:08:34.13Detail
37. Menger PavelPraha Uhříněves#287#Muži109.01:09:05+00:18:0701:08:37.24Detail
38. Hálkov OndřejPraha#47#Muži111.01:09:11+00:18:1301:09:04.90Detail
39. Crkva FrantišekPsáry#131#Muži112.01:09:15+00:18:1701:09:00.86Detail
40. Kleibl Michal#405#Muži116.01:09:36+00:18:3801:09:24.71Detail
41. Linhart VladimírŠneci v běhu#74#Muži124.01:10:03+00:19:0501:09:56.96Detail
42. Chvátal MarekFADE.CZ#382#Muži135.01:10:46+00:19:4801:10:23.85Detail
43. Josel MichalPraha#375#Muži136.01:10:48+00:19:5001:10:27.61Detail
44. Církva TomášValašské Meziříčí#486#Muži138.01:10:49+00:19:5101:10:18.46Detail
45. Matlocha MartinPraha#279#Muži139.01:10:55+00:19:5701:10:22.20Detail
46. Jezek Jiri#281#Muži140.01:10:55+00:19:5701:10:22.99Detail
47. Adamík RenéRPR#141#Muži141.01:10:58+00:20:0001:10:49.32Detail
48. Culos StefanoRunning Lions#324#Muži142.01:11:14+00:20:1601:10:41.26Detail
49. Jakoubek BohumilPraha#354#Muži144.01:11:23+00:20:2501:10:41.59Detail
50. Brečkay Jiří Praha#57#Muži147.01:11:33+00:20:3501:11:19.66Detail
51. Daniš PavolPraha#61#Muži154.01:12:35+00:21:3701:11:43.59Detail
52. Hrdina JakubPraha#165#Muži155.01:12:36+00:21:3801:12:30.67Detail
53. Matouš VítězslavPraha-Karlín#240#Muži156.01:12:39+00:21:4101:12:24.23Detail
54. Kostka PetrAR#13#Muži157.01:12:42+00:21:4401:11:49.92Detail
55. Kmoško PeterPraha#496#Muži158.01:12:47+00:21:4901:12:38.73Detail
56. Hulinsky RomanSpartan gym#104#Muži159.01:12:52+00:21:5401:12:45.76Detail
57. Voráček DavidZloncice#215#Muži160.01:12:54+00:21:5601:12:32.23Detail
58. Colvin AdamPraha#226#Muži161.01:13:00+00:22:0201:12:38.30Detail
59. Tomšů LadislavStřelice u Brna#488#Muži162.01:13:01+00:22:0301:12:42.32Detail
60. Šup RadekPraha#28#Muži163.01:13:09+00:22:1101:12:41.10Detail
61. Kučera Vojta#441#Muži164.01:13:16+00:22:1801:12:29.21Detail
62. Andrade TelmoDHL ITS Running Club#178#Muži167.01:13:44+00:22:4601:13:37.24Detail
63. Evans Glyn#200#Muži173.01:14:43+00:23:4501:14:05.45Detail
64. Malíř RichardPraha#206#Muži176.01:14:51+00:23:5301:14:33.56Detail
65. Pešta JáchymPraha 4#35#Muži177.01:15:07+00:24:0901:14:24.30Detail
66. Denemark TomasDHL Information Services#247#Muži180.01:15:47+00:24:4901:15:07.72Detail
67. Fiedler Adam#217#Muži181.01:15:51+00:24:5301:15:34.54Detail
68. Sláma Honza#440#Muži183.01:16:11+00:25:1301:15:24.24Detail
69. Jedlicka TomasPraha#369#Muži184.01:16:12+00:25:1401:15:23.21Detail
70. Slávik DušanPraha 3#292#Muži197.01:18:10+00:27:1201:17:50.53Detail
71. Fabík FrantišekValašské Meziříčí#76#Muži200.01:18:19+00:27:2101:17:49.24Detail
72. Zelenka PetrPraha#109#Muži202.01:18:34+00:27:3601:18:19.23Detail
73. Růžička PavelZa lepší budoucnost (a bez švába na Hradě)...#79#Muži205.01:18:46+00:27:4801:18:30.13Detail
74. Trčka FilipPraha#475#Muži207.01:19:10+00:28:1201:18:30.70Detail
75. Jenčík PetrPraha#88#Muži208.01:19:10+00:28:1201:18:26.11Detail
76. Paiste PriitPruhonice#352#Muži209.01:19:31+00:28:3301:19:12.19Detail
77. Mašek JiříHořín#419#Muži212.01:19:52+00:28:5401:19:20.61Detail
78. Kašpar Petr Týniště nad Orlicí#31#Muži215.01:20:19+00:29:2101:19:44.34Detail
79. Kocanda MartinPraha 9#188#Muži217.01:21:21+00:30:2301:20:42.89Detail
80. Nava OlivierCesky Maraton Klub#72#Muži218.01:21:38+00:30:4001:20:51.85Detail
81. Hálek JaroslavJe to v hlavě!#49#Muži220.01:21:49+00:30:5101:21:10.99Detail
82. Nykodým RichardPraha#148#Muži221.01:22:00+00:31:0201:21:17.02Detail
83. Papp JozefDobřejovice#326#Muži222.01:22:03+00:31:0501:21:41.73Detail
84. Košín RomanTriathlon Team Chrudim#361#Muži223.01:22:12+00:31:1401:21:44.78Detail
85. Jirásek Vít FBK Kobylisy#51#Muži227.01:22:50+00:31:5201:22:35.61Detail
86. Kašpar JanMesser Runners#264#Muži228.01:23:44+00:32:4601:23:05.63Detail
87. Šimonek JosefMělník#415#Muži231.01:25:50+00:34:5201:25:20.57Detail
88. Králíček MartinPohodáři#400#Muži232.01:26:27+00:35:2901:25:47.19Detail
89. O'Brien DerekPrague#425#Muži236.01:29:05+00:38:0701:28:40.10Detail
90. Weiner ŠtěpánŠneci v běhu#356#Muži245.01:32:52+00:41:5401:31:56.35Detail
91. Nykodym JosefPraha#119#Muži252.01:37:22+00:46:2401:36:36.62Detail
92. Cihlář StanislavSulice#367#Muži260.01:48:32+00:57:3401:47:42.68Detail
Potůček Filip#473#Muži00:00:00Detail
DNS Volf Milan#38#MužiDNS Detail
DNS Hanousek MiroslavVeltrusy#107#MužiDNS Detail
DNS Matějovský JanPraha#180#MužiDNS Detail
DNS Koška TomášPraha#235#MužiDNS Detail
DNS Jech RobertBorci od Botiče#259#MužiDNS Detail
DNS Jelínek RomanSK Rampouch#316#MužiDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz