Neoficiální Výsledková listina Zimní běh na Blaník
11. 1. 2020

půlmaraton


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový časmezičas 10. km
1. Exner Jakub Swoboda Pteam Jihlava #1#M1.MA1.01:38:3800:51:20.53Detail
2. Eremka LiborAtletika Humpolec#2#M2.MA2.01:40:17+00:01:3900:51:20.03Detail
3. Vaněk DavidSwoboda Pteam Jihlava #273#M3.MA3.01:41:23+00:02:4500:51:21.40Detail
4. Fořt MartinELEVEN RUN TEAM#64#M4.MC1.01:43:27+00:04:4900:53:00.68Detail
5. Volejník MichalHisport team#284#M5.MA4.01:44:08+00:05:3001:44:05.7700:53:05.96Detail
6. Andrle JakubKostelec n.Č.lesy#11#M6.MA5.01:45:39+00:07:0101:45:36.4300:54:52.20Detail
7. Šunka JanMoravan Louňovice#343#M7.MB1.01:46:22+00:07:4401:46:19.4500:54:27.81Detail
8. Miláček PetrLedeč nad Sázavou#4#M8.MA6.01:46:41+00:08:0300:52:13.39Detail
9. Janda MartinKOB Dobruška#88#M9.MB2.01:47:38+00:09:0001:47:35.8400:55:41.90Detail
10. Žampach MarekStormweld#299#M10.MA7.01:47:41+00:09:0301:47:38.3700:55:14.33Detail
11. Najman Jakub Pot a krev#168#M11.MA8.01:47:53+00:09:1501:47:49.6100:55:20.33Detail
12. Sláviková LujzaAR#9#F1.ZA1.01:47:58+00:09:2001:47:55.6000:55:14.19Detail
13. Bena PetrŠtefko Running Team#22#M12.MC2.01:49:10+00:10:3200:54:27.43Detail
14. Dubec JanTriexpert Milt Racing Team#29#M13.MA9.01:49:51+00:11:1300:56:25.11Detail
15. Gazda VítězslavDivišov#66#M14.MB3.01:50:40+00:12:0200:55:52.54Detail
16. Burda TomášCeltic THK#27#M15.MA10.01:50:59+00:12:2100:55:43.19Detail
17. Nenutil PetrPraha#169#M16.MA11.01:51:02+00:12:2401:50:58.5500:55:28.56Detail
18. Dvořák TomášKola Ledeč#58#M17.MB4.01:51:14+00:12:3600:56:47.22Detail
19. Jánošík RudolfVlašim#304#M18.MB5.01:51:24+00:12:4600:55:45.85Detail
20. Tejkal ŠimonCSG Tri Team#260#M19.MA12.01:51:41+00:13:0301:51:32.2200:56:39.48Detail
21. Borovsky JindrichPHA-Hradcany#31#M20.MA13.01:51:47+00:13:0900:55:42.55Detail
22. Stolárik PeterBenešovský běžecký klub#240#M21.MC3.01:52:26+00:13:4801:52:23.6000:57:22.93Detail
23. Procházka DavidPraha 10#209#M22.MA14.01:53:26+00:14:4801:53:21.2400:57:15.31Detail
24. Tkadlčík ZbyněkAC Moravská Slavia Brno#262#M23.MB6.01:53:31+00:14:5301:53:27.6700:57:21.15Detail
25. Pátek OndřejPraha 10#184#M24.MA15.01:53:40+00:15:0201:53:36.8300:56:37.60Detail
26. Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou#56#M25.MC4.01:53:58+00:15:2000:57:22.84Detail
27. Malík OndřejRungo.cz#350#M26.MA16.01:54:20+00:15:4201:54:16.0900:58:29.31Detail
28. Bicelli Raphael#361#M27.MA17.01:54:24+00:15:4601:54:21.4600:57:32.07Detail
29. Šoltés FilipMladá Vožice#252#M28.MB7.01:54:34+00:15:5601:54:26.6800:57:36.31Detail
30. Camrda Luděkwww.CAMRDA.cz#40#M29.MB8.01:54:38+00:16:0000:58:56.81Detail
31. Churaňová RadkaTJ Lokomotiva Trutnov#6#F2.ZB1.01:54:49+00:16:1100:57:55.56Detail
32. Janoušek LiborGIANT cycling team#91#M30.MB9.01:55:03+00:16:2501:54:57.1600:57:18.90Detail
33. Němec KamilVlašim#302#M31.MB10.01:55:30+00:16:5200:56:17.28Detail
34. Polák MarekDěkanka Group#199#M32.MA18.01:56:04+00:17:2601:55:54.7400:58:52.09Detail
35. Žaba JiříBenešovský běžecký klub#296#M33.MA19.01:56:09+00:17:3101:56:04.3100:59:34.33Detail
36. Lachout Martin Áběs Sedlčany#133#M34.MC5.01:56:11+00:17:3301:56:08.1400:57:38.43Detail
37. Vinduška PavelAutoservis AWS#280#M35.MA20.01:56:40+00:18:0201:56:37.8400:56:03.52Detail
38. Saidl FilipTJ Packa#349#M36.MB11.01:56:43+00:18:0501:56:39.2800:57:56.43Detail
39. Seidl MiroslavOB Říčany#229#M37.MB12.01:57:06+00:18:2801:57:03.1200:58:48.07Detail
40. Pangrác OndřejMatfyz Praha#185#M38.MB13.01:57:25+00:18:4701:57:20.1600:58:54.56Detail
41. Jahoda MartinBenešov#86#M39.MA21.01:57:34+00:18:5601:57:29.2000:59:04.00Detail
42. Doležalová Monika100—Klaßa#7#F3.ZA2.01:58:00+00:19:2201:57:51.5500:58:38.39Detail
43. Bittner MiroslavTTT#25#M40.MB14.01:58:17+00:19:3901:00:22.39Detail
44. Kotrba ŠtěpánJasmín Kutná Hora#123#M41.MB15.01:58:25+00:19:4701:58:22.6600:59:26.95Detail
45. Fajta ViktorD5#61#M42.MA22.01:58:42+00:20:0400:57:13.42Detail
46. Jirásek MarekTJ Sokol Kbely#95#M43.MB16.01:58:50+00:20:1201:58:46.5900:58:14.93Detail
47. Werner LukášBěžecká skupina Zelená Liška#288#M44.MA23.01:59:43+00:21:0501:59:38.6700:59:48.99Detail
48. Novák MartinAMCYKL Humpolec#176#M45.MB17.01:59:51+00:21:1301:59:45.1400:59:58.48Detail
49. Moláček TomášTábor#306#M46.MA24.01:59:53+00:21:1501:59:24.2401:03:41.92Detail
50. Prahl RadimRunning Tours Prague#206#M47.MB18.02:00:15+00:21:3702:00:07.3200:58:33.83Detail
51. Doucha JiříHvězda Pardubice#53#M48.MB19.02:01:06+00:22:2800:58:57.94Detail
52. Suda MartinAdidas Runners Prague#243#M49.MA25.02:01:13+00:22:3502:00:52.5701:03:24.58Detail
53. Říha JanPraha 4#225#M50.MA26.02:02:20+00:23:4202:02:14.4701:00:24.47Detail
54. Linek JakubPotštejn#136#M51.MA27.02:02:30+00:23:5202:02:22.3101:00:37.56Detail
55. Šindelářová BlankaRebel team Blovice#8#F4.ZC1.02:02:32+00:23:5402:02:22.3501:01:19.23Detail
56. Insausti JavierPraha#85#M52.MA28.02:02:54+00:24:1602:02:44.7901:01:03.73Detail
57. Tichý František Louňovice pod Blaníkem#261#M53.MA29.02:02:58+00:24:2002:02:54.9000:59:17.23Detail
58. Táborský PetrČáslav#259#M54.MA30.02:03:01+00:24:2302:02:52.5401:01:52.37Detail
59. Varlamov AntonTriatlet.ru#275#M55.MA31.02:03:17+00:24:3902:02:49.6501:03:29.29Detail
60. Kučera MilanSokol Vsetín#316#M56.MA32.02:03:18+00:24:4002:02:58.4501:04:10.20Detail
61. Pálka PavelChýně#188#M57.MB20.02:03:25+00:24:4702:03:20.6201:00:28.28Detail
62. Svoboda OndřejHumpolec#246#M58.MA33.02:04:01+00:25:2302:03:47.9701:01:58.10Detail
63. Burian MartinĎáblice stars#38#M59.MB21.02:04:14+00:25:3601:03:15.25Detail
64. Hampejsová MartinaŠNECI na MAX#70#F5.ZC2.02:04:20+00:25:4201:03:03.23Detail
65. Zeman PetrTT Astra Benešov#291#M60.MB22.02:04:47+00:26:0902:04:39.6601:02:56.69Detail
66. Slunečko Jindřich Benešovský běžecký klub#236#M61.MA34.02:04:48+00:26:1002:04:42.3201:02:58.83Detail
67. Hach Lukᚊtefko Running Team#68#M62.MA35.02:05:05+00:26:2701:00:11.70Detail
68. Putala JanToniCzech Runners Club#214#M63.MA36.02:05:06+00:26:2802:05:00.2601:01:51.16Detail
69. Skala RadekJoskatel tem#230#M64.MC6.02:05:10+00:26:3202:05:03.6201:00:06.44Detail
70. Šťovíček MartinSK Babice#255#M65.MB23.02:05:19+00:26:4102:05:12.3301:03:08.21Detail
71. Rieger JanProgress Cycle#218#M66.MB24.02:05:30+00:26:5202:05:16.6201:04:12.13Detail
72. Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav#179#M67.MB25.02:05:34+00:26:5602:05:25.9801:02:25.90Detail
73. Stančo LadislavHory Beraní hlavy/Čelákovice#342#M68.MB26.02:05:37+00:26:5902:05:34.4701:00:25.82Detail
74. Třasák Janadidas Runners Prague#266#M69.MA37.02:05:43+00:27:0502:05:41.0401:00:24.05Detail
75. Hájek LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#69#M70.MA38.02:05:46+00:27:0801:00:32.79Detail
76. Dostál ZdeněkVelosport Valenta Scott team Pelhřimov#52#M71.MB27.02:05:49+00:27:1101:03:17.28Detail
77. Musil Tomáš #166#M72.MA39.02:05:54+00:27:1602:05:36.4901:03:30.67Detail
78. Korvas JosefVnorovy v pohybu#119#M73.MC7.02:06:10+00:27:3202:05:54.9601:03:20.45Detail
79. Blažek Jiří#344#M74.MA40.02:06:31+00:27:5301:03:15.56Detail
80. Král ZdeněkVelké Přílepy#126#M75.MC8.02:06:40+00:28:0202:06:27.0001:04:35.83Detail
81. Kadlec JiříPraha 6#98#M76.MA41.02:06:49+00:28:1102:06:41.3601:00:18.56Detail
82. Malíková KláraHakuna Matata#145#F6.ZB2.02:06:50+00:28:1202:06:45.8201:04:14.02Detail
83. Ginzel PetrAqvasportclub #67#M77.MB28.02:07:02+00:28:2401:03:02.43Detail
84. Vendl ZdenekPoděbrady#278#M78.MA42.02:07:08+00:28:3002:06:58.9001:02:44.65Detail
85. Havel MichalTJ Sokol Jesenice#73#M79.MA43.02:07:32+00:28:5402:07:23.9501:03:56.63Detail
86. Vaňková KláraHazlov#274#F7.ZA3.02:07:33+00:28:5502:07:27.8301:02:59.86Detail
87. Marek MilošPelhřimov#149#M80.MA44.02:07:39+00:29:0102:07:21.7901:03:43.00Detail
88. Zita JiříČelákovice#523#M81.MA45.02:08:03+00:29:2502:07:55.4001:05:17.31Detail
89. Fara JanTriatlon Mladá Boleslav #62#M82.MA46.02:08:08+00:29:3001:05:24.86Detail
90. Beňo TomášRosice u Brna#23#M83.MA47.02:08:09+00:29:3101:05:17.05Detail
91. Broža VojtěchTábor#35#M84.MA48.02:08:44+00:30:0601:03:06.80Detail
92. Vítů LiborPelhřimov #281#M85.MB29.02:08:45+00:30:0702:08:27.6601:04:24.61Detail
93. Žák JakubHoralka a Tatranka#298#M86.MA49.02:08:47+00:30:0902:08:33.7001:05:16.04Detail
94. Káš František#105#M87.MA50.02:08:54+00:30:1602:08:43.7601:05:32.42Detail
95. Koutník LukášPoutník Pelhřimov#341#M88.MB30.02:08:57+00:30:1902:08:48.8301:07:35.25Detail
96. Žáčková EvaRunSport Team#297#F8.ZA4.02:09:09+00:30:3102:09:00.3701:00:36.65Detail
97. Beck ZdenekBK Jevany#19#M89.MB31.02:09:14+00:30:3601:03:13.79Detail
98. Mašek RadekPEKASS running team#153#M90.MB32.02:09:16+00:30:3802:09:11.6901:03:51.34Detail
99. Houdek KarelMoskva#77#M91.MA51.02:09:26+00:30:4802:09:22.8401:03:46.33Detail
100. Bartasová zuzanaSK Babice / Inov-8 Team#16#F9.ZB3.02:09:45+00:31:0701:01:38.78Detail
101. Ungerman AntonínTJ SOKOL PODLÁZKY#267#M92.MB33.02:09:46+00:31:0802:09:29.1901:06:17.76Detail
102. Červenka Jiří Brno#45#M93.MA52.02:09:49+00:31:1101:05:12.30Detail
103. Ošmera RadimNebovidy u Brna#182#M94.MA53.02:09:56+00:31:1802:09:35.3801:07:40.34Detail
104. Břicháček Milošadidas Runners Prague#37#M95.MA54.02:09:57+00:31:1901:05:12.02Detail
105. Procházka JosefPomalonožky#210#M96.MA55.02:10:10+00:31:3202:09:47.1401:06:00.77Detail
106. Vaňáč Michal#271#M97.MA56.02:10:10+00:31:3202:09:54.9901:05:35.74Detail
107. Dřízal JiříTeplýšovice#55#M98.MA57.02:10:25+00:31:4701:05:30.88Detail
108. Lavický PetrKutná Hora#134#M99.MC9.02:10:28+00:31:5001:05:43.25Detail
109. Pichlík RomanPot a krev#157#M99.MB34.02:10:28+00:31:5002:10:23.8701:04:59.24Detail
110. Šanda DobroslavChocerady#248#M101.MB35.02:10:28+00:31:5002:10:17.2501:06:43.40Detail
111. Picek RomanVlašim#196#M102.MB36.02:10:31+00:31:5302:10:07.1201:05:08.50Detail
112. Ondruš PetrVelké Přílepy#180#M103.MB37.02:10:35+00:31:5702:10:20.6501:05:37.31Detail
113. Foller MiroslavEFA Vlašim#301#M104.MB38.02:10:37+00:31:5902:10:31.8301:03:44.80Detail
114. Krchňák RomanVlašim#529#M105.MC10.02:10:38+00:32:0002:10:21.5601:08:06.15Detail
115. Michajlov VlastimilPísek#160#M106.MB39.02:10:38+00:32:0002:10:31.3601:06:11.49Detail
116. Široký FilipTábor#497#M107.MA58.02:10:39+00:32:0102:10:35.2801:01:49.75Detail
117. Jakubczak KonradDebeściak adidas runners#87#M108.MB40.02:10:46+00:32:0802:10:25.0401:06:27.35Detail
118. Zítková KateřinaPraha#294#F10.ZB4.02:11:02+00:32:2402:10:54.9601:05:26.05Detail
119. Jirkal Tomáš#96#M109.MA59.02:11:17+00:32:3902:11:13.3801:00:48.42Detail
120. Máca Lukáš#140#M110.MA60.02:11:29+00:32:5102:11:19.0001:03:25.96Detail
121. ČENSKY JanAdidas Runners Prague#42#M111.MA61.02:11:34+00:32:5601:04:20.53Detail
122. Kestler IvanNorth Czech Runners#108#M112.MB41.02:11:46+00:33:0802:11:30.6901:02:50.57Detail
123. Tvrdá MarkétaPraha#10#F11.ZB5.02:11:46+00:33:0802:11:42.5401:05:57.31Detail
124. Prchal PavelGP Kolín#207#M113.MD1.02:11:57+00:33:1902:11:53.0401:03:43.32Detail
125. Spurný JiříPraha#311#M114.MA62.02:11:59+00:33:2102:11:47.4701:05:00.92Detail
126. Pospíšil Marekadidas Runners Prague#202#M115.MA63.02:12:06+00:33:2801:06:26.10Detail
127. Stožický PetrBBK#241#M116.MB42.02:12:09+00:33:3102:11:52.7601:06:31.52Detail
128. Bohdalková EliškaÚdolí hvězd#28#F12.ZA5.02:12:14+00:33:3601:07:08.40Detail
129. Pína JaroslavAmB Řež#197#M117.MC11.02:12:15+00:33:3702:12:06.0501:05:45.88Detail
130. Bálik ŠtefanJičíněves#356#M118.MA64.02:12:20+00:33:4202:12:16.6901:08:12.54Detail
131. Nakládal BřetislavLoučany#340#M119.MC12.02:12:24+00:33:4602:11:59.5301:05:20.91Detail
132. Račanský LubošZvěstov#215#M120.MA65.02:12:29+00:33:5102:12:08.1001:07:39.68Detail
133. Novotná AndeaPoříčany#460#F13.ZB6.02:12:30+00:33:5202:12:27.6701:06:43.85Detail
134. Novák Jan Tábor#457#M121.MA66.02:12:43+00:34:0502:12:36.3701:06:32.14Detail
135. Šeflová AdélaHoralka a Tatranka#250#F14.ZB7.02:12:51+00:34:1302:12:37.1301:06:51.87Detail
136. Chmátal MartinŠtefko running team#84#M122.MB43.02:12:57+00:34:1902:12:46.4501:09:20.81Detail
137. Kočovský MiroslavTJ Sokol Senohraby#116#M123.MB44.02:13:14+00:34:3602:13:10.9501:05:47.94Detail
138. Kára VladimírPatřín#102#M124.MC13.02:13:16+00:34:3802:13:01.0301:08:19.36Detail
139. Růžička JanSvětlá nad Sázavou#222#M125.MB45.02:13:25+00:34:4702:13:15.1201:06:53.97Detail
140. Edr PavelLedeč nad Sázavo#60#M126.MC14.02:13:45+00:35:0701:09:38.42Detail
141. Zvárová BarboraOstrov#295#F15.ZA6.02:13:55+00:35:1702:13:43.9301:06:53.53Detail
142. Reitmajer JakubMazda Tábor#217#M127.MA67.02:14:21+00:35:4302:14:14.4401:05:28.56Detail
143. Štys PavelRetia#256#M128.MB46.02:14:31+00:35:5302:14:24.8401:03:56.95Detail
144. Rylka AntonínToniCzech Runners Club#224#M129.MB47.02:14:52+00:36:1402:14:46.5901:04:39.58Detail
145. Trýb VláďaKola Ledeč#263#M130.MA68.02:15:11+00:36:3302:14:57.0501:09:08.20Detail
146. Průcha OndřejVlašim#531#M131.MA69.02:15:14+00:36:3602:15:11.2601:08:09.24Detail
147. Vojtěchovský MartinForrest Run Team#283#M132.MB48.02:15:21+00:36:4302:15:05.0701:05:45.16Detail
148. Korel MarekBačkov#422#M133.MA70.02:15:29+00:36:5102:15:20.0401:08:33.83Detail
149. Andrle TomášKostelec n.Č.l.#352#M134.MB49.02:15:51+00:37:1302:15:43.4901:09:07.47Detail
150. Hroneš Michaelpevnost Josefov#80#M135.MB50.02:15:51+00:37:1302:15:31.4001:07:11.05Detail
151. Krejčí AlešHavlíčkův Brod#345#M136.MA71.02:16:00+00:37:2202:15:38.8101:05:59.85Detail
152. Ebel MatyášPraha#59#M137.MA72.02:16:06+00:37:2801:08:17.35Detail
153. Mojžiš Radovan PCKLouda#164#M138.MB51.02:16:16+00:37:3802:16:03.1001:06:24.00Detail
154. Mottl František#347#M139.MA73.02:16:27+00:37:4902:16:13.3401:03:31.33Detail
155. Bach MarekJunák Vlašim#354#M140.MA74.02:16:28+00:37:5002:16:22.5901:09:16.54Detail
156. Roušavý JanKabuki Team#220#M141.MA75.02:16:29+00:37:5102:16:07.8601:10:25.12Detail
157. Már TomášPraha#146#M142.MA76.02:16:43+00:38:0502:16:36.7601:08:19.27Detail
158. Pavloušek RobertOleška#190#M143.MA77.02:16:45+00:38:0702:16:18.3401:06:46.22Detail
159. Koten PavelOB Říčany#121#M144.MB52.02:16:53+00:38:1502:16:27.0501:11:43.12Detail
160. Kocík Vojtěch#113#M145.MA78.02:16:56+00:38:1802:16:27.8501:09:04.79Detail
161. Hrček TomášJeštěd SkyRace Team#79#M146.MC15.02:17:02+00:38:2402:16:52.4301:08:20.62Detail
162. Častvaj DanielMnichovice#41#M147.MB53.02:17:17+00:38:3901:09:39.45Detail
163. Haruda Lukáš Kojčice#398#M148.MA79.02:17:34+00:38:5602:17:25.5601:09:26.77Detail
164. Bělehrádek PavelTJ Čolek#331#M149.MD2.02:17:47+00:39:0902:17:31.3401:09:16.90Detail
165. Suchý MiroslavForrest Gump#490#M150.MB54.02:17:57+00:39:1902:17:53.3301:08:42.68Detail
166. Marek VlastimilŠneci v běhu #150#M151.MA80.02:18:30+00:39:5202:18:09.1401:09:41.01Detail
167. Petrásková NikolJiskra Zruč nad Sázavou#468#F16.ZA7.02:18:30+00:39:5202:18:27.5701:11:07.12Detail
168. Novák MarekPraha 8#175#M152.MB55.02:18:36+00:39:5802:18:13.8801:09:17.91Detail
169. Rezková Petra#532#F17.ZB8.02:18:47+00:40:0902:18:41.5101:09:03.90Detail
170. Černý OndřejHK Pardubice#44#M153.MB56.02:18:53+00:40:1501:07:08.11Detail
171. Krčil LukášSK Gym Humpolec#128#M154.MB57.02:18:56+00:40:1802:18:44.9901:07:54.08Detail
172. Suchanová KateřinaPraha#245#F18.ZA8.02:19:03+00:40:2502:18:38.9601:09:22.07Detail
173. Filip JiříVlašim#63#M155.MA81.02:19:10+00:40:3201:09:30.88Detail
174. Brabec Tomáš 100—Klaßa#33#M156.MA82.02:19:12+00:40:3401:09:46.74Detail
175. Valentová MarkétaVelosport Valenta Scott team Pelhřimov#511#F19.ZB9.02:19:13+00:40:3502:19:06.7401:07:38.93Detail
176. Třísková KatarínaPraha#265#F20.ZC3.02:19:19+00:40:4102:19:14.4401:08:45.55Detail
177. Špirek VaclavTOM Radotin#253#M157.MA83.02:19:30+00:40:5202:19:09.0101:11:45.81Detail
178. Neděla Tomáš Trhový Štěpánov#455#M158.MB58.02:19:33+00:40:5502:19:30.3901:08:41.75Detail
179. Hrabec MichalRunning2.cz#78#M159.MB59.02:19:36+00:40:5802:19:26.1601:08:08.67Detail
180. Rybka Vlastik Praha 7#223#M160.MC16.02:19:42+00:41:0402:19:34.0201:09:33.27Detail
181. Vrbka TomášLedeč RUN#315#M161.MA84.02:20:19+00:41:4101:10:37.20Detail
182. Hrubý RichardFbC Spartak Žebrák#406#M162.MA85.02:20:20+00:41:4202:20:06.8501:11:03.50Detail
183. Šináglova LenkaBenešov#496#F21.ZB10.02:20:26+00:41:4802:20:14.9801:10:00.06Detail
184. Slíva PetrObříství#233#M163.MB60.02:20:28+00:41:5002:20:20.2301:09:57.55Detail
185. Stromko BřetislavSYN v pohybu#242#M164.MA86.02:20:32+00:41:5402:20:28.9401:07:56.17Detail
186. Slanina FilipSwoboda Pteam#318#M165.MA87.02:20:43+00:42:0502:20:20.6301:11:49.46Detail
187. Prochazka IvoPrague#208#M166.MB61.02:20:50+00:42:1202:20:34.4901:13:10.07Detail
188. Mišove PavelARC Iuridica#445#M167.MA88.02:20:51+00:42:1302:20:49.1701:10:49.76Detail
189. Horálek Zdeněk#310#M168.MA89.02:20:54+00:42:1601:09:57.96Detail
190. Jašíček RadekBrno#94#M169.MA90.02:20:56+00:42:1802:20:38.8201:08:50.28Detail
191. Pořický JiříOdolena Voda#201#M170.MB62.02:20:56+00:42:1802:20:34.4901:08:27.58Detail
192. Králík IvanSpolek Kolínská 14ka#270#M171.MC17.02:21:13+00:42:3502:20:46.9101:11:47.34Detail
193. Kotěra LadislavSC Zmaštěný Stroje#122#M172.MC18.02:21:14+00:42:3602:21:08.1101:08:09.53Detail
194. Ledvinová SimonaMattoni Free run Letná#135#F22.ZA9.02:21:22+00:42:4402:21:06.6001:10:08.44Detail
195. Kot JiříHumpolec#424#M173.MB63.02:21:30+00:42:5202:21:28.5801:08:14.10Detail
196. Dvořák VlastaElektroDvorak.cz, Golčův Jeníkov#384#M174.MB64.02:21:40+00:43:0202:21:36.2101:10:34.73Detail
197. Balajka MartinBlack Sheep Horšice#355#M175.MB65.02:21:43+00:43:0502:21:31.7101:11:29.57Detail
198. Novotný IvanUMG#461#M176.MB66.02:21:45+00:43:0702:21:38.0901:09:26.91Detail
199. Červený VáclavZručskej Plzeňák#46#M177.MC19.02:22:14+00:43:3601:11:45.78Detail
200. Beránek DanielSDH Předměřice nad Jizerou#319#M178.MA91.02:22:21+00:43:4302:22:10.5401:11:03.08Detail
201. Říha KarelBBK#307#M179.MC20.02:22:27+00:43:4902:22:02.1401:09:37.83Detail
202. Mališová Karla Sabzo#50#F23.ZD1.02:22:50+00:44:1201:10:27.58Detail
203. Bezděk MiroslavPraha#24#M180.MB67.02:23:00+00:44:2201:12:09.80Detail
204. Antoš JanPraha#12#M181.MB68.02:23:05+00:44:2702:22:52.2301:13:42.52Detail
205. Matyáš RomanMATY Training Centrum#156#M182.MC21.02:23:14+00:44:3602:22:51.5401:09:49.84Detail
206. Novak Pavel#173#M183.MB69.02:23:23+00:44:4502:23:13.0101:08:31.51Detail
207. Bušek Jiří#39#M184.MC22.02:23:31+00:44:5301:12:28.83Detail
208. MANSFIELD JimKosova Hora#438#M185.MB70.02:23:40+00:45:0202:23:30.1701:11:15.83Detail
209. Rataj JindřichHobbyrunteam Mladá Vožice#477#M186.MB71.02:23:41+00:45:0302:23:35.7801:08:21.06Detail
210. Stehlík MiroslavRadošovice#239#M187.MB72.02:23:41+00:45:0302:23:18.4901:12:08.36Detail
211. Marjánko RobertKladno#439#M188.MA92.02:23:42+00:45:0402:23:34.5101:13:30.25Detail
212. Jankovský Aleš Praha #90#M189.MA93.02:23:45+00:45:0702:23:18.6001:11:59.44Detail
213. Bořilová Magdaléna SOŠ a SZŠ Benešov#362#F24.ZD2.02:23:52+00:45:1402:23:47.5401:11:28.37Detail
214. Ševců PetrTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#495#M190.MA94.02:23:55+00:45:1702:23:43.6401:11:06.28Detail
215. Mrva PavelBBK - Popovice#450#M191.MD3.02:23:57+00:45:1902:23:55.1301:04:59.95Detail
216. Sloup Radek Vydos Bus#234#M192.MA95.02:23:59+00:45:2102:23:35.9801:12:29.66Detail
217. Pála RomanPraha#183#M193.MA96.02:24:00+00:45:2202:23:50.5901:05:55.24Detail
218. Čechura JiříČistý sport#372#M194.MC23.02:24:07+00:45:2902:23:52.5701:11:27.88Detail
219. Horák Radek(j)Elita#76#M195.MB73.02:24:10+00:45:3202:23:50.2301:07:38.51Detail
220. Švojgr KarelPraha#258#M196.MA97.02:24:16+00:45:3802:24:01.6001:08:52.74Detail
221. Davidová Nikola#49#F25.ZA10.02:24:21+00:45:4301:11:40.30Detail
222. Brabec FrantisekAC Čáslav#32#M197.MC24.02:24:22+00:45:4401:12:18.35Detail
223. Mikšátko PetrRC Píst#161#M198.MB74.02:24:31+00:45:5302:24:22.6001:09:32.06Detail
224. Stejskal PetrLoučany#339#M199.MC25.02:24:39+00:46:0102:24:13.9901:10:39.57Detail
225. Šnajperk Viktorshimpi_cz#251#M200.MB75.02:24:52+00:46:1402:24:32.7101:12:53.21Detail
226. Paszyc Matouš#186#M201.MA98.02:24:56+00:46:1802:24:31.9001:11:58.54Detail
227. Kubelková EvaTJ Sokol Maxičky#131#F26.ZB11.02:25:01+00:46:2302:24:37.7001:13:26.32Detail
228. Tůma LiborBenešovský běžecký klub#509#M202.MB76.02:25:03+00:46:2502:24:52.7001:12:20.83Detail
229. Beloušek JiříKřešice#21#M203.MA99.02:25:04+00:46:2601:08:31.37Detail
230. Kramný JanVotice#427#M204.MA100.02:25:04+00:46:2602:24:57.0601:09:16.96Detail
231. Klapetková KristýnaOpava#110#F27.ZA11.02:25:08+00:46:3002:24:45.1501:12:34.88Detail
232. Krajči JánKrajanda Větrovy#125#M205.MB77.02:25:21+00:46:4302:24:53.6301:13:02.50Detail
233. Pazák TomášPraha#191#M206.MB78.02:25:26+00:46:4802:25:10.0801:09:45.91Detail
234. Mikšík JanPraha#162#M207.MA101.02:25:33+00:46:5502:25:06.7501:13:13.32Detail
235. Lukášová MirkaPraha#139#F28.ZD3.02:25:55+00:47:1702:25:46.3401:12:01.89Detail
236. Kunz TomášPraha#332#M208.MA102.02:26:09+00:47:3102:25:59.8401:10:39.69Detail
237. Procházka LukášZvěstov#472#M209.MA103.02:26:29+00:47:5102:26:22.5901:09:16.33Detail
238. Čurda Dušan Chrti v nouzi #47#M210.MB79.02:26:42+00:48:0401:08:30.96Detail
239. Konig TomasSlavoj Barcelona#117#M211.MB80.02:26:57+00:48:1902:26:33.8401:11:29.50Detail
240. Zemanová Jana#292#F29.ZA12.02:26:58+00:48:2002:26:39.2301:13:21.09Detail
241. Mazáčová ZoraAdventní běhání#443#F30.ZB12.02:27:00+00:48:2202:26:55.2901:10:53.59Detail
242. Markvart JanZEWLÁK#152#M212.MA104.02:27:03+00:48:2502:26:52.7701:08:16.59Detail
243. Kříž FrantišekChocerady#130#M213.MA105.02:27:20+00:48:4202:27:00.1601:10:52.25Detail
244. Kubeš JanLoděnice#432#M214.MC26.02:27:35+00:48:5702:27:17.1701:17:02.28Detail
245. Potančok PetrBěchovice#470#M215.MA106.02:27:36+00:48:5802:27:24.1701:11:05.67Detail
246. Pašek MarcelMelechov team#187#M216.MB81.02:27:54+00:49:1602:27:38.8901:15:07.93Detail
247. Kocian JakubRungo.cz#112#M217.MA107.02:27:57+00:49:1902:27:40.6201:14:29.76Detail
248. Španihel VojtěchJesenice#499#M218.MA108.02:28:01+00:49:2302:27:57.0801:12:45.06Detail
249. Soukup Martin Sturm JM#237#M219.MA109.02:28:10+00:49:3202:28:04.0001:11:43.79Detail
250. Nádhera PetrHradec králové #167#M220.MC27.02:28:21+00:49:4302:28:03.9501:12:58.16Detail
251. Holub PavelPlzen Atc#75#M221.MD4.02:28:28+00:49:5002:28:16.3001:14:31.26Detail
252. Jůzek PavelMníšek pod Brdy#97#M222.MB82.02:28:32+00:49:5402:28:25.7401:12:36.31Detail
253. Štěpánek JaroslavBenešov#501#M223.MA110.02:28:54+00:50:1602:28:41.8601:16:00.70Detail
254. Saidlová KristýnaTJ Packa#348#F31.ZB13.02:28:55+00:50:1702:28:50.7801:07:49.71Detail
255. Nejdr AlešBenešov#456#M224.MA111.02:28:57+00:50:1902:28:45.1601:16:00.93Detail
256. Lipa PatrykCieszyn #138#M225.MA112.02:28:58+00:50:2002:28:37.1701:15:07.69Detail
257. Pěnkava PetrDrnek#194#M226.MB83.02:29:11+00:50:3302:28:56.7901:07:58.80Detail
258. Novotný PavelPoříčany#462#M227.MB84.02:29:17+00:50:3902:29:14.1601:08:45.32Detail
259. Vrbková Pavla#286#F32.ZA13.02:29:50+00:51:1202:29:37.1701:15:55.59Detail
260. Kocman Rostislav STS Chvojkovice-Brod#114#M228.MB85.02:29:54+00:51:1602:29:45.5901:12:59.74Detail
261. Šimek MilanKola Ledeč#313#M229.MB86.02:30:01+00:51:2302:29:43.2501:14:33.29Detail
262. Fataciunová JanaPraha#312#F33.ZA14.02:30:02+00:51:2402:29:50.7801:14:22.97Detail
263. Sommer TomášVlašim-Praha-Trollhättan#482#M230.MA113.02:30:03+00:51:2502:29:58.1001:16:29.44Detail
264. Kadláčová PetraPraha#337#F34.ZB14.02:30:16+00:51:3802:29:57.6301:18:02.91Detail
265. Korn DavidTrhový Štěpánov #423#M231.MA114.02:30:26+00:51:4802:30:19.5601:13:08.55Detail
266. Černá Gabrielatým Romana Černého Zlatá olešnice#43#F35.ZA15.02:30:26+00:51:4802:30:25.40Detail
267. Černý Lukáš Zlatá Olešnice #374#M232.MA115.02:30:27+00:51:4902:30:26.0901:13:58.99Detail
268. Dubovský PetrČakovice#57#M233.MB87.02:30:40+00:52:0201:14:09.46Detail
269. Vanek PetrŠneci v běhu #272#M234.MC28.02:30:51+00:52:1302:30:31.7201:11:18.18Detail
270. Titmanová Michaela Říčany#505#F36.ZB15.02:30:57+00:52:1902:30:52.9201:14:17.65Detail
271. Popek MilošKožlí#200#M235.MA116.02:31:01+00:52:2302:30:44.9401:15:27.27Detail
272. Babka TomášTisem#13#M236.MB88.02:31:02+00:52:2402:30:50.2201:07:40.97Detail
273. Brenišin IvanPraha 419#366#M237.MC29.02:31:03+00:52:2502:30:58.7701:16:16.49Detail
274. Kutiš JiříKladno#132#M238.ME1.02:31:15+00:52:3702:31:05.3401:14:24.12Detail
275. Kroček TomášPraha#429#M239.MA117.02:31:20+00:52:4202:31:09.1301:15:38.39Detail
276. Pospíšil Martin#203#M240.MA118.02:31:21+00:52:4302:31:02.6801:16:06.65Detail
277. Bartíková MilčaŘež#357#F37.ZC4.02:31:22+00:52:4402:31:07.9601:15:45.98Detail
278. Březinová MonikaDivišov#36#F38.ZA16.02:31:23+00:52:4501:11:28.32Detail
279. Havel JanSK GYM HUMPOLEC#5#M241.MA119.02:31:34+00:52:5602:31:23.1801:11:51.27Detail
280. Žitný KarelPraha 6#300#M242.MB89.02:31:35+00:52:5702:31:07.7301:12:16.69Detail
281. Mokráňová VeronikaPraha#447#F39.ZA17.02:31:42+00:53:0402:31:34.6901:15:33.83Detail
282. David LubošSRTG Kolín#376#M243.MA120.02:31:50+00:53:1202:31:40.6501:17:05.84Detail
283. Puškáš AttilaBukovany#474#M244.MC30.02:31:55+00:53:1702:31:42.1901:15:06.33Detail
284. Davies LeeOld Town Running Prague#378#M245.MC31.02:32:09+00:53:3102:31:57.1701:10:52.33Detail
285. Koutenský DavidVlašim#303#M246.MA121.02:33:03+00:54:2502:32:41.6101:15:26.07Detail
286. Tůma LadislavDubovsko#264#M247.MC32.02:33:10+00:54:3202:32:48.1801:16:43.65Detail
287. Šatavová LenkaTábor#249#F40.ZA18.02:33:15+00:54:3702:32:57.2601:07:42.98Detail
288. Vrbková Kateřina#285#F41.ZA19.02:33:16+00:54:3802:33:03.3201:15:35.44Detail
289. Karásek ZbyněkJablonec n/N#103#M248.MB90.02:33:20+00:54:4202:33:02.7801:14:26.79Detail
290. Vondrušková Lucie#530#F42.ZA20.02:33:25+00:54:4702:33:18.6701:16:16.57Detail
291. Machová IvanaKlatovy#143#F43.ZC5.02:33:26+00:54:4802:33:16.0901:14:53.13Detail
292. Hák JanBenešov#393#M249.MB91.02:33:35+00:54:5702:33:22.5201:19:58.43Detail
293. Klusák LukášLu&Lu Jesenice#420#M250.MA122.02:33:35+00:54:5702:33:26.1101:17:52.81Detail
294. Suchan MilanYaman Kladno#244#M251.MA123.02:33:40+00:55:0202:33:26.4501:12:22.04Detail
295. Drbal LubošSDH Zruč nad Sázavou#381#M252.MA124.02:33:50+00:55:1202:33:45.0701:16:13.97Detail
296. Janů Zuzana#93#F44.ZB16.02:33:54+00:55:1602:33:25.5901:17:34.59Detail
297. Toupal VaclavZnosim#506#M253.MB92.02:34:45+00:56:0701:15:20.42Detail
298. Toupalova BlankaZnosim#507#F45.ZB17.02:34:45+00:56:0702:34:42.4001:15:20.26Detail
299. Cirkva LukášStrančice#346#M254.MB93.02:35:07+00:56:2902:34:43.0001:19:39.09Detail
300. Martínková Veronika Znosim#440#F46.ZA21.02:35:11+00:56:3302:35:07.5601:15:50.83Detail
301. Volková LucieKoutečtí gladiátoři#513#F47.ZA22.02:35:13+00:56:3502:35:06.9101:15:30.13Detail
302. Zahálka TomášKilt po česku#289#M255.MB94.02:35:23+00:56:4502:35:16.5801:14:11.84Detail
303. Pušek PetrDubějovice#309#M256.MA125.02:35:58+00:57:2002:35:46.9301:13:32.64Detail
304. Brejcha MartinPraha 7#34#M257.MB95.02:36:05+00:57:2701:18:36.41Detail
305. Moravec JakubKralupy nad Vltavou#448#M258.MA126.02:36:08+00:57:3002:35:53.5001:20:06.06Detail
306. Říhová JitkaPraha#226#F48.ZA23.02:36:26+00:57:4802:36:04.2401:15:44.38Detail
307. Jirásek JiříK.O. Poděbrady#415#M259.MC33.02:36:30+00:57:5202:36:24.9101:18:08.64Detail
308. Hřídel RadekPříbram#409#M260.MB96.02:36:48+00:58:1002:36:38.6301:20:52.73Detail
309. Příkopová Michaela#473#F49.ZA24.02:37:00+00:58:2202:36:54.3701:16:04.62Detail
310. Frič PavelCHECOMACOCO#65#M261.MD5.02:37:12+00:58:3401:08:13.19Detail
311. Hruška RadekPAVUS Veselí nad Lužnicí#407#M262.MC34.02:37:15+00:58:3702:37:04.8601:16:57.19Detail
312. Doležal RadovanPraha#338#M263.MB97.02:37:23+00:58:4502:37:04.1001:16:03.92Detail
313. Harrison AlZvole#397#M264.MA127.02:37:26+00:58:4802:37:14.4201:14:59.72Detail
314. Anděl JaroslavChabeřice#351#M265.MB98.02:37:31+00:58:5302:37:23.9801:18:27.20Detail
315. Kopecká JaroslavaPraha 9#118#F50.ZC6.02:37:38+00:59:0002:37:23.6001:17:22.10Detail
316. Lopraisová EvaPraha#92#F51.ZB18.02:37:45+00:59:0702:37:17.0601:17:34.96Detail
317. Rederer ZbyněkBrno#216#M266.MA128.02:37:49+00:59:1102:37:26.6901:18:13.96Detail
318. Bartošovská Hana#17#F52.ZA25.02:37:50+00:59:1201:16:19.79Detail
319. Possolt MartinLubenec#205#M267.MA129.02:38:01+00:59:2302:37:45.1801:20:22.96Detail
320. Marek JanSK Nusle#148#M268.MA130.02:38:14+00:59:3602:37:56.5801:19:35.91Detail
321. Maxová KateřinaRebel team Blovice#442#F53.ZC7.02:38:24+00:59:4602:38:16.1301:20:30.81Detail
322. Prchlíková BarboraBenešovský běžecký klub#471#F54.ZC8.02:39:02+01:00:2402:38:51.7501:19:21.39Detail
323. Slunečko Jindřich Benešovský běžecký klub#481#M269.MC35.02:39:03+01:00:2502:38:53.0201:19:22.90Detail
324. Přibyl JosefQuattro Formaggi#213#M270.MA131.02:39:52+01:01:1402:39:32.3801:17:44.07Detail
325. Melichárek LukášÚjezd nad Lesy#159#M271.MB99.02:40:00+01:01:2202:39:54.7601:13:30.50Detail
326. Markoš MichalKrálovna#151#M272.MB100.02:40:11+01:01:3302:39:57.0401:18:58.70Detail
327. Novak OlinSlavoj Barcelona#172#M273.MB101.02:40:15+01:01:3702:39:51.2801:16:31.67Detail
328. Novotný Petr Vlašim Chabres#463#M274.MA132.02:40:22+01:01:4402:40:10.6401:17:12.13Detail
329. Kovařčík JosefPraha 4#425#M275.MA133.02:40:22+01:01:4402:40:10.2001:12:10.68Detail
330. Wehrberger Pavel#335#M276.MB102.02:40:25+01:01:4701:22:04.47Detail
331. Ondrůšek LiborMorové Šlehy#181#M277.MD6.02:40:40+01:02:0201:06:39.10Detail
332. Kašparová Iva#107#F55.ZC9.02:40:43+01:02:0502:40:14.9601:21:10.08Detail
333. Brynda ViktorStrakonice#368#M278.MB103.02:40:45+01:02:0702:40:30.7501:21:55.11Detail
334. Novák David#100#M279.MB104.02:40:47+01:02:0902:40:18.8801:21:13.09Detail
335. Rozsívalová MarkétaTJ Liga 100 Praha#221#F56.ZB19.02:40:47+01:02:0902:40:35.0801:19:16.16Detail
336. Bauerová MartinaPraha#18#F57.ZA26.02:41:17+01:02:3901:20:59.97Detail
337. Nováková LucieNoDi runners Humpolec#177#F58.ZB20.02:41:17+01:02:3902:41:10.8801:17:30.18Detail
338. Špičková KarolinaAdventní běhání#500#F59.ZB21.02:41:25+01:02:4702:41:18.5301:20:04.74Detail
339. Rohr PetrPraha 6#219#M280.MC36.02:41:33+01:02:5502:41:11.7201:07:56.96Detail
340. David MartinPelhřimov#377#M281.MB105.02:41:51+01:03:1302:41:44.1801:21:38.25Detail
341. Drastík Jakub #54#M282.MB106.02:42:09+01:03:3101:20:00.57Detail
342. Svatoň MichalVlašim#491#M283.MA134.02:42:10+01:03:3202:42:05.8801:18:32.67Detail
343. Barvič Michal Chýšť #359#M284.MA135.02:42:11+01:03:3302:42:03.2801:16:38.03Detail
344. Nešporová KamilaDobřichovice#171#F60.ZB22.02:42:25+01:03:4702:42:00.9801:22:17.90Detail
345. Hervertová KláraPraha#401#F61.ZA27.02:42:28+01:03:5002:42:10.8001:17:52.10Detail
346. Klouček MartinŽatec#419#M285.MB107.02:42:30+01:03:5202:42:25.2501:18:57.65Detail
347. Opatrná ŠárkaPraha#464#F62.ZA28.02:42:30+01:03:5202:42:16.4401:24:16.75Detail
348. Medek JanRychlí Medvědi#158#M286.MA136.02:42:39+01:04:0102:42:22.6301:19:30.50Detail
349. Knobová LucieChrášťany#421#F63.ZA29.02:42:45+01:04:0702:42:37.2401:17:29.51Detail
350. Červenka MilanTJ Dynamo Pardubice#375#M287.MC37.02:42:52+01:04:1402:42:41.9101:20:46.98Detail
351. Hálová PetraBBK#394#F64.ZB23.02:42:53+01:04:1502:42:43.1401:21:17.42Detail
352. Náhlík JanTotal Vital#453#M288.MA137.02:43:07+01:04:2902:42:57.8201:19:01.23Detail
353. Klejna MartinPraha#111#M289.MA138.02:43:15+01:04:3702:43:09.2301:16:40.45Detail
354. Matoušek DavidDark Side Workout#333#M290.MA139.02:43:17+01:04:3902:43:06.7501:21:08.90Detail
355. Stránský RadekBáječné ženy v běhu#488#M291.MB108.02:43:18+01:04:4001:20:38.82Detail
356. Tichý Stanislav SKS PRAHA#504#M292.MD7.02:43:22+01:04:4402:43:09.6101:21:18.87Detail
357. Dvořáková VeronikaDark Side Workout#334#F65.ZA30.02:43:25+01:04:4702:43:14.4301:21:22.46Detail
358. Paulovič Daniel#466#M293.MB109.02:43:31+01:04:5302:43:12.6201:22:33.47Detail
359. Kršmaru BarboraHammer OCR Team#430#F66.ZA31.02:43:45+01:05:0702:43:28.9101:21:23.67Detail
360. Flekačová AndreaPraha#389#F67.ZB24.02:43:46+01:05:0802:43:30.4101:21:58.86Detail
361. Novák JosefNoDi runners Humpolec#174#M294.MD8.02:43:47+01:05:0902:43:39.9901:19:26.64Detail
362. Holoubková BarboraPraha 4#404#F68.ZB25.02:43:51+01:05:1302:43:35.7201:21:55.36Detail
363. Malčík PavelSám za sebe #437#M295.MC38.02:43:59+01:05:2102:43:48.0901:17:07.18Detail
364. Křivánek PetrPelhřimov#129#M296.MB110.02:44:01+01:05:2302:43:50.5101:08:06.56Detail
365. Mareček PetrDivoký Ču*áci#147#M297.MA140.02:44:05+01:05:2702:43:36.9301:20:58.10Detail
366. Danešová Martina Sázava#48#F69.ZA32.02:44:21+01:05:4301:21:00.71Detail
367. Kudlíková PetraAdventní běhání#434#F70.ZB26.02:44:32+01:05:5402:44:22.7201:23:47.78Detail
368. Sonkova RomanaPraha 10#72#F71.ZC10.02:44:40+01:06:0202:44:15.1201:22:10.03Detail
369. Zoubková ErikaErika Copy shop#524#F72.ZB27.02:44:54+01:06:1602:44:49.0501:22:22.67Detail
370. Matasová KateřinaSmilkov#235#F73.ZA33.02:44:55+01:06:1702:44:30.0101:21:47.22Detail
371. Vysloužilová KateřinaTotal Vital#515#F74.ZD4.02:44:55+01:06:1702:44:46.9001:22:04.62Detail
372. Holiš HynekBenešov#403#M298.MB111.02:45:00+01:06:2202:44:52.1101:19:59.68Detail
373. Kučera TomášSokol Vsetín#317#M299.MA141.02:45:04+01:06:2602:44:44.4001:08:13.94Detail
374. Drahokoupil Jakub#380#M300.MA142.02:45:10+01:06:3202:44:58.4801:21:21.27Detail
375. Pěčková ZdeňkaReady2Win#192#F75.ZB28.02:45:14+01:06:3602:44:50.7601:21:52.47Detail
376. Andrová MartinaFunkční trénink Milovice#353#F76.ZB29.02:45:28+01:06:5002:45:15.0101:21:30.20Detail
377. Vrzáček TomášLiveToTell#287#M301.MB112.02:45:36+01:06:5802:45:07.4601:20:40.29Detail
378. Brožek OndřejVlašim#527#M302.MA143.02:45:48+01:07:1002:45:29.8401:24:46.88Detail
379. Sedláčková MartinaMilovičtí běžci#227#F77.ZB30.02:46:59+01:08:2102:46:47.5801:19:50.45Detail
380. Zapletal PetrPraha#290#M303.MB113.02:47:02+01:08:2402:46:49.9801:19:17.98Detail
381. Hruška JanOK Dobříš #408#M304.MC39.02:47:09+01:08:3102:47:05.7301:15:49.15Detail
382. Součková Jana3HS#483#F78.ZB31.02:47:44+01:09:0602:47:37.8501:21:31.59Detail
383. Velinger PetrKosova Hora#277#M305.MB114.02:48:00+01:09:2202:47:34.9201:21:43.95Detail
384. Mosiurczáková JanaELEVEN RUN TEAM#449#F79.ZC11.02:48:10+01:09:3202:48:06.8301:24:40.39Detail
385. Tribučková VeronikaELEVEN RUN TEAM#508#F80.ZB32.02:48:10+01:09:3202:48:07.6201:24:38.41Detail
386. Lengálová Markéta#435#F81.ZA34.02:48:16+01:09:3802:48:01.2901:23:32.57Detail
387. Švihel Luboš Sokol Chochol#503#M306.MD9.02:48:29+01:09:5102:48:13.7001:22:56.15Detail
388. Nádvorník JosefTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#452#M307.MA144.02:48:30+01:09:5202:48:23.6901:22:30.02Detail
389. Brožek MiroslavOtec a syn#528#M308.MB115.02:48:52+01:10:1402:48:34.6501:25:27.48Detail
390. Makovička PetrŠneci v běhu#144#M309.MB116.02:49:19+01:10:4102:48:59.3501:24:40.99Detail
391. Hubená Tereza Hubík jede bomby#410#F82.ZB33.02:49:30+01:10:5202:49:26.5501:24:34.44Detail
392. Foučková Hana #391#F83.ZB34.02:49:34+01:10:5602:49:30.6701:20:14.89Detail
393. Budková IvaŠneci v běhu #369#F84.ZB35.02:49:50+01:11:1202:49:35.4501:24:22.50Detail
394. Janový PetrPlzeň#413#M310.ME2.02:50:03+01:11:2502:49:46.0901:26:18.15Detail
395. Ye GavinPraha#517#M311.MA145.02:50:07+01:11:2902:50:04.0701:23:48.25Detail
396. Závorka MilanSDH Chabeřice#522#M312.MA146.02:50:26+01:11:4802:50:21.3801:18:16.54Detail
397. Nečas ArnoštBystřice#314#M313.MC40.02:50:48+01:12:1002:50:21.4401:22:57.83Detail
398. Kočová AlenaKPO#115#F85.ZD5.02:51:41+01:13:0302:51:22.3301:23:25.10Detail
399. Černohlávek VítFSI UJEP#373#M314.MB117.02:52:01+01:13:2302:51:48.6101:23:43.08Detail
400. Child MarketaPraha#411#F86.ZC12.02:52:09+01:13:3102:52:00.5901:22:42.15Detail
401. Kučerová BlankaAdventní běhání#433#F87.ZB36.02:52:34+01:13:5602:52:28.7001:23:32.78Detail
402. Hudač PeterHumpolec#82#M315.MA147.02:52:37+01:13:5902:52:23.3001:18:52.34Detail
403. Behensky PavelSlavoj Barcelona#20#M316.MB118.02:52:55+01:14:1701:21:09.86Detail
404. Peukert JiříZruč nad Sázavou#469#M317.MB119.02:53:00+01:14:2202:52:54.9001:24:06.49Detail
405. Vajskebr MichalSK Podbaba#269#M318.MB120.02:53:13+01:14:3502:53:02.2301:06:51.41Detail
406. Kostlánová SimonaSenior Klub Team Tábor#120#F88.ZC13.02:53:57+01:15:1902:53:35.1401:26:35.36Detail
407. Raiser KarelNZ#475#M319.MA148.02:54:00+01:15:2201:23:10.29Detail
408. Mládek PavelTeplýšovice#446#M320.MB121.02:54:30+01:15:5202:54:17.4501:25:56.66Detail
409. Valach MartinZdimerice#510#M321.MB122.02:55:26+01:16:4802:55:11.2601:26:42.40Detail
410. Vynšová Monika Atletika Benešov #514#F89.ZB37.02:55:30+01:16:5202:55:21.8301:23:41.23Detail
411. Novotný Mojmir#178#M322.MB123.02:55:43+01:17:0502:55:26.8801:23:43.18Detail
412. Kišová GabrielaŠneci v běhu #109#F90.ZC14.02:56:04+01:17:2602:55:38.1301:27:11.24Detail
413. Boušková StanislavaRunning ladies#364#F91.ZC15.02:56:35+01:17:5702:56:28.0301:26:27.04Detail
414. Bartošek MarekElektroDvorak.cz#358#M323.MA149.02:56:53+01:18:1502:56:48.9001:25:33.75Detail
415. Novák TomášZeleneč#458#M324.MB124.02:57:03+01:18:2502:56:59.1901:25:52.15Detail
416. Dvořáková IvetaElektroDvorak.cz, Golčův Jeníkov#385#F92.ZB38.02:57:08+01:18:3002:57:04.4001:25:31.29Detail
417. Křížková MonikaPraha#431#F93.ZA35.02:57:10+01:18:3202:56:54.2101:24:28.65Detail
418. Kehárová KateřinaSušice#417#F94.ZD6.02:57:12+01:18:3402:57:03.9101:22:20.67Detail
419. Buchtíková EvaPraha#336#F95.ZB39.02:57:54+01:19:1602:57:28.0601:26:13.20Detail
420. Dostál MartinSK Vochoz#379#M325.MB125.02:58:25+01:19:4702:58:19.9201:24:34.07Detail
421. Barochovská Andrea Holky v pohybu#15#F96.ZB40.02:58:30+01:19:5202:58:03.8001:29:13.53Detail
422. Vondrák TomášVlašim#533#M326.MC41.02:58:38+01:20:0002:58:34.7201:24:32.91Detail
423. Srpová VeronikaPraha#486#F97.ZA36.02:59:32+01:20:5402:59:21.4401:27:03.15Detail
424. Cinka IvanAtletika Benešov#371#M327.MD10.02:59:53+01:21:1502:59:51.4901:19:50.90Detail
425. Kaněrová Lucie Erika Copy shop#99#F98.ZC16.02:59:57+01:21:1901:29:30.20Detail
426. Hnízdilová EvaBěžci Slaný#402#F99.ZC17.03:00:05+01:21:2701:28:18.14Detail
427. Staňková VeronikaTJ Sokol Podlázky#487#F100.ZA37.03:00:21+01:21:4301:30:13.97Detail
428. Střelbová LenkaPraha 4#489#F101.ZB41.03:01:15+01:22:3703:00:56.4401:27:37.56Detail
429. Vidovičová HelenaMusher klub Tlapky v tahu#279#F102.ZC18.03:01:55+01:23:1703:01:29.5501:30:36.22Detail
430. Breburdová HanaMaratón klub Kladno#365#F103.ZD7.03:03:19+01:24:4103:03:13.7401:31:45.29Detail
431. Svoboda Michal Báječné ženy v běhu #492#M328.MB126.03:03:21+01:24:4303:03:05.7101:25:20.75Detail
432. Klementová NikolaPraha#418#F104.ZA38.03:04:47+01:26:0903:04:29.5501:31:17.27Detail
433. Zárubová Alžběta100—Klaßa#521#F105.ZB42.03:05:05+01:26:2703:04:51.7701:31:04.27Detail
434. Zápotočný OndřejRadňov#520#M329.MA150.03:06:00+01:27:2203:05:42.9501:28:46.69Detail
435. Vacek PetrPetrohrad#268#M330.MA151.03:06:07+01:27:2903:05:45.2101:27:32.75Detail
436. Nesvadba MichalTanvald#170#M331.MB127.03:06:33+01:27:5503:06:15.6501:34:02.12Detail
437. Minčič Miloš Karpatští vlci #163#M332.MB128.03:06:50+01:28:1203:06:30.6101:28:43.92Detail
438. Henemanová LenkaBlažejovice#400#F106.ZB43.03:07:36+01:28:5803:07:27.9601:29:15.70Detail
439. Foottit DenisaPraha#390#F107.ZC19.03:09:09+01:30:3103:08:55.4901:36:15.65Detail
440. Kašpar TomášKolín#416#M333.MB129.03:09:11+01:30:3303:08:55.1101:36:15.86Detail
441. Hellerová LenkaPraha#399#F108.ZB44.03:09:23+01:30:4503:09:10.2101:32:09.59Detail
442. Zapletal JosefPrha-Vinoř#519#M334.MB130.03:09:25+01:30:4703:09:16.5301:32:12.36Detail
443. Šedová JanaAdventní běhání#494#F109.ZB45.03:09:38+01:31:0003:09:30.7901:32:33.53Detail
444. Wojda HubertLodenice u Berouna#516#M335.MA152.03:11:25+01:32:4703:11:06.6201:24:07.34Detail
445. Boušek BohumilTrhový Štěpánov#363#M336.MB131.03:11:46+01:33:0803:11:40.0901:23:25.06Detail
446. Bendová IrenaTotal Vital#360#F110.ZB46.03:11:50+01:33:1203:11:41.0601:32:43.75Detail
447. Filip Roman#388#M337.MA153.03:11:51+01:33:1303:11:40.0301:24:56.56Detail
448. Skalická VlastaTaH Praha#480#F111.ZD8.03:16:26+01:37:4803:16:17.9501:36:02.92Detail
449. Zadák JosefTrhový Štěpánov#518#M338.MB132.03:17:37+01:38:5903:17:30.3401:31:16.34Detail
450. Brož JosefVidovice#367#M339.MA154.03:27:43+01:49:0503:27:34.7001:35:13.02Detail
451. Pekárková Blanka Báječné ženy v běhu #467#F112.ZC20.03:27:49+01:49:1103:27:34.8303:27:48.30Detail
452. Matějková JanaBáječné ženy v běhu#441#F113.ZA39.03:27:49+01:49:1103:27:32.8801:39:44.97Detail
453. Červ MiroslavAtletika Polička#308#M340.ME3.03:33:12+01:54:3403:32:47.2401:43:09.46Detail
454. Krátký JosefBezvaBěh#428#M341.MC42.03:34:45+01:56:0703:34:31.4301:47:34.95Detail
455. Pospíšek MiroslavČAU#305#M342.MC43.03:37:36+01:58:5803:37:18.6401:37:36.57Detail
456. Merašická DagmarContinental Automotive Czech Republic#444#F114.ZD9.03:58:29+02:19:5103:58:17.5003:58:28.99Detail
457. Janoušek Vladimír#526#M343.ME4.04:25:03+02:46:2504:24:56.9402:03:45.90Detail
458. Nádherová Hana Hradec králové #451#F115.ZC21.04:45:03+03:06:2504:44:44.3702:07:24.15Detail
Macák JiříHradec Králové#141#MMA00:00:0001:39:04.70Detail
Dumský OndřejBenešov#382#MMB00:00:00Detail
Žižka MartinBenešov#525#MMB00:00:00Detail
Burianová JanaPraha 9#370#FZB00:00:00Detail
Bálek Bronislav Divoký Ču*áci#14#MMA00:00:00Detail
Varlamov Andrei Triatlet.ru#276#MMC00:00:00Detail
DNF Sladek VilemDablice Stars#232#MMBDNF Detail
DNS Macháčková JanaOK Slavia Hradec Králové#436#FZDDNS Detail
DNS Hanzlík MartinMaraton Club Přeborov#71#MMADNS Detail
DNS Hanáková RadkaPraha 9#395#FZADNS Detail
DNS Pelikán MichalDupající funící#193#MMBDNS Detail
DNS Bočková LucieSlapy U Tábora#26#FZBDNS Detail
DNS Navrátil PetrOlomouc#454#MMDDNS Detail
DNS Procházka MichalNebovidy#211#MMBDNS Detail
DNS Šaňková Adéla #493#FZADNS Detail
DNS Pavlíček MartinAC SPARTA PRAHA#189#MMADNS Detail
DNS Švagr Lukášadidas Runners Prague#502#MMADNS Detail
DNS Hůlka LukášVegan Power#83#MMADNS Detail
DNS Švajcr RadekS.S.B. powered by Dynamit®️#257#MMBDNS Detail
DNS Pazdera LukášCSG TRI TEAM#3#MMADNS Detail
DNS Bordovský MichalPraha#30#MMADNS Detail
DNS Zientek JanJesenice#293#MMBDNS Detail
DNS Srnová TereziePříbram#485#FZADNS Detail
DNS Kašáková HanaPraha #106#FZBDNS Detail
DNS Karč JakubSK Babice#104#MMBDNS Detail
DNS Krása MichalPraha 5#127#MMBDNS Detail
DNS Dvorak IvanPrague#383#MMBDNS Detail
DNS Mooren Rob SK Gym Humpolec#165#MMBDNS Detail
DNS El-Hassanová KristýnaPraha#386#FZADNS Detail
DNS Jäger EliezerPraha#412#MMADNS Detail
DNS Doležel TomášTovačov#51#MMADNS Detail
DNS Hrubý PatrikSportovní tým Kola Koblížek#81#MMCDNS Detail
DNS Prudil PavelRun the World#212#MMCDNS Detail
DNS Špačková BarboraPraha#498#FZBDNS Detail
DNS Splítek Kareladidas Runners Prague#238#MMADNS Detail
DNS Schandl PavelNová Ves u ČB#479#MMADNS Detail
DNS Seidl JanPraha 9 #228#MMADNS Detail
DNS Kaprálek MartinBK Chýně#101#MMDDNS Detail
DNS Linhart Martin#137#MMBDNS Detail
DNS Královec Kramlová EliškaStrakonice#426#FZADNS Detail
DNS Pokorná JanaSvětlá nad Sázavou#198#FZCDNS Detail
DNS Vladyka Jaromír AC Čimelice#282#MMDDNS Detail
DNS Skelton JamiePraha#231#MMADNS Detail
DNS Kozák JaniThinkBeer#124#MMCDNS Detail
DNS Varlamova MariiaTriatlet.ru#512#FZCDNS Detail
DNS Nováková GabrielaPraha vrsovice#459#FZBDNS Detail
DNS Janíček JanREDBOX Park Team#89#MMADNS Detail
DNS Rýdl VladimírPraha #476#MMCDNS Detail
DNS Lhoták ZdeněkPot a Krev#154#MMADNS Detail
DNS Maceček MartinČeský běžecký klub#142#MMCDNS Detail
DNS Hájková IvanaSezimovo Ústí 2#392#FZADNS Detail
DNS Peter TomášTEAM PAUL MITCHELL®#195#MMBDNS Detail
DNS Palatá MichaelaPlesnivá Jezevčice rules#465#FZCDNS Detail
DNS Hnilica tomasPřevážně neškodný DBT#74#MMBDNS Detail
DNS Horák ZdeněkPraha#405#MMADNS Detail
DNS Svoboda VítHobby runners#247#MMADNS Detail
DNS Pospíšil David#204#MMADNS Detail
DNS Hanley EoinCernosice #396#MMBDNS Detail
DNS Štefaničová HanaTriKlub Příbram#254#FZBDNS Detail
DNS Matušková MarieRFSK#155#FZBDNS Detail
DNS Jia CherriPraha#414#FZADNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz