Neoficiální Výsledková listina Karlštejnská 9
1. 9. 2019

hlavní 9 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Hochmut MilanRožmitál Spartak#178#M1.M18-391.00:32:29Detail
2. Václavík JiříSpartak Příbram#8#M2.M18-392.00:33:18+00:00:49Detail
3. Rektor AntonínPraha 4#154#M3.M40-491.00:34:22+00:01:53Detail
4. Rendl JosefTO Packa Praha#260#M4.M40-492.00:34:35+00:02:06Detail
5. Rosol JiříLOKO Beroun#166#M5.M40-493.00:34:47+00:02:18Detail
6. Semenchukov MaximRunning Cheff#90#M6.M18-393.00:35:33+00:03:04Detail
7. Vlk PavelOriginál 1869 Příbram#106#M7.M18-394.00:36:18+00:03:49Detail
8. Havelka PetrEleven Run Team#120#M8.M40-494.00:36:47+00:04:18Detail
9. Borovsky JindrichHradcany#131#M9.M18-395.00:36:50+00:04:21Detail
10. Vosmek Lukáš4Timing, Příbram#107#M10.M18-396.00:37:14+00:04:45Detail
11. Glut RomanBeroun #25#M11.M50-591.00:37:22+00:04:53Detail
12. Pejša Jansmí být prázdné#78#M12.M40-495.00:37:32+00:05:03Detail
13. Landstof DavidŠtethorunning team#185#M13.M18-397.00:37:51+00:05:22Detail
14. Kasal JanKlatovy#167#M14.M18-398.00:37:54+00:05:25Detail
15. Karas Tomáš internet Pb#136#M15.M50-592.00:38:06+00:05:37Detail
16. Homola JáchymMotor České Budějovice#135#M16.M40-496.00:38:08+00:05:39Detail
17. Hrstková VladěnaKerteam#33#F1.Z18-341.00:38:18+00:05:49Detail
18. Kovalovský MichalBěchovičtí běžci#49#M17.M18-399.00:38:39+00:06:10Detail
19. Hvižď Leoš#140#M18.M18-3910.00:39:36+00:07:07Detail
20. Malina PetrBorek#63#M19.M50-593.00:39:51+00:07:22Detail
21. Votava MartinKrálův Dvůr#108#M20.M40-497.00:39:55+00:07:26Detail
22. Klan LukášPraha 5#42#M21.M40-498.00:39:58+00:07:29Detail
23. Vrabec JiříPlzeň#109#M22.M50-594.00:40:01+00:07:32Detail
24. Fajta ViktorD5#119#M23.M18-3911.00:40:30+00:08:01Detail
25. Krchová ZuzanaFyziokinesis#262#F2.Z18-342.00:41:48+00:09:19Detail
26. Vitásek JosefBuková#104#M24.M60-691.00:42:01+00:09:32Detail
27. Šafařík JaroslavRakovník#113#M25.M18-3912.00:42:23+00:09:54Detail
28. Turek JiříChaloupky#96#M26.M50-595.00:42:29+00:10:00Detail
29. Holeček MichalKarlštejn#32#M27.M40-499.00:42:33+00:10:04Detail
30. Kubínová IvanaWHEELABRATOR#173#F3.Z35-441.00:42:36+00:10:07Detail
31. Valdman JosefBeroun#143#M28.M40-4910.00:42:36+00:10:07Detail
32. Alexy MarcinSokol Dobřichovice#117#M29.M40-4911.00:42:39+00:10:10Detail
33. Kotěra LadislavSC Zmaštěný Stroje#48#M30.M50-596.00:42:47+00:10:18Detail
34. Čip RomanHospic Most#263#M31.M40-4912.00:43:03+00:10:34Detail
35. Ryvola Vojtěch Karlštejn #84#M32.M18-3913.00:43:06+00:10:37Detail
36. Zadražil MichalNoufýr Hořovice#130#M33.M40-4913.00:43:06+00:10:37Detail
37. Řechková SvatavaOxygen Příbram#85#F4.Z45-541.00:43:26+00:10:57Detail
38. Pavlišen AlexandrDrtič Bezděkov#77#M34.M50-597.00:44:06+00:11:37Detail
39. Buriš PeterAEROBIC TEAM PRAHA#181#M35.M40-4914.00:44:09+00:11:40Detail
40. Dziegielewska EwelinaPraha#19#F5.Z18-343.00:44:38+00:12:09Detail
41. Povalova Eva#157#F6.Z35-442.00:44:40+00:12:11Detail
42. Szetei PetrHoroměřice#169#M36.M18-3914.00:44:44+00:12:15Detail
43. Plavec HynekDaleké Dušníky#79#M37.M40-4915.00:44:47+00:12:18Detail
44. Hrubý RichardFbC Spartak Žebrák#34#M38.M18-3915.00:44:54+00:12:25Detail
45. Krátký Martin(Ne)Kačour#52#M39.M40-4916.00:45:31+00:13:02Detail
46. Jilg PetrCAMINO#138#M40.M18-3916.00:45:41+00:13:12Detail
47. Karasová Věrainternet Pb#137#F7.Z45-542.00:45:59+00:13:30Detail
48. Dedíková Alena#171#F8.Z18-344.00:46:08+00:13:39Detail
49. Kopelent TomášPlzeň#141#M41.M18-3917.00:46:10+00:13:41Detail
50. Hertl Tomáš#170#M42.M18-3918.00:46:15+00:13:46Detail
51. Velehradský PetrNučice#103#M43.M60-692.00:46:17+00:13:48Detail
52. Král Václav Rozběháme Česko#51#M44.M18-3919.00:46:19+00:13:50Detail
53. Vávra PavelVorvani#102#M45.M50-598.00:46:31+00:14:02Detail
54. Erdinger JosefKomárov#22#M46.M18-3920.00:46:32+00:14:03Detail
55. Fraňková MichaelaFraněk Team Vysoká#24#F9.Z45-543.00:46:44+00:14:15Detail
56. Smelý JaroslavBeroun#186#M47.M50-599.00:47:08+00:14:39Detail
57. Mališová KarlaSabzo#64#F10.Z55plus1.00:47:13+00:14:44Detail
58. Kafková LucieZdice#41#F11.Z35-443.00:47:32+00:15:03Detail
59. Šebová JanaHORIZONT KRÁLUV DVUR#179#F12.Z45-544.00:47:50+00:15:21Detail
60. Krtek MartinTetín#56#M48.M18-3921.00:47:59+00:15:30Detail
61. Weissová KateřinaNeKačour#110#F13.Z35-444.00:48:08+00:15:39Detail
62. Turečková JanaTK Bohutín#95#F14.Z45-545.00:48:11+00:15:42Detail
63. Bauer MartinChlustina#184#M49.M40-4917.00:49:06+00:16:37Detail
64. Šmejkalová DenisaJince#175#F15.Z35-445.00:49:14+00:16:45Detail
65. Jung RomanTJ Karlštejn#168#M50.M40-4918.00:49:14+00:16:45Detail
66. Jandurová IvaHýskov#176#F16.Z18-345.00:49:17+00:16:48Detail
67. Kyselý PetrTJ Zduchovice#59#M51.M50-5910.00:49:27+00:16:58Detail
68. Daňková Lucie#13#F17.Z18-346.00:49:31+00:17:02Detail
69. Dedík Pavel#172#M52.M18-3922.00:49:34+00:17:05Detail
70. Uxa TomášTriatlon Beroun#97#M53.M50-5911.00:49:45+00:17:16Detail
71. Sakačová Stanislavaberoun#87#F18.Z35-446.00:49:46+00:17:17Detail
72. Pechová AliceZdice#174#F19.Z45-546.00:49:50+00:17:21Detail
73. Skalický JanVorvani#129#M54.M18-3923.00:49:54+00:17:25Detail
74. Svoboda Jan Pivovar Zlosin#91#M55.M70plus1.00:49:55+00:17:26Detail
75. Dušková ŠtěpánkaSK Vlaška Dobříš#132#F20.Z35-447.00:50:00+00:17:31Detail
76. Hartmanová StanislavaVorvani Příbram#29#F21.Z55plus2.00:50:03+00:17:34Detail
77. Kašpar MichalU Šmídů Team Černín#187#M56.M18-3924.00:50:21+00:17:52Detail
78. Uxová AnetaTriatlon Beroun#98#F22.Z18-347.00:50:21+00:17:52Detail
79. Hájková TerezaBeroun#28#F23.Z35-448.00:50:24+00:17:55Detail
80. Fílová LenkaMníšek pod Brdy#23#F24.Z45-547.00:50:45+00:18:16Detail
81. Mikulová RenataIron stars Beroun#183#F25.Z45-548.00:50:51+00:18:22Detail
82. Vágnerová GabrielaBeroun#142#F26.Z35-449.00:51:08+00:18:39Detail
83. Kinclová NikolaSK DOUBRAVAN ÚJEZD#177#F27.Z18-348.00:51:35+00:19:06Detail
84. Šusta MiloslavCetyně#158#M57.M50-5912.00:51:47+00:19:18Detail
85. Krpatova JanaKarlštejn#150#F28.Z18-349.00:52:03+00:19:34Detail
86. Kratochvílová LucieŠneci v běhu#121#F29.Z35-4410.00:52:04+00:19:35Detail
87. Čanda JanSK Tochovice#188#M58.M18-3925.00:52:20+00:19:51Detail
88. Doupal LukášMořina#16#M59.M40-4919.00:52:28+00:19:59Detail
89. Dítě MartinŠtěchovice#14#M60.M50-5913.00:52:52+00:20:23Detail
90. Houžvičková KateřinaPříbram#190#F30.Z35-4411.00:53:19+00:20:50Detail
91. Kučerová KarolínaKrálův Dvůr#58#F31.Z18-3410.00:53:20+00:20:51Detail
92. Pavlíček Rudolfspořice#76#M61.M40-4920.00:53:20+00:20:51Detail
93. Smrž Martin #123#M62.M18-3926.00:53:20+00:20:51Detail
94. Vlachová AnnaSTG Strupčice#105#F32.Z35-4412.00:53:21+00:20:52Detail
95. Sýkora Miroslav HC Motor Fans#155#M63.M40-4921.00:53:33+00:21:04Detail
96. Houžvička Miloš#189#M64.M40-4922.00:54:21+00:21:52Detail
97. Janový PetrAC-Trial Plzeň#40#M65.M70plus2.00:54:28+00:21:59Detail
98. Rada PetrŠtěpánek Auto#83#M66.M50-5914.00:54:56+00:22:27Detail
99. Malina JiříPraha dcm#62#M67.M50-5915.00:55:17+00:22:48Detail
100. Achberger KateřinaNeKačour#1#F33.Z35-4413.00:55:23+00:22:54Detail
101. Butzke PetrFit klu Padák Příbram#9#M68.M60-693.00:56:05+00:23:36Detail
102. Staněk ValdemarNekačour#124#M69.M40-4923.00:56:15+00:23:46Detail
103. Henčová RomanaGymnázium Beroun#164#F34.Z45-549.00:56:36+00:24:07Detail
104. Novák MichalDobříš#71#M70.M60-694.00:56:47+00:24:18Detail
105. Rybáčková SoňaBeroun#182#F35.Z55plus3.00:57:31+00:25:02Detail
106. Malíková Silvie Praha#156#F36.Z35-4414.00:57:42+00:25:13Detail
107. Clark HanaVsetín#12#F37.Z18-3411.00:57:58+00:25:29Detail
108. Pich JanLom#159#M71.M18-3927.00:59:29+00:27:00Detail
109. Svobodová DanaPivovar Zlosin#92#F38.Z55plus4.00:59:36+00:27:07Detail
110. Klubalová VeronikaZásmuky#45#F39.Z18-3412.01:00:32+00:28:03Detail
111. Kratochvílová Lenka#53#F40.Z18-3413.01:00:32+00:28:03Detail
112. Butzková LudmilaFit klub Padák Příbram#10#F41.Z55plus5.01:01:26+00:28:57Detail
113. Mazzoleni Zuzana#180#F42.Z35-4415.01:02:18+00:29:49Detail
114. Krejčí Gabrielová JanaGymnázium Beroun#160#F43.Z45-5410.01:02:33+00:30:04Detail
115. Tuháčková PetraVorvani#139#F44.Z45-5411.01:02:42+00:30:13Detail
116. Beránková JaroslavaŽebrák#149#F45.Z55plus6.01:03:09+00:30:40Detail
117. Sehnal AdrienSC Radotín#89#M72.M60-695.01:06:41+00:34:12Detail
118. Bartošová MiladaVorvani Příbram#5#F46.Z55plus7.01:08:11+00:35:42Detail
119. Průša Josefslavoj obecnice#82#M73.M60-696.01:08:27+00:35:58Detail
120. Kosinová VeronikaDomoušice #165#F47.Z18-3414.01:19:06+00:46:37Detail
DNF Aubrechtová Erika#4#FZ35-44DNF Detail
DNF Nováková LucieRoudnice nad Labem#73#FZ45-54DNF Detail
DNF Kolařík LukášKarlštejn #46#MM18-39DNF Detail
DNF Korytář JiříPraha#47#MM18-39DNF Detail
DNF Mach TomasZtělesněné zlo#61#MM18-39DNF Detail
DNF Doubravová JitkaVDN PROMO#15#FZ18-34DNF Detail
DNF Malý ZdeněkLOKO BEROUN#65#MM70plusDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz