Oficiální Výsledková listina Karlštejnská 9
1. 9. 2019

hlavní 9 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Hrstková VladěnaKerteam#33#Z18-341.00:38:18Detail
2. Krchová ZuzanaFyziokinesis#262#Z18-342.00:41:48+00:03:30.40Detail
3. Kubínová IvanaWHEELABRATOR#173#Z35-441.00:42:36+00:04:18.40Detail
4. Řechková SvatavaOxygen Příbram#85#Z45-541.00:43:26+00:05:08.40Detail
5. Dziegielewska EwelinaPraha#19#Z18-343.00:44:38+00:06:20.40Detail
6. Povalova Eva#157#Z35-442.00:44:40+00:06:22.40Detail
7. Karasová Věrainternet Pb#137#Z45-542.00:45:59+00:07:41.40Detail
8. Dedíková Alena#171#Z18-344.00:46:08+00:07:50.40Detail
9. Fraňková MichaelaFraněk Team Vysoká#24#Z45-543.00:46:44+00:08:26.40Detail
10. Mališová KarlaSabzo#64#Z55plus1.00:47:13+00:08:55.40Detail
11. Kafková LucieZdice#41#Z35-443.00:47:32+00:09:14.40Detail
12. Šebová JanaHORIZONT KRÁLUV DVUR#179#Z45-544.00:47:50+00:09:32.40Detail
13. Weissová KateřinaNeKačour#110#Z35-444.00:48:08+00:09:50.40Detail
14. Turečková JanaTK Bohutín#95#Z45-545.00:48:11+00:09:53.40Detail
15. Šmejkalová DenisaJince#175#Z35-445.00:49:14+00:10:56.40Detail
16. Jandurová IvaHýskov#176#Z18-345.00:49:17+00:10:59.40Detail
17. Daňková Lucie#13#Z18-346.00:49:31+00:11:13.40Detail
18. Sakačová Stanislavaberoun#87#Z35-446.00:49:46+00:11:28.40Detail
19. Pechová AliceZdice#174#Z45-546.00:49:50+00:11:32.40Detail
20. Dušková ŠtěpánkaSK Vlaška Dobříš#132#Z35-447.00:50:00+00:11:42.40Detail
21. Hartmanová StanislavaVorvani Příbram#29#Z55plus2.00:50:03+00:11:45.40Detail
22. Uxová AnetaTriatlon Beroun#98#Z18-347.00:50:21+00:12:03.40Detail
23. Hájková TerezaBeroun#28#Z35-448.00:50:24+00:12:06.40Detail
24. Fílová LenkaMníšek pod Brdy#23#Z45-547.00:50:45+00:12:27.40Detail
25. Mikulová RenataIron stars Beroun#183#Z45-548.00:50:51+00:12:33.40Detail
26. Vágnerová GabrielaBeroun#142#Z35-449.00:51:08+00:12:50.40Detail
27. Kinclová NikolaSK DOUBRAVAN ÚJEZD#177#Z18-348.00:51:35+00:13:17.40Detail
28. Krpatova JanaKarlštejn#150#Z18-349.00:52:03+00:13:45.40Detail
29. Kratochvílová LucieŠneci v běhu#121#Z35-4410.00:52:04+00:13:46.40Detail
30. Houžvičková KateřinaPříbram#190#Z35-4411.00:53:19+00:15:01.40Detail
31. Kučerová KarolínaKrálův Dvůr#58#Z18-3410.00:53:20+00:15:02.40Detail
32. Vlachová AnnaSTG Strupčice#105#Z35-4412.00:53:21+00:15:03.40Detail
33. Achberger KateřinaNeKačour#1#Z35-4413.00:55:23+00:17:05.40Detail
34. Henčová RomanaGymnázium Beroun#164#Z45-549.00:56:36+00:18:18.40Detail
35. Rybáčková SoňaBeroun#182#Z55plus3.00:57:31+00:19:13.40Detail
36. Malíková Silvie Praha#156#Z35-4414.00:57:42+00:19:24.40Detail
37. Clark HanaVsetín#12#Z18-3411.00:57:58+00:19:40.40Detail
38. Svobodová DanaPivovar Zlosin#92#Z55plus4.00:59:36+00:21:18.40Detail
39. Klubalová VeronikaZásmuky#45#Z18-3412.01:00:32+00:22:14.40Detail
40. Kratochvílová Lenka#53#Z18-3413.01:00:32+00:22:14.40Detail
41. Butzková LudmilaFit klub Padák Příbram#10#Z55plus5.01:01:26+00:23:08.40Detail
42. Mazzoleni Zuzana#180#Z35-4415.01:02:18+00:24:00.40Detail
43. Krejčí Gabrielová JanaGymnázium Beroun#160#Z45-5410.01:02:33+00:24:15.40Detail
44. Tuháčková PetraVorvani#139#Z45-5411.01:02:42+00:24:24.40Detail
45. Beránková JaroslavaŽebrák#149#Z55plus6.01:03:09+00:24:51.40Detail
46. Bartošová MiladaVorvani Příbram#5#Z55plus7.01:08:11+00:29:53.40Detail
47. Kosinová VeronikaDomoušice #165#Z18-3414.01:19:06+00:40:48.40Detail
DNF Aubrechtová Erika#4#Z35-44Detail
DNF Nováková LucieRoudnice nad Labem#73#Z45-54Detail
DNF Doubravová JitkaVDN PROMO#15#Z18-34Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz