Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2016
24. 4. 2016

půlmaraton muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Saji Abdelkabir#239#M3 (40-59)1.01:10:1600:32:55.5600:37:20.43Detail
2. Skřivánek PavelLiaz Jablonec#101#M2 (18-39)1.01:13:07+00:02:50.99Detail
3. Eremka Liborhumpolec#241#M2 (18-39)2.01:19:37+00:09:20.9900:37:33.3800:42:02.69Detail
4. Holík MichalPIM BK Modřany - Kamýk#33#M2 (18-39)3.01:20:23+00:10:06.99Detail
5. Maryska MilosŽižkovský tygři#67#M2 (18-39)4.01:21:46+00:11:29.99Detail
6. Římal MilanGP Kolín#98#M3 (40-59)2.01:23:29+00:13:12.99Detail
7. Kreidl OndřejPraha 5#59#M3 (40-59)3.01:25:42+00:15:25.99Detail
8. Beck ZdeněkRivalové#5#M3 (40-59)4.01:25:56+00:15:39.99Detail
9. Došek JanSKP Nymburk#19#M2 (18-39)5.01:26:07+00:15:50.99Detail
10. Hejna PavelTJ Všechlapy#281#M2 (18-39)6.01:26:09+00:15:52.9900:39:48.4600:46:20.01Detail
11. Kovařík VítCykloVape#56#M2 (18-39)7.01:26:36+00:16:19.99Detail
12. Kolář Petrrun Kanice#51#M2 (18-39)8.01:26:46+00:16:29.99Detail
13. Doucha JiříHvězda Pardubice#20#M3 (40-59)5.01:26:58+00:16:41.99Detail
14. Volejník MichalHisport team#248#M2 (18-39)9.01:28:19+00:18:02.9900:41:35.1400:46:43.33Detail
15. Brychca LukášElektro Kutílek#14#M2 (18-39)10.01:28:31+00:18:14.99Detail
16. Novák LukášPoděbrady#255#M2 (18-39)11.01:28:32+00:18:15.99Detail
17. Kotrba ŠtěpánJasmín KH#54#M3 (40-59)6.01:28:38+00:18:21.99Detail
18. Ichman RobertHradec Králové#38#M2 (18-39)12.01:29:12+00:18:55.99Detail
19. Šanda MiloslavSDH Sloupno#315#M2 (18-39)13.01:29:27+00:19:10.9900:41:44.4700:47:41.98Detail
20. Vedral StanislavČeský Brod#124#M3 (40-59)7.01:29:35+00:19:18.99Detail
21. Sidor VasilCK Vinohradské Šlapky#100#M3 (40-59)8.01:29:36+00:19:19.99Detail
22. Chaloupka ZdeněkPraha#37#M2 (18-39)14.01:30:05+00:19:48.99Detail
23. Andrle JakubKostelec n.Č.l.#2#M2 (18-39)15.01:30:57+00:20:40.99Detail
24. Štella TomášPraha#118#M2 (18-39)16.01:31:21+00:21:04.99Detail
25. Hlivka TomasPraha 2#30#M3 (40-59)9.01:31:33+00:21:16.99Detail
26. Hrdlička JaroslavTJ Sokol Liptákov#36#M2 (18-39)17.01:32:02+00:21:45.99Detail
27. Štella LukášPraha#117#M2 (18-39)18.01:33:29+00:23:12.99Detail
28. Podolák KarelBrandýs nad Labem#87#M3 (40-59)10.01:33:31+00:23:14.99Detail
29. Picek DanielSokol Vlkava#86#M3 (40-59)11.01:34:17+00:24:00.99Detail
30. Mazac MartinCaslav#71#M3 (40-59)12.01:34:25+00:24:08.99Detail
31. Šmehil MárioPraha#114#M3 (40-59)13.01:34:26+00:24:09.99Detail
32. Otava DavidČernošice#81#M2 (18-39)19.01:35:07+00:24:50.99Detail
33. Malek Stanislav Christopher#243#M3 (40-59)14.01:35:09+00:24:52.9900:43:48.7700:51:19.57Detail
34. Grusz FilipUhlířské Janovice#247#M2 (18-39)20.01:35:13+00:24:56.9900:44:19.7200:50:52.79Detail
35. Kroupa Štěpánhi sport team#312#M3 (40-59)15.01:35:30+00:25:13.9900:45:07.7100:50:22.14Detail
36. Vítů AdamNymburk#301#M3 (40-59)16.01:35:43+00:25:26.9900:46:14.4900:49:28.21Detail
37. Bláha MilanAF Křovice#8#M3 (40-59)17.01:35:49+00:25:32.99Detail
38. Staňkovič OndřejMladá Boleslav#107#M2 (18-39)21.01:36:48+00:26:31.99Detail
39. Fiala EnricoPIM BK Modřany - Kamýk#23#M3 (40-59)18.01:36:58+00:26:41.99Detail
40. Mlckovsky PetrHisport#249#M2 (18-39)22.01:37:06+00:26:49.9900:46:43.2000:50:22.73Detail
41. Krajicek MartinSokol Veltez#58#M2 (18-39)23.01:37:09+00:26:52.99Detail
42. Andres Jaromir#1#M2 (18-39)24.01:37:47+00:27:30.99Detail
43. Svátek LubomírPraha#110#M3 (40-59)19.01:37:51+00:27:34.99Detail
44. Žalud LadislavTriatlon Mladá Boleslav#136#M3 (40-59)20.01:37:58+00:27:41.99Detail
45. Miřátský TomášFitnessie Praha#76#M3 (40-59)21.01:38:27+00:28:10.99Detail
46. Zvěřina RadekBojetice#134#M2 (18-39)25.01:38:30+00:28:13.99Detail
47. Ešler DanielMB Sauny#21#M2 (18-39)26.01:38:40+00:28:23.99Detail
48. Tůma JanNYMBURK#120#M1 (do 18)1.01:38:52+00:28:35.99Detail
49. Valenta VLadislavDětenice#122#M3 (40-59)22.01:39:40+00:29:23.99Detail
50. Raška JanNymburk#94#M2 (18-39)27.01:39:53+00:29:36.99Detail
51. Šádek JiříLomnice nad Popelkou#305#M3 (40-59)23.01:39:54+00:29:37.9900:46:44.4200:53:09.37Detail
52. Vošahlík MartinRadějovice#129#M2 (18-39)28.01:40:09+00:29:52.99Detail
53. Číž PetrSK Bajer Pizza Team#17#M3 (40-59)24.01:40:29+00:30:12.99Detail
54. Nedvídek AdamAC Rumburk#280#M3 (40-59)25.01:40:35+00:30:18.9900:47:32.4300:53:02.53Detail
55. Krejsa MiroslavPraha 9 Kbely#60#M3 (40-59)26.01:40:38+00:30:21.99Detail
56. Klein JosefMladá Boleslav#308#M2 (18-39)29.01:40:39+00:30:22.9900:47:09.7700:53:29.04Detail
57. Matějka TomášSokol Dlouhá Lhota#68#M2 (18-39)30.01:40:57+00:30:40.99Detail
58. Valenta MiroslavLibáň#121#M2 (18-39)31.01:40:59+00:30:42.99Detail
59. Dvořáček Radek#317#M2 (18-39)32.01:40:59+00:30:42.9900:46:12.6700:54:46.23Detail
60. Stach JiříMukařov#104#M1 (do 18)2.01:41:06+00:30:49.99Detail
61. Mach PavelMK KlaDNO#283#M3 (40-59)27.01:41:12+00:30:55.9900:47:38.2800:53:32.94Detail
62. Staněk AlešKenast Pečky#105#M2 (18-39)33.01:41:19+00:31:02.99Detail
63. Šimák RadekSKP Nymburk#112#M2 (18-39)34.01:42:04+00:31:47.99Detail
64. Popek DavidNymburk#91#M2 (18-39)35.01:42:38+00:32:21.99Detail
65. Fiala Davidmen4run#311#M3 (40-59)28.01:42:53+00:32:36.9900:47:57.3700:54:54.63Detail
66. Jůza JakubLibáň#44#M2 (18-39)36.01:43:23+00:33:06.99Detail
67. Žahour PetrLiščí pacička#135#M3 (40-59)29.01:43:37+00:33:20.99Detail
68. Sušil JiříSK Hřebeč#109#M2 (18-39)37.01:44:01+00:33:44.99Detail
69. Borovička TomášLoukonosy#11#M2 (18-39)38.01:44:23+00:34:06.99Detail
70. Řeháček LubomírOFS Česká Lípa#97#M2 (18-39)39.01:45:04+00:34:47.99Detail
71. Fröhlich JanRC Hrnčíře#25#M3 (40-59)30.01:45:14+00:34:57.99Detail
72. Poledne MartinRC Litol#90#M3 (40-59)31.01:45:14+00:34:57.99Detail
73. Trbušek RenéČelákovice#119#M3 (40-59)32.01:45:30+00:35:13.99Detail
74. Šiner JosefNový Bor#238#M3 (40-59)33.01:45:38+00:35:21.9900:50:15.5900:55:21.76Detail
75. Odnoha DavidKosmorunners#80#M3 (40-59)34.01:45:39+00:35:22.99Detail
76. Zajíček JakubNymburk#320#M2 (18-39)40.01:45:41+00:35:24.9900:46:22.7400:59:17.41Detail
77. Ježdík JiříDudák klub#41#M3 (40-59)35.01:45:45+00:35:28.99Detail
78. Cirkva Lukáš#246#M2 (18-39)41.01:45:54+00:35:37.9900:49:34.4400:56:19.27Detail
79. Hejný MartinČechtice#27#M2 (18-39)42.01:46:09+00:35:52.99Detail
80. Lébl OndřejFrankfurt am Main#62#M2 (18-39)43.01:46:17+00:36:00.99Detail
81. Chocholáč JanPingponk Poříčany#316#M3 (40-59)36.01:46:27+00:36:10.9900:47:41.5600:58:44.55Detail
82. Beneš MiroslavČMK#6#M3 (40-59)37.01:46:27+00:36:10.99Detail
83. Barták ZdeněkBowling Squash Sadská#4#M2 (18-39)44.01:46:33+00:36:16.99Detail
84. Sobotka LadislavJihlava#299#M2 (18-39)45.01:46:35+00:36:18.9900:50:12.0900:56:21.94Detail
85. Zmeškal OndřejBlinoman.cz#300#M2 (18-39)46.01:46:35+00:36:18.9900:50:11.9800:56:22.36Detail
86. Renský MichalNáchod#95#M2 (18-39)47.01:46:41+00:36:24.99Detail
87. Petlach JiříAgentura HEC#85#M2 (18-39)48.01:46:44+00:36:27.99Detail
88. Kaplan DanielBěhej Poděbrady#47#M2 (18-39)49.01:46:46+00:36:29.99Detail
89. Kolář DaliborMB Sauny Mladá Boleslav#50#M3 (40-59)38.01:46:56+00:36:39.99Detail
90. Kažmír RomanJohanesburg#48#M3 (40-59)39.01:47:18+00:37:01.99Detail
91. Podzemský PetrVepřovky Praha#88#M2 (18-39)50.01:47:54+00:37:37.99Detail
92. Kincl JanVepřovky Praha#49#M3 (40-59)40.01:48:09+00:37:52.99Detail
93. Vrba Tomášnadšená veřejnost z MB#130#M2 (18-39)51.01:48:09+00:37:52.99Detail
94. Mezlík IvanHO Sokol Nymburk#74#M2 (18-39)52.01:48:15+00:37:58.99Detail
95. Vokál OndřejKolín#318#M2 (18-39)53.01:48:18+00:38:01.9900:51:53.3100:56:23.99Detail
96. Vít JiříTONDA Sport Prušánky#127#M2 (18-39)54.01:48:18+00:38:01.99Detail
97. Široký JanNite Runners#113#M2 (18-39)55.01:48:47+00:38:30.99Detail
98. Dogaru VasilOFS Česká Lípa#18#M2 (18-39)56.01:48:54+00:38:37.99Detail
99. Bohman MartinBob Klub Slavia Praha#10#M2 (18-39)57.01:49:04+00:38:47.99Detail
100. Novotný RadekTurbo Chotěboř#307#M3 (40-59)41.01:49:18+00:39:01.9900:47:13.5001:02:03.66Detail
101. Linke Vitezslav#63#M2 (18-39)58.01:49:21+00:39:04.99Detail
102. Milner MichalOFS Česká Lípa#75#M2 (18-39)59.01:49:38+00:39:21.99Detail
103. Štajner RadekMladá Boleslav#116#M2 (18-39)60.01:49:46+00:39:29.99Detail
104. Frydrych Jiří#321#M2 (18-39)61.01:49:50+00:39:33.9900:49:15.1401:00:33.93Detail
105. Melena MichaelPlacal family#73#M2 (18-39)62.01:50:14+00:39:57.99Detail
106. Carva MartinBenátky nad Jizerou#310#M2 (18-39)63.01:50:16+00:39:59.9900:52:03.5400:58:11.58Detail
107. Staněk MilanKenast Pečky#106#M3 (40-59)42.01:50:38+00:40:21.99Detail
108. Němeček TomášMladá Boleslav#306#M3 (40-59)43.01:51:00+00:40:43.9900:53:18.9000:57:40.61Detail
109. Šíma MichalPečky#111#M2 (18-39)64.01:51:08+00:40:51.99Detail
110. Vejskrab DavidČB#309#M2 (18-39)65.01:51:14+00:40:57.9900:52:30.5700:58:43.42Detail
111. Maturkanič JanHebeš#70#M3 (40-59)44.01:51:22+00:41:05.99Detail
112. Smutný OldřichCOOP Mnichovo Hradiště#240#M4 (60plus)1.01:51:53+00:41:36.9900:52:04.0200:59:48.41Detail
113. Korec RenéNymburk#52#M3 (40-59)45.01:51:55+00:41:38.99Detail
114. Marek Ondřej#237#M2 (18-39)66.01:52:21+00:42:04.9900:54:11.3800:58:08.77Detail
115. Zoubek DanielKPM Nymburk#133#M3 (40-59)46.01:52:40+00:42:23.99Detail
116. Brtek DanielJakbysmet#12#M2 (18-39)67.01:53:13+00:42:56.99Detail
117. Zandl PatrickBrandýs nad Labem#132#M3 (40-59)47.01:53:17+00:43:00.99Detail
118. Bobek MichalDětenice#9#M3 (40-59)48.01:54:05+00:43:48.99Detail
119. Kutílek OndřejLiberec#236#M2 (18-39)68.01:54:08+00:43:51.9900:53:15.0501:00:52.14Detail
120. Jebavý MarekMilovice#40#M2 (18-39)69.01:54:14+00:43:57.99Detail
121. Luáč PertCyklomax#64#M3 (40-59)49.01:54:18+00:44:01.99Detail
122. Vašák RadanPraha#123#M3 (40-59)50.01:54:23+00:44:06.99Detail
123. Batěk Lukáš BALŮPODĚBRADY#232#M2 (18-39)70.01:55:38+00:45:21.99Detail
124. Francl MarekJBM ANNEX#160#M2 (18-39)71.01:56:00+00:45:43.9900:53:09.2901:02:50.37Detail
125. Klasna JanPraha#252#M2 (18-39)72.01:56:12+00:45:55.9900:49:34.1201:06:37.39Detail
126. Vostrý FrantišekPraha#128#M2 (18-39)73.01:56:27+00:46:10.99Detail
127. Jebavý LukášNymburk#39#M2 (18-39)74.01:56:48+00:46:31.99Detail
128. Špaček Štěpán#115#M2 (18-39)75.01:57:06+00:46:49.99Detail
129. Kolarovský MilanHrubý Jeseník#242#M3 (40-59)51.01:57:18+00:47:01.9900:50:20.6401:06:57.35Detail
130. Jirásek MartinSTS ENEMES#42#M2 (18-39)76.01:57:42+00:47:25.99Detail
131. Křemen MartinKlecany#61#M3 (40-59)52.01:58:45+00:48:28.99Detail
132. Borecký LadislavKřečkov#233#M2 (18-39)77.01:58:54+00:48:37.99Detail
133. Černý JakubPoděbrady#15#M2 (18-39)78.01:59:11+00:48:54.99Detail
134. Hrdina LukášHK Ostřetice#35#M2 (18-39)79.01:59:52+00:49:35.99Detail
135. Frydl MichalMukařov#234#M3 (40-59)53.02:00:07+00:49:50.99Detail
136. Martínek JanPraha#66#M3 (40-59)54.02:00:46+00:50:29.99Detail
137. Beneš PavelSány#7#M3 (40-59)55.02:01:01+00:50:44.99Detail
138. Rohr PetrPraha 6#96#M3 (40-59)56.02:01:28+00:51:11.99Detail
139. Hájek TomášLiberec#304#M2 (18-39)80.02:01:43+00:51:26.9900:56:57.1101:04:45.20Detail
140. Wild JprgBSG Talfreunde#319#M3 (40-59)57.02:01:56+00:51:39.9900:57:42.4101:04:12.68Detail
141. Slovák JaroslavPřerov nad Labem#103#M3 (40-59)58.02:02:55+00:52:38.99Detail
142. Jurka JosefJoskatel Team#43#M3 (40-59)59.02:03:08+00:52:51.99Detail
143. Bachmann PavelCentrum pro rodinu Beránek Všestary#3#M3 (40-59)60.02:03:49+00:53:32.99Detail
144. North ShaunPraha#79#M3 (40-59)61.02:03:59+00:53:42.99Detail
145. Wotke JiříSlow Climbers#131#M3 (40-59)62.02:04:34+00:54:17.99Detail
146. Hlíza OndřejAgentura HEC#31#M2 (18-39)81.02:04:41+00:54:24.99Detail
147. Kaloč RichardLíná Hrouda, Nymburk#46#M3 (40-59)63.02:04:43+00:54:26.99Detail
148. Pohl MarekPraha#89#M2 (18-39)82.02:05:42+00:55:25.99Detail
149. Stuchlík JiříPraha#108#M2 (18-39)83.02:06:03+00:55:46.99Detail
150. Svoboda JosefKnedlíky Dubce - Mladá Boleslav#303#M3 (40-59)64.02:06:59+00:56:42.9900:59:52.1101:07:06.73Detail
151. Fajman JaroslavMladá Boleslav#22#M2 (18-39)84.02:09:41+00:59:24.99Detail
152. Pěcha TomášVTJ Běhoun Poděbrady#83#M3 (40-59)65.02:10:29+01:00:12.99Detail
153. Kotyza PetrJakbysmet#55#M2 (18-39)85.02:10:43+01:00:26.99Detail
154. Hlubuček PetrPraha#32#M2 (18-39)86.02:12:49+01:02:32.99Detail
155. Ransdorf JiříPraha 7#93#M3 (40-59)66.02:13:21+01:03:04.99Detail
156. Veselý JiříVarnsdorf#126#M3 (40-59)67.02:14:48+01:04:31.99Detail
157. Kadrmas MichalDvůr Králové nad Labem#45#M3 (40-59)68.02:17:02+01:06:45.99Detail
158. Brůcha Miloš#13#M2 (18-39)87.02:17:42+01:07:25.99Detail
159. Fendrich JanLiberec#244#M2 (18-39)88.02:34:33+01:24:16.9901:09:04.5601:25:27.55Detail
160. Hruška JiříTJ Sokol Bzí#235#M2 (18-39)89.02:34:33+01:24:16.9901:08:58.1301:25:34.08Detail
161. Černý VáclavPraha#16#M2 (18-39)90.02:43:57+01:33:40.99Detail
Najmon PavelTJ Lokomotiva Nymburk#78#M3 (40-59)00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz