Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2016
24. 4. 2016

čtvrtka ženy

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Khýrová AnetaRedpoint eleven team#654#Z2 (18-34)1.00:40:16Detail
2. Jiřičná DanaBonbon Praha#498#Z3 (35-49)1.00:43:47+00:03:31.79Detail
3. Petrová VendulaNymburk#528#Z3 (35-49)2.00:45:15+00:04:59.79Detail
4. Šohajová LenkaDoksy#546#Z2 (18-34)2.00:46:23+00:06:07.79Detail
5. Smith Kirsty#543#Z3 (35-49)3.00:47:05+00:06:49.79Detail
6. Myslivcová MartinaLiberec#516#Z2 (18-34)3.00:47:16+00:07:00.79Detail
7. Halamová IvetaNymburk#660#Z2 (18-34)4.00:47:16+00:07:00.79Detail
8. Šidlichovská ZuzanaStará Boleslav#545#Z2 (18-34)5.00:47:26+00:07:10.79Detail
9. Dvorackova DenisaDteam#486#Z3 (35-49)4.00:48:02+00:07:46.79Detail
10. Šubrtová HanaTřebestovice#653#Z3 (35-49)5.00:48:30+00:08:14.79Detail
11. Chocholová JanaPraha 9#497#Z3 (35-49)6.00:49:11+00:08:55.79Detail
12. Myslivcová LenkaLiberec#515#Z3 (35-49)7.00:49:40+00:09:24.79Detail
13. Sabáková Dominika#541#Z2 (18-34)6.00:50:19+00:10:03.79Detail
14. Kolková KateřinaNymburk#618#Z2 (18-34)7.00:50:36+00:10:20.79Detail
15. Grösslová LenkaCPP Poděbrady#488#Z3 (35-49)8.00:50:47+00:10:31.79Detail
16. Kolínová MichaelaTriatlon Mladá Boleslav#502#Z3 (35-49)9.00:51:10+00:10:54.79Detail
17. Pokorná LuciePraha#185#Z2 (18-34)8.00:51:27+00:11:11.79Detail
18. Kotoučová KateřinaFSv CVUT#503#Z2 (18-34)9.00:51:28+00:11:12.79Detail
19. Verzichová AlžbětaBobnice#657#Z3 (35-49)10.00:51:37+00:11:21.79Detail
20. Hejlová ZdeňkaTriatlon Mladá Boleslav#679#Z4 (50plus)1.00:51:51+00:11:35.79Detail
21. Křídlová VlastimilaKolín#506#Z3 (35-49)11.00:51:57+00:11:41.79Detail
22. Kroupová AndreaSignál rádio#505#Z3 (35-49)12.00:52:10+00:11:54.79Detail
23. Sutterová DanaSKP Nymburk#544#Z4 (50plus)2.00:52:45+00:12:29.79Detail
24. Žaludová LucieTriatlon Mladá Boleslav#556#Z3 (35-49)13.00:53:12+00:12:56.79Detail
25. Najbrtová SoňaNymburk#517#Z2 (18-34)10.00:53:21+00:13:05.79Detail
26. Hofmanová VeronikaBradlec#494#Z3 (35-49)14.00:53:33+00:13:17.79Detail
27. Martiňáková MartinaNymburk#511#Z3 (35-49)15.00:53:46+00:13:30.79Detail
28. Kubová MichaelaPuerto San Jose#507#Z3 (35-49)16.00:53:52+00:13:36.79Detail
29. Vaníčková JiřinaNymburk#551#Z2 (18-34)11.00:54:37+00:14:21.79Detail
30. Bachůrková Kristýna#478#Z2 (18-34)12.00:54:49+00:14:33.79Detail
31. Barthelová DanaTriatlon Mladá Boleslav#681#Z3 (35-49)17.00:55:15+00:14:59.79Detail
32. Rácová AlenaŽelezný Brod#536#Z3 (35-49)18.00:55:37+00:15:21.79Detail
33. Musilová TerezaSyMPatico Team Nymburk#514#Z3 (35-49)19.00:55:50+00:15:34.79Detail
34. Hladikova PetraPraha#492#Z3 (35-49)20.00:55:57+00:15:41.79Detail
35. Hrdinová BarboraHK Ostřetice#621#Z2 (18-34)13.00:56:04+00:15:48.79Detail
36. Oliveriusová RenataPraha#520#Z2 (18-34)14.00:56:10+00:15:54.79Detail
37. Rybínová Marcela#540#Z2 (18-34)15.00:56:14+00:15:58.79Detail
38. Koutková AdélaNymburk#619#Z3 (35-49)21.00:56:53+00:16:37.79Detail
39. Reischlová RadkaPraha 4#538#Z3 (35-49)22.00:56:57+00:16:41.79Detail
40. Karásková DarinaBáječné ženy v běhu#617#Z4 (50plus)3.00:56:58+00:16:42.79Detail
41. Mojžišová VeronikaŽarnovica#513#Z2 (18-34)16.00:57:05+00:16:49.79Detail
42. Renská LenkaNáchod#539#Z3 (35-49)23.00:57:11+00:16:55.79Detail
43. Bittmanová ZuzanaBRC Racing#615#Z3 (35-49)24.00:57:14+00:16:58.79Detail
44. Klierová TerezaBenecko#499#Z3 (35-49)25.00:57:23+00:17:07.79Detail
45. Podoláková PavlaNymburk#532#Z3 (35-49)26.00:57:29+00:17:13.79Detail
46. Horynová JanaPatřín#496#Z3 (35-49)27.00:57:36+00:17:20.79Detail
47. Pacíková AlenaHK#521#Z2 (18-34)17.00:57:39+00:17:23.79Detail
48. Němečková LuciePoděbrady#518#Z3 (35-49)28.00:57:40+00:17:24.79Detail
49. Svobodová KateřinaKnedlíky Dubce - Mladá Boleslav#630#Z1 (do 18)1.00:57:41+00:17:25.79Detail
50. Slavíková IlonaNymburk#620#Z3 (35-49)29.00:57:49+00:17:33.79Detail
51. Tržická RomanaNymburk#550#Z2 (18-34)18.00:57:55+00:17:39.79Detail
52. Černá Lubica#683#Z2 (18-34)19.00:58:12+00:17:56.79Detail
53. Dobrovičová SimonaSalon Clivia#484#Z3 (35-49)30.00:58:18+00:18:02.79Detail
54. Nechanická TerezaKiss Delta signál - Mladá Boleslav#632#Z2 (18-34)20.00:58:20+00:18:04.79Detail
55. Valentová Klára#622#Z2 (18-34)21.00:58:22+00:18:06.79Detail
56. Burešová VeronikaKostelní Lhota#480#Z3 (35-49)31.00:58:34+00:18:18.79Detail
57. Popovyčová NatalijaDěčín#533#Z2 (18-34)22.00:59:15+00:18:59.79Detail
58. Donátová MartinaAgentura HEC#485#Z2 (18-34)23.00:59:20+00:19:04.79Detail
59. Nepomucká ZuzanaAgentura HEC#519#Z2 (18-34)24.00:59:21+00:19:05.79Detail
60. Kočová VlastaPoděbrady#677#Z4 (50plus)4.00:59:27+00:19:11.79Detail
61. Váňová TerezaNymburk#552#Z2 (18-34)25.00:59:44+00:19:28.79Detail
62. Kloučková MilenaNymburk#626#Z3 (35-49)32.01:00:09+00:19:53.79Detail
63. Faldusová DanielaČeský brod#648#Z3 (35-49)33.01:00:10+00:19:54.79Detail
64. Hájková KláraNymburk#489#Z2 (18-34)26.01:00:15+00:19:59.79Detail
65. Vesela ZuzanaDoksy#553#Z2 (18-34)27.01:00:37+00:20:21.79Detail
66. Štěpánková IlonaRožďalovice#627#Z3 (35-49)34.01:00:40+00:20:24.79Detail
67. Pávová ŽanetaPilulka.cz#525#Z2 (18-34)28.01:00:46+00:20:30.79Detail
68. Kučerová MartinaBěžecký kroužek Letňany#678#Z3 (35-49)35.01:00:48+00:20:32.79Detail
69. Pejcharová AlenaCerhenice#527#Z2 (18-34)29.01:00:50+00:20:34.79Detail
70. Bachůrková RenataPraha#479#Z4 (50plus)5.01:00:54+00:20:38.79Detail
71. Lazarová SimonaSyMPatico Team Nymburk#509#Z3 (35-49)36.01:01:05+00:20:49.79Detail
72. Prokešová LucieNymburk#535#Z3 (35-49)37.01:01:12+00:20:56.79Detail
73. Hercíková JanaBenátky nad Jizerou#491#Z3 (35-49)38.01:02:25+00:22:09.79Detail
74. Pecháčová EvaPraha#526#Z3 (35-49)39.01:02:49+00:22:33.79Detail
75. Šteinerova RadkaTriatlon Mladá Boleslav#547#Z3 (35-49)40.01:03:18+00:23:02.79Detail
76. Homanová Renáta #495#Z3 (35-49)41.01:03:27+00:23:11.79Detail
77. Pačesová VeronikaRespondeo#522#Z3 (35-49)42.01:04:26+00:24:10.79Detail
78. Štruplová Květa#548#Z2 (18-34)30.01:06:05+00:25:49.79Detail
79. Petříková StanislavaPlacal family#529#Z3 (35-49)43.01:06:14+00:25:58.79Detail
80. Bzirská DominikaPlacal family#481#Z1 (do 18)2.01:06:14+00:25:58.79Detail
81. Rauvolfová NicoleBáječné ženy v běhu#537#Z2 (18-34)31.01:06:15+00:25:59.79Detail
82. Pivná BarboraNymburk#531#Z2 (18-34)32.01:07:03+00:26:47.79Detail
83. Kováčová DarinaPoděbrady#504#Z2 (18-34)33.01:07:21+00:27:05.79Detail
84. Adamová DagmarT.J. Sokol Vodochody-Hoštice#477#Z4 (50plus)6.01:07:22+00:27:06.79Detail
85. Knapova DanaMilovice#501#Z2 (18-34)34.01:07:54+00:27:38.79Detail
86. Havránková VeronikaPoděbrady#490#Z2 (18-34)35.01:08:55+00:28:39.79Detail
87. Červenková PavlínaDobrovice#483#Z3 (35-49)44.01:09:49+00:29:33.79Detail
88. Štruplová LenkaPraha#549#Z2 (18-34)36.01:11:53+00:31:37.79Detail
89. Procházková PetraNymburk#646#Z3 (35-49)45.01:14:37+00:34:21.79Detail
90. Králová BohumilaGP Kolín#168#Z3 (35-49)46.01:15:19+00:35:03.79Detail
91. Paluchová Jitka#523#Z3 (35-49)47.01:15:22+00:35:06.79Detail
92. Walterová JanaKostomlaty nad Labem#554#Z3 (35-49)48.01:15:37+00:35:21.79Detail
93. Melenová LuciePlacal family#512#Z3 (35-49)49.01:17:37+00:37:21.79Detail
94. Pavlíčková VeronikaKralupy nad Vltavou#524#Z2 (18-34)37.01:17:50+00:37:34.79Detail
95. Poupová AdrianaSyMPatico Team Nymburk#534#Z2 (18-34)38.01:18:54+00:38:38.79Detail
96. Kunzová Klára#508#Z2 (18-34)39.01:20:04+00:39:48.79Detail
97. Mulačová KateřinaMladá Boleslav#625#Z2 (18-34)40.01:20:12+00:39:56.79Detail
98. Votavová IvanaDobrovice#624#Z3 (35-49)50.01:20:12+00:39:56.79Detail
99. Čeladníková Terezaagentura HEC#482#Z2 (18-34)41.01:49:29+01:09:13.79Detail
DNF Damjanovič MajaTesco Poděbrady#616#Z2 (18-34)Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz