Oficiální Výsledková listina Hornettlon 2014
14. 6. 2014

Kvadriatlon jednotlivci

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníkolobrusleD2běh
1. Chaloupka PřemyslEXIT TEAM#101#K muži1.01:47:18.6100:09:53.2400:44:44.3600:26:38.9100:00:57.4100:25:04.67Detail
2. Tříska JaroslavLibeňský MK#106#K muži2.01:53:12.86+00:05:54.2400:10:13.2500:50:49.8500:25:51.8100:01:04.5200:25:13.41Detail
3. Stodola JanKSBM Praha#128#K muži3.01:56:59.61+00:09:40.9900:10:43.5600:49:06.8500:25:44.6600:02:04.5100:29:20.01Detail
4. Vzoreková VeronikaHořice#127#K ženy1.01:57:05.08+00:09:46.4600:09:06.1400:50:04.4800:31:03.5200:01:05.3300:25:45.59Detail
5. Hrouda ŠtěpánPivní liga#118#K muži4.01:57:34.87+00:10:16.2500:08:34.4100:51:29.7200:30:34.8200:01:31.7500:25:24.14Detail
6. Votýpka DanielStráž pod Ralskem #115#K muži5.01:59:16.60+00:11:57.9800:08:55.4700:52:54.6500:31:01.9300:01:31.7200:24:52.81Detail
7. Karko JanEuroclimbing :-))#116#K muži6.01:59:29.63+00:12:11.0100:11:32.4400:48:53.6800:33:31.4200:00:41.8000:24:50.27Detail
8. Stupka PatrikAC Česká Lípa#117#K muži7.02:00:13.60+00:12:54.9800:09:32.7000:51:29.9000:31:43.2800:00:56.0500:26:31.65Detail
9. Kukla DušanSobi Neratovice#126#K muži8.02:03:42.13+00:16:23.5100:09:26.0600:50:29.6100:36:42.5100:01:35.1700:25:28.75Detail
10. Fajkus RomanKSB Benátky#107#K muži9.02:05:17.21+00:17:58.5900:11:23.3000:52:13.7300:26:25.0800:01:41.8800:33:33.19Detail
11. Slaměná IvanaAC CL#125#K ženy2.02:06:25.65+00:19:07.0300:09:49.7600:54:05.3300:33:25.9800:01:26.2000:27:38.36Detail
12. Ludwig MarcelC.K. Looser Deutsch Gabel#105#K muži10.02:09:45.95+00:22:27.3300:09:28.6900:49:24.9200:40:02.7900:00:57.4400:29:52.10Detail
13. Šuráň LiborČESKÁ LÍPA#109#K muži11.02:11:33.72+00:24:15.1000:10:10.6700:56:15.5100:32:39.2200:01:24.8700:31:03.43Detail
14. Procházka MilanDubá#129#K muži12.02:12:43.94+00:25:25.3200:11:40.0800:52:20.1300:38:53.6800:02:06.8400:27:43.19Detail
15. Černý AndrejMimoň#124#K muži13.02:14:04.99+00:26:46.3700:11:05.4600:58:16.3500:36:18.1400:01:23.1700:27:01.85Detail
16. Košková AdélaTeam Louny#122#K ženy3.02:16:29.27+00:29:10.6500:09:46.7200:55:57.6100:37:54.6000:01:54.7900:30:55.53Detail
17. Silaštík PetrKVM 1881#114#K muži14.02:19:44.57+00:32:25.9500:11:01.4100:58:35.6800:30:30.1600:02:26.7500:37:10.55Detail
18. Fanta VáclavDobřichovice#121#K muži15.02:21:07.27+00:33:48.6500:11:16.9100:59:30.9200:33:54.4900:02:39.7400:33:45.18Detail
19. Šťastná LenkaSosnová#123#K ženy4.02:21:44.28+00:34:25.6600:12:13.1401:01:41.0000:35:58.1500:02:23.0800:29:28.89Detail
20. Kolorenč PavelHulho team Děčín#120#K muži16.02:22:09.95+00:34:51.3300:12:03.6801:02:51.2500:31:10.9000:02:10.8800:33:53.22Detail
21. Šillerová KláraSTS Chvojkovice-Brod#110#K ženy5.02:22:33.67+00:35:15.0500:10:31.2100:59:15.5100:37:05.4000:01:49.7600:33:51.77Detail
22. Kvíz VáclavMimoň#108#K muži17.02:35:24.93+00:48:06.3100:11:56.8501:03:26.8700:43:11.5800:00:42.5100:36:07.10Detail
23. Struppová ŠárkaČeská Lípa#113#K ženy6.02:39:14.68+00:51:56.0600:09:38.4901:10:44.0000:37:52.1400:00:51.5500:40:08.48Detail
24. Deák FrantišekČeská Lípa#112#K muži18.02:41:33.57+00:54:14.9500:10:51.9901:04:05.8700:47:42.2700:02:58.1200:35:55.30Detail
25. Kovařík JaroslavLouny#104#K muži19.03:04:50.40+01:17:31.7800:16:14.3001:19:39.7600:42:19.7800:02:15.7700:44:20.77Detail
26. Mynaříková EditaLouny#103#K ženy7.03:04:50.58+01:17:31.9600:16:15.6101:19:38.6500:42:22.7500:02:17.9200:44:15.63Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz