Oficiální Výsledková listina MTB Litovel
17. 6. 2017

hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Rauchfuss MarekHlinsko#144#M1.00:48:49.69Detail
2. Koblížek PetrProstějov#76#M2.00:49:14.77+00:00:25.07Detail
3. Bárta LukášOstrava#92#M3.00:49:48.95+00:00:59.25Detail
4. Král JakubProstějov#77#M4.00:49:48.36+00:00:58.66Detail
5. Kouhout LukášLitovel#74#M5.00:52:37.29+00:03:47.59Detail
6. Polcr IvoVelká Bystřice#53#M6.00:52:37.46+00:03:47.76Detail
7. Pospíšil PetrOlomouc#138#M7.00:52:38.07+00:03:48.37Detail
8. Juriček MiroslavČervenka#13#M8.00:52:39.64+00:03:49.94Detail
9. Techet TomášOlomouc#30#M9.00:52:39.74+00:03:50.04Detail
10. Navrátil ViktorUničov#1#M10.00:52:39.49+00:03:49.79Detail
11. Kryl VlastimilOlomouc#31#M1.00:52:40.21+00:03:50.51Detail
12. Šustr JiříSlatinky#137#M11.00:52:41.14+00:03:51.44Detail
13. Staník JosefUničov#142#M12.00:54:07.45+00:05:17.75Detail
14. Talík MichalOlomouc#101#M13.00:57:14.42+00:08:24.72Detail
15. Honyg RadimVíska#17#M14.00:57:16.57+00:08:26.87Detail
16. Havlíček MiroslavHaňovice#99#M15.00:57:16.11+00:08:26.41Detail
17. Richter DavidUničov#2#M16.00:57:17.91+00:08:28.21Detail
18. Langer TomášVelká Bystřice#52#M17.00:57:18.70+00:08:29.00Detail
19. Koupil RadimNamest na Hane#19#M18.00:57:20.94+00:08:31.24Detail
20. Skalická ZuzanaOlomouc#143#Z1.00:57:20.38+00:08:30.68Detail
21. Hodina MilanChudobín#16#M19.00:57:29.02+00:08:39.32Detail
22. Capanda RadekOstrava#93#M20.00:58:12.04+00:09:22.34Detail
23. Onzik RadimOlomouc#32#M2.00:58:44.12+00:09:54.42Detail
24. Slavíček VítSlavětín#100#M21.00:59:31.04+00:10:41.34Detail
25. Novotný MartinOlbramice#63#M22.00:59:43.70+00:10:54.00Detail
26. Honyg MilanVíska#18#M23.00:59:46.76+00:10:57.06Detail
27. Poles PetrOlomouc#83#M24.00:59:47.77+00:10:58.07Detail
28. Hubl PavelMohelnice#162#M25.00:59:47.30+00:10:57.60Detail
29. Chlanda MartinOlomouc#62#M26.00:59:48.78+00:10:59.08Detail
30. Hübl PavelMohelnice#151#M27.00:59:48.25+00:10:58.55Detail
31. Hel MarekLopina#11#M28.01:00:48.40+00:11:58.70Detail
32. Coufal MilanŠternberk#38#M29.01:00:50.13+00:12:00.43Detail
33. Mayer PetrPaseka#39#M30.01:00:53.28+00:12:03.58Detail
34. Šteffek VojtěchVranová Lhota#10#M31.01:00:54.11+00:12:04.41Detail
35. Vyroubal TomášLitovel#122#M3.01:01:36.30+00:12:46.60Detail
36. Přecechtěl MichalOlomouc#166#M32.01:02:17.15+00:13:27.45Detail
37. Fiala PetrKladky#28#M33.01:02:18.69+00:13:28.99Detail
38. Spurník MirkoLitovel#163#M4.01:02:19.20+00:13:29.50Detail
39. Zifčák OndřejMoravský Beroun#118#M34.01:02:31.49+00:13:41.79Detail
40. Macháčová MartinaRýmařov#75#Z2.01:02:41.57+00:13:51.87Detail
41. Pavlíček StanislavŠtěpánov#72#M35.01:02:57.88+00:14:08.18Detail
42. Sochor PetrPřerov#45#M36.01:03:16.74+00:14:27.04Detail
43. Smrček JanTroubelice#119#M37.01:04:06.54+00:15:16.84Detail
44. Zapletal FilipČervenka#158#M5.01:04:34.11+00:15:44.41Detail
45. Melich DavidPňovice#97#M6.01:04:38.45+00:15:48.75Detail
46. Pajonk LukášLitovel#98#M38.01:04:43.44+00:15:53.74Detail
47. Pytlíček JaroslavSenice na Hané#78#M39.01:04:47.77+00:15:58.07Detail
48. Giesel MiloslavOlomouc#150#M40.01:04:54.24+00:16:04.54Detail
49. Grek VitalijOlomouc#95#M41.01:05:39.87+00:16:50.17Detail
50. Laurenčík JaroslavOlomouc#58#M42.01:05:48.53+00:16:58.83Detail
51. Havlíček FilipNáklo#90#M7.01:05:48.43+00:16:58.73Detail
52. Nevěřil AntonínLitovel#61#M43.01:05:54.46+00:17:04.76Detail
53. Chytil TomášLitovel#60#M44.01:05:55.86+00:17:06.16Detail
54. Strouhalová MichaelaOstrava#91#Z3.01:07:08.88+00:18:19.18Detail
55. Koloušek LukášDomašov nad Bystřicí#54#M45.01:07:08.93+00:18:19.23Detail
56. Putira Jantover#145#M46.01:07:08.31+00:18:18.61Detail
57. Smejkal JanOlomouc#154#M47.01:08:08.75+00:19:19.05Detail
58. Mokoš JakubPňovice#81#M48.01:08:09.70+00:19:20.00Detail
59. Hořín TomášLitovel#82#M49.01:08:09.30+00:19:19.60Detail
60. Spurník MirkoLitovel#164#M50.01:08:12.83+00:19:23.13Detail
61. Dostálek ArnoštOlomouc - Lošov#59#M51.01:08:16.94+00:19:27.24Detail
62. Diesl TomášOlomouc#55#M52.01:08:16.11+00:19:26.41Detail
63. Svozil JaromírLitovel#80#M8.01:08:16.49+00:19:26.79Detail
64. Doležel LukášOlomouc#155#M53.01:08:18.72+00:19:29.02Detail
65. Borovička JakubOlomouc#105#M54.01:09:33.91+00:20:44.21Detail
66. Havlíček FrantišekNáklo#89#M55.01:09:34.39+00:20:44.69Detail
67. Geschwinde RomanLitovel#165#M56.01:09:34.41+00:20:44.71Detail
68. Kubíček TomášČervenka#14#M57.01:09:40.16+00:20:50.46Detail
69. Smarček JakubPískov#120#M58.01:09:41.26+00:20:51.56Detail
70. Ščučková JiřinaLitovel#29#Z4.01:10:07.48+00:21:17.78Detail
71. Králík PavelOlomouc#69#M59.01:10:34.65+00:21:44.95Detail
72. Prucek RomanOlomouc#66#M60.01:10:37.27+00:21:47.57Detail
73. Karger AntonínLitovel#12#M61.01:10:39.81+00:21:50.11Detail
74. Moťka JosefLitovel#44#M62.01:10:39.02+00:21:49.32Detail
75. Čaniga PetrMohelnice#126#M9.01:10:41.50+00:21:51.80Detail
76. Pytolaj RadekSkrbeň#157#M63.01:10:41.99+00:21:52.29Detail
77. Zifčák OndřejMoravský Beroun#117#M64.01:10:42.83+00:21:53.13Detail
78. Vyroubal PavelLiboš#73#M65.01:11:00.65+00:22:10.95Detail
79. Mlčůch LubošZátor#7#M66.01:11:10.69+00:22:20.99Detail
80. Zivčák JanLitovel#40#M67.01:11:15.38+00:22:25.68Detail
81. Sochorová LenkaPřerov#46#Z5.01:12:32.13+00:23:42.43Detail
82. Otáhal MiloslavLitovel#42#M68.01:12:41.99+00:23:52.29Detail
83. Sapara FilipLitovel#123#M10.01:12:43.72+00:23:54.02Detail
84. Zbořil PavelProstějov#33#M69.01:12:52.61+00:24:02.91Detail
85. Antoníček MartinOlomouc#65#M70.01:13:17.36+00:24:27.66Detail
86. Urbášek AntonínLitovel#43#M71.01:13:20.19+00:24:30.49Detail
87. Unzeitig PavelTroubelice#71#M72.01:13:29.63+00:24:39.93Detail
88. Gála LukášUničov#152#M73.01:14:32.53+00:25:42.83Detail
89. Schinneck ZdeněkOlomouc#156#M74.01:15:01.42+00:26:11.72Detail
90. Koloušek RomanDomašov nad Bystřicí#56#M75.01:15:19.14+00:26:29.44Detail
91. Sedláček DavidProstějov#34#M76.01:15:51.08+00:27:01.38Detail
92. Prachařová TerezkaPňovice#79#Z6.01:16:35.37+00:27:45.67Detail
93. Laurin JanUničov#37#M77.01:16:43.58+00:27:53.88Detail
94. Kuželová JohanaČervenka#161#Z11.01:18:17.22+00:29:27.52Detail
95. Švancer JanLitovel#25#M12.01:18:26.52+00:29:36.82Detail
96. Švancer MilanLitovel#24#M78.01:18:28.72+00:29:39.02Detail
97. Zapletal Martinčervenka#159#M13.01:19:32.38+00:30:42.68Detail
98. Zdařil JakubOlomouc#104#M79.01:19:38.43+00:30:48.73Detail
99. David RomanHorka nad Moravou#167#M80.01:21:32.10+00:32:42.40Detail
100. Mikulka JakubLitovel #121#M14.01:21:33.88+00:32:44.18Detail
101. Dopitová NikolaÚsov#133#Z15.01:21:34.93+00:32:45.23Detail
102. Dušková VeronikaUničov#134#Z16.01:21:35.55+00:32:45.85Detail
103. Šimčíková ŠárkaUničov#27#Z17.01:21:36.00+00:32:46.30Detail
104. Šimčík JaroslavUničov#26#M81.01:21:38.19+00:32:48.49Detail
105. Zapletal DaliborČervenka#160#M82.01:21:52.89+00:33:03.19Detail
106. Koszoru MonikaMohelnice#4#Z7.01:23:38.18+00:34:48.48Detail
107. Hojgrová VěraLitovel#8#Z8.01:23:39.26+00:34:49.56Detail
108. Inka JanOlomouc#103#M83.01:24:03.72+00:35:14.02Detail
109. Bukvová PavlaPlumlov#21#Z9.01:24:21.69+00:35:31.99Detail
110. Dopita MichalUničov#107#M84.01:24:21.06+00:35:31.36Detail
111. Kočková IvetaMohelnice#108#Z10.01:24:22.82+00:35:33.12Detail
112. Kučka JanLitovel#15#M18.01:25:17.59+00:36:27.89Detail
113. Vodák JosefHorka#84#M85.01:25:19.83+00:36:30.13Detail
114. Ležatka ZdeněkOlomouc#70#M86.01:25:24.48+00:36:34.78Detail
115. Marešová LuciePostřelmov#20#Z11.01:25:36.05+00:36:46.35Detail
116. Faktor StanislavKonice#109#M87.01:26:26.92+00:37:37.22Detail
117. Gálová LucieUničov#153#Z12.01:26:36.86+00:37:47.16Detail
118. Axmanova MiroslavaTroubelice#148#Z13.01:27:53.12+00:39:03.42Detail
119. Mazák ZdeněkZábřeh#149#M88.01:27:54.54+00:39:04.84Detail
120. Melichová MonikaPňovice#96#Z19.01:28:11.62+00:39:21.92Detail
121. Gavlasová LucieNošovice#3#Z14.01:28:42.89+00:39:53.19Detail
122. Dopitová LenkaÚsov#131#Z15.01:29:13.79+00:40:24.09Detail
123. Koudelková LucieÚsov#132#Z16.01:29:13.48+00:40:23.78Detail
124. Hodek StanislavBRNO#130#M89.01:29:41.57+00:40:51.87Detail
125. Šonová VikotrieLitovel#135#Z20.01:30:45.69+00:41:55.99Detail
126. Šon JosefLitovel#136#M90.01:30:46.61+00:41:56.91Detail
127. Němeček LadislavLitovel#49#M91.01:31:17.89+00:42:28.19Detail
128. Němečková MartinaUnčovice#48#Z17.01:31:18.76+00:42:29.06Detail
129. Vysloužil MarianMedlov#113#M92.01:31:31.46+00:42:41.76Detail
130. Gronych AndreaOlomouc#106#Z18.01:31:32.34+00:42:42.64Detail
131. Urban HynekHlivice#112#M93.01:31:33.33+00:42:43.63Detail
132. Hofírek JiříBRNO#127#M94.01:31:34.89+00:42:45.19Detail
133. Zdařil TomášOlomouc#51#M95.01:32:08.05+00:43:18.35Detail
134. Zdařilová ŠárkaOlomouc#50#Z19.01:32:08.19+00:43:18.49Detail
135. Šanková SilvaDržovice#147#Z20.01:34:09.42+00:45:19.72Detail
136. Snášelová LucieKonice#110#Z21.01:37:20.62+00:48:30.92Detail
137. Šterclová MichaelaŠternberk#22#Z22.01:37:23.56+00:48:33.86Detail
138. Kalmanová MichaelaKonice#111#Z23.01:39:48.69+00:50:58.99Detail
139. Štěrba PetrBoskovice#57#M96.01:39:58.85+00:51:09.15Detail
140. Unková LucieOlomouc#102#Z24.01:40:22.46+00:51:32.76Detail
141. Sléha FilipOlomouc#36#M97.01:42:10.68+00:53:20.98Detail
142. Skaličková NaďaOlomouc#35#Z25.01:42:11.57+00:53:21.87Detail
143. Kobliha TomášOlomouc#146#M98.01:43:05.37+00:54:15.67Detail
144. Skopal JakubProsenice#114#M99.01:48:29.21+00:59:39.51Detail
145. Mikulica KarelLitovel#23#M100.01:48:34.68+00:59:44.98Detail
146. Němeček ZdeněkLitovel#67#M101.01:50:48.33+01:01:58.63Detail
147. Němeček TomášLitovel#68#M21.01:50:51.45+01:02:01.75Detail
148. Zifčáková KláraMoravský Beroun#116#Z26.01:51:59.00+01:03:09.30Detail
149. Zifčáková LenkaMoravský Beroun#115#Z27.01:51:59.47+01:03:09.77Detail
150. Kohútová IvaVelká nad Veličkou#140#Z28.01:59:04.01+01:10:14.31Detail
151. Palavičová LucieLitovel#47#Z29.01:59:18.33+01:10:28.63Detail
152. Šmíd MartinMohelnice#87#M102.02:00:30.85+01:11:41.15Detail
153. Šmídova NikolMohelnice#88#Z22.02:00:32.85+01:11:43.15Detail
154. Šmíd MilanMohelnice#85#M103.02:00:33.93+01:11:44.23Detail
155. Šmídová JaromíraMohelnice#86#Z30.02:00:33.37+01:11:43.67Detail
156. Urbánek FrantišekBRNO#125#M104.02:01:13.33+01:12:23.63Detail
157. Kadera PavelBRNO#129#M105.02:01:14.65+01:12:24.95Detail
158. Cendelínová MonikaKroměříž#94#Z31.02:04:37.95+01:15:48.25Detail
159. Hrbáček ZdeněkVelká nad Veličkou#141#M106.02:04:59.10+01:16:09.40Detail
160. Pardavý JosefKrajiné#139#M107.02:05:00.34+01:16:10.64Detail
161. Rudolf LubošBRNO#128#M108.02:06:28.50+01:17:38.80Detail
162. Máčel VladimírBRNO#124#M109.02:06:28.16+01:17:38.46Detail
163. Chmela LukášLitovel#5#M23.02:14:31.02+01:25:41.32Detail
164. Chmela JanDomašov u Šternberka#6#M110.02:14:33.29+01:25:43.59Detail
165. Měcháček MichalStaré Město#64#M111.02:28:23.99+01:39:34.29Detail
DNF Hojgr PetrLitovel#9#MDNF Detail
DNF Vysoudil OldřichUničov#41#MDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz