Oficiální Výsledková listina MTB Litovel
17. 6. 2017

hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Skalická ZuzanaOlomouc#143#Z1.00:57:20.38Detail
2. Macháčová MartinaRýmařov#75#Z2.01:02:41.57+00:05:21.18Detail
3. Strouhalová MichaelaOstrava#91#Z3.01:07:08.88+00:09:48.49Detail
4. Ščučková JiřinaLitovel#29#Z4.01:10:07.48+00:12:47.09Detail
5. Sochorová LenkaPřerov#46#Z5.01:12:32.13+00:15:11.74Detail
6. Prachařová TerezkaPňovice#79#Z6.01:16:35.37+00:19:14.98Detail
7. Kuželová JohanaČervenka#161#Z11.01:18:17.22+00:20:56.83Detail
8. Dopitová NikolaÚsov#133#Z15.01:21:34.93+00:24:14.54Detail
9. Dušková VeronikaUničov#134#Z16.01:21:35.55+00:24:15.16Detail
10. Šimčíková ŠárkaUničov#27#Z17.01:21:36.00+00:24:15.61Detail
11. Koszoru MonikaMohelnice#4#Z7.01:23:38.18+00:26:17.79Detail
12. Hojgrová VěraLitovel#8#Z8.01:23:39.26+00:26:18.87Detail
13. Bukvová PavlaPlumlov#21#Z9.01:24:21.69+00:27:01.30Detail
14. Kočková IvetaMohelnice#108#Z10.01:24:22.82+00:27:02.43Detail
15. Marešová LuciePostřelmov#20#Z11.01:25:36.05+00:28:15.66Detail
16. Gálová LucieUničov#153#Z12.01:26:36.86+00:29:16.47Detail
17. Axmanova MiroslavaTroubelice#148#Z13.01:27:53.12+00:30:32.73Detail
18. Melichová MonikaPňovice#96#Z19.01:28:11.62+00:30:51.23Detail
19. Gavlasová LucieNošovice#3#Z14.01:28:42.89+00:31:22.50Detail
20. Dopitová LenkaÚsov#131#Z15.01:29:13.79+00:31:53.40Detail
21. Koudelková LucieÚsov#132#Z16.01:29:13.48+00:31:53.09Detail
22. Šonová VikotrieLitovel#135#Z20.01:30:45.69+00:33:25.30Detail
23. Němečková MartinaUnčovice#48#Z17.01:31:18.76+00:33:58.37Detail
24. Gronych AndreaOlomouc#106#Z18.01:31:32.34+00:34:11.95Detail
25. Zdařilová ŠárkaOlomouc#50#Z19.01:32:08.19+00:34:47.80Detail
26. Šanková SilvaDržovice#147#Z20.01:34:09.42+00:36:49.03Detail
27. Snášelová LucieKonice#110#Z21.01:37:20.62+00:40:00.23Detail
28. Šterclová MichaelaŠternberk#22#Z22.01:37:23.56+00:40:03.17Detail
29. Kalmanová MichaelaKonice#111#Z23.01:39:48.69+00:42:28.30Detail
30. Unková LucieOlomouc#102#Z24.01:40:22.46+00:43:02.07Detail
31. Skaličková NaďaOlomouc#35#Z25.01:42:11.57+00:44:51.18Detail
32. Zifčáková KláraMoravský Beroun#116#Z26.01:51:59.00+00:54:38.61Detail
33. Zifčáková LenkaMoravský Beroun#115#Z27.01:51:59.47+00:54:39.08Detail
34. Kohútová IvaVelká nad Veličkou#140#Z28.01:59:04.01+01:01:43.62Detail
35. Palavičová LucieLitovel#47#Z29.01:59:18.33+01:01:57.94Detail
36. Šmídova NikolMohelnice#88#Z22.02:00:32.85+01:03:12.46Detail
37. Šmídová JaromíraMohelnice#86#Z30.02:00:33.37+01:03:12.98Detail
38. Cendelínová MonikaKroměříž#94#Z31.02:04:37.95+01:07:17.56Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz