Oficiální Výsledková listina Hostěnický triatlon
25. 7. 2015

jednotlivci

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Soukup PetrBrozany A#2#CZEM19-291.01:03:26.47Detail
2. Cogan RudolfBrozany#1#CZEM40-491.01:07:07.59+00:03:41.11Detail
3. Škobrtal MichalCYKLOADAM Racing#40#CZEM30-391.01:07:29.09+00:04:02.61Detail
4. Zušťák VladislavTriatlon Praha Háje#55#CZEM30-392.01:09:37.78+00:06:11.30Detail
5. Cmunt PetrTT Cyklorenova Cvikov#5#CZEM19-292.01:09:55.46+00:06:28.98Detail
6. Nováček Ivanteam Louny#27#CZEM30-393.01:11:35.28+00:08:08.80Detail
7. Čuchal PetrMMB Třebenice#10#CZEM30-394.01:12:31.06+00:09:04.58Detail
8. Medlik JanBrozany A#60#CZEM19-293.01:12:38.10+00:09:11.62Detail
9. Vaněk JanA-fitness Roudnice n/Labem#48#CZEM30-395.01:12:54.47+00:09:27.99Detail
10. Treybal VladimirHejvy´s Intimmate Team#44#CZEM30-396.01:13:37.08+00:10:10.60Detail
11. Zemler VáclavIndividuální#54#CZEM50-591.01:14:00.58+00:10:34.10Detail
12. Kubera Petr#59#CZEM30-397.01:14:51.06+00:11:24.58Detail
13. Navrátil MichalBrozany A#61#CZEM19-294.01:15:12.24+00:11:45.76Detail
14. Říha ZbyněkBTT Libochovice#34#CZEM19-295.01:15:41.13+00:12:14.65Detail
15. Prokeš DušanTJ Cykloteam Chomutov#31#CZEM40-492.01:15:56.97+00:12:30.49Detail
16. Pospíšil LubošLitoměřice#30#CZEM30-398.01:16:04.47+00:12:37.99Detail
17. Jíra PetrRadejčín#16#CZEM30-399.01:16:15.25+00:12:48.77Detail
18. Soldátek JaroslavMost#36#CZEM19-296.01:16:25.45+00:12:58.97Detail
19. Beránek LadislavBTT Libochovice#4#CZEM19-297.01:16:36.13+00:13:09.65Detail
20. Valtr VladimírRoudnice n/L#46#CZEM40-493.01:17:42.81+00:14:16.33Detail
21. Ptáček Michal#67#CZEM30-3910.01:18:54.71+00:15:28.23Detail
22. Vopat MilanProCorde - Chomutov#52#CZEM50-592.01:19:02.40+00:15:35.92Detail
23. Šnaidauf RomanVelemín#41#CZEM40-494.01:19:26.37+00:15:59.89Detail
24. Kahánek StanislavPodolí#17#CZEM30-3911.01:19:36.22+00:16:09.74Detail
25. Preiss PřemyslTřebenice#63#CZEMdo181.01:20:11.39+00:16:44.91Detail
26. Rous PřemyslKRK Litoměřice#33#CZEM40-495.01:20:22.08+00:16:55.60Detail
27. Trč StanislavTorpedo Kostomlaty#43#CZEM19-298.01:20:53.42+00:17:26.94Detail
28. Seidl RobertSLČR#35#CZEM40-496.01:21:10.62+00:17:44.14Detail
29. Čechura LukášSalomon SkiGo#6#CZEM30-3912.01:22:46.21+00:19:19.73Detail
30. Kratěk TomášPloskovice#21#CZEM30-3913.01:23:16.01+00:19:49.53Detail
31. Maršík OndřejROCK CO ROK o. s.#26#CZEM19-299.01:23:29.63+00:20:03.15Detail
32. Šetek ŠtěpánNeptun Masters#39#CZEM19-2910.01:24:21.29+00:20:54.81Detail
33. Novák MilanLitoměřice#64#CZEM30-3914.01:24:27.59+00:21:01.11Detail
34. Krejčí TomášTerezín#23#CZEM19-2911.01:24:51.51+00:21:25.03Detail
35. Brůzl MichalPekařství KO+HA Litoměřice#58#CZEM19-2912.01:24:57.58+00:21:31.10Detail
36. Punčochová KateřinainTrener#32#CZEZdo351.01:25:11.42+00:21:44.94Detail
37. Kozelka JiříOstrava#20#CZEM19-2913.01:25:18.82+00:21:52.34Detail
38. Dvořák PetrSas Litoměřice#62#CZEM40-497.01:25:45.47+00:22:18.99Detail
39. Balák LukášPKLo#3#CZEM19-2914.01:26:36.90+00:23:10.42Detail
40. Dolanský PavelHobýci#56#CZEM50-593.01:26:40.44+00:23:13.96Detail
41. Petřík VítMěsto Trmice#29#CZEM19-2915.01:27:45.68+00:24:19.20Detail
42. Kunert DavidChotěšov#25#CZEM19-2916.01:28:09.59+00:24:43.11Detail
43. Holý MilošLitoměřice#12#CZEM40-498.01:28:09.81+00:24:43.33Detail
44. Kodys JakubPekařství KO+HA Litoměřice#57#CZEM30-3915.01:29:23.34+00:25:56.86Detail
45. Panoch LukášCK Lovosice#28#CZEM19-2917.01:32:20.42+00:28:53.94Detail
46. Kodys PetrPekařství KO+HA Litoměřice#19#CZEM60plus1.01:32:36.75+00:29:10.27Detail
47. Vaníček JaroslavDoxany#7#CZEM30-3916.01:33:14.56+00:29:48.08Detail
48. Švejda MartinVchynice#42#CZEM40-499.01:34:03.31+00:30:36.83Detail
49. Klug PavelChotěšov#18#CZEM40-4910.01:35:18.42+00:31:51.94Detail
50. Pelová MilenaSKY PAX#66#CZEZ36plus1.01:35:19.77+00:31:53.29Detail
51. Treybalová ZuzkaHejvy´s Intimmate Team#45#CZEZ36plus2.01:36:31.66+00:33:05.18Detail
52. Hudek Milanindividualní#13#CZEM40-4911.01:40:18.68+00:36:52.20Detail
53. Vocásek JaroslavNové Kopisty#51#CZEM19-2918.01:44:33.70+00:41:07.22Detail
54. Krauskopfová BáraRoudnice#22#CZEZ36plus3.01:45:47.10+00:42:20.62Detail
55. Řebíček FrantišekTJ Sokol Brozany#8#CZEM60plus2.01:46:46.35+00:43:19.87Detail
56. Vaněk AlešTRMICE#47#CZEM50-594.01:53:33.88+00:50:07.40Detail
57. Kšírová KvětaNučničky#24#CZEZ36plus4.02:00:11.44+00:56:44.96Detail
DNF Janů PetrNovodvorák#49#CZEM30-39Detail
DNF Janů MartinNové Dvory#77#CZEM30-39Detail
DNS Černohorský VladimírGaySport.cz#9#CZEM40-49Detail
DNS Dvouletý OndřejStudeněves#11#CZEM19-29Detail
DNS Souhrada PavelKonverzační výběh na Klíč...#37#CZEM30-39Detail
DNS Zelenék DušanGlassman TT Teplice#53#CZEM60plusDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace