Startovní listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2018

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 701

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategorieSkupina 4Platba
Adamík René RPRčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Ambrož Ondřej PrahačtvrtkaM3 (40-59)Muži
Andltová Petra Rohatsko půlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Aubrechtová Erika KolínčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Balcar Marek BalcařičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Balcarová Natalija BalcařičtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Bartáková Monika Fresenius KabičtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Bartek Henrich PrahapůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Barthelová Dana Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Bartošek Marek Praha 10čtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Barvič Michal půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Bauer Roman půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Bauštein Milan čtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Beck Zdeněk osamělý běžecpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Bečvarovská Kristýna Magna TeamčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Bednář Miroslav AC ČáslavpůlmaratonM3 (40-59)Muži
Bednářová Lenka čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Beková Eva PoděbradyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Belda Michal Spišská osada pod SněžkoučtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Bělinová Tereza Pondělní dietářičtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Beneš Jan PraguepůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Beneš Jiří Rychnov nad KněžnoupůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Beneš Miroslav JiřicečtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Beneš Ondřej JiřicečtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Beneš Petr ŘíčanyčtvrtkaM2 (18-39)Muži
Beníšek David půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Bílý Pavel Lysá nad LabemčtvrtkaM3 (40-59)Muži
Bittner Miloslav TJ DecathlonpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Blašková Nikola PrahačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyne
Blažek Milan Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Blohon Miroslav PrahapůlmaratonM4 (60plus)Muži
Bobek Michal DětenicepůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Boháček Jan půlmaratonM3 (40-59)Mužine
Borecky Ladislav PodebradypůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Borovcová Suzanne PrahapůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Bořil Tomáš Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Brtek Daniel JakbysmetpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Brzák Petr PolepyčtvrtkaM4 (60plus)Mužiano
Břečková Radka Žďár nad SázavoupůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Březinová Alena PečkyčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Břízová Markéta RUNCZECH čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Buchar Tomáš PrahapůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Buka Lukáš Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Bukeš Milan OstrápůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Bulíř Radoslav český BrodčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Burda Karel Praha půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Burešová Veronika čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Burian Jiří Praha 22čtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Cetl Alexandr PrahačtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Cirmaciu Daniel půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Cuc Tomáš SKP NymburkpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Czakó Matúš SMTA NitrapůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Čapek Josef Písková LhotačtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Čepelková Lucie TSM MilovicečtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Čermák Miloš Lysá nad LabempůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Černíková Zuzana Mladá BoleslavčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Černohub Vladimír Libčice nad vltavoupůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Černý Jakub půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Černý Michal Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Červák Jiří Přerov nad LabempůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Červák Marek Přerov nad LabempůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Červinka Pavel Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Červínová Hana KolínčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Čihák Michael KlučovpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Čiháková Monika Nevšímal / RespondeočtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Číž Petr SK Bajer Pizza TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Čopák Martin Mladá Boleslav půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Čuban Jiří Mladá BoleslavčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Čvančara Martin Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Čvančara Pavel TempomakerspůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Daňková Alena čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
David Pavel NymburkpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Dědíčková Martina Praha - VinořčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Dekoj Viktor půlmaratonM2 (18-39)Muži
Dlabal Petr Mladá BoleslavpůlmaratonM3 (40-59)Muži
Dlouhá Nikola PosázavíčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Do Cuong Van BlackbackpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Dočkal Jan PosázavípůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Došek Jan SKP NymburkpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Doubek Aleš STS Chvojkovice Brod BpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Doula Sufjan Pondělní dietářičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Dovičín Michal BBB Báječní Bratři BěžíčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Dovičín Pavel BBB team - Báječní Bratři BěžípůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Dovičín Petr BBB Báječní Bratři BěžíčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Drahoňovský Lukáš Nevšímal / RespondeočtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Drahoš Martin Brandýs nad LabempůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Drapal Pavel DémoničtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Duffková Kateřina půlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Ďurík Peter PrešovpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Dušek Petr Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Dvořák František Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Dvořák Martin PísekpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Dvořák Petr půlmaratonM3 (40-59)Mužine
Dvořák Radek Hrom do pecky!půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Dvořák Robert NymburkčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Dvořáková Denisa Sykora RunningpůlmaratonZ3 (35-49)Ženy
Dvořáková Martina NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Dzupin Viliam PrahačtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Džiovalas Adrian půlmaratonM1 (do 18)Mužiano
Džiovalas Ondřej Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Eflerová Jaroslava SRTG PrahačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
El Husseini Kateřina Praha 10čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Engelmajer Jakub Zborov 1917půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Erbenova' Aneta NymburkčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Fáber Marcel LiberecčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Faltýnek Petr HradešínpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Farský Samuel NymburkčtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Fenďová Zuzana TJ Harant PeckapůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Fiala Enrico Spartak Praha 4půlmaratonM3 (40-59)Muži
Fiala Václav PrahapůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Fichtner Adam Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Filip Karel Nové StrašecíčtvrtkaM4 (60plus)Muži
Fořt Martin ELEVEN RUN TEAMpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Francová Jitka Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Frauenberg Hynek NymburkpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Frýba Jakub Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Fučík Pavel Milovičtí běžcipůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Furáková Iveta Zvolen Svetielko nádejepůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Grospič Martin Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Gruber Radek Nerez trubka JirkovpůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Grusz Filip Podej mi pivopůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Guo Wenwen PrahačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Guzanič Aleš půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Hájek Josef Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Hájek Ladislav Praha 2čtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hájková Barbora Magna TeamčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Hájková Klára Magna TeampůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Hák Ondřej Klub Polární ZářepůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Haklová Jana EMiJačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Hameršmíd Vladimír PardubicečtvrtkaM4 (60plus)Mužiano
Hančar Jaroslav Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Haník Zdeněk Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Haníková Svatava Magna TeamčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Haníková Svatava NymburkčtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Hanlova Lucie půlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Hanousek Aleš LLčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hanuš Jiří Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hanuš Tomáš Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hanušová Lucie půlmaratonZ2 (18-34)Ženy
Hanušová Michaela půlmaratonZ2 (18-34)Ženy
Hanušová Šárka čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Hanzlík Josef Běžím pro HermínkupůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Hanzlová Hana Mladá BoleslavpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Harazimova Anna TachovčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyne
Hartmann Marek Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Hašková Hana půlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Havel Stepan PrahačtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Havlíková Dagmar čtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Havlínová Kamila SDH KlučovčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Havlova Adela PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Havlová Barbora Běhám od zítračtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Havrda Jan Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Heindel Jana čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Hejna David Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hejna Pavel SK VšechlapyčtvrtkaM2 (18-39)Muži
Hercíková Pavlína Lysá nad LabempůlmaratonZ3 (35-49)Ženyne
Herman Lukáš VrdyčtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Hérová Barbora Magna TeamčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Heřmánek Hynek Běžím pro RespondeočtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hladíková Eva Kubča a Sabča Lískovice čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Hladká Michaela NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Hlaváček Jiří KladnočtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Hlavatý Radek Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hloupý Michal Sedlec-PrčicečtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hokešová Ivana TK PiňďourpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Holan Ondřej Milovice GangpůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Holátko Karel Triatlon Mladá BoleslavčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Holeš Pavel Nohejbal PeckapůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Homanová Renáta čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Homanová Renáta čtvrtkaZ3 (35-49)Ženy
Horák Jaroslav Běhám od zítra...čtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Horyna Daniel TJ Lokomotiva NymburkčtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Horyna Vlastík TJ Lokomotiva NymburkčtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Horyna Vlastimil TJ Lokomotiva NymburkpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Horynová Jana PatřínčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Hostaš Josef Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Houdek Zdeněk PK RoudnicepůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Hovorková Karolína Báječné ženy v běhučtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Hovorová Jana Magna TeamčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Hrabák Petr Slowrunners Skvrnany/PlzeňpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Hrabáková Vladěna Praha 10půlmaratonZ4 (50plus)Ženyano
Hrabinský Timmo Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hradecka Zora DB TragedkypůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Hrdinková Monika Pondělní dietářičtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Hrušková Martina Dřevák týmčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Hubálková Lucie KáranýpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Hubka Jiří PETLACH DEVILSpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Hulec Jan Rychnov nad KněžnoupůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Hyblerová Barbora SDH KlučovpůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Hyblerová Blanka NymburkčtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Chalupníčková Petra PodebradyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyne
Chassang Romain půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Chlantová Jana PrahačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Chludilová Hana Magna TeamčtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Chmátal Martin půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Chotěborová Jana SP Kolo LOAP- Praha půlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Chudoba Jan PoděbradyčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Chumlen Matěj ÚhercečtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Illiano Giuseppe čtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Indrák Jonáš KroměřížčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Jäger Filip FBC Snipers PoděbradyčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Janáková Barbora klubuprostá z PrahyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Janatová Zuzana BCHDčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Janota Jonáš FCBčtvrtkaM1 (do 18)Muži
Janota Tomáš FCBpůlmaratonM3 (40-59)Muži
Jansová Klára PrahapůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Jareš Václav NymburkčtvrtkaM4 (60plus)Mužiano
Jarošová Ingrid DB TragédkyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Jaša Jiří půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Javůrek Jiří půlmaratonM2 (18-39)Muži
Javůrková Kateřina půlmaratonZ2 (18-34)Ženy
Javůrková Petra Magna TeamčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Jelínek Roman Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Jenesova Petra AltaviačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Jeneš Jan HTH ŠNEKSpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Jeníčková Zuzana půlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Jeřábek Michal Sedlec - PrčicečtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Ježdík Jiří Dudák klubpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Jindřich Petr PrahačtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Jindřichová Kateřina PrahačtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Jiranek Jan PrahapůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Jirásková Jitka Česká LípapůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Jirků Lukáš Předměřice nad JizeroučtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Jirků Markéta Předměřice nad JizeroučtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Jiřičná Dana Bonbon PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Jiřičná Kateřina Bonbon PrahačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Jiřičný Martin Bonbon PrahačtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Josl Lubomír PrahapůlmaratonM3 (40-59)Muži
Juřenová Lenka čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Kabrhel Roman Praha (Generali klub)půlmaratonM2 (18-39)Muži
Kadlecová Eliška DB TragédkyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Kadlečík Pavel AČRpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Kafková Dagmar Říčany u PrahyčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Kalaš Václav Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kaloč Richard Líná HroudapůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Karakas Umut PrahapůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Karásková Darina Báječné ženy v běhučtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Karl Anton Feuerwehr Ihrlerstein (Hasici)půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Kárný Daniel Martin PrahačtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Kárný Tomáš PrahačtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Kasík Vojtěch PrahačtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Kašpar Pavel čtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kažmír Roman Ironman SudoměřpůlmaratonM3 (40-59)Muži
Kébl Karel Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Kemr Jan NymburkčtvrtkaM2 (18-39)Muži
Kendík Beno Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Klapačová Pavla Sukorady u Mladé BoleslavičtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Klauz Jiří Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Klíma Josef půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Klimešová Iva Praha 5čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Kmuníčková Jana Maratón Klub KladnopůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Kňapová Dana MilovicečtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Knespl Pavel Mladá BoleslavčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Knížek Lukáš Forever Friends 2018půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Koblizkova Eva Sneci v běhu čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Kocianová Zdena ŠenovčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Kocmánková Michaela NymburkčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Kočová Marcela RC GruntpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Kočová Vlasta PoděbradyčtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Kodr Karel TEMPO MAKERSčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Kofroň Petr Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Kohoutová Michaela PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Kokta Martin FrýdlantčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kolarovský Milan Hrubý JeseníkpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Kolařík Marek OtrokovicečtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Konečná Adéla čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Konšelová Barbora NymburkčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Kopecký Jiří Hradec KrálovéčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Kopecký Michal BeznopůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Korcová Gabriela Porodnice NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Kordina Zdeněk Magna TeampůlmaratonM4 (60plus)Mužiano
Kořínek Pavel TachovčtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Kos Jan půlmaratonM2 (18-39)Mužine
Kos Jan půlmaratonM2 (18-39)Muži
Kostka Petr ŘíčanyčtvrtkaM3 (40-59)Muži
Košťák Zdeněk Maraton tým Pavla NovákapůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Kotyza Petr JakbysmetpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Koucký Aleš NymburkčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Koudela Matěj PETLACH DEVILSpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Koudelková Soňa PrahapůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Kouřil Martin Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Koutková Adéla NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Kozák Martin KolínčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kozlová Helena čtvrtkaZ3 (35-49)Ženy
Kozlová Simona VSK HumanitačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Kozmer Adam KrchlebyčtvrtkaM2 (18-39)Muži
Kracman Matěj Zelená mílečtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Král David RivalovépůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Král Václav NymburkčtvrtkaM3 (40-59)Muži
Králíček Martin PohodářičtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Králová Lenka Etriatlon TeampůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Králová Lucie NymburkčtvrtkaZ2 (18-34)Ženy
Kratochvíl Miroslav půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Krausová Daniela PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Krčmářová Simona KlyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyne
Krejčí Pavel Pajat PukynčtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Krekels Julien PrahapůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Krempová Anna AC Gomango-HögnerčtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Krúpa Matěj Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Krupička Jaroslav Nová PakačtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Kružík Josef Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Krytinář Michal SDH TuklatyčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kříž Lubomír VlašimčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kubát Milan půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Kubelka Martin KolínčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kubelková Marcela Běhám od zítračtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Kubelková Šárka SvojšicečtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Kubíčková Martina Praha 10čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Kubíková Jana Fresenius KabičtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Kucikova Vladislava půlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Kučera Adam LazyBoyzpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Kučerová Renata PrahačtvrtkaZ2 (18-34)Ženy
Kudlácík Pert Plzeňští tempomateléčtvrtkaM3 (40-59)Muži
Kulhánek Daniel Jesenice u PrahyčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kulhánek Ivo Jesenice BASFčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Kulhánková Romana NbkčtvrtkaZ4 (50plus)Ženy
Kulhánková Silvie NbkčtvrtkaZ2 (18-34)Ženy
Kulvejt Lukáš MilovicepůlmaratonM1 (do 18)Mužiano
Kulvejtová Daniela MilovicečtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Kurtiš Petr Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kusala Svätopluk Respondeo NymburkčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Kuthan Václav KáranýpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Kužel Tomáš Model obalyčtvrtkaM3 (40-59)Muži
Kvasnička Jakub Lysá nad LabemčtvrtkaM2 (18-39)Muži
Kvízová Marcela čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Kyjonka Radim Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Kyselý Jan Vegan runnerspůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Lamačová Veronika Magna TeamčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Lanc Lubomír Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Langer Radek Předměřice nad JizeroučtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Langerová Marie Předměřice nad JizeroučtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Latislavova Eva Jablonec nad nisoučtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Lazar Vít Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Lazarová Hana PečkypůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Lazarová Simona Nymburk s klidemčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Lazecky Premysl MilovicepůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Lebduška Jan MečířpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Lédlová Sylva ŘíčanyčtvrtkaZ3 (35-49)Ženy
Lemfeld Tomáš Praha 8půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Lepičová Hana Sri Chinmoy Marathon TeampůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Limberková Monika Praha 10půlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Linda Martin Fresenius KabipůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Linhart Jakub Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Lopour Miroslav Fénix týmpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Louda Filip NymburkčtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Louda Martin Flyn ´s AdventurečtvrtkaM3 (40-59)Mužine
Loudová Markéta Magna TeamčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Loukota Radek čtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Lubas Tomáš Zvěřinec NymburkčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Lukáč Petr SmidarypůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Lukášek Jiří PoděbradyčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Lutskiy Konstantin PrahačtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Macura Tomáš ChroustovpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Mahovský Dalibor Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Mach Tomáš Nymburk s klidemčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Macháčková Pavlína VelvarypůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Macháň Václav Metropolitní univerzita PrahapůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Malek Stanislav půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Malinský Petr půlmaratonM2 (18-39)Mužine
Marcišinová Kateřina půlmaratonZ3 (35-49)Ženyne
Marek Ondřej Brandys nad LabempůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Márová Kristýna čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Martiňáková Martina Porodnice NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Martynau Alexander PrahačtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Maruška Zdeněk Jablonec nad Nisou 1půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Marvanova Jana VinařicepůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Maryska Milos Zizkovsky tygripůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Mašek Jiří TEMPO MAKERSpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Mašek Pavel Praha 9čtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Mašková Eva Mladá BoleslavčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Matějka David DAMP Family TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Matějka Tomáš Sokol Dlouhá LhotapůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Matějů Marika PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Matoušek Petr Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Matyášová Kamila MilčicepůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Matys Martin PrafhapůlmaratonM1 (do 18)Mužiano
Mazancová Lucie čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Mazancová Markéta čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Medek Jaroslav Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Měchura Ondřej Olymp PrahačtvrtkaM3 (40-59)Mužine
Melena Michael půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Melenová Lucie čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Melušová Martina Český BrodpůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Menšík Pavel Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Měšťanová Petra JičínpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Mezlík Ivan HO Sokol NBpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Mierva Iva Nové DvoryčtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Mikulica Stanislav Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Mindl David TJ Harant Pecka - nohejbalpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Mišák Petr VeltrusyčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Molnar Jozef čtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Morávek Jan SRTG PrahačtvrtkaM2 (18-39)Muži
Mrkva Miloslav Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Münich Lukáš půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Musilová Tereza Nymburk s klidemčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Myslivcova Lenka LiberecčtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Myslivcová Martina LiberecčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Myslivec Jan Kajse//kajtopůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Najmonová Hana Lysá nad LabempůlmaratonZ3 (35-49)Ženy
Navrátil Jiří BřístvíčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Navratil Ludvik PatekčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Navrátilová Štoková Jana PátekčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Nechánský Jan Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Nekovář David Klub Polární ZářepůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Němec Radek BudiměřicečtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Němeček Tomáš půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Nepovímová Pavlína GP KolínpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyne
Nerad Daniel "Za vitezstvi nad AZOSem a setrvalou bdčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Nesládek Luboš KoutyčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Nesládek Petr Olfin Car Ski teamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Nesládek Jr. Petr Olfin Car Ski teamčtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Nesládková Dagmar Olfin Car Ski teamčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Nešněrová Veronika TJ Lokomotiva NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Neuberg Michal KřinecčtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Neubergová Kateřina Magna TeamčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Nevřela Petr OpavačtvrtkaM2 (18-39)Muži
Nevřela Vít OpavačtvrtkaM2 (18-39)Muži
Nevšímal Petr Nevšímal/RespondeočtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Nevyhoštěná Jana Nevšímal / RespondeočtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Nevyhoštěný Standa Nevšímal / RespondeopůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Nezbedová Marie PoděbradyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Nikodem Václav SadskačtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Noah Daniel Praha půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Novák Jan SDH Písková LhotačtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Novák Jaroslav NymburkpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Novák Jiří KolinpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Novák Martin KosmonosypůlmaratonM2 (18-39)Muži
Novák Matěj BA NymburkpůlmaratonM1 (do 18)Mužiano
Novák Matěj čtvrtkaM1 (do 18)Mužine
Novák Petr čtvrtkaM3 (40-59)Mužine
Nováková Kristýna Magna TeamčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Nováková Lenka SDH Písková LhotačtvrtkaZ1 (do 18)Ženyano
Nováková Tereza SDH Písková LhotačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Novotná Andrea PoříčanyčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Novotný Miroslav půlmaratonM1 (do 18)Mužine
Novotný Pavel SKP NymburkpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Novotný Pavel PoříčanyčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Nový Luboš Praha 9 Horní PočernicepůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Obrtlík Štěpán NorcičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Ohera Karel Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Ondráčková Vanda DB Trgagédky čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Ondrůšek Libor TEMPO MAKERSpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Osvald René MK KladnopůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Pačesová Veronika RespondeočtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Paleček Jiří Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Palíšek Luboš České BudějovicepůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Pancíř František půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Pancíř Švarcová Simona půlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Panuška Petr SadskáčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Paroulek Michael Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Paroulek Michael RožďalovicečtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Partl Martin Lysá nad LabempůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Pařezová Magdaléna PrahačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Pařík Jan půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Paříková Tereza čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Patenaude Marie-Lou PrahapůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Paula Jiří Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Pavlásek Tomáš Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Pavlíček Jan SK Bělá pod BezdězempůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Pavlištík Michal Mladá BoleslavpůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Pecháčková Markéta Fresenius KabičtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Pěkná Jitka CSčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Pelech Jan Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Pěničková Barbora Dřevák týmčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Perglerová Daniela půlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Petlach Jiří PETLACH DEVILSpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Petlachová Zuzana PETLACH DEVILSčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Petr Jakub PosázavípůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Petráková Alena PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Petrov Dimitar Sofia mountaineering clubpůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Petrovski Dragan půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Petrtýl Lukáš Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Pilná Monika Magna TeamčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Pitthard Leoš Jiskra RybitvípůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Plhák Jan půlmaratonM2 (18-39)Muži
Plocar Jiří Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Podlipná Denisa čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Podolák Karel Stará BoleslavpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Podoláková Pavla NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Pohanková Lucie SDH Písková LhotačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Pohl Marek PrahapůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Pohlová Gabriela PrahapůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Popek David Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Popek Miloslav Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Poupová Adriana Nymburk s klidemčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Pražáková Veronika čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Preininger Tomáš PrahačtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Preissler Marek Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Procházka Jan Inov-8 teampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Procházková Petra NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)Ženy
Pudlo Tomáš Model obalyčtvrtkaM2 (18-39)Muži
Pulščák Michal Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Pýchová Petra Porodnice NymburkčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Radoňský Jakub Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Radová Jana PoděbradyčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Raška Jan NymburkčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Redková Aneta Pij a běhej půlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Reslová Hana Rychnov nad KněžnoupůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Riegelova Gabriela struhařovpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Ritter Jan NymburkčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Roflíková Marcela bbbčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Rudzan Boris Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Rudzan Kristína čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Růžička Jiří FourteenspůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Růžičková Alena Praha 14čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Rybenská Anna Marie SDH Písková LhotačtvrtkaZ1 (do 18)Ženyano
Ryšková Klára PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Řeháková Barbora Pondělní dietářičtvrtkaZ2 (18-34)Ženyne
Řeháková Barbora Pondělní dietářičtvrtkaZ2 (18-34)Ženy
Řídký Vladimír Kosmosbikes půlmaratonM2 (18-39)Mužine
Říha Jan půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Říha Jiří půlmaratonM3 (40-59)Muži
Saji Abdelkabir půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Salač Václav CAV BenátkyčtvrtkaM3 (40-59)Mužine
Salač Václav CAV BenátkyčtvrtkaM3 (40-59)Muži
Sandecki Mark PraguepůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Sandhu Bhagwant Singh půlmaratonM3 (40-59)Muži
Saska Pavel TOCpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Sasková Lenka NymburkpůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Sather Margaret PraguepůlmaratonZ2 (18-34)Ženyne
Sedláčková Silvie Magna TeamčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Sekyrová Ivana AK SokolovpůlmaratonZ3 (35-49)Ženy
Schucková Jana ÚhonicepůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Schwarzbeck Petr BlackBackpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Schwarzmannová Hana KolínčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Sitná Dagmar Nymburk s klidemčtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Skála Radek Český BrodpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Skalla Vladimír SK ZahořanypůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Skalský Jakub Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Sklenářová Pavla Povedená partičkačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Slabina Petr ChotuticepůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Slavík Daniel Bělá pod BezdězempůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Slavikova Ilona NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Sláviková Lujza čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Sloupová Tereza Lysá nad LabempůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Sloupová Vlasta Lysá nad LabempůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Smíšek Eduard Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Smolík Jan PrahapůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Sobota Ondrej SOBUKO racing teamčtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Sofín Luďek půlmaratonM3 (40-59)Muži
Socha Čestmír čtvrtkaM4 (60plus)Mužiano
Sojka Jakub RespondeočtvrtkaM2 (18-39)Muži
Sojková Alžběta RespondeočtvrtkaZ2 (18-34)Ženy
Souhradová Eva PrahačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Sovová Eliška Sedlec-PrčicečtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Staniszewski Pawel Marcin půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Staňkovič Ondřej Mladá BoleslavpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Stařecký Tomáš Pražští zvoníci svatovítštíčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Stehlik Karel Restaurace Na ŠpicipůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Stehlík Ondřej Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Stezka Martin Magna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Stolín Filip Loap Tým - Praha půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Strnadová Lucie čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Strniša Samo SloveniačtvrtkaM2 (18-39)Muži
Strouhal Jan Žižkovská Unie CHlastačůpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Stuchlíková Hedvika RespondeočtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Stupková Johana LiberecpůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Suchánek David PoděbradypůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Sutterová Dana SKP NymburkčtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Svatek Lubomir půlmaratonM4 (60plus)Mužiano
Svatušková Jana půlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Svoboda Michal VarnsdorfpůlmaratonM3 (40-59)Muži
Svobodova Jitka PodebradyčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Sýkora Karel Sykora RunningpůlmaratonM3 (40-59)Muži
Sýkorová Eliška čtvrtkaZ1 (do 18)Ženyne
Sýkorová Mária Sykora RunningpůlmaratonZ3 (35-49)Ženy
Sýkorová Marta KolínčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Szillerová Lenka Hradec KrálovéčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Šafr Milan Sportovní klub MUPpůlmaratonM3 (40-59)Muži
Šanda Ladislav Anička&Ládík Chlumec nad CidlinoučtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Šanko Jan SORRY JAKOčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Šatný Krištof Lysá n. L.půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Šebek Miroslav NymburkčtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Šebestová Marcela PoříčanyčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Šeflová Vendula RespondeočtvrtkaZ2 (18-34)Ženy
Šefr René Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Ševčíková Alžběta PrahapůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Šigut Martin NymburkčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Šikolová Michaela Magna TeamčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Šilberský Martin LitovelčtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Šimák Radek SKP NymburkpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Šimeček Karel půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Šimeček Marek NymburkčtvrtkaM1 (do 18)Muži
Šimon Vít Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Šimr Petr PrahačtvrtkaM4 (60plus)Mužiano
Šimůnková Iva Předměřice nad JizeroučtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Široký Jan Praha 9půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Škába Milan PrahapůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Škoch Libor Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Škrdla Pavel Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Šlofová Daniela RespondeočtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Šnídlů Maránek TJ Lokomotiva NymburkpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Šrajbrová Jana čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Šrámek Marcel KrakovanyčtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Šťastná Petra čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Šťastný David Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Šťastný Radim PrahačtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Štefaničová Hana Triklub PříbrampůlmaratonZ3 (35-49)Ženyne
Štenglová Radka Magna TeamčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Štěpánek Zdeněk praha čtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Štika Ondřej půlmaratonM2 (18-39)Muži
Štiková Lucie čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Štoková Jana Fresenius KabičtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Šugárová Kateřina LiberecčtvrtkaZ2 (18-34)Ženy
Šusta Jiří SadskáčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Švambergová Radka Lysá nad LabemčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Táborská Markéta MilovicepůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Talajka Andrej Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Tarlas Ioannis čtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Technik Pavel Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Teplý Josef KolínpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Tesaříková Jindřiška čtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Thorburn Eliška PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Tichý Petr Nymburk s klidemčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Tomanová Jana PečkyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Trhlík Jiří PlzeňčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Trnková Iva Rungo pro ženyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Trousilová Pavlína AC GoMango Hö́gnerčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Tůma Jan SKP NYmburkpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Tůma Mirosav půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Tůma Petr Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Turský Tomáš půlmaratonM2 (18-39)Muži
Turynová Naďa Spišská osadačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Tykvová Markéta čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Ungr Pavel Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Urbánek Jan půlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Vágner Vladimír ČD Lokomotiva KřinecčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Vágner Vladislav Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Vágnerová Jaroslava ChoceradyčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Valenta Vladislav DětenicepůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Valtrová Helena OstráčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Vaněček Jakub půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Vaněk Petr Šneci v běhupůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Vaníček Radek Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Vasilišin Ľubomír půlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Vašák Radan Praha 8čtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Vaverková Tereza ŽuchčtvrtkaZ2 (18-34)Ženy
Vavroušová Eva PatřínčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Vávrová Markéta MITAS CYKLOHELIOSčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Vavruška Michal Kutná HorapůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Veber Tomáš LK Tatran ChodovčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Veckova Pavla ChotěšicečtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Vedral Stanislav Český BrodpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Veigertová Gabriela SK Slavia JičínpůlmaratonZ2 (18-34)Ženy
Vendl Zdenek PoděbradyčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Vernerová Jana PETLACH DEVILSpůlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Veselá Ilona Fresenius KabičtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Veselá Zuzana DoksyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyne
Veselý Lukáš CSC Český BrodpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Veselý Petr Sykora RunningpůlmaratonM3 (40-59)Muži
Vidner Štěpán Petlach TZBpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Viehmannová Eva čtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Vinzens Jan VincátkapůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Vítek Jan PrahapůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Vitík Václav Magna TeamčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Vlasák David Fresenius KabičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Vlček Luboš Porodnice NymburkčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Voborová Denisa PoděbradyčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Volf Ondřej LiberecčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Volf Václav DobrovicečtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Vondrlík Vladimír KřinecčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Vrabcová Šárka půlmaratonZ2 (18-34)Ženyne
Vrba Tomáš Ykrezij běžci s R(oz)UMEMpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Vrbka Tomáš Ledeč Nad SázavoupůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Vrbková Kateřina půlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Vrbková Pavla půlmaratonZ2 (18-34)Ženyano
Vrlová Jana PrahapůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Vršecký Michal čtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Walterová Jana Kostomlaty nad LabemčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Weber Denisa Neumarkt In Der OberpfalzčtvrtkaZ3 (35-49)Ženy
Wesolowska Maja PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Wesselý Jan Říčany u PrahypůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Winklerova Petra Praha KbelypůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Wolf Petr Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Wolfová Martina OstrovpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Wudy Josef KosmonosypůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Zandl Patrick Brandýs nad LabempůlmaratonM3 (40-59)Muži
Zapletal Pavel Zlate HorypůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Zapletal Petr Zlate HorypůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Zápotocký Jiří Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Záruba Jan Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Zatloukal Josef Klub Polární Záře ČelákovicepůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Zdařil Lukáš čtvrtkaM2 (18-39)Muži
Zdobinský Petr Fk Kovanice čtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Zelený Filip BlackBackpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Zelený Milan Lysá nad LabempůlmaratonM3 (40-59)Mužine
Zeman Jan PrahapůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Zlámal Jiri KovanicečtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Zoller Rudolf Běháme s radostí Jablonec nad NisoupůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Zoubek Michal SK POLABAN NymburkčtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Zoubek Petr MilovicepůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Zvěřina Radek BojeticepůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Zvěřina Tomáš Magna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Zvoníčová Kristýna čtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Žák Milan NymburkčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Žalud Ladislav Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Žaludová Lucie Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonZ3 (35-49)Ženyano
Žemla Petr HradištkopůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Židoň Bohumil čtvrtkaM2 (18-39)Mužine
Žofka Michal KněžnicepůlmaratonM2 (18-39)Mužine
Žurek Mariusz Roman Magna TeamčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano