Startovní listina Jihočeské naděje

5 km

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 504

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Amchová Lenka Lheniceženyne
Anderle Pavel Sk Pedagog mužine
Andrle Kubová Hana Šneci v běhuženyano
Babka Jakub HC Motormužine
Bartáčková Jana České Budějovice ženyne
Bártová Kateřina ženyne
Bastl Libor SK DYNAMOmužine
Bednář David Fight clubmužine
Bednář Patrik SK DYNAMOmužine
Bednařík Jakub Stanislav HC MOTORmužine
Bednařík Stanislav HC MOTORmužine
Bednaříková Bára Dita HC MOTORženyne
Bek Adam SK Rudolfovmužine
Bek Lukáš SK Rudolfovmužine
Benát Petr SK DYNAMOmužine
Beneš Josef České Budějovicemužine
Beníšek Petr Fight clubmužine
Bílý Tom SK DYNAMOmužine
Bláha Tomáš SK DYNAMOmužine
Blaho Matyáš HC motormužine
Blahová Marcela HC Motorženyne
Boček Patrik SK DYNAMOmužine
Bočková Xxx SK DYNAMOženyne
Bravenec Vojtěch České Budějovicemužine
Brozova Kateřina HC Motorženyano
Brož Luděk HC Motormužiano
Brož Marek HC Motormužiano
Brožka František HC Motormužine
Brožka František HC Motormužine
Brožová Ivana České Budějoviceženyne
Brulík Miroslav Sk Pedagog mužine
Brychta Michal Ceske Budějovice mužiano
Brychta Václav HC Motor České Budějovicemužine
Brychtová Eliška HC Motor České Budějoviceženyne
Bříza Dušan SK DYNAMOmužine
Bukovská Jana Fight clubženyne
Bukovská Lucie Fight clubženyne
Bumba Adam SK Rudolfovmužine
Bumbová Aneta SK Rudolfovženyne
Bürgerová Hana HC Motorženyne
Burian Jakub HC MOTORmužine
Buršík Miroslav České Budějovice mužiano
Cabajová Markéta MK JCCženyano
Císař Jan HC Motormužine
Císař Richard HC Motormužine
Císařová Iva HC Motorženyne
Cmunt Filip HC Motormužine
Cmunt Jiří HC Motormužine
Collin Dominik SK DYNAMOmužine
Čalounová Pavlina Hluboká nad Vltavouženyano
Čapek Jakub SK DYNAMOmužine
Čavoš Patrik SK DYNAMOmužine
Čech František HC Motormužine
Čelikovský Jakub HC Motormužine
Čermák Adrián SK DYNAMOmužine
Čermák Yyy SK DYNAMOmužine
Čermák Yyy SK DYNAMOmužine
Čermák Zdeněk České Budějovicemužiano
Čížek Jakub HC Motormužine
Čížek Petr SK DYNAMOmužine
Čondlová Lucie Fight clubženyne
Čudka Karel Fight clubmužine
Čudková Dagmar Fight clubženyne
Dančišin Milan HC Motormužine
Dančišin Milan HC Motormužine
Doktor Jakub HC Motormužine
Doktor Vojtěch HC Motormužine
Družkovská Veronika HC Motorženyne
Dudáček Daniel HC Motormužine
Duchoňová Nikola Hc motorženyne
Dvořák Jan HC MOTORmužine
Dvořák Martin Fight clubmužine
Dvořák Tomáš HC MOTORmužine
Dvořáková Hana Fight clubženyne
Eiselt Ladislav HC Motormužine
Eiseltová Helena HC Motorženyne
Falta Milan HC Motormužine
Faltýn Josef HC Motormužine
Fér Ondřej Prahamužine
Filip Jakub České Budějovicemužiano
Fišer Martin SK DYNAMOmužine
Florek Pavel Fight clubmužine
Florková Hana Fight clubženyne
Formánek Radek Lišovmužiano
Fosberry David České budejovicemužine
Fosberry Gabriela České budejovice ženyne
Franko Pavel Fight clubmužine
Franková Anna Fight clubženyne
Franková Hana Fight clubženyne
Glaser Tomáš Fight clubmužine
Glaserová Adéla Fight clubženyne
Gřegořek Adam Motor České Budějovicemužine
Gřegořek Adam HC MOTORmužine
Gvenetadze Tim HC Motormužine
Gyori Karel SK DYNAMOmužine
Hadrava Petr České Budějovicemužine
Hadravová Barbora České Budějoviceženyne
Hajnová Daniela Fight clubženyne
Hák Tomáš SK DYNAMOmužine
Harsova Petra HC motorženyne
Hašek Filip SK DYNAMOmužine
Hauser David HC Motormužine
Havel Lukáš SK DYNAMOmužine
Havránek Tomáš HC MOTORmužine
Havránek Tomáš HC MOTORmužine
Heczková Andrea Zbytinyženyne
Heiderová Eliška Vimperkženyano
Heiderová Lenka Vimperkženyano
Heindlova Lucie ČESKÉ BUDĚJOVICEženyne
Heindlová Lucie České Budějoviceženyne
Hirsch Christian HC MOTORmužine
Hlach Jan SPPHmužiano
Hoch Ferdinand HC Motormužiano
Holub Kevin HC MOTORmužine
Holubová Karolína České Budějoviceženyne
Holubová Vladislava České Budějoviceženyne
Horák Přemysl Sk Pedagog mužine
Horák Tomáš Sk Pedagog mužine
Horáková Jana Sk Pedagog ženyne
Horáková Kristýna Sk Pedagog ženyne
Horejš David SK DYNAMOmužine
Horňák Tomáš České Budějovicemužine
Horňáková Magdaléna České Budějoviceženyne
Hromada Matyáš HC Motormužine
Hron Nicolas SK DYNAMOmužine
Hrubec Stanislav HC Motormužine
Hrubec Tobiáš HC Motormužine
Hruška Jakub SK DYNAMOmužine
Hřebejk Tobby HC MOTORmužine
Hřebík Tomáš HC MOTORmužine
Hřídelová Eva České Budějoviceženyne
Chaloupka Jan HC Motor ČBmužine
Chaloupka Lukáš HC Motor ČBmužine
Chaloupková Kateřina HC Motor ČBženyne
Ira Patrik České Budějovicemužiano
Janák Martin mužiano
Janáková Kateřina České Budějoviceženyano
Jánek Petr Fight clubmužine
Jánek Petr Fight clubmužine
Jánková Kristýna Fight clubženyne
Janků Mirka HC Motorženyne
Janoušek Filip André SK DYNAMOmužine
Jášová Eliška SK DYNAMOženyne
Jelínek Stanislav HC MOTORmužine
Jelínek Vojta HC MOTORmužine
Jenneová Margareta HC Motorženyne
Jílek Jan SK DYNAMOmužine
Jokl Miroslav HC MOTORmužine
Joklová Marcela HC Motorženyne
Jurásková Andrea Auticentrum, o.p.s.ženyne
Kadlec Rostislav HC Motormužine
Kadula Jindřich SK DYNAMOmužine
Kaiseršot Martin HC MOTORmužine
Kamlach Bronislav HC MOTORmužine
Káník Jakub HC Motormužine
Karas Lukáš České Budějovicemužine
Karnisova Lenka Sk Pedagog ženyne
Karnisova Valeria Sk Pedagog ženyne
Kasanda Adam Hc Motormužine
Kasanda Ales Hc Motormužine
Kasandova Zacharova Kamila Hc motorženyne
Katona Jan SK DYNAMOmužine
Kellinger Michael HC Motormužine
Kerl Dominik SK DYNAMOmužine
Klewar David Fight clubmužine
Klewarová Markéta Fight clubženyne
Klimeš Jiří HC MOTORmužine
Klimeš Václav HC MOTORmužine
Klimešová Gabriela HC MOTORženyne
Kohnheiser Ondřej České Budějovicemužiano
Koloničný Tomáš SK DYNAMOmužine
Kosař Mikuláš HC Motormužine
Kostková Miroslava Milíkoviceženyano
Kotková Tereza Český Krumlovženyne
Kotlas Miroslav České Budějovicemužiano
Kouba Tomáš HC MOTORmužine
Král Jiří HC MOTORmužine
Králík Jan SK DYNAMOmužine
Krejčíček Adam SK DYNAMOmužine
Krcho Vojtěch HC Motormužine
Křížek Zdeněk SK DYNAMOmužine
Kubata Jan SK DYNAMOmužine
Kubíček Šimon HC Motormužine
Kubiena Matěj HC Motormužine
Kubík Lukáš SK DYNAMOmužine
Kudláčková Monika Fight clubženyne
Kulhánková Simona České Budějoviceženyne
Kutlák Kristián HC MOTORmužine
Kutlák Zdeněk HC Motormužiano
Kutlakova Simona HC Motorženyano
Kváča Petr HC Motormužine
Květoňová Andrea Tj karate České Budějoviceženyne
Kysilka Václav HC MOTORmužine
Kysilková Kateřina České Budějoviceženyano
Lácha Jaromír Fight clubmužine
Lácha Martin Fight clubmužine
Lácha Ondřej Fight clubmužine
Lácha Radek Fight clubmužine
Láchová Gabriela Fight clubženyne
Lamač Petr České Budějovicemužine
Lapáček Jan České Budějovicemužiano
Lavičková Denisa Fight clubženyne
Lavičková Michaela Fight clubženyne
Lavičková Petra "HC Motor"ženyano
Lavičková Simona Fight clubženyne
Lazarová Pavla České Budějoviceženyano
Lechner Marek HC MOTORmužine
Lechnerová Anna HC MOTORženyne
Lerch Tomáš SK DYNAMOmužine
Leština Radim HC Motormužine
Leština Štěpán HC Motormužine
Líbal Martin HC Motormužine
Líbal Miroslav HC Motormužine
Líbal Miroslav HC Motormužine
Líbalová Miroslava HC Motorženyne
Liebl Jiří HM Motormužine
Litvíková Kateřina Fight clubženyne
Luksch Matěj SK DYNAMOmužine
Malý Karel SK DYNAMOmužine
Marek Vaclav Hc Motormužiano
Marhoun Alex HC Motor České Budějovicemužine
Maroš Filip SK Rudolfovmužine
Maroš Jakub SK Rudolfovmužine
Maroš Petr SK Rudolfovmužine
Márovec Aleš Fight clubmužine
Márovec Daniel Fight clubmužine
Martiš Luboš České Budějovicemužine
Martiš Jr. Luboš České Budějovicemužine
Martišová Viktorie České Budějoviceženyne
Mařík Nicolas HC MOTORmužine
Mashike Elvis SK DYNAMOmužine
Masopust Richard Hc Motormužine
Masopust Štěpán "HC MOTOR"mužine
Matějková Anna SK Rudolfovženyne
Matějková Jana „HC Motor“ženyne
Matoušek Jakub SK DYNAMOmužine
Medová Michaela Fight clubženyne
Michl Viktor SK DYNAMOmužine
Mikulička Daniel SK DYNAMOmužine
Mikulička František SK DYNAMOmužine
Misek Petr Hc Motormužine
Misek Petr HC Motormužine
Mondekova Lucie Ceske Budejoviceženyano
Mrázek Tomáš HC MOTORmužine
Mrázková Monika HC MOTORženyne
Mrkvičková Monika České Budějoviceženyano
Müllerová Petra Č.B.ženyano
Musil Viktor České Budějovice mužiano
Navrátil Jiří SK DYNAMOmužine
Nečas Dominik HC Motormužine
Nečas František HC Motormužine
Nečas Maxmilián HC Motormužine
Nečasová Pavla HC Motorženyne
Němeček Jan SK DYNAMOmužine
Neubauer Renda České Budějovicemužine
Nitrianský Milan SK DYNAMOmužine
Noll Jakub Č.B.mužiano
Novák Jiří SK Rudolfovmužine
Novák Jiří SK Rudolfovmužine
Novák Pavel SK DYNAMOmužine
Novák Pavel HC Motormužine
Nováková Jitka SK Rudolfovženyne
Nováková Šarlota SK Rudolfovženyne
Novotná Hana SK Rudolfovženyne
Novotná Karolína Sk Pedagog ženyne
Novotná Neli SK Rudolfovženyne
Novotná Nikola Fight clubženyne
Novotný Daniel SK Rudolfovmužine
Novotný Filip HC Motormužine
Novotný Jaroslav Sk Pedagog mužine
Novotný Oldřich Fight clubmužine
Olejník Marek MOTORmužine
Olejník Tomáš MOTORmužine
Opelka Patrik SK DYNAMOmužine
Osouch Antonín SK Rudolfovmužine
Osouch Jakub SK Rudolfovmužine
Ouskova Monika Novosedly nad Nezarkouženyano
Pacolová Dagmar ženyano
Palán Mikuláš HC MOTORmužine
Palán Ondřej HC MOTROmužine
Palatova Klara HC Motorženyne
Pánek Maxmilián SK DYNAMOmužine
Papáček Radek SK DYNAMOmužine
Pavlíček Daniel SK DYNAMOmužine
Pavlík Šimon SK DYNAMOmužine
Pecka Luboš SK DYNAMOmužine
Pešek Jakub SK DYNAMOmužine
Petrásek David HC Motor České Budějovicemužine
Petrovičová Jana Mladošoviceženyano
Petrovičová Nevena ženyne
Petrů Daniel Sk Pedagog mužine
Petrů Lenka Sk Pedagog ženyne
Petrů Tomáš Sk Pedagog mužine
Pincová Jana Lišovženyne
Plášil Karel HC Motormužine
Plocek Jaromír SK DYNAMOmužine
Podhola Jakub SK DYNAMOmužine
Podrová Petra HC MOTORženyne
Postl Dominik HC Motormužine
Pouček Lukáš SK DYNAMOmužine
Pourová Petra ženyano
Pradler Richard Ski Team Budweis České Budějovicemužine
Prášek Tadeáš SK DYNAMOmužine
Procházka Radomil SK DYNAMOmužine
Pšenička Adam České Budějovicemužine
Puchel Erik SK DYNAMOmužine
Punda Jiří HC Motormužine
Pýcha Pavel HC Motormužine
Rottner Filip HC Motormužine
Rottner Matěj HC Motormužine
Rottner Pavel HC Motormužine
Roubal Šimon SK DYNAMOmužine
Rozboud Vojtěch SK DYNAMOmužine
Rozboud St. Vojtěch SK DYNAMOmužine
Rozboudová Xxx SK DYNAMOženyne
Rozboudová St. Xxx SK DYNAMOženyne
Ryba Adam HC Motor České Budějovicemužine
Rychlá Eliška Fight clubženyne
Rychlá Natálie Fight clubženyne
Rychlý Ondřej Fight clubmužine
Rýpar Zbyněk HC Motormužine
Řehoř Petr SK DYNAMOmužine
Řezáč Michal SK DYNAMOmužine
Sadílek Michal České Budějovicemužine
Sadílková Ivana České Budějoviceženyne
Sadílková Zlata České Budějoviceženyne
Sedlák Martin HC Motor české Budějovicemužine
Schacherl Albert HC Motormužine
Sigmund Filip SK Rudolfovmužine
Silný Michal HC Motormužine
Sindelar Viktor HC Motormužiano
Sindelarova Hana HC Motorženyano
Skýpalová Natália Brlohženyne
Soukupová Mirka České Budějoviceženyne
Soulková Michaela HC MOTORženyne
Spahic Adin SK DYNAMOmužine
Spolidoro Samulel HC MOTORmužine
Srnec Patrik HC MOTORmužine
Stadler Robert Srubecmužine
Staněk Jindřich SK DYNAMOmužine
Stankay Elizabeth HC Motorženyne
Stankay Kristýna HC Motorženyne
Stankay Marek Motor České Budějovicemužine
Stankay Marek HC Motormužine
Stankay Matyáš HC Motormužine
Stöhr Matěj HC Motormužine
Strmeň Jan HC Motormužine
Strouha Aleš SK DYNAMOmužine
Stříbrný Jakub Vrchoabímužine
Svoboda Daniel HC Motormužine
Sýkorová Zdeňka České Budějoviceženyne
Šebek Michal mužiano
Šebestová Stanislava České Budějoviceženyano
Šebková Eliška ženyne
Šebkova Michaela ženyne
Šedivá Johana SK Rudolfovženyne
Šedivá Rozálie SK Rudolfovženyne
Šedivý Miroslav SK Rudolfovmužine
Šíma Jakub HC MOTORmužine
Šíma Michal Motor České Budějovice mužine
Škoda Roman Jan České Budějovice mužiano
Škoda Vladimír HC Motormužine
Škodová Martina Lucie České Budejoviceženyano
Škodová Mercedes Dagmar České Budejoviceženyne
Škodová Parmová Dagmar České Budejoviceženyano
Šrámek Jiří HC Motormužine
Šrámek Jiří HC Motormužine
Šrámek Josef HC Motormužine
Šrámková Klára HC Motorženyne
Šrámková Monika HC Motorženyne
Šťastný Štěpán Hc Motormužine
Šťastný Tomáš HC MOTORmužine
Štěch Vitek HC Motormužine
Štěchová Petra HC Motorženyne
Štěchová Zuzana HC Motorženyne
Štifter Šimon SK DYNAMOmužine
Štochl Ondra HC MOTORmužine
Šuba Martin SK DYNAMOmužine
Šulek Ondřej HC Motormužine
Švácha Stanislav Fight clubmužine
Švácha Štěpán Fight clubmužine
Šváchová Eliška Fight clubženyne
Šváchová Johana Fight clubženyne
Šváchová Marta Fight clubženyne
Švantner Patrik SK DYNAMOmužine
Švarc Jakub SK Rudolfovmužine
Tinavská Pavlína Fight clubženyne
Tinavský Jáchym Fight clubmužine
Tobek Vojtěch České Budějovicemužine
Toman Matěj HC Motormužine
Tomášek Pavel SK DYNAMOmužine
Tomášková Michaela České Budějoviceženyano
Tomášková Veronika České Budějoviceženyano
Tomeček Jan ODSMS2mužiano
Tomek Rostislav SK DYNAMOmužine
Sochor René HC motor ČBmuži
Sochor Adam HC motor ČBmuži
Sochor Ondřej HC motor ČBmuži
Karvánek Jiří Resolutionmuži
Smržová Inka České Budějoviceženy
Kozáková Lenka Písekženy
Kozáková Kristýnka Atletika Písekženy
Černohorská Veronika Borkoviceženy
Brom František Borkovicemuži
Pícha Libor Borkovicemuži
Vačkář Jan Run magazin teammužiano
Vačlena Štepán Sk Pedagog mužine
Váňa Lukáš HC Motormužine
Váňa Vojtěch HC Motormužine
Váňová Ivana HC Motorženyne
Vařilová Lenka Fight clubženyne
Vávra Tomáš HC Motormužine
Vávrová Dita HC Motorženyne
Vebr Tomáš mužiano
Vejsada Tomáš HC Motormužiano
Velek Aleš HC MOTORmužine
Vincík Josef HC MOTORmužine
Vincík Josef HC Motormužine
Vítek Samuel Fight clubmužine
Vítková Karolína Fight clubženyne
Vítková Leila fženyne
Vítovec Přemysl SK Rudolfovmužine
Vlčková Lucie České Budějovuceženyano
Vogl Jakub SK DYNAMOmužine
Vondra Jan SK DYNAMOmužine
Vondrů Lucie Fight clubženyne
Vondrů Viktorie Fight clubženyne
Vondřička Mike Tábormužine
Vondřich Jiří HC MOTORmužine
Vondřichová Andrea HC MOTORženyne
Voráček Filip HC Motormužine
Vozábal Martin SK DYNAMOmužine
Vylíčil Adam HC Motormužine
Wermke Roman SK DYNAMOmužine
Wolfl Šimon SK DYNAMOmužine
Zákostelecký František České Budějovice mužine
Zeman Pavel SK DYNAMOmužine
Zeman Václav HC Motormužine
Zeman Václav HC MOTORmužine
Zemanová Šárka HC Motorženyne
Zevl Jakub SK DYNAMOmužine
Zikeš Václav HC MOTORmužine
Kubeš Filip Borkovicemuži
Pešková Hana HC motor ČBženy
Mejtová Veronika ČBženy
Michalíková Petra Suchdol nad Lužnicíženy
Hric Jakub České Budějovicemuži
Leštinová Adriana HC motor ČBženy
Kosařová Tereza Štěpánoviceženy
Kosařová Jana Štěpánoviceženy
Trajerová Lada Borekženyne
Turková Cindy HC Motorženyne
Turková Helena HC Motorženyne
Turková Nicky HC Motorženyne
Urie Anna HC MOTORženyne
Urie Sebastian HC MOTORmužine
Urie Tomáš HC MOTORmužine
Vacek Petr SK DYNAMOmužine
Kosař Petr Štěpánovicemuži
Wölf Pavel České Budějovicemuži
Wölfová Petra České Budějoviceženy
Srnec Dominik Motormuži
Srncová Magdalena Motor ČBženy
Říha Marek muži
Janouchová Linda České Budějoviceženy
Janoutová Daniela České Budějoviceženy
Rozboudová Karolína ženy
Hruška Tomáš České Budějovicemuži
Kubík Petr Dynamo České Budějovicemuži
Kortus Filip České Budějovicemuži
Podlešák Daniel Slaviemuži
Koptík Jiří Trisk ČBmuži
Koptíková Lucie České Budějoviceženy
Čermák Kryštof SK Meťákmuži
Kosiňski Maximilian České Budějovice SKPmuži
Zemanová Kateřina SK 4 dvoryženy
Čapek Adam České Budějovicemuži
Čapková Jana ČBženy
Černý David České Budějovicemuži
Čermáková Andrea SK Dynamo České Budějoviceženy
Čermán Jan SK Dynamo České Budějovicemuži
Hromada Matyáš HC motor ČBmuži
Hála Daniel HC motor ČBmuži
Hřídelová Eva ženy
Hřídel František muži
Kutlák Teodor Motormuži
Hail Matouš HC motor ČBmuži
Plaček Petr Motormuži
Beneš Josef České Budějovicemuži
Vlčková Martina HC motor ČBženy
Vlček Martin HC motor ČBmuži
Vlček Zdeněk HC motor ČBmuži
Nováková Blanka Jihlavaženy
Říha Tomáš Kaplicemuži
Dvořáková Šárka Nové Homoleženy
Dvořáková Lucie Nové Homoleženy
Schandl Petr muži
Šafránek Adam Sokol ČBmuži
Šafránková Petra ČBženy
Šafránek Viktor Sokol ČBmuži
Šindelářová Lucie Besedniceženy
Šindelářová Martina Besedniceženy
Dolejší Ondřej muži
Dolejší Milan muži