Startovní listina Jihočeské naděje

5 km muži

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 336

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Anderle Pavel Sk Pedagog mužine
Babka Jakub HC Motormužine
Bastl Libor SK DYNAMOmužine
Bednář David Fight clubmužine
Bednář Patrik SK DYNAMOmužine
Bednařík Jakub Stanislav HC MOTORmužine
Bednařík Stanislav HC MOTORmužine
Bek Adam SK Rudolfovmužine
Bek Lukáš SK Rudolfovmužine
Benát Petr SK DYNAMOmužine
Beneš Josef České Budějovicemužine
Beníšek Petr Fight clubmužine
Bílý Tom SK DYNAMOmužine
Bláha Tomáš SK DYNAMOmužine
Blaho Matyáš HC motormužine
Boček Patrik SK DYNAMOmužine
Bravenec Vojtěch České Budějovicemužine
Brož Luděk HC Motormužiano
Brož Marek HC Motormužiano
Brožka František HC Motormužine
Brožka František HC Motormužine
Brulík Miroslav Sk Pedagog mužine
Brychta Michal Ceske Budějovice mužiano
Brychta Václav HC Motor České Budějovicemužine
Bříza Dušan SK DYNAMOmužine
Bumba Adam SK Rudolfovmužine
Burian Jakub HC MOTORmužine
Buršík Miroslav České Budějovice mužiano
Císař Jan HC Motormužine
Císař Richard HC Motormužine
Cmunt Filip HC Motormužine
Cmunt Jiří HC Motormužine
Collin Dominik SK DYNAMOmužine
Čapek Jakub SK DYNAMOmužine
Čavoš Patrik SK DYNAMOmužine
Čech František HC Motormužine
Čelikovský Jakub HC Motormužine
Čermák Adrián SK DYNAMOmužine
Čermák Yyy SK DYNAMOmužine
Čermák Yyy SK DYNAMOmužine
Čermák Zdeněk České Budějovicemužiano
Čížek Jakub HC Motormužine
Čížek Petr SK DYNAMOmužine
Čudka Karel Fight clubmužine
Dančišin Milan HC Motormužine
Dančišin Milan HC Motormužine
Doktor Jakub HC Motormužine
Doktor Vojtěch HC Motormužine
Dudáček Daniel HC Motormužine
Dvořák Jan HC MOTORmužine
Dvořák Martin Fight clubmužine
Dvořák Tomáš HC MOTORmužine
Eiselt Ladislav HC Motormužine
Falta Milan HC Motormužine
Faltýn Josef HC Motormužine
Fér Ondřej Prahamužine
Filip Jakub České Budějovicemužiano
Fišer Martin SK DYNAMOmužine
Florek Pavel Fight clubmužine
Formánek Radek Lišovmužiano
Fosberry David České budejovicemužine
Franko Pavel Fight clubmužine
Glaser Tomáš Fight clubmužine
Gřegořek Adam Motor České Budějovicemužine
Gřegořek Adam HC MOTORmužine
Gvenetadze Tim HC Motormužine
Gyori Karel SK DYNAMOmužine
Hadrava Petr České Budějovicemužine
Hák Tomáš SK DYNAMOmužine
Hašek Filip SK DYNAMOmužine
Hauser David HC Motormužine
Havel Lukáš SK DYNAMOmužine
Havránek Tomáš HC MOTORmužine
Havránek Tomáš HC MOTORmužine
Hirsch Christian HC MOTORmužine
Hlach Jan SPPHmužiano
Hoch Ferdinand HC Motormužiano
Holub Kevin HC MOTORmužine
Horák Přemysl Sk Pedagog mužine
Horák Tomáš Sk Pedagog mužine
Horejš David SK DYNAMOmužine
Horňák Tomáš České Budějovicemužine
Hromada Matyáš HC Motormužine
Hron Nicolas SK DYNAMOmužine
Hrubec Stanislav HC Motormužine
Hrubec Tobiáš HC Motormužine
Hruška Jakub SK DYNAMOmužine
Hřebejk Tobby HC MOTORmužine
Hřebík Tomáš HC MOTORmužine
Chaloupka Jan HC Motor ČBmužine
Chaloupka Lukáš HC Motor ČBmužine
Ira Patrik České Budějovicemužiano
Janák Martin mužiano
Jánek Petr Fight clubmužine
Jánek Petr Fight clubmužine
Janoušek Filip André SK DYNAMOmužine
Jelínek Stanislav HC MOTORmužine
Jelínek Vojta HC MOTORmužine
Jílek Jan SK DYNAMOmužine
Jokl Miroslav HC MOTORmužine
Kadlec Rostislav HC Motormužine
Kadula Jindřich SK DYNAMOmužine
Kaiseršot Martin HC MOTORmužine
Kamlach Bronislav HC MOTORmužine
Káník Jakub HC Motormužine
Karas Lukáš České Budějovicemužine
Kasanda Adam Hc Motormužine
Kasanda Ales Hc Motormužine
Katona Jan SK DYNAMOmužine
Kellinger Michael HC Motormužine
Kerl Dominik SK DYNAMOmužine
Klewar David Fight clubmužine
Klimeš Jiří HC MOTORmužine
Klimeš Václav HC MOTORmužine
Kohnheiser Ondřej České Budějovicemužiano
Koloničný Tomáš SK DYNAMOmužine
Kosař Mikuláš HC Motormužine
Kotlas Miroslav České Budějovicemužiano
Kouba Tomáš HC MOTORmužine
Král Jiří HC MOTORmužine
Králík Jan SK DYNAMOmužine
Krejčíček Adam SK DYNAMOmužine
Krcho Vojtěch HC Motormužine
Křížek Zdeněk SK DYNAMOmužine
Kubata Jan SK DYNAMOmužine
Kubíček Šimon HC Motormužine
Kubiena Matěj HC Motormužine
Kubík Lukáš SK DYNAMOmužine
Kutlák Kristián HC MOTORmužine
Kutlák Zdeněk HC Motormužiano
Kváča Petr HC Motormužine
Kysilka Václav HC MOTORmužine
Lácha Jaromír Fight clubmužine
Lácha Martin Fight clubmužine
Lácha Ondřej Fight clubmužine
Lácha Radek Fight clubmužine
Lamač Petr České Budějovicemužine
Lapáček Jan České Budějovicemužiano
Lechner Marek HC MOTORmužine
Lerch Tomáš SK DYNAMOmužine
Leština Radim HC Motormužine
Leština Štěpán HC Motormužine
Líbal Martin HC Motormužine
Líbal Miroslav HC Motormužine
Líbal Miroslav HC Motormužine
Liebl Jiří HM Motormužine
Luksch Matěj SK DYNAMOmužine
Malý Karel SK DYNAMOmužine
Marek Vaclav Hc Motormužiano
Marhoun Alex HC Motor České Budějovicemužine
Maroš Filip SK Rudolfovmužine
Maroš Jakub SK Rudolfovmužine
Maroš Petr SK Rudolfovmužine
Márovec Aleš Fight clubmužine
Márovec Daniel Fight clubmužine
Martiš Luboš České Budějovicemužine
Martiš Jr. Luboš České Budějovicemužine
Mařík Nicolas HC MOTORmužine
Mashike Elvis SK DYNAMOmužine
Masopust Richard Hc Motormužine
Masopust Štěpán "HC MOTOR"mužine
Matoušek Jakub SK DYNAMOmužine
Michl Viktor SK DYNAMOmužine
Mikulička Daniel SK DYNAMOmužine
Mikulička František SK DYNAMOmužine
Misek Petr Hc Motormužine
Misek Petr HC Motormužine
Mrázek Tomáš HC MOTORmužine
Musil Viktor České Budějovice mužiano
Navrátil Jiří SK DYNAMOmužine
Nečas Dominik HC Motormužine
Nečas František HC Motormužine
Nečas Maxmilián HC Motormužine
Němeček Jan SK DYNAMOmužine
Neubauer Renda České Budějovicemužine
Nitrianský Milan SK DYNAMOmužine
Noll Jakub Č.B.mužiano
Novák Jiří SK Rudolfovmužine
Novák Jiří SK Rudolfovmužine
Novák Pavel SK DYNAMOmužine
Novák Pavel HC Motormužine
Novotný Daniel SK Rudolfovmužine
Novotný Filip HC Motormužine
Novotný Jaroslav Sk Pedagog mužine
Novotný Oldřich Fight clubmužine
Olejník Marek MOTORmužine
Olejník Tomáš MOTORmužine
Opelka Patrik SK DYNAMOmužine
Osouch Antonín SK Rudolfovmužine
Osouch Jakub SK Rudolfovmužine
Palán Mikuláš HC MOTORmužine
Palán Ondřej HC MOTROmužine
Pánek Maxmilián SK DYNAMOmužine
Papáček Radek SK DYNAMOmužine
Pavlíček Daniel SK DYNAMOmužine
Pavlík Šimon SK DYNAMOmužine
Pecka Luboš SK DYNAMOmužine
Pešek Jakub SK DYNAMOmužine
Petrásek David HC Motor České Budějovicemužine
Petrů Daniel Sk Pedagog mužine
Petrů Tomáš Sk Pedagog mužine
Plášil Karel HC Motormužine
Plocek Jaromír SK DYNAMOmužine
Podhola Jakub SK DYNAMOmužine
Postl Dominik HC Motormužine
Pouček Lukáš SK DYNAMOmužine
Pradler Richard Ski Team Budweis České Budějovicemužine
Prášek Tadeáš SK DYNAMOmužine
Procházka Radomil SK DYNAMOmužine
Pšenička Adam České Budějovicemužine
Puchel Erik SK DYNAMOmužine
Punda Jiří HC Motormužine
Pýcha Pavel HC Motormužine
Rottner Filip HC Motormužine
Rottner Matěj HC Motormužine
Rottner Pavel HC Motormužine
Roubal Šimon SK DYNAMOmužine
Rozboud Vojtěch SK DYNAMOmužine
Rozboud St. Vojtěch SK DYNAMOmužine
Ryba Adam HC Motor České Budějovicemužine
Rychlý Ondřej Fight clubmužine
Rýpar Zbyněk HC Motormužine
Řehoř Petr SK DYNAMOmužine
Řezáč Michal SK DYNAMOmužine
Sadílek Michal České Budějovicemužine
Sedlák Martin HC Motor české Budějovicemužine
Schacherl Albert HC Motormužine
Sigmund Filip SK Rudolfovmužine
Silný Michal HC Motormužine
Sindelar Viktor HC Motormužiano
Spahic Adin SK DYNAMOmužine
Spolidoro Samulel HC MOTORmužine
Srnec Patrik HC MOTORmužine
Stadler Robert Srubecmužine
Staněk Jindřich SK DYNAMOmužine
Stankay Marek Motor České Budějovicemužine
Stankay Marek HC Motormužine
Stankay Matyáš HC Motormužine
Stöhr Matěj HC Motormužine
Strmeň Jan HC Motormužine
Strouha Aleš SK DYNAMOmužine
Stříbrný Jakub Vrchoabímužine
Svoboda Daniel HC Motormužine
Šebek Michal mužiano
Šedivý Miroslav SK Rudolfovmužine
Šíma Jakub HC MOTORmužine
Šíma Michal Motor České Budějovice mužine
Škoda Roman Jan České Budějovice mužiano
Škoda Vladimír HC Motormužine
Šrámek Jiří HC Motormužine
Šrámek Jiří HC Motormužine
Šrámek Josef HC Motormužine
Šťastný Štěpán Hc Motormužine
Šťastný Tomáš HC MOTORmužine
Štěch Vitek HC Motormužine
Štifter Šimon SK DYNAMOmužine
Štochl Ondra HC MOTORmužine
Šuba Martin SK DYNAMOmužine
Šulek Ondřej HC Motormužine
Švácha Stanislav Fight clubmužine
Švácha Štěpán Fight clubmužine
Švantner Patrik SK DYNAMOmužine
Švarc Jakub SK Rudolfovmužine
Tinavský Jáchym Fight clubmužine
Tobek Vojtěch České Budějovicemužine
Toman Matěj HC Motormužine
Tomášek Pavel SK DYNAMOmužine
Tomeček Jan ODSMS2mužiano
Tomek Rostislav SK DYNAMOmužine
Sochor René HC motor ČBmuži
Sochor Adam HC motor ČBmuži
Sochor Ondřej HC motor ČBmuži
Karvánek Jiří Resolutionmuži
Brom František Borkovicemuži
Pícha Libor Borkovicemuži
Vačkář Jan Run magazin teammužiano
Vačlena Štepán Sk Pedagog mužine
Váňa Lukáš HC Motormužine
Váňa Vojtěch HC Motormužine
Vávra Tomáš HC Motormužine
Vebr Tomáš mužiano
Vejsada Tomáš HC Motormužiano
Velek Aleš HC MOTORmužine
Vincík Josef HC MOTORmužine
Vincík Josef HC Motormužine
Vítek Samuel Fight clubmužine
Vítovec Přemysl SK Rudolfovmužine
Vogl Jakub SK DYNAMOmužine
Vondra Jan SK DYNAMOmužine
Vondřička Mike Tábormužine
Vondřich Jiří HC MOTORmužine
Voráček Filip HC Motormužine
Vozábal Martin SK DYNAMOmužine
Vylíčil Adam HC Motormužine
Wermke Roman SK DYNAMOmužine
Wolfl Šimon SK DYNAMOmužine
Zákostelecký František České Budějovice mužine
Zeman Pavel SK DYNAMOmužine
Zeman Václav HC Motormužine
Zeman Václav HC MOTORmužine
Zevl Jakub SK DYNAMOmužine
Zikeš Václav HC MOTORmužine
Kubeš Filip Borkovicemuži
Hric Jakub České Budějovicemuži
Urie Sebastian HC MOTORmužine
Urie Tomáš HC MOTORmužine
Vacek Petr SK DYNAMOmužine
Kosař Petr Štěpánovicemuži
Wölf Pavel České Budějovicemuži
Srnec Dominik Motormuži
Říha Marek muži
Hruška Tomáš České Budějovicemuži
Kubík Petr Dynamo České Budějovicemuži
Kortus Filip České Budějovicemuži
Podlešák Daniel Slaviemuži
Koptík Jiří Trisk ČBmuži
Čermák Kryštof SK Meťákmuži
Kosiňski Maximilian České Budějovice SKPmuži
Čapek Adam České Budějovicemuži
Černý David České Budějovicemuži
Čermán Jan SK Dynamo České Budějovicemuži
Hromada Matyáš HC motor ČBmuži
Hála Daniel HC motor ČBmuži
Hřídel František muži
Kutlák Teodor Motormuži
Hail Matouš HC motor ČBmuži
Plaček Petr Motormuži
Beneš Josef České Budějovicemuži
Vlček Martin HC motor ČBmuži
Vlček Zdeněk HC motor ČBmuži
Říha Tomáš Kaplicemuži
Schandl Petr muži
Šafránek Adam Sokol ČBmuži
Šafránek Viktor Sokol ČBmuži
Dolejší Ondřej muži
Dolejší Milan muži