Startovní listina Podzimní běh lyžařů

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 465

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategorieSkupina 2Platba
Adamcová Andrea Atletika Vlašim8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Ambler Artur Veslaři Bohemians8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Andrle Jakub Kostelec n.Č.lesy8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Andrušík Radek Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Augustín Michael Senohrabydětské/žákovské tratipidižáci staršíano
Augustín Richard Senohrabydětské/žákovské tratipidižáci mladšíano
Augustinová Kamila Šakal Kbelydětské/žákovské tratiminižákyně staršíne
Balane Katarina Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Balcar Aleš ÓMON Praha8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Balcarová Jana ÓMON Praha8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Balcarová Klára ÓMON Prahadětské/žákovské tratipidižákyně mladšíano
Baldrian František Slovan Praha Zdravotníkdětské/žákovské tratipidižáci mladšíano
Baldrian Josef Slovan Praha Zdravotníkdětské/žákovské tratiminižáci mladšíano
Baldrian Tomáš Slovan Praha Zdravotníkdětské/žákovské tratižáci staršíano
Baldrianová Barbora Slovan Praha Zdravotník4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Bano
Baldrianová Eva Slovan Praha Zdravotníkdětské/žákovské tratižákyně mladšíano
Balej Jiří OK Kamenice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Bartas Jan SK Babice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Bartoň Vojta DGP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Bauer Jiří TJ Dukla Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)muži openne
Baumgartlová Lucie SK Aktis Prahadětské/žákovské tratiminižákyně mladšíano
Bednář Pavel Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Bednářová Matylda Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské tratiminižákyně staršíano
Bína Jiří Hrusice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Bína Mikuláš TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižáci staršíano
Bína Šimon TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Bínová Viktorie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně staršíano
Blouďas Petr DGP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Boumová Aneta Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Bravený Vít SK Praga8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Brožík František Vlašim8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Bruckner Filip Bikeclinic junior teamdětské/žákovské tratižáci mladšíne
Bruckner Jakub Bikeclinic junior teamdětské/žákovské tratiminižáci staršíne
Břicháčová Veronika Mnichovice4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Bano
Budka Ondřej Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Burian Jáchym ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské tratižáci mladšíano
Burianová Vanda ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské tratiminižákyně staršíano
Carmine Nicol Atletika Jižní Městodětské/žákovské tratiminižákyně staršíano
Cinka Ivan Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Častvaj Daniel Mnichovice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Čeljuska Martin Čerčany4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)muži openano
Čeljusková Alena Čerčany4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Cano
Čiháková Adéla TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně staršíano
Čiháková Alice TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně mladšíano
Čiháková Šárka TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy BIZSano
Čižinský Jaromír SABZO Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)muži Dano
Daněk Daniel TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci staršíano
Daňková Alena NOK Zaječice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Dolejš Albert VSK ČVUT Prahadětské/žákovské tratiminižáci staršíne
Dolejš Marek Atletika Jižní Městodětské/žákovské tratižáci staršíne
Dolejšová Sára Dukla Prahadětské/žákovské tratižákyně mladšíne
Dolejšová Sára Dukla Prahadětské/žákovské tratižákyně mladšíne
Ďoubal Miroslav Kolovraty8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Doubravová Lucie Světice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Douda Ondřej TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci mladšíano
Douda Vojtěch TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci mladšíano
Doupovcova Klara TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladšíne
Doupovcova Kristyna TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně staršíne
Doupovcova Martina TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy BIZSne
Doupovec Ondrej TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci staršíne
Doupovec Petr TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)muži openne
Drábová Eliška ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské tratižákyně staršíano
Duchoň David Praha8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Duchoňová Alice Prahadětské/žákovské tratiminižákyně staršíano
Duchoňová Andrea ASK Slavia Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Aano
Ďurík Peter Praha8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Dvořák Richard Senohraby8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Dvořáková Kateřina Atipicdětské/žákovské tratiminižákyně staršíano
Eichler Ivo USK Praha8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Elstner Martin Mnichovice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Elstnerová Monika Mnichovice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Eremka Libor TJ Jiskra Humpolec8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Fiala Radovan Benešov8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Fišer Jiří VSK MFF UK8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Ane
Folprecht Eda Slovan Zdravotnik Praha8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Folprecht Lukas Slovan Zdravotnik Prahadětské/žákovské tratiminižáci staršíano
Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Franěk Petr To rozchodíš!8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
František Linhart Adidas Prague Runners8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Frenclová Alžběta Křivoklátdětské/žákovské tratiminižákyně mladšíano
Frolík Jan TJ Tatran Železná Ruda8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Frommová Justýna DGP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Gašová Ester Atipic Jílové u Prahydětské/žákovské tratiminižákyně staršíano
Gazda Vítězslav Divišov8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Glajch Martin ChaBrusiči8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Gregor Jaroslav Běchovice4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)muži Dano
Gregorová Kamila Mizuno team4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Bano
Greiner Pavel Praha 48 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Hakl Martin SK Babice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Hálová Petra Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Hamouz Jan Ómon Praha8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Hamouzová Tereza ÓMON PRAHA4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Aano
Hanousek Jakub Praha 48 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Hanušková Anežka ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské tratiDorostenky mladšíano
Havlíček Jan Inov-8 Team8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Havlíčková Barbora Svojetice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Havlíčková Veronika SK Babicedětské/žákovské tratiminižákyně staršíano
Havlíčková Zuzana Svojeticedětské/žákovské tratiminižákyně mladšíano
Hes Vaclav Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské tratiminižáci mladšíano
Hes Zdeněk Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Hesová Anežka Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské tratiminižákyně staršíano
Hesová Klára Kanoistika Sedlčany4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Aano
Hlavnička Marek Javorníkdětské/žákovské tratipidižáci mladšíne
Hlavničková Barbora Atletika Benešovdětské/žákovské tratiminižákyně staršíne
Hlavničková Dagmar Benešov8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyne
Holenda Petr TJ Slavoj BANES Pacov8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Holubová Petra Omon Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Aano
Holubová Tereza Gatorade8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Hončík Richard Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské tratižáci mladšíano
Horad Jonáš Senohrabydětské/žákovské tratižáci staršíano
Horadová Ela Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladšíano
Horázný Dominik Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci staršíano
Horázný Nikolas Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci mladšíano
Houda Hynek Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské tratiminižáci mladšíano
Houda Vítek Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské tratižáci mladšíano
Hrncirik Jan DGP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Hruška Filip dětské/žákovské tratipidižáci staršíano
Hruška Lukáš TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci staršíano
Hruška Ondřej Mirošovicedětské/žákovské tratižáci mladšíano
Hruška Tomáš Kbelští sokoli8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Hrušková Veronika Mirošovicedětské/žákovské tratižákyně mladšíano
Chaloupka Přemysl Silvini Madshus Team8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Chmelik Martin Quattro formaggi8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Chmelík Tomáš Sokol Dolní Počernicedětské/žákovské tratiminižáci mladšíano
Chmelíková Adéla Sokol Dolní Počernicedětské/žákovské tratižákyně mladšíano
Chudožilov Michal Zlivice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Jaborník Karel SK Babice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Jakešová Klára SK Babice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Janáček Jiří Praha 48 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Janauer Daniel Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)muži openano
Janeček Jaroslav SABZO Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)muži Dano
Jech Petr DGP - WC Pivson Praha8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Ane
Jeníková Karolína Báječné ženy v běhu4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Cano
Jeníková Petra Spartak Praha 44 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Aano
Ježek Jan SK Svěrák8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Jirásek Tomáš Running Stones8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
John Robert Praha 48 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Jonáková Lucie T.J. Sokol Říčany a Radošovicedětské/žákovské tratižákyně staršíano
Kadleček Aleš Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Kadlečkova Barbora Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské tratižákyně mladšíano
Kadlečkova Eva Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské tratiminižákyně mladšíano
Karasová Kamila Ómon Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Aano
Kašpar Michal RS VLAŠIM8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Kašparová Michaela RS VLAŠIMdětské/žákovské tratiminižákyně mladšíano
Khel Richard OK Sparta Praha8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Khelová Petra OK Sparta Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Bano
Klaška Pavel DKP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Klaška Pavel DKP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Klaška Pavel DKP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Kleinová Martina Praha 6 4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Bano
Kličková Barbora Spartak Praha 4dětské/žákovské tratižákyně mladšíano
Klimperová Adéla Atletika Český Broddětské/žákovské tratiminižákyně mladšíano
Knapec Milan Morava8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Knyttl Jan KBELY Cycling Team8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Kočovský Miroslav TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Kohout Filip TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižáci staršíano
Kohout Kryštof TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíIZSano
Kohout Prokop TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižáci mladšíano
Kolanda Čaj DGP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Konvalinka Štěpán Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Kopecká Alena 4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Bne
Kopecký Jonáš TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižáci staršíne
Kopecký Matouš Tj Sokol Hrusicedětské/žákovské tratiminižáci staršíne
Kopecký Štěpán TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižáci staršíne
Kopecký Vít Veslaři Bohemians8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Kopecký Vít TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiDorostenci mladšíne
Kordík Antonín Atipic Jílovédětské/žákovské tratiminižáci staršíano
Kordíková Anna Atipic Jílovédětské/žákovské tratižákyně mladšíano
Kos Jakub LBS Sport Teamdětské/žákovské tratižáci staršíne
Kos Pavel TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži BIZSano
Kos Vojtěch LBS Sport Teamdětské/žákovské tratiDorostenci mladšíne
Kosová Karolína LBS Sport Teamdětské/žákovské tratiminižákyně staršíano
Kotiš Martin TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci staršíne
Kotišová Karolína TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladšíne
Koudelka Drahomír Meixner Consulting8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bne
Kozubik Michal Kosetice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Kožina Petr SK Praga8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Kožina Štěpán SK AKTIS4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)muži openano
Kožinová Jana SK Praga8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Kožinová Zuzana SK Praga8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Krása David Sokol Malá Strana8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Kratinova Renata DGP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Krchňák Roman Vlašim8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Kroupa Jan Praha 10dětské/žákovské tratipidižáci mladšíano
Kroupová Karolína Praha 10dětské/žákovské tratiminižákyně mladšíano
Kříž Dušan Benešov8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Kříž Matěj Atletika Benešovdětské/žákovské tratiminižáci staršíano
Křížová Elen Atletika Benešovdětské/žákovské tratipidižákyně mladšíano
Křížová Lenka Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
KUČEROVÁ ANETA ATLETIKA BENEŠOVdětské/žákovské tratižákyně staršíano
KUČEROVÁ KAROLÍNA ATLETIKA BENEŠOVdětské/žákovské tratižákyně mladšíano
Kumstová Jana TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)dorostenky staršíIZSano
Kuna Alois Tábor8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Kunstová Lenka TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy BIZSano
Kynclová Zuzana Velké Popovice4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Bano
Lachout Martin Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Lebeda Petr Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Lehovec Josef Atletika Jižní Městodětské/žákovské tratipidižáci staršíano
Limberková Monika Praha108 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Linhart František Adidas Runners Prague8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Lukáš Jakub Sokol Čakovice4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)muži openano
Lukášová Lucie ZŠ Livingstonedětské/žákovské tratiminižákyně mladšíano
Lukášová Mirka Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Cano
Lukášová Veronika MŠ Třeboradicedětské/žákovské tratipidižákyně staršíano
Luňák Tomáš SK Babice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Lyžař Kuba DGP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Machac Jan DGP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bne
Machalický Jan ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské tratižáci mladšíano
Mairich Michal Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci staršíano
Malá Sára Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladšíano
Malá Viktorie Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně staršíano
Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Maleček Petr TJ Sokol Suchdol8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Malina Tomáš Kanoistika Sedlčany4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)muži openano
Mališová Karla Sabzo 4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Cano
Malkusová Nicole 4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Aano
Malovcová Monika Říčany8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Marek Miloš Pelhřimov8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Mareš Adam ATIPIC Jílové u Prahydětské/žákovské tratiminižáci staršíano
Mašek Martin Praha 58 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Matějů Antonín Sild teamdětské/žákovské tratipidižáci mladšíano
Mátl Radek TK RADO8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Mayer Jan Atletika Benešov8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Merasicka Dagmar Continental Automotive Czech Republic8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Míčková Karolína Chrást nad Sázavoudětské/žákovské tratipidižákyně mladšíne
Michalička David TK Radošovice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bne
Michalik Slavomír Hlubočinka8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Minchev Ivan JUST4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)muži Dne
Mondshcein Jaromír Veslaři Bohemians8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Moravec Karel Running Stones8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Možíšová Magdaléna TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšíano
Mráz Antonín DGP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Mráz Pavel DGP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Mrázková Michaela Divišov8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Mrázová Ema Slovan Praha Zdravotníkdětské/žákovské tratiminižákyně staršíano
Mrázová Julie TJ Slovan Zdravotníkdětské/žákovské tratižákyně mladšíano
Mrázová Lucie Slovan Praha Zdravotníkdětské/žákovské tratipidižákyně staršíano
Mrázová Renáta Sokol Hodkovičky4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Bano
Musil Ladislav Kbely Cycling team8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Navrátil Zdeněk Adidas Runners Prague8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Němec Arnošt 8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Němec Jan Kolín8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Nemeth Marek Mufloni Kunratice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Nemšovská Magdalena Praga Prahadětské/žákovské tratiminižákyně staršíano
Nemšovský Filip Praga Prahadětské/žákovské tratižáci staršíano
Nemšovský Petr Praga Praha8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Neuman Jiří KLM Praha8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bne
Neuman Josef SKK SPARTAK CTYRKOLY8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Njůmen Jaroslav DGP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cne
Njůmen ml. Martin DGP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Ane
Novák Jiří SK ROVER8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Novotný Jakub ASK Slavia Prahadětské/žákovské tratiDorostenci mladšíano
Novotný Lukáš Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Novotný Petr Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Nový Břetislav SABZO Praha8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Ojrizinski Tymoteusz Veslaři Bohemians8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Palata František Ragby Říčanydětské/žákovské tratipidižáci staršíano
Palata Matěj Ragby Říčanydětské/žákovské tratižáci mladšíano
Palata Mikeš Ragby Říčanydětské/žákovské tratiminižáci mladšíano
Paldusová Klára Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy AIZSano
Pancíř Tomáš TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižáci staršíano
Pancířová Lucie TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy BIZSano
Pancířová Viktorie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně mladšíano
Pangrác Pavel Trutnov8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Panták Tomáš TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižáci staršíano
Pantáková Sára TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšíano
Parýzek Jakub Mnichovicedětské/žákovské tratipidižáci mladšíano
Parýzková Lucie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně staršíano
Pautov Nikita SK Rover Prahadětské/žákovské tratiminižáci staršíne
Pautov Sergey SK Rover Praha8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bne
Pávek Martin CZU Praha 8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Pavlica Filip Spartak Praha 4nordic runningmužiano
Pavlica Lukáš Osnicenordic runningmužiano
Pavlica Marek Spartak Praha 4nordic runningmužiano
Pavlišče Štěpán ATIPICdětské/žákovské tratipidižáci mladšíano
Pavliščová Anna ATIPICdětské/žákovské tratipidižákyně staršíano
Pavliščová Josefína ATIPICdětské/žákovské tratipidižákyně mladšíano
Pavliščová Marie ATIPICdětské/žákovské tratiminižákyně staršíano
Pazdera Tomáš Mnichovicedětské/žákovské tratiminižáci staršíano
Pazderová Jana Mnichovicedětské/žákovské tratipidižákyně staršíano
Pecháček Libor Mnichovice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Pechek Petr TJ Maratonstav Úpice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Pejša Jan smí být prázdné8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Pejša Jan Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské tratižáci mladšíano
Pejša Matěj Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské tratiminižáci mladšíano
Peroutková Eliška TJ Orion Praha dětské/žákovské tratine
Peřinka Filip TTT8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Petrilák Matouš OK Dobříš4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)muži openano
Petrilák Miroslav OK Dobříš8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříšdětské/žákovské tratiminižákyně staršíano
Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříšdětské/žákovské tratiDorostenky mladšíano
Picková Jana Nový Knín4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Bano
Pirk Tomáš 8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Pištěk Petr Příčovy8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Plášil Jan TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíIZSne
Plášil Matěj TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži AIZSne
Podhradská Nikola SK Sokol Zlatníkydětské/žákovské tratiminižákyně staršíano
Podlipná Denisa Zaječice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Podolák Karel Atletika Stará Boleslav8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Pokorná Věnceslava atletika Hostivař4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Cano
Polášek Jan Ferdinand MFF UK/JELITA.RUN8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Polivka Petr Ski Vitkovice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Ponrt Vaclav Mirosovicedětské/žákovské tratiminižáci staršíano
Poslušná Karla TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)dorostenky staršíIZSano
Poslušná Karla TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšíano
Pospíšil Vítek "Liška" DGP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Poupa Petr Koa Squad8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bne
Požgayová Jana Bonbon Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Cne
Pražák Adam Skuš Praha8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Princ Adam Veslaři Bohemians8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Procházka Jindřich ASK Slavia Prahadětské/žákovské tratižáci staršíano
Procházka Ondřej Beach Braníkdětské/žákovské tratipidižáci staršíano
Procházková Irena TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Přibík Jan SK Praga8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Přibík Martin SK Praga8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Přibíková Monika TJ Sokol Senohrabynordic runningženyano
Přibylová Eliška KK Výstavby4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Aano
Přibylová Eva Sokol Nusle4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Bano
Přinda Lukáš TJ Packa Praha8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Pudilová Vlaďka Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Rada Petr Štěpánek auto8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cne
Rádl Pavel Pyšely4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)muži Dano
Rákosník Luboš Jihočeský klub maratonců České Budějovi8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bne
Rakova Eva Praha 3dětské/žákovské tratipidižákyně staršíano
Rejman Tomáš Ómon Praha8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Rieger Jan Progress cycle8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Rosol Jiří lomotiva beroun8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Rottová Kateřina SK Babice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Roučková Julie Průhonicedětské/žákovské tratiminižákyně mladšíano
Roučková Kateřina Průhonice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Roučková Viktorie Průhonicedětské/žákovské tratiminižákyně mladšíano
Rudišarová Martina TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy AIZSano
Rydlová Jarmila running witch4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Cano
Rychnovský Matyáš Veslaři Bohemians8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Řehák Vít MITAS CYKLOHELIOS8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Ane
Řeháková Laura Atletika Benešovdětské/žákovské tratiminižákyně staršíne
Řeháková Valerie Atletika Benešovdětské/žákovské tratipidižákyně staršíne
Řezáč Adam Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské tratiminižáci staršíano
Řezáč Tomáš Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské tratiminižáci mladšíano
Říman Petr SK Babice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Samcová Veronika Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Skejťák Martin DGP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Skořepa Matěj TJ Sokol Senohraby dětské/žákovské tratižáci staršíano
Skořepa Matěj TJ Sokol Senohraby 4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)muži openano
Skořepová Alena TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Skořepová Eliška TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšíano
Slavíková Štěpánka DGP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Slunečko ml. Jindřich BBK8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Slunečko st. Jindřich BBK8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Smetana Karel BBK8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Smrčka Miloš BK Říčany4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)muži Dne
Smrčka Miloš BK Říčany8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cne
Smrčka Petr BK Říčany8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Smrčková Eliška TJ Sokol Maxičkydětské/žákovské tratižákyně mladšíano
Smrčková Pavlína BK Říčany4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Bano
Soldátová Kateřina Praha 44 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Bano
Soukalová Helena Hovorčovice4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Bano
STANISLAV Michal SK Zlíchov4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)muži openano
Stejskalová Martina Praha 94 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Bano
Stejskalová Martina ŠSK Újezd nad lesy dětské/žákovské tratiminižákyně staršíne
Straka Adam TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižáci staršíano
Straková Karolína TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšíano
Stráněl Jiří SK Rover8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Stráněl Jiří SWIX team8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Struk Jiří Gatorade8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Sunka Jan Moravan Lounovice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bne
Sunkova Berta Moravan Lounovicedětské/žákovské tratiminižákyně staršíne
Sunkova Sara Moravan Lounovicedětské/žákovské tratiminižákyně mladšíne
Sůsa Jakub Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Sušánka Bobík DGP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Svěchota Lukáš Spartak Praha 48 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Svěchota Matyáš USK Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)muži openano
Svěchota Ondřej Spartak Praha 48 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Svěchotová Hana Spartak Praha 44 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Bano
Svoboda Dominik Ski Senohrabydětské/žákovské tratižáci staršíne
Svoboda Dominik Ski Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)muži openne
Svoboda Vojtěch LBS Sport Teamdětské/žákovské tratižáci staršíano
Svobodová Agáta LBS Sport Teamdětské/žákovské tratižákyně staršíano
Svobodova Laura Ski Senohrabydětské/žákovské tratižákyně staršíne
Svobodova Laura Ski Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)dorostenky staršíIZSne
Šáfr Vladimír Triexpert FLORA8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bne
Šárová Andrea Votice4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Aano
Šesták Jindřich ASP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cne
Ševčíková Zuzana Ómon Praha8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Šimečková Anna TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšíne
Šimečková Kateřina TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladšíne
Šimečková Radka TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy BIZSne
Šimek Christina Žižkovský Tygři8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Šimek Petr Žižkovský Tygři8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Aano
Šiml Jan Novis TK Praha8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Šindelář Karel Žižkovský tygři8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Šítek Michal Celné8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Škvor Petr Veslaři Bohemians8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži CIZSano
Šolta Jáchym Světicedětské/žákovské tratiminižáci staršíano
Šolta Jakub Světice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Šourek Pavel Osnicenordic runningmužiano
Šperkerová Vendula M team Praha8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyne
Šťastná Lucie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladšíano
Šťastný Jan TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Šťastný Pavel TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci staršíano
Šťastný Pavel TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)muži openano
Štěch Martin dětské/žákovské tratiminižáci staršíano
Štěch Ondřej dětské/žákovské tratiminižáci staršíano
Šťovíček Martin SK Babice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Šťovíček Vojta RUGBY Babicedětské/žákovské tratiminižáci staršíano
Šťovíčková Vendula T.J. Sokol Říčany a Radošovicedětské/žákovské tratižákyně mladšíano
Štros Ota BONBON8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cne
Štrosová Alice BONBON8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyne
Šulc Miroslav Divišov8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Šulc Šimon SK Posázavandětské/žákovské tratiminižáci mladšíano
Šulc Štěpán LBS Sport Teamdětské/žákovské tratižáci mladšíano
Šulcová Sára dětské/žákovské tratipidižákyně staršíano
Švec Ladislav Veslaři Bohemians8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Švorcová Lucie Buddyho kořist4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Ane
Tlamichová Alice TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně staršíano
Tlamichová Barbora TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšíano
Treglerová Alice Praha 44 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Bano
Treglerová Daniela Praha 48 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Treglerová Michaela Praha 44 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Aano
Třísková Katarína Praha 64 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Bano
Tůma Jiří Obchodní akademie Vlašim8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Tupy Marek ČESYK 8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bne
Urbancová Jaroslava Zaječice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Urbanec Jan Zaječice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Urbanec Ondřej Zaječice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Vaculík Jiří SK Babice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Vaculíková Edita Dukla Prahadětské/žákovské tratiDorostenky mladšíano
Valasek Adam Cercanydětské/žákovské tratiminižáci mladšíano
Valasek Stanislav Cercany8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Valsa Radek Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Valsová Veronika Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské tratižákyně mladšíano
Vaňková Alena TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně staršíano
Vejvodová Kristyna Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Veselá Julie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšíano
Veselý Jan TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži CIZSano
Veselý Michal BIKE NOTORIC8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Veselý Václav TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižáci staršíano
Vilas Radek Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské tratiminižáci mladšíano
Vilímek Stanislav Benešovský běžecký klub4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)muži Dano
Vizina Petr SK Babice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Cano
Vlachynská Libuše Turbomošt Lhota4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Cano
Vobecký Filip Atletika Benešovdětské/žákovské tratiminižáci mladšíano
Vobecký Lukáš Atletika Benešovdětské/žákovské tratiminižáci mladšíano
Vojta Adam Senohraby8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Vondrák Ondřej TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižáci mladšíano
Vondráková Kateřina TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižákyně staršíano
Votočková Petra Emilie DGP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)ženyano
Vozobule Štěpán LBS Sport teamdětské/žákovské tratiminižáci mladšíano
Vozobulová Lenka Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy BIZSano
Vozobulová Viktorka LBS Sport teamdětské/žákovské tratižákyně mladšíano
Všetečka Jan Kanoistika Sedlčany4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)muži openano
Všetula Miroslav Hrusice8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Vytásek Jaroslav Senohraby8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Zahorcova Lucie SOSE4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy BIZSano
Zahorec Adam SOSE8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)dorostenci staršíIZSano
Zahorec Stanislav SOSE8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži BIZSano
Zahrádka Vít Ski Senohrabydětské/žákovské tratižáci mladšíano
Zahrádková Ela Ski Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně mladšíano
Zahrádková Ema Ski Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně mladšíano
Zahrádková Leontýna Ski Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně staršíano
Zach Petr DGP8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano
Zeidlerová Jarmila BK Benešov4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)ženy Cano
Zelená Barbora TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladšíano
Zvolský Ladislav KOA Squad8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)muži Bano