Startovní listina Safariběh ČSOB 2019

Počet přihlášených: 1229

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatba
Abelyova Izabela Rudník2 km dětskýD12ano
Alexander Adam Praha Pitkovice2 km dětskýCH12ano
Bakulová Laura SEMILY2 km dětskýD12ano
Bakulová Rozárie SEMILY2 km dětskýD7ano
Barton Bruno Vrchlabi2 km dětskýCH7ano
Bartonova Meda Vrchlabi2 km dětskýD7ano
Bartoš Matyáš Hradec Králové 2 km dětskýCH7ano
Bartoška Jakub Bílá Třemešná2 km dětskýCH12ano
Bartošová Barbora Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýD12ano
Baše Matěj Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýCH7ano
Baťková Michaela Bernartice2 km dětskýD12ano
Beneš Vojtěch Benátky nad Jizerou2 km dětskýCH15ano
Rabas Přemysl Safari Park Dvůr Králové10 kmMdo60ano
Beránková Lenka Hradec Králové5 kmZdo35ano
Blažek Daniel Svoboda nad Upou2 km dětskýCH12ano
Bodlák Matěj SAFARI GASTRO2 km dětskýCH12ano
Bodláková Lilien SAFARI GASTRO2 km dětskýD12ano
Bursíková Noemi Praha2 km dětskýD12ano
Cerna Anna Praha 102 km dětskýD7ano
Cerny Karel Praha 102 km dětskýCH12ano
Cerny Vasek Praha 102 km dětskýCH12ano
Císař Jakub Pardubice2 km dětskýCH7ano
Čabart Ema Praha2 km dětskýD7ano
Čabart Filip Praha2 km dětskýCH7ano
Čejka Samuel Triathlon Team Chrudim2 km dětskýCH12ano
Čermáková Laura Benešov2 km dětskýD12ano
černá marie horní černůtky2 km dětskýD15ano
Červená Kristýnka Chlivce 2 km dětskýD7ano
Červený Kryštof Chlivce 2 km dětskýCH12ano
Dančuková Adéla Sendražice2 km dětskýD7ano
Darebný Štěpán SKP Maják2 km dětskýCH7ano
Doležalová Thea Rudník u Vrchlabí2 km dětskýD12ano
Drbohlavová Anna LSK Lomnice nad Popelkou2 km dětskýD12ano
Drbohlavová Karolína LSK Lomnice nad Popelkou2 km dětskýD15ano
Druckerová Tereza Bernartice2 km dětskýD15ano
Dufek Michal Jaroměř2 km dětskýCH15ano
Dušek Jan Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýCH15ano
Dušek Jonáš Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýCH12ano
Fanta Tadeáš Nové Hrady2 km dětskýCH7ano
Fantová Tereza Nové Hrady2 km dětskýD12ano
Fiala Honza Pardubice2 km dětskýCH12ano
Fialová Nela Pardubice2 km dětskýD12ano
Fialova Simona Přelouč 2 km dětskýano
Fiedlerová Magdaléna Trutnov2 km dětskýD7ano
Fiedlerová Rozálie Trutnov2 km dětskýD7ano
Figera Jakub Vlčice2 km dětskýCH12ano
Figera Lukáš Vlčice2 km dětskýCH12ano
Filip Ondřej Trutnov2 km dětskýCH15ano
Filipová Tereza Trutnov2 km dětskýD15ano
Fišerová Lili Chodovice2 km dětskýD7ano
Fišerová Týnka Chodovice2 km dětskýD7ano
Folberger Filip Rudnik2 km dětskýCH15ano
Folbergerova Andrea Rudnik2 km dětskýD7ano
Grúňová Helena Jaroměř2 km dětskýD12ano
Guman Tades Trutnov2 km dětskýCH12ano
Guman Tomas Trutnov2 km dětskýCH7ano
Gumanova Matylda Trutnov2 km dětskýD12ano
Gumanova Valerie Trutnov2 km dětskýD15ano
Hainiš Pavel Trutnov2 km dětskýCH12ano
Hájek Štěpán ČSOB na zdraví 2 km dětskýCH12ano
Halasová Kateřina Lipník nad Bečvou2 km dětskýD12ano
Hanuš Richard Josef Zlíčko2 km dětskýCH12ano
Havlík Lukáš Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýCH12ano
Havlíková Veronika Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýD7ano
Hejduková Anna Vrchlabí 2 km dětskýD12ano
Hladíková Anna Kvinteto Prosecco2 km dětskýD7ano
Holeček Karel Vertyňští2 km dětskýCH12ano
Holečková Jana Vertyňští2 km dětskýD7ano
Holubcová Anežka Lánov2 km dětskýD12ano
Honsová Kristýna Praha2 km dětskýD12ano
Hromádková Anna Hradec Králové2 km dětskýD7ano
Hromádková Ema Hradec Králové2 km dětskýD12ano
Hřebíček Marek Ústístí nad Orlicí2 km dětskýCH12ano
Hřebíčková Marie Ústí nad Orlicí2 km dětskýD12ano
Christov Assen Sofia2 km dětskýCH12ano
Christova Katerina Sofia2 km dětskýano
Jakubsky Lukas Pecka 2 km dětskýCH12ano
Jakubsky Tomas Pecka2 km dětskýCH15ano
Janáček Jan Lázně Bělohrad2 km dětskýCH7ano
Janáčková Aneta Lázně Bělohrad2 km dětskýD12ano
Janatová Jolana Zálesní Lhota 2 km dětskýD7ano
Jára Patrik Praha2 km dětskýCH7ano
Jarolímová Tereza Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýD12ano
Járová Aneta Praha2 km dětskýD12ano
Johanová Anika Gymnastika Trutnov2 km dětskýD12ano
Johnová Tereza Nechanice2 km dětskýD15ano
Kalinová Michaela Hradec Králové2 km dětskýD12ano
Kameník Karel Trutnov2 km dětskýCH7ano
Kaplan Jan Hradec Králové2 km dětskýCH7ano
Kaplan Pavel Hradec Králové2 km dětskýCH12ano
Kareš Matouš Horní Ředice2 km dětskýCH12ano
Kavka Petr Praha2 km dětskýCH12ano
Kavková Kristýna Praha2 km dětskýD15ano
Klčo Emily Pardubice2 km dětskýD12ano
Klička Jakub Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýCH7ano
Klička Jaroslav Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýCH15ano
Kličková Barbora Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýD7ano
Klimešová Monika Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýD12ano
Klimešová Nicol Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýD12ano
Knap Jan Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýCH7ano
Knapová Adéla Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýD7ano
Knopp Tadeáš Hradec Králové 32 km dětskýCH12ano
Konvalinová Nela Nový Bydžov2 km dětskýD15ano
Kopecká Adéla Atletika Jaroměř2 km dětskýD15ano
Kopecký Ladislav Atletika Jaroměř2 km dětskýCH12ano
Kopecký Vojtěch Atletika Jaroměř2 km dětskýCH15ano
Kosáčková Alice Sokol Studenec2 km dětskýD12ano
Košťálová Veronika Hořice2 km dětskýD12ano
Koštířová Timea Přerov nad Labem2 km dětskýD7ano
Kotoušová Kateřina Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýD7ano
Kotoušová Tereza Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýD7ano
Kotyk Michal Pardubice2 km dětskýCH12ano
Krejčí Matěj MK Nová Paka2 km dětskýCH12ano
Krumlovská Adéla Drobovice2 km dětskýD12ano
Krumlovská Bára Drobovice2 km dětskýD15ano
Křemenský Filip Trutnov2 km dětskýCH12ano
Křepelka Matěj Hulk2 km dětskýCH12ano
Kubát Daniel Hradec Králové2 km dětskýCH15ano
Kubátová Amálie Hradec Králové2 km dětskýD12ano
Kubátová Klára Sokol Sudenec2 km dětskýD12ano
Kubátová Natálie Headec Králové2 km dětskýD12ano
Kubátová Pavla Sokol Sudenec2 km dětskýD12ano
Kubicová Aneta Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýD15ano
Kubíček Jiří Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýCH12ano
Kubíček Matěj TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem 2 km dětskýCH15ano
Kubíčková Kateřina TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem 2 km dětskýD15ano
Kubík Matěj Trutnov2 km dětskýCH7ano
Kubíková Amelie SAFARI GASTRO2 km dětskýD15ano
Kučera David Jaroměř 2 km dětskýCH12ano
Kučerová Kristýna Jaroměř 2 km dětskýD7ano
Kuková Martina Dvůr Králové n/L2 km dětskýano
Kulhavý Filip Nové Hrady2 km dětskýCH7ano
Kunc Jan TJ Atletika Dvůr Králové n.L.2 km dětskýCH12ano
Kuncová Alžběta TJ Atletika Dvůr Králové n.L.2 km dětskýD12ano
Laštovička Matěj Zlatá Olešnice2 km dětskýCH7ano
Lhotský Jan Trutnov2 km dětskýCH12ano
Lhotský Matyáš Trutnov2 km dětskýCH7ano
Liška Jakub Hradec Králové 2 km dětskýCH7ano
Losenická Tereza Svoboda nad Úpou2 km dětskýD12ano
Lukášová Rozálie Pardubice2 km dětskýD12ano
Malich Antonín TJ Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýCH15ano
Malichová Agata Trutnov2 km dětskýD15ano
Malichová Lenka TJ Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýano
Malichová Tereza Trutnov2 km dětskýD12ano
Mareček Filip Atletika Chrudim2 km dětskýCH12ano
Mašín Šimon SAFARI GASTRO2 km dětskýCH12ano
Mašindová Eliška Nechanice2 km dětskýD7ano
Mašínová Natálie SAFARI GASTRO2 km dětskýD15ano
Medikus Tobík Nemojov2 km dětskýCH12ano
Medikusova Julie Nemojov2 km dětskýD15ano
Michálková Klaudie Hradec Králové2 km dětskýD7ano
Mikešová Veronika Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýD12ano
Mikešová Zuzana Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýD7ano
Chuda Miroslav Rudník2 km dětskýCH7ano
Mizera Antonín Trutnov2 km dětskýCH7ano
Moravcová Veronika Hradec Králové2 km dětskýD12ano
Moravec Jan Hradec Králové2 km dětskýCH7ano
Morávek Dominik Jaroměř2 km dětskýCH12ano
Morávek Tomáš Jaroměř2 km dětskýCH7ano
Mráček Jakub DK - NL2 km dětskýCH12ano
Munzarová Mája Carla.Kupkolo.cz2 km dětskýD7ano
Němcová Adriana Praha2 km dětskýD12ano
Nová Karolína Hostinné2 km dětskýD7ano
Nováková Alžběta Hradec Králové2 km dětskýD12ano
Nováková Lea Šlapanice2 km dětskýD7ano
Novotna Anezka Vrchlabi2 km dětskýD12ano
Novotná Barbora Osice2 km dětskýD12ano
Novotná Lenka Carla.kupkolo.cz2 km dětskýD12ano
Novotná Magdaléna Osice2 km dětskýD12ano
Novotná Veronika Osice2 km dětskýD15ano
Nymsa Kryštof Hradec Králové2 km dětskýCH7ano
Nývlt Václav Červený Kostelec2 km dětskýCH12ano
Oliva Kryštof Hradec Kralove2 km dětskýCH7ano
Otradovský Filip Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýCH7ano
Pacholík Max Zálesní Lhota 2 km dětskýCH12ano
Paschoutová Tereza Pardubice2 km dětskýD15ano
Paulusová Adélka Rosice u Chrasti2 km dětskýD12ano
Paulusová Barbora Rosice u Chrasti 2 km dětskýD7ano
Pekárková Karolína Praha2 km dětskýD7ano
Pekárková Kateřina Praha2 km dětskýD12ano
Peneva Kremena Sofia2 km dětskýano
Pešek Jiří Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýCH12ano
Pešek Radim Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýCH15ano
Pešková Alexandra Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýD15ano
Plšková Elena Hradec Králové2 km dětskýD7ano
Poděbradský Matyáš Jaroměř2 km dětskýCH12ano
Poděbradský Tomáš Jaroměř2 km dětskýCH12ano
Pokorná Anežka Trutnov2 km dětskýD12ano
Pokorná Eliška Trutnov2 km dětskýD12ano
Ponikelská Emily Ponik Racing2 km dětskýD7ano
Ponikelská Rozárie Ponik Racing 2 km dětskýD7ano
Ponikelský Jáchym Ponik Racin2 km dětskýCH7ano
Prášek Jakub Proseč2 km dětskýCH12ano
Prášek Václav Proseč2 km dětskýCH12ano
Prokopová Sofie Dvůr Králové2 km dětskýD7ano
Příhodová Petra Hradec Králové2 km dětskýD15ano
Ptáčková Emma Ptáččci2 km dětskýD7ano
Puhlovský Adámek Chrudim2 km dětskýCH7ano
Pumr Jakub Sulice2 km dětskýCH12ano
Rakušanová Nela Pondělní dietáři2 km dětskýD7ano
Rambousková Nela Milovice2 km dětskýD7ano
Rejman Dominik Proseč2 km dětskýCH12ano
Rejmanová Anna Proseč2 km dětskýD12ano
Růžička Daniel Voleč2 km dětskýCH7ano
Růžičková Sofie Voleč2 km dětskýD7ano
Řeháková Eliška Třebihošť 2 km dětskýD15ano
Ságl Jakub Pardubice2 km dětskýCH7ano
Ságlová Adéla Pardubice2 km dětskýD12ano
Seitlová Veronika Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýD7ano
Schejbal Jiřík Holice2 km dětskýano
Siska Isabella Rose Leicester UK2 km dětskýD7ano
Sitná Amálie Pětihosty2 km dětskýD12ano
Sitná Rozálie Pětihosty2 km dětskýD12ano
Sitny Kristian Pětihosty2 km dětskýCH7ano
Sitný Sebastián Pětihosty2 km dětskýCH12ano
Skrbková Beáta Zálesní Lhota2 km dětskýD12ano
Skrbková Nela Zálesní Lhota2 km dětskýD12ano
Skýba DANIEL Skuteč2 km dětskýCH7ano
Smejkalová Beátka Tanvald2 km dětskýD7ano
Smrž Mikuláš Mělník, tým LoTři2 km dětskýCH12ano
Smržová Anna Marie Mělník, tým LoTři2 km dětskýD7ano
Smržová Magdaléna Mělník, tým LoTři2 km dětskýD7ano
Snížek Jakub Nemojov2 km dětskýCH12ano
spanyik alexander krkonošské matky2 km dětskýCH7ano
spanyikové adela krkonošské matky2 km dětskýD7ano
Srna Petr Míša běží!!!2 km dětskýano
Stejskal Filip Harrachov2 km dětskýCH12ano
Stejskalová Anna Harrachov2 km dětskýD15ano
Suchá Tereza Gym Jaroměř 2 km dětskýD12ano
Suchánková Eliška Náchod2 km dětskýD12ano
Suchý Jaroslav Krabčice 2 km dětskýCH12ano
Svajdlerova Lucie Rudník2 km dětskýD12ano
Svědirohová Natálie SAFARI GASTRO2 km dětskýD15ano
Svobodová Adéla Trutnov2 km dětskýD7ano
Svobodová Karolína Hradec Králové 2 km dětskýD12ano
Svobodová Lucie Trutnov2 km dětskýD12ano
Svobodová Sylva Hradec Králové 2 km dětskýano
Svobodová Tereza Trutnov2 km dětskýD15ano
Sýkorová Eliška Přepychy2 km dětskýD15ano
Sýkorová Nela Přepychy2 km dětskýD12ano
Šimek Štěpán ZŠ Schulzovy sady2 km dětskýCH12ano
Šimková Michaela lvíče MŠ Roháčova2 km dětskýD7ano
Šoltysová Jasmína Zdounky2 km dětskýD12ano
Šrůtková Kate Česká Skalice2 km dětskýD7ano
Šťastná Eliška Trutnov2 km dětskýD12ano
Štěpánková Barbora Zlatá Olešnice 2 km dětskýD7ano
Štěpánková Eliška Zlatá Olešnice 2 km dětskýD7ano
Šturmová Dina Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýD7ano
Štveráková Amálka L+L team 2 km dětskýD7ano
Šubr Teodor Hořice2 km dětskýCH7ano
Thamová Eliška Trutnov2 km dětskýD12ano
Tomancová Andrea Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýD12ano
Tomancová Barbora Dvůr Králové nad Labem2 km dětskýD15ano
Tomanová Tereza Brandýs nad Labem2 km dětskýD15ano
Tomanová Zuzana Brandýs nad Labem2 km dětskýD7ano
Trejbal Kryštof Trutnov2 km dětskýCH12ano
Trejbalová Stela Trutnov2 km dětskýD7ano
Tribula Robin Osice, Polizy2 km dětskýCH12ano
Tribula Štěpán Osice, Polizy2 km dětskýCH15ano
Tylšová Adéla Dolní Radechová2 km dětskýD15ano
Ulvr Adam CK Carla.kupkolo.cz2 km dětskýCH15ano
Vajda Krisztina Vrchlabí2 km dětskýD7ano
Valenčík Adam Červený Kostelec2 km dětskýCH12ano
Valenová Valentýna HC Mžany2 km dětskýD12ano
valentová barbora cerekvice nad bystřicí2 km dětskýD12ano
valentová karolína cerekvice nad bystřicí2 km dětskýD12ano
valentová kateřina cerekvice nad bystřicí2 km dětskýD12ano
Valešová Zuzana Dvůr Králové2 km dětskýD12ano
Vaněk Lukáš Brno2 km dětskýCH12ano
Vaněk Šimon Brno2 km dětskýCH12ano
Vaněk Tobiáš Trutnov2 km dětskýCH12ano
Vaněk Tomáš Trutnov 2 km dětskýCH12ano
Vašíř Vojtěch Pardubice2 km dětskýCH7ano
Večeřa Martin HK2 km dětskýano
Večeřa Mikuláš Hradec Králové2 km dětskýCH12ano
Večeřa Petr Hradec Králové2 km dětskýano
Večeřa Viktor HK2 km dětskýCH12ano
Večeřová Gabriela HK2 km dětskýano
Večeřová Hana Sofie Hradec Králové2 km dětskýD12ano
Veteška Michael RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ 2 km dětskýCH12ano
Viktorin Jan Pardubice2 km dětskýCH12ano
Viktorinová Bára Pardubice2 km dětskýD12ano
Vlachynský Libor DTJ HK2 km dětskýCH12ano
Vlček Jakub Trutnov2 km dětskýCH12ano
Vlček Vít Trutnov2 km dětskýCH12ano
Voldán Lukáš Běžouni z Klánovického lesa2 km dětskýCH12ano
Vondra Matěj Rudník2 km dětskýCH15ano
Votroubek Maxim Svídnický Extrém Team2 km dětskýCH7ano
Vrba Radim Hostinné2 km dětskýCH12ano
Vrbicky Jaroslav Červený Kostelec2 km dětskýCH12ano
Vydrová Karolína Rudník2 km dětskýD12ano
Wiesner Antonín Hořice2 km dětskýCH7ano
Zavřel Lukáš Kroměříž2 km dětskýCH12ano
Zavřel Petr Kroměříž2 km dětskýCH7ano
Zgoni Niki Pardubice2 km dětskýD15ano
Zima Jakub Sparťan2 km dětskýCH12
Zindulková Adriana Trutnov2 km dětskýD12ano
Zvoníček Marek Hořice2 km dětskýCH15ano
Zvoníček Vojtěch Hořice2 km dětskýCH12ano
Absolonová Nikola Dětský domov se školou, Chrudim5 kmZdo35ano
Adamcová Eliška Pecka5 kmZdo35ano
Andělová Monika Pilníkov 5 kmZdo35ano
Ašenbrenerová Petra Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Attl Lukáš Trutnov5 kmMdo40ano
Aubrechtová Erika Kolín5 kmZ35plusano
Bačová Hana SDH Smidary5 kmZdo35ano
Bačová Lenka Oh5 kmZdo35ano
Balcarová Romana Praha5 kmZ35plusano
Barešová Kateřina Chlumec nad Cidlinou5 kmZdo35ano
Barnetová Prudičová Věra ČSOB5 kmZdo35ano
Barton Jan Vrchlabi5 kmMdo40ano
Bartoška Václav TJ Dvůr Králové nad Labem5 kmM60plus
Bartuscheková Eliška Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmZdo35ano
Baškovská Romana Nové Město nad Metují5 kmZ35plusano
Baťová Bc. Laďka Kunčice nad Labem 1115 kmZdo35ano
Bek Michal Hradec Králové5 kmMdo40ano
Bělská Lenka Klub Kalimero5 kmZdo35ano
Belza Michal Praha5 kmMdo40ano
Bendáková Eliška Trutnov5 kmZdo35ano
Beneš Michal Benátky nad Jizerou5 kmMdo50ano
Beneš Miroslav Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Bernardová Pavla Červený Kostelec5 kmZdo35ano
Bienová Veronika Chlumec nad Cidlinou5 kmZdo35ano
Bílková Ilona Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmZ35plusano
Bílová Nikol Žižkov Independent5 kmZdo35ano
Bírová Michaela Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmZdo35ano
Bitnar Jaroslav Náchod5 kmMdo50ano
Bláha Adam Hradec Králové5 kmMdo40ano
Blaha Jan Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Bláhová Adéla Hradec Králové5 kmZdo35ano
Blažej Lukáš Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Blažek Jan Jasenná5 kmMdo40ano
Blažková Adriana Jasenná5 kmZ35plusano
Bönsch Vojtěch Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Borůvková Ivana Šneci v běhu5 kmZ35plusano
Brettschneiderová Monika Trutnov5 kmZdo35ano
BRICHOVA PAVLÍNA Dobravice5 kmZ35plusano
Bros Roman Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Brož Jan Nové Město nad Metují5 kmMdo40ano
Bubeník Martin AFK Semice5 kmMdo50ano
Bucháček Lukáš Trutnov5 kmMdo40ano
Bujárek Matouš Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Burdychová Barbora Smiřice5 kmZdo35ano
Burešová Lucie MK Hafling Driving team5 kmZdo35ano
Burešová Vendula Recany nad labem5 kmZdo35ano
Celarová Tereza Hostinné5 kmZdo35ano
Civínová Barbora Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Cohorna Lukáš Nové Město nad Metují5 kmMdo40ano
Coufalová Šárka České Meziříčí5 kmZdo35ano
Cvrček Jan Trutnov5 kmMdo40ano
Čácha Milan Jablonec nad Nisou5 kmMdo40ano
Čáp Richard České Meziříčí5 kmMdo40ano
Čapek Petr Suchovršice5 kmMdo40ano
Částka Jan Choceň5 kmMdo40ano
Čermáková Romana Dvůr Králové nad Labem5 kmZ35plusano
Červeňák David Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Červeňák Tomáš Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Červeňák Vlastimil Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Červeňáková Darina Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmZdo35ano
Červeňáková Kristýna Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmZdo35ano
Červený David Chlivce 5 kmMdo50ano
Červený Vítek Chlivce 5 kmMdo40ano
Červinka Daniel Hradec Králové5 kmMdo40ano
Čiamporová Vendula Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Čivrná Romana Vrchlabí5 kmZdo35ano
Čížkovská Dominika Teréňačky a Smráďa5 kmZdo35ano
Čmelíková Šárka Teréňačky a Smráďa5 kmZdo35ano
Damianidisova Eleni Dvůr Králové nad Labem 5 kmZdo35ano
Darebná Petra SKP Maják5 kmZdo35ano
Darvašová Monika zoo5 kmZdo35ano
de schepper Ko Prague5 kmMdo40ano
Dědečková Kristýna Třebechovice pod Orebem5 kmZdo35ano
Diblík Václav Kostelec nad Orlicí5 kmMdo60ano
dillen bo Prague5 kmZdo35ano
dillen geert Prague5 kmMdo60ano
Dimitriadisová Simona Brno5 kmZdo35ano
Dobeš Radim Teréňačky a Smráďa5 kmMdo40ano
Doležal Martin Rudník u Vrchlabí5 kmMdo60ano
Doležalová Lada Rudník u Vrchlabí5 kmZdo35ano
Doležalová Lucie Lánov5 kmZ35plusano
Doležalová Michaela Nový Bydžov5 kmZdo35ano
Dopita Marek Náchod5 kmMdo40ano
Doškář Šimon Holín5 kmMdo40ano
Doškářová Ilona Holín5 kmZ35plusano
Doubek Ladislav ČSOB Testing Praha5 kmMdo40ano
Drábková Simona Stará Paka5 kmZdo35ano
Drbohlav Jiří Lomnice nad Popelkou5 kmMdo50ano
Drbohlavová Lenka Lomnice nad Popelkou5 kmZ35plusano
Drholcová Lucie Hostinné5 kmZdo35ano
Dubská Riana Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmZdo35ano
Dufková Lucie Jaroměř5 kmZ35plusano
Dufková Veronika Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Dušek Filip Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Dušek Martin Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Dušek Roman Praha5 kmMdo40ano
Dušková Monika Praha5 kmZdo35ano
Dvořáková Andrea Hořice5 kmZdo35ano
Erbanová Renata Dvůr Králové nad Labem5 kmZ35plusano
Fabiánová Nicola Rychnov nad Kněžnou5 kmZdo35ano
Fantová Marie Nové Město nad Metují5 kmZ35plusano
Feixová Monika Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Fencl Miroslav Starý Plzenec5 kmMdo40ano
Fenclová Kateřina Starý Plzenec5 kmZdo35ano
Férová Nikola Trutnov5 kmZdo35ano
Fialová Vendula Jirny5 kmZdo35ano
FIGEROVÁ Petra Vlčice5 kmZ35plusano
Fikarová Kateřina Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Fišera Marek Praha5 kmMdo40ano
Fišerová Vlasta Chodovice5 kmZ35plusano
Foldová Janula Dvůr kralove nad labem 5 kmZ35plusano
Frei Lubomír Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo50ano
Frinta Tomáš HRONOV5 kmMdo40ano
Frisová Dita Sokol Jasenná5 kmZ35plusano
Fučíková Lucie Mostek 32, Mostek 544 755 kmZdo35ano
Gabor Kuba Gastro safari 5 kmMdo40ano
goessaert helene Prague5 kmZ35plusano
Grulichová Eliška Třebechovice pod Orebem5 kmZdo35ano
Gulkáš Mikuláš Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Habr Petr Žernov pro radost5 kmMdo60ano
Hach Lukáš Štefko Running Team5 kmMdo40ano
Hájková Hanka Cafe Bajer5 kmZdo35ano
Hajná Hana Pilníkov5 kmZ35plusano
Hajný Pavel Pilníkov5 kmMdo50ano
Halas Milan Lipník nad Bečvou5 kmMdo50ano
Halíková Barbora Vrchlabí5 kmZ35plusano
Hamplová Lenka DANKA5 kmZ35plusano
Hanák Ondřej Trutnov5 kmMdo40ano
Handrejchová Michaela Božetice5 kmZdo35ano
Hanzl Marcel Praha 45 kmMdo50ano
Havlík Jakub Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Havlíková Helena Praha5 kmZdo35ano
Havlíková Iveta Dvůr Králové nad Labem5 kmZ35plusano
Hejcmanová Kristýna Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmZdo35ano
Hejdová Martina Brno5 kmZdo35ano
Hercegová Ludmila Trutnov5 kmZdo35ano
Herzogová Natálie Hronov5 kmZdo35ano
Hillayová Marcela Telč5 kmZ35plusano
Hlaváčková Andrea Miskolezy5 kmZdo35ano
Hloušková Tereza Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Kottová Monika Hradec Králové5 kmMdo40ano
Hofmann Tomáš Trutnov5 kmMdo40ano
Hofmann Vojtěch Trutnov5 kmMdo40ano
Holá Ivana Rudník5 kmZdo35ano
Holečková Anna Nové Město nad Metují5 kmZdo35ano
Holečková Radka Trutnov5 kmZ35plusano
Holicky Bohumir Pardubice5 kmMdo40ano
Horakova Pavlina Dvur Kralove nad Labem5 kmZdo35ano
Horálek Lukáš Kramolna5 kmMdo40ano
Horálek Tomáš Kramolna5 kmMdo40ano
Hornych Jakub HoJa Kolomuty5 kmMdo40ano
Hornych Jan HoJa Kolomuty5 kmMdo50ano
Hornychová Jana Kolomuty5 kmZ35plusano
Horska Svetlana Vrchlabi5 kmZ35plusano
Hošek Ctibor Hradec Králové5 kmMdo50ano
Hrčka Jan Karlovy Vary5 kmMdo40ano
Hrdinka Jirka Run4fun 5 kmMdo40ano
Hrdinová Jana Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Hrubá Iveta Pardubice5 kmZdo35ano
Hrubá Lenka Zvůlecký slimáci5 kmZdo35ano
Hrubá Nikola Zvůlecký slimáci5 kmZdo35ano
Hrubešová Ivana Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmZdo35ano
Hrubý Jakub Pardubice5 kmMdo40ano
Hrubý Lukáš Zvůlecký slimáci5 kmMdo40ano
Hrušová Vlasáková Veronika Hradec Králové5 kmZdo35ano
Hrůza Dominik Měřín5 kmMdo40ano
Hudrliková Vendula Havlovice (okr.Trutnov)5 kmZdo35ano
Hůlková Michaela Náchod5 kmZdo35ano
Hušek Jaroslav Silvini Madshus team5 kmMdo50ano
Hušková Jana Silvini Madshus team5 kmZ35plusano
Hynek Otto Náchod5 kmMdo50ano
Chabrová Martina Chomutov 5 kmZ35plusano
Chaloupka Vojtěch Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Chaloupková Barbora Praha5 kmZdo35ano
Chater Tereza Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmZdo35ano
Chlumcová Diana Hronov5 kmZdo35ano
Christov Assen Sofia5 kmMdo60ano
Chroboková Johana 54401 Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Chroboková Lenka 54401 Dvůr Králové nad Labem5 kmZ35plusano
Chrpová Denisa Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Izáková Sára Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmZdo35ano
Jana Pekárková Praha5 kmZ35plusano
Jarolímek Dan Bílá Třemešná5 kmMdo40ano
Jarolímek David Bílá Třemešná5 kmMdo40ano
Jarolímek Pavel Bílá Třemešná5 kmMdo60ano
Jarolímek Tomáš Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Jarolímková Klára Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Jedlička Jakub Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Jedlička Jaroslav Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo50ano
Jedlička Lukáš Jičín5 kmMdo40ano
Jelínková Simona Hradec Králové5 kmZdo35ano
ježková iva Dvůr Králové nad Labem5 kmZ35plusano
Ježková Jana Chlumec n.c5 kmZdo35ano
Jíčínský Ondřej Hradečáci5 kmMdo40ano
Jindráková Markéta Hradec Králové5 kmZdo35ano
Jindrová Tereza Sobotka5 kmZdo35ano
Jirak Josef Horovice5 kmMdo40ano
Jirák Vojtěch Mostek5 kmMdo40ano
Jirousková Pavla #GLADIATORACETEAM5 kmZ35plusano
Jírů Daniela Kouřim5 kmZ35plusano
Jírů David Kouřim5 kmMdo50ano
Jiřičková Barbora Nová Paka5 kmZdo35ano
Johan Marek Tenis Trutnov5 kmMdo40ano
Johan Marek Trutnov Oblanov5 kmMdo50ano
Joska Radek Hradec králové 5 kmMdo60ano
Jungwirth Karel Náchod5 kmMdo40ano
Junková Nikola Zálesní Lhota5 kmZdo35ano
Justová Natálie Smiřice5 kmZdo35ano
Justová Tereza Smiřice5 kmZdo35ano
Kadavá Jessica Vrchlabí5 kmZdo35ano
Kadavý Jíří Vrchlabí5 kmMdo60ano
Kaleja Marek Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Kalenská Ilona Musher club JCC 5 kmZdo35ano
Kalvasová Monika *5 kmZ35plusano
Kameníková Miroslava Trutnov5 kmZ35plusano
Karabinová Petra team Pežka5 kmZdo35ano
Záleská Karolína Trutnov5 kmZdo35ano
Kejvalová Karolína Hradec Králové5 kmZdo35ano
Kilevniková Eva Jaroměř5 kmZ35plusano
Kličková Dráža Dvůr Králové5 kmZ35plusano
Klimplová Alena Palčáci 5 kmZdo35ano
Klouček Daniel Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
knoppova kamila Hradec Králové 35 kmZ35plusano
Koberová Andrea Přelouč5 kmZ35plusano
Kodet Aleš Praha5 kmMdo40ano
Kohout Vojtěch Dvůr Králové5 kmMdo40ano
Kopčilová Markéta RUN4FUN5 kmZ35plusano
Kopecká Martina #GLADIATORRACETEAM5 kmZdo35ano
Kopsová Jiřina Choceň5 kmZ35plusano
Kosařová Petra Praha5 kmZ35plusano
Košín Martin Litomyšl5 kmMdo40ano
Košínová  Monika Choceň5 kmZdo35ano
Košťál Lukáš SRTG Trutnov5 kmMdo40ano
Košťál Petr SRTG Trutnov5 kmMdo60ano
Košťál Václav Hořice5 kmMdo40ano
Kotyk Jiří Pardubice5 kmMdo50ano
Koudelková Bára Plavecký klub Hradec Králové5 kmZdo35ano
Kovářová Vendula Semín5 kmZdo35ano
Kozák Jan Hradec Králové5 kmMdo40ano
Kožaný Josef Praha5 kmMdo40ano
Králíčková Marcela Hradec Králové5 kmZdo35ano
Králová Petra Pardubice5 kmZdo35ano
Krásenská Ilona Chomutov5 kmZ35plusano
Krausová Markéta Česká Třebová5 kmZdo35ano
Kreiselová Slávka Trutnov5 kmZ35plusano
Krejčová Jana Žamberk5 kmZdo35ano
Kristek Dušan Holýšov 5 kmMdo60ano
Kristková Markéta Hradec Králové 5 kmZdo35ano
Krohová Lucie Brada5 kmZdo35ano
Kroutil Pavel Praha5 kmMdo40ano
Krumlovský Lukáš Drobovice5 kmMdo50ano
Krupička Jindřich Mělník5 kmMdo40ano
Kružík Tomáš Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Křemenská Jana Trutnov5 kmZ35plusano
Kubánková Michaela Česká Skalice5 kmZdo35ano
Kubiasová Kateřina Tyčka a kulička5 kmZ35plusano
Kubíček Martin Brno5 kmMdo40ano
Kubíčková Martina TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem 5 kmZ35plusano
Kučerová Veronika Zebry Nové Strašecí5 kmZdo35ano
Kulda Martin Úpice5 kmMdo50ano
Kultová Alena Trutnov5 kmZ35plusano
Kultová Kristýna Trutnov5 kmZdo35ano
Kupcová Květa Jičín5 kmZdo35ano
Lehký Martin Nová Paka5 kmMdo40ano
Lhotová Markéta Rudník5 kmZdo35ano
Lhotský Radek Trutnov5 kmMdo50ano
Linhart Lukáš SK Nové Město nad Metují5 kmMdo40ano
Lněnička Jan UHK5 kmMdo40ano
Lorenzová Michaela Vrchlabí 5 kmZdo35ano
Lukáš Martin Pardubice5 kmMdo40ano
Lukáš Martin Pardubice5 kmMdo50ano
Luxová Sabina Náchod5 kmZdo35ano
Machek Miroslav Doubravice5 kmMdo50ano
Machova Lenka Amazonka5 kmZdo35ano
Malina František Smiřice5 kmMdo60ano
Malinová Miroslava Smiřice5 kmZ35plusano
Lelovská Monika Rakovník5 kmZ35plusano
Marcinková Lucie Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmZdo35ano
Marečková Veronika Chrudim5 kmZ35plusano
Mareš David Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Máslo Ondřej Trutnov5 kmMdo40ano
Máslová Simona Trutnov5 kmZdo35ano
Mašek Kuba Žižkov Independent5 kmMdo40ano
Mašindová Kateřina Nechanice5 kmZ35plusano
Matějovic Petr Most5 kmMdo50ano
Maternová Petra Přezletický šneček5 kmZ35plusano
Matoulková Jana Nová Paka5 kmZ35plusano
Maturová Pavla Jablonec nad Nisou5 kmZdo35ano
Medrano Natalia Hostinne5 kmZdo35ano
Medunová Petra ČSOB a.s.5 kmZ35plusano
Melega Tomáš Trutnov5 kmMdo40ano
Melichar Oldrich Casia Trutnov5 kmMdo40ano
Mercelová Natálie Třebechovice pod Orebem5 kmZdo35ano
Mercelová Natálie Třebechovice pod Orebem5 kmZ35plusano
Měřička Pavel Mostek Debrné5 kmMdo40ano
Miháliková Ludmila STR Česká Lípa5 kmZdo35ano
Mikešová Helena Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Milata Tomáš Nový Bydžov5 kmMdo40ano
Minaříková Lucie Hradec Králové5 kmZdo35ano
Minaříková Simona Hradec Králové5 kmZ35plusano
Mizerová Alena Libáň5 kmZdo35ano
Mizerová Anna Jičín5 kmZdo35ano
Mlejnek Tomáš Hradec Králové5 kmMdo40ano
Mocek Tomáš Pardubice5 kmMdo50ano
Morcová Helena Hradec Králové5 kmZdo35ano
Morkus Lukáš Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Motlová Eva Dvůr Králové nad Labem5 kmZ35plusano
Moupic Ondřej Rudník5 kmMdo40ano
Mráček Aleš Hradečáci5 kmMdo40ano
Mráček Pavel DK - NL5 kmMdo50ano
Mráčková Pavlína DK - NL5 kmZdo35ano
Mrázová Kristýna Roudnice nad Labem5 kmZdo35ano
Müller Roman Hradec Králové5 kmMdo40ano
Müllerová Karolina Hradec Králové 5 kmZ35plusano
Müllerová Monika Vlčí Habřina5 kmZ35plusano
Munzar Jan Carla.Kupkolo.cz5 kmMdo40ano
Munzar Jan Dvůr Králové n/L5 kmMdo50ano
Musilová Erika AK Moravská Třebová5 kmZdo35ano
Němeček Roman Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo60ano
Nosková Eliška Hostinné5 kmZdo35ano
Nová Michaela Hostinné5 kmZ35plusano
Nováček Jiří Brno5 kmMdo40ano
Novák Marek Šlapanice5 kmMdo40ano
Nováková Martina Skřivany5 kmZ35plusano
Novohradská Lenka Kostelec nad Orlicí5 kmZ35plusano
Novohradský Pavel Kostelec nad Orlicí5 kmMdo40ano
Novotná Denisa Mokrý banditi 5 kmZdo35ano
Novotná Petra Praha5 kmZdo35ano
Novotný Gabriel Vlčí Habřina5 kmMdo40ano
Novotný Ondřej Vlčí Habřina5 kmMdo50ano
Vomastek Petr Tvanadeje.cz10 kmMdo40ano
Oppl Ladislav Praha 5 kmMdo60ano
Opplová Miroslava Praha 5 kmZ35plusano
Opplová Veronika Praha 55 kmZdo35ano
Oralová Petra Kaliméro5 kmZ35plusano
Pacholíková Michaela Česká Skalice5 kmZdo35ano
Pajorová Michaela Pardubice5 kmZdo35ano
Palasová Věra Jablonec nad Nisou5 kmZ35plusano
Paulů Petr Horní Branná5 kmMdo40ano
Pavlík Jan Hradec Králové5 kmMdo40ano
Pavlišta Petr Trutnov5 kmMdo40ano
Pejčochová Leona Hradec Králové5 kmZdo35ano
Pelcová Kateřina Brno5 kmZdo35ano
Pešková Chramostová Michaela Dvůr Králové nad Labem5 kmZ35plusano
Pešta Daniel Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Petera Jan Cyklobanda.cz5 kmMdo40ano
Peterková Veronika Olomouc 5 kmZdo35ano
Petrák Michal Chotěvice 1595 kmMdo40ano
Petřík Jiří Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Petřina Martin Chlumec nad Cidlinou5 kmMdo40ano
Pich Jan Libňatov5 kmMdo40ano
Piňosová Michaela Náchod5 kmZdo35ano
Písař Martin Team CykloTrener5 kmMdo40ano
Písecký Aleš Gastro safari 5 kmMdo40ano
Plíštilová Jana Česká Skalice5 kmZdo35ano
Pokorná Kateřina Praha5 kmZdo35ano
Pokorná Veronika Radvanice5 kmZ35plusano
Pokorný Jiří Praha5 kmMdo60ano
Polák David Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Poledník Michal Canicross Beskydy 5 kmMdo40ano
Polešovská Veronika Hostinné5 kmZdo35ano
Pollák Patrik Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Pollák Tomáš Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Pompa Marian Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Ponikelská Andrea Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Ponikelský Petr Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Pospíšilová Lucie Trutnov 5 kmZdo35ano
Pospíšilová Lucie Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Prášková Eva Proseč5 kmZ35plusano
Pražská Helena Praha5 kmZdo35ano
Prokůpek Jan Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Vávra Václav Hradec Králové5 kmMdo40ano
Prudič Petr Holice5 kmMdo40ano
Prudičová Kristýna Holice5 kmZdo35ano
Přibylová Petra Nové Město nad Metují5 kmZdo35ano
Příhoda Jiří SpeedSki5 kmMdo50ano
Příhodová Pavlína Hradec Králové5 kmZ35plusano
Ptáčková Marie Ptáčči5 kmZdo35ano
Pultarová Veronika Hradec Králové5 kmZdo35ano
Pumrová Jana Sulice5 kmZ35plusano
Purm Michal Yellow House5 kmMdo40ano
Raabe Petr Trutnov5 kmMdo60ano
Raabová Karin Trutnov5 kmZdo35ano
Raabová Marcela Trutnov5 kmZ35plusano
Rabas Pavel Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Rabušic Miloslav Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Rácová Kristina Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmZdo35ano
Radil Josef Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Radoň Tomáš Dolní Branná5 kmMdo40ano
Radoňová Barbora Dolní Branná5 kmZdo35ano
Ráliš Tomáš Staré Hradiště5 kmMdo50ano
Ráliš Tomáš Staré Hradiště5 kmMdo40ano
Rálišová Ida Staré Hradiště5 kmZdo35ano
Rambousek Jakub Milovice5 kmMdo40ano
Rambousková Marcela Milovice5 kmZdo35ano
Rapčan Ladislav Pajp tým5 kmMdo40ano
Rejmanová Marie Proseč5 kmZdo35ano
Revúsová Barboa Solnice5 kmZdo35ano
Rezková Ilona Smržov5 kmZdo35ano
Rezková Petra Jaroměř5 kmZ35plusano
Rodrová Jana Valdice5 kmZdo35ano
Rousková Jana Hradec Králové5 kmZ35plusano
Rudolová Marie 4FUN Náchod5 kmZdo35ano
Runštuk David Velká Jesenice5 kmMdo40ano
Růžička Ondřej Voleč5 kmMdo40ano
Rybín Jan Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Rýdlová Michaela Hradec Králové5 kmZ35plusano
Rychterová Jitka Česká Skalice5 kmZdo35ano
Ryšavý Martin Pro music prolog bike5 kmMdo40ano
Ryšavý Petr Jívka5 kmMdo50ano
Ságl Martin Pardubice5 kmMdo40ano
Ságnerová Hana Hradec Králové5 kmZ35plusano
Salayová Anežka Jičín5 kmZdo35ano
Secký Michal Jaroměř 5 kmMdo40ano
Seitl Jan Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Seitlová Zuzana Fitness club Slovany5 kmZdo35ano
Sekanina Tomáš AK Moravská Třebová5 kmMdo40ano
Selingerová Aneta Holka z veteriny5 kmZdo35ano
Schejbalová Monika Holice5 kmZdo35ano
Schejbalová Zuzana Čelákovice5 kmZdo35ano
Sirová Veronika Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Grůňová Markéta Dvůr Králové nad Labem10 kmZdo35ano
Skálová Gabriela Hradec Králové5 kmZdo35ano
Skořepa Martin Starobucké Debrné5 kmMdo50ano
Skořepová Ladislava Vlkov5 kmZ35plusano
Slavík Marek Nové Město nad Metují5 kmMdo40ano
Slavík Ondřej Nové Město nad Metují5 kmMdo50ano
Slobodová Veronika Hradec Králové5 kmZ35plusano
Smejkal Lukáš Tanvald5 kmMdo40ano
Smolíková Alena Jaroměř 5 kmZdo35ano
Sokol Andrej Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Spěváková Kristýna Velké Bílovice5 kmZdo35ano
Horký Tomáš Pardubice5 kmZ35plusano
Steflovicova Eva Praha5 kmZ35plusano
Stolinová Kateřina Trutnov5 kmZdo35ano
Stolinová Petra Trutnov5 kmZdo35ano
Stuchlíková Jana Nové Město nad Metují5 kmZ35plusano
Suchá Marie Krabčice 5 kmZ35plusano
Suchardová Kateřina Radvanice5 kmZdo35ano
Sviastyn Alena Zdar nad orlici5 kmZ35plusano
Sviastyn Felix Zdar nad orlici5 kmMdo50ano
Svoboda Alan Yellow House5 kmMdo40ano
Svoboda Lukáš Yellow House5 kmMdo50ano
Svobodová Adriana Yellow House5 kmZdo35ano
Svobodová Klára Pajp tým5 kmZdo35ano
Svobodová Leona ZBV5 kmZ35plusano
Syrový Filip #GLADIATORRACETEAM 5 kmMdo40ano
Szekérová Iva Třebechovice p.O.5 kmZdo35ano
Šamanová Marcela Bílá Třemešná5 kmZ35plusano
Šamanová Tereza Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Šárka Nehasilová Kolín5 kmZ35plusano
Šedivá Andrea Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Šidová Veronika Smirice5 kmZdo35ano
Šichová Marcela Hradec Králové5 kmZ35plusano
Šilar Filip Vysoké Mýto5 kmMdo40ano
Šimáková Lada Příbram5 kmZdo35ano
Šimerdová Lýdie Hradec Kralové5 kmZdo35ano
šimková vladimíra dvůr králové nad labem5 kmZdo35ano
Šimonová Magdalena Liberec5 kmZ35plusano
Šimůnek Patrik Horka u Staré Paky5 kmMdo40ano
Šimůnková Tereza Náchod5 kmZdo35ano
Šípková Jana Pardubice5 kmZ35plusano
Šišma Martin Hradec Králové5 kmMdo40ano
Šitina Tomáš Černíkovice5 kmMdo40ano
Škoda Ondřej Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Škodová Soňa Kostelec nad Orlicí5 kmZdo35ano
Šlechtová Michaela Úpice 5 kmZdo35ano
Šmídová Gabriela STG Česká Třebová5 kmZ35plusano
Šolcová Kristina Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Šoltysová Bohdana Zdounky5 kmZ35plusano
Špringr Zdeněk Rtyně v Podkrkonoší5 kmM60plusano
Špringrová Ivona Rtyně v Podkrkonoší5 kmZdo35ano
Šrůtková Petra Česká Skalice5 kmZdo35ano
Šťastná Tereza Praha5 kmZdo35ano
Štefániková Mária Praha5 kmZdo35ano
Štěpán Martin Běrunice 5 kmMdo40ano
Štěpánková Daniela Velké Poříči5 kmZdo35ano
Štěpánková Lucie Pardubice5 kmZdo35ano
Fliegerová Sára Skřivany5 kmZdo35ano
Šulcová Magdaléna Team of Queens5 kmZdo35ano
Šulcová Simona SK Gladiator gym5 kmZdo35ano
švanda Karel Opočno5 kmMdo40ano
Švandová Lenka Opočno5 kmZdo35ano
Švestková Aneta SRTG Česká Třebová 5 kmZdo35ano
Švorcová Irena TEAM OF QUEENS5 kmZdo35ano
Tamchyna Jakub Říčany5 kmMdo40ano
Tamchynová Alexandra Říčany5 kmZdo35ano
Tikalová Lucie Sezemice5 kmZ35plusano
Tláskalová Sabina Trutnov5 kmZdo35ano
Tojnarová Jolana Náchod5 kmZ35plusano
Tommová Pavlína ZBV5 kmZ35plusano
Tomšů Jan Praha5 kmMdo40ano
Tomšů Veronika Praha5 kmZdo35ano
Trejbal Petr SDH Smidary5 kmMdo40ano
Tržilová Jana Ústí nad Labem 5 kmZdo35ano
Tunklová Petra Česká Skalice5 kmZdo35ano
Turko Julius Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Tykalová Majka Báječné ženy v běhu5 kmZdo35ano
Tylšová Adéla Dolní Radechová5 kmZdo35ano
Tylšová Anna Dolní Radechová5 kmZdo35ano
Tylšová Daniela Triatlon Team Trutnov5 kmZ35plusano
Uhlíř Jiří Spy5 kmMdo50ano
Urbanová Marie Náchod5 kmZ35plusano
Vacková Kateřina Trutnov5 kmZdo35ano
Václavíková Věra Hostinné5 kmZ35plusano
Vajsarová Tereza Trutnov5 kmZdo35ano
Valentová Alena Trutnov5 kmZ35plusano
Valigurská Anežka team Pežka5 kmZdo35ano
Vanclová Veronika Jilemnice5 kmZdo35ano
Vaníček Jan STR Česká Lípa5 kmMdo40ano
Vávrová Eva Dolní Brusnice5 kmZ35plusano
Vavřínová Lucie Pardubice5 kmZ35plusano
Vecková Hana Báječné ženy v běhu5 kmZ35plusano
Věchet Jaroslav Hradec Králové5 kmMdo40ano
Vejtasová Ilona Holice5 kmZ35plusano
Vencláková Kateřina Hradec Králové5 kmZ35plusano
Veselý Daniel Doubravice5 kmMdo40ano
Veselý Josef Fly united5 kmMdo40ano
Veverková Jana Doubravice 5 kmZdo35ano
Viková Petra Úpice5 kmZ35plusano
Vlachynská Kristýna HaKi-run5 kmZ35plusano
Vogelová Anna Šneci v běhu5 kmZdo35ano
Vojtěch Filip Broumov5 kmMdo50ano
Vojtěchová Diana Broumov5 kmZ35plusano
Voldán Jakub Běžouni z Klánovického lesa5 kmMdo40ano
Volejník Petr Semín5 kmMdo40ano
Vondrová Denisa Rudník5 kmZ35plusano
Voňka Tomáš Pecka5 kmMdo40ano
Vosáhlo Vít Tj Lokomotiva Trutnov5 kmMdo40ano
Vostrčilová Martina Vysoké Mýto5 kmZ35plusano
Votočková Denisa Trutnov5 kmZdo35ano
Vrbová Martina Hostinné5 kmZ35plusano
Vydra Josef Rudník5 kmMdo50ano
Vydra Tomáš Rudník5 kmMdo40ano
Vyhnánková Soňa Pardubice5 kmZdo35ano
Vymetal marian CHVALEČ5 kmMdo50ano
Vymetalová Klára Loko trutnov5 kmZdo35ano
Vystrčilová Jana České Budějovice5 kmZ35plusano
Wetterová Adriana Trutnov5 kmZdo35ano
Zaal Jiří Hradec Králové5 kmMdo50ano
Zahradník Radek Solnice5 kmMdo40ano
Zachová Jana Nové Město nad Metují5 kmZdo35ano
Zachová Kamila ČSOB5 kmZdo35ano
Zavoralová Markéta Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmZ35plusano
Zeman Miloslav Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Zima Matěj TJ Lokomotiva Trutnov5 kmMdo40ano
Zimová Karolína Rtyně v Podkrkonoší5 kmZdo35ano
Zörklerová Andrea Batňovice 5 kmZdo35ano
Zoubková Barbora MC Český ráj5 kmZdo35ano
Žáčková Zuzana Pardubice5 kmZdo35ano
Žďárská Michaela Sloupno5 kmZdo35ano
Žďárský Petr Dětský domov se školou, Chrudim 5 kmMdo40ano
Žemlička Martin Sopřeč5 kmMdo50ano
Žemlička Martin Sopřeč5 kmMdo40ano
Žemličková Romana Sopřeč5 kmZ35plusano
Vopršalová Miroslava Dolní Nemojov5 kmZ35plusano
Mervart Vojtěch Dolní Nemojov5 kmMdo40ano
Brychtová Veronika jičín5 kmZdo35ano
Šílová Vendula 24/7 Gym by Attitude10 kmZdo35ano
Bátovská Andrea Pardubice5 kmZ35plusano
Nyklíček Luděk Bratři v triků Úpice 10 kmMdo50ano
Dvořáková Daniela Jaroměř2 km dětskýD12ano
Homola Prokop 24/7 Gym by Attitude10 kmMdo40ano
Spíchalová Barbora Trutnov2 km dětskýD12ne
Spíchal Vojtěch Trutnov2 km dětskýCH12ne
Mach Jaroslav Jičín5 kmMdo40ano
Manová Taťána Jičín5 kmZ35plusano
Stoklasova Barbora Přelouč 2 km dětskýano
Pekárek  Michal Praha10 kmMdo40ano
Tesař David 5 kmMdo40
Samek Petr Zábřezí-Řečice10 kmM60plusano
Urban Jan 10 kmMdo40
Andres Zdenek Holice10 kmMdo40ano
Andrlová Petra Dolní Brusnice10 kmZdo35ano
Antoš Radek Grady Run10 kmMdo50ano
Arnoštová Adéla Bílá Třemešná10 kmZdo35ano
Báčová Kristýna Pardubice10 kmZdo35ano
Balák Jiří Aeroklub Zbraslavice10 kmMdo50ano
Baškovská Kateřina Holky z Vršovky10 kmZdo35ano
Bebjaková Katarína Hradec Králové10 kmZdo35ano
Bečáková Zuzka Zuzanečka MP 207 10 kmZdo35ano
Beneš Martin Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Beránková Eva Hradec Králové10 kmZ35plusano
Bezděková Iveta Hradec Králové10 kmZ35plusano
Bezděková Kristýna Hradec Králové10 kmZdo35ano
Bezděková Natalie Hradec Králové10 kmZdo35ano
Blahova Helena TJ Sokol Dřevěnice10 kmZ35plusano
Bláhovec Jiří QC Group10 kmMdo40ano
Blatská Hana Rokycany 10 kmZdo35
Blažek Martin ACS Rýchory10 kmMdo50ano
Borkovcová Tereza Pardubice10 kmZdo35ano
Bošák Daniel Vápenná10 kmMdo40ano
Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic10 kmMdo60ano
Brčák Pavel Praha 10 kmMdo40
Brendl Jan Hoděšovice10 kmMdo50ano
Brokeš Jan Bohdikov10 kmMdo40ano
Brokešová Anna Bohdíkov10 kmZdo35ano
Bujárek Josef Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Bureš Roman Bureho LEATHERMANi10 kmMdo40ano
Cedidla Aleš Náchod10 kmMdo40ano
Cézová Marcela Lysá nad Labem10 kmZ35plusano
Cézová Pavlína Lysá nad Labem10 kmZdo35ano
Čech Martin Říčany10 kmMdo40ano
Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim10 kmMdo40ano
Čermák Tomáš Praha10 kmMdo40ano
Červený Jakub Tj Lokomotiva Trutnov10 kmMdo40ano
Čivrný Jiří Semily10 kmMdo40ano
Čtvrtečka Ondřej Kvasiny10 kmMdo40ano
Čudová Andrea Hradec Králové10 kmZdo35ano
Daráni Jakub Praha10 kmMdo40ano
Děd Tadeáš Brno10 kmMdo40ano
Dekoj Viktor Duo Prosecco10 kmMdo40ano
Drongová Anežka Bohdíkov10 kmZdo35ano
Dunda Pavel AC 186610 kmMdo40ano
Dunda Pavel AC 186610 kmMdo50ano
Dvořáková Simona Opočno10 kmZ35plusano
Dvořáková Štepánka Opočno10 kmZdo35ano
Fejk Petr Vrchlabí 10 kmMdo40ano
Felgr Zdeněk Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Fenďová Zuzana TJ Harant Pecka10 kmZdo35ano
FIGERA Michal Vlčice10 kmMdo50ano
Fischer Samuel Safari Park Dvůr Králové10 kmMdo40ano
Flegel Jan Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Friebelová Eva TJ Maratonstav Úpice10 kmZ35plusano
Gončarov Jurij Praha10 kmMdo40ano
Grmolec Lukáš Vrchlabí10 kmMdo40ano
Groh Jiří OTTO BAR10 kmMdo40ano
Ha Duc Duong Plzeň10 kmMdo40ano
Habr Martin TJ Sokol Olešnice10 kmMdo40ano
Haimy Gal Safari Park Dvůr Králové10 kmZ35plusano
Hajnyš Tomáš Safari Park Dvůr Králové10 kmMdo60ano
Hak Tomáš Vítězná10 kmMdo50ano
Hanušová Dagmar Liberec10 kmZ35plusano
Hartmanová Jana Opočno10 kmZdo35ano
Hejda Martin Dobruška10 kmMdo40ano
Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM10 kmMdo40ano
Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM10 kmZdo35ano
Henclová Petra Třebechovice pod Orebem10 kmZdo35ano
Herzig Radek 4FUN Náchod10 kmMdo40ano
Hladík Josef Duo Prosecco10 kmMdo50ano
Hladík Martin Rokytnice v Orlických horách10 kmMdo40ano
Hladíková Lucie SDH Nahořany10 kmZdo35ano
Hlaváček Roman GaySoft betterTeam HK10 kmMdo40ano
Hlaváčová Zuzana Holín10 kmZdo35ano
Holeček Mirek Nové Město nad Metují10 kmMdo50ano
Holubec Radek Lánov10 kmMdo50ano
Holubová Zuzana Hradec Králové10 kmZdo35ano
Honzík Jaroslav Svídnický Extrém Team10 kmMdo40ano
Horáček Jakub Dvur Králove Nad Labem10 kmMdo40ano
Horáček Pavel Červený Kostelec10 kmMdo40ano
Horák Jiří Bike Team KC Jaroměř 10 kmMdo50ano
Horníček Dominik Dobruška10 kmMdo40ano
Houdek Jakub Run magazine team10 kmMdo40ano
Houška Petr Chrášťany10 kmMdo50ano
Hozakova Katerina Mělník10 kmZ35plusano
Hrdlička Josef Hradec Králové10 kmMdo40ano
Hrneček Jan Crnci10 kmMdo40ano
Hrneček Pavel Crnci10 kmMdo50ano
Hrubešová Helena Broumov10 kmZ35plusano
Hrubý Jakub Zvůlecký slimáci10 kmMdo40ano
Hřebícková Dana Ústí nad Orlicí10 kmZ35plusano
Hůlek Michal Hradec Králové10 kmMdo40ano
Hyjánek Jaroslav Safari Park Dvůr Králové10 kmMdo50ano
Christoph David LBC Nové Město nad Metuji10 kmMdo50ano
Chutný Vojtěch stghk10 kmMdo40ano
Imlauf Pavel HTW10 kmMdo40ano
Ivanka Richard Klášterec nad Ohří10 kmMdo40ano
Izaiaszová Tereza Holice10 kmZdo35ano
Jacques Kateřina Běžecká škola Miloše Škorpila Praha 10 kmZ35plusano
Jakl Petr DS Klokan10 kmMdo50ano
Janáček Adam Matiti10 kmMdo40ano
Janák Jaroslav Dolní Brusnice10 kmMdo40ano
Janatková Kateřina Praha10 kmZdo35ano
Jančík Bořek Svartes Hořice10 kmMdo60ano
janečková zuzana Martin10 kmZ35plusano
Ježek Josef Praha 310 kmMdo50ano
Jílková Lucie Praha 10 kmZ35plusano
Jindřišek Martin Horní Branná10 kmMdo40ano
Judová Petra Trutnov10 kmZ35plusano
Kadavý Jíří Vrchlabí10 kmMdo40ano
Kahánek Radek AK Bažantnice Bělohrad10 kmMdo40ano
Kahánková Veronika Vrchlabí10 kmZdo35ano
Kahl Václav Předměřice nad Labem10 kmMdo40ano
Kalhousová Tereza Hradec Králové10 kmZdo35ano
Kalivoda Ondřej Olympia Spartan Training Kutná Hora10 kmMdo40ano
Kaplanová Denisa Rychnov nad Kněžnou10 kmZdo35ano
Kdoulová Mirka Sovětice10 kmZdo35ano
Kirsch Radomír Triatlon Team Trutnov10 kmMdo50ano
Klička Jaroslav Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Klikoš Jiří A-team10 kmMdo40ano
Knap Jan Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Koblasová Jana Dvůr Králové nad Labem10 kmZdo35ano
Kolovratník František AC186610 kmMdo40ano
Kolovratník Jan AC 186610 kmMdo50ano
Koňák Ladislav Trutnov10 kmMdo40ano
Konvalina Lukáš Rychnov nad Kněžnou10 kmMdo40ano
Kořínek Martin MMK - Pardubice10 kmMdo60ano
Kořínková Tereza Pardubice10 kmZdo35ano
Košťál Petr SRTG Trutnov10 kmMdo40ano
Košťálová Olga Hořice10 kmZ35plusano
Kott Milan Hradec Králové10 kmMdo50ano
Kottová Eva Hradec Králové10 kmZ35plusano
Koudelka Drahomir Meixner Consulting10 kmMdo50ano
Kouřilová Dominika SYMBIO10 kmZdo35ano
Koutník Lumír A.O. Spartak Vrchlabí10 kmMdo60ano
Kozák Ondřej 10 kmMdo40ano
Kozáková Denisa Hvězda Pardubice10 kmZ35plusano
Krejcar Jakub Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Krejcar Radek Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Krejčová Lucie L+L team / ČBK10 kmZdo35ano
Krejčová Pavlína Novopacké pivo10 kmZ35plusano
Krupička František Mělník10 kmMdo50ano
Krupička František Mělník10 kmMdo40ano
Křepelka Karel Pro radost10 kmMdo40ano
Křepelová Leona Novoměstský hvězdy 10 kmZ35plusano
Křišťanová Barbora Hradec Králové 10 kmZdo35ano
Křivský Vladimír Pobřeží Kocoviny10 kmMdo40ano
Kubica Dušan Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Kujan René Klub rychlých nohou ČSOB10 kmMdo50ano
Kunovjánková Martina Olympia Spartan Training Kutná Hora10 kmZdo35ano
Langer Martin Ústí nad Orlicí10 kmMdo50ano
Langerová Viola Ústí nad Orlicí10 kmZ35plusano
Le Que Oliver Safari Park Dvůr Králové10 kmMdo40ano
Luběna Martin Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Martinec Tomáš Rychnov nad Kněžnou10 kmMdo40ano
Materna Michal Přezletický šneček10 kmMdo40ano
Matuška Martin Ohnišov10 kmMdo40ano
Matušková Veronika Milovice u Hořic10 kmZ35plusano
Matys Vladimír Hradec Králové CHDP Sport Division10 kmMdo40ano
Medikus Štěpán Chvalkovice10 kmMdo50ano
Milan Hornych Trutnov10 kmMdo40ano
Moravec Michal Běžci z Černošic10 kmMdo40ano
Morávek Stanislav Gladiator Gym10 kmMdo40ano
Motal Jan Nemojov10 kmMdo50ano
Motlová Monika Ústí nad Orlicí10 kmZdo35ano
Müller Michal SRTG Česká Třebová10 kmMdo40ano
Müllerová Judita Hradec Králové10 kmZdo35ano
Navrátil Vlastimil Hradec Králové10 kmM60plusano
Nedeliaková Andrea Liberec10 kmZ35plusano
Neradová Sylva Lázně Bohdaneč10 kmZdo35ano
Novák Martin Skřivany10 kmMdo50ano
Nováková Radomíra Hradec Králové10 kmZ35plusano
Novotná Eliška Hradec Králové10 kmZdo35ano
Novotná Kateřina Dvůr Králové n/L10 kmZ35plusano
Lelovski Petr Rakovník10 kmMdo40ano
Novotný Vladimír Osice10 kmMdo50ano
Nyklíček Ondřej Upice10 kmMdo50ano
Orlík Vladimír Pardubice Dukla#D10 kmMdo40ano
Otradovský Tomáš Krkonošský deník10 kmMdo50ano
Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM10 kmMdo40ano
Páv Michal Dvůr Králové n/L10 kmMdo40ano
Pavel Jiří Sovětice10 kmMdo50ano
Pavelková Lucie SAFARI GASTRO10 kmZdo35ano
Pavlu Michal Melnik10 kmMdo50ano
Pechanová Sandra Trutnov10 kmZdo35ano
Pešek Michal Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Petr Martin Trutnov10 kmMdo50ano
Petrová Kateřina Hořice10 kmZ35plusano
Petržílek Zdeněk KRB Chrudim10 kmM60plusano
Pham Tien Anh Plzeň10 kmMdo40ano
Pohlová Klára Dvůr Králové nad Labem10 kmZ35plusano
Polák Daniel Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Polák Michal Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Pospíšil Jaroslav Nový Bydžov10 kmMdo50ano
Prostecká Lenka Příbram10 kmZdo35ano
Prudič Martin Holice10 kmMdo40ano
pullman miroslav Jablonec nad Nisou10 kmM60plusano
Pumr Milan Sulice10 kmMdo50ano
Benešová Veronika Benátky na Jizerou2 km dětskýD12ano
Rakušan Vojtěch PONDĚLNÍ DIETÁŘÍ10 kmMdo40ano
Rejman Marek Svídnický Extrém Team10 kmMdo50ano
Roček David Pardubice10 kmMdo50ano
Rudelová Petra Úpice10 kmZ35plusano
Rulfová Alena Dvůr Králové nad Labem10 kmZdo35ano
RUSNAK STEPAN Kapitáni Vltava10 kmMdo50ano
Sahánková Milana Za Rudníček10 kmZ35plusano
Samek Ondřej Zdobín10 kmMdo40ano
Seneta Jakub Dvůr Králové10 kmMdo40ano
Schejbal Jiří Běháme v Holicích a okolí10 kmMdo40ano
Siegl Josef Svídnický Extrém Team10 kmMdo50ano
Sixta Miroslav SK Dobruška10 kmMdo60ano
Slámová Kateřina Hradec Králové10 kmZdo35ano
Slavík Dominik Notorici Horní Branná10 kmMdo40ano
Slavkovský Milan Dum spiro spero10 kmMdo50ano
Smola Josef Náchod10 kmMdo40ano
Soukup Milan TJ Znojmo10 kmMdo60ano
Spíchal Luděk Trutnov10 kmMdo50ano
Spíchalová Jitka Trutnov10 kmZ35plusano
Stebal Martin Svídnický Extrém Team10 kmMdo40ano
Steflovic Martin Praha10 kmMdo50ano
Střelbová Lenka Braník (Praha 4)10 kmZ35plusano
Suchý Jaroslav Krabčice 10 kmMdo40ano
Svoboda Aleš Hradec Králové 10 kmMdo50ano
Svobodová Tereza Trutnov10 kmZdo35ano
Synek Jan Vrchlabí 10 kmMdo40ano
Šafková Kateřina Dvůr Králové nad Labem10 kmZdo35ano
Šefcová Eva SKI Police nad Metují10 kmZ35plusano
Poncová Lea Praha5 kmZ35plusano
Šíl Petr tRUtNov10 kmMdo50ano
Šimek Milan Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Šimůnek Jaroslav Rudník10 kmMdo40ano
Šmíd Jakub Horka u Staré Paky10 kmMdo40ano
Šmídová Vendula Dvůr Králové nad Labem10 kmZdo35ano
Šmiková Ilona Rokytnice nad Jizerou10 kmZ35plusano
Šporer Lukáš Dvůr Králové nad Labem 10 kmMdo40ano
Šporer Martin Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Šrámek Jan Trutnov10 kmMdo40ano
Šremrová Stanislava Praha10 kmZdo35ano
Šťastná Dana Kruh zdraví Chrudim10 kmZ35plusano
Šternerová Hana Hradec Králové10 kmZ35plusano
Šulcová Šárka Gladiator Gym10 kmZdo35ano
Švadlák Petr Svídnický Extrém Team10 kmMdo50ano
Tichý Štěpán Nové Město nad Metuji10 kmMdo40ano
Tomanová Vendula Brandýs nad Labem10 kmZ35plusano
Tomášek Jakub Police nad Metují 10 kmMdo40ano
Tomek Petr Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Tomková Veronika Dvůr Králové nad Labem 10 kmZdo35ano
Trdla Jiří Jablonec nad Nisou10 kmMdo40ano
Trousil David AC GoMango Högner10 kmMdo40ano
Trousilová Adéla AC GoMango Högner10 kmZdo35ano
Trousilová Pavlína AC Gomango Högner10 kmZ35plusano
Tůma David Chrudim10 kmMdo40ano
Tylšová Pavlína Báječné ženy v běhu10 kmZ35plusano
Václavek Petr Olomouc10 kmMdo60ano
Vagenknecht Frantisek ASTER Jicin10 kmMdo50ano
Vágnerová Olga Sněžné10 kmZ35plusano
Valášek Jan Hronov 10 kmMdo40ano
Valášek Václav Dvůr Králové nad Labem 10 kmMdo40ano
Valena Tomáš HC Mžany10 kmMdo50ano
Vaňková Nikola Ústí nad Orlicí10 kmZdo35ano
Vaňková Pavla Ústí nad Orlicí10 kmZ35plusano
Vávrová Milena STG Mělník10 kmZ35plusano
Vavřínková Eva Royal bay 10 kmZ35plusano
Vecka Michal Báječné ženy v běhu10 kmMdo40ano
Vecková Barbora stghk10 kmZdo35ano
Večeřa Martin HK10 kmMdo50ano
Večeřa Petr Hradec Králové10 kmMdo50ano
Vitvarová Tereza Šumperk 10 kmZdo35ano
Vo Thanh Huy Plzeň10 kmMdo40ano
Vodičková Gabriela Hradec Králové10 kmZdo35ano
Vojtíšek David Hradec Králové10 kmMdo40ano
Vokrouhlík Michal /10 kmMdo40ano
Voldán Tomáš Běžouni z Klánovického lesa10 kmMdo50ano
Voldánová Eva Běžouni z Klánovického lesa10 kmZ35plusano
Volfová Šárka Dvůr Králové nad Labem10 kmZdo35ano
Vomocil Jan Trutnov10 kmMdo40ano
Vondra Vaclav Rudník10 kmMdo60ano
Vosyková Eva Novoměstský hvězdy10 kmZ35plusano
Wolf Karel Praha10 kmMdo50ano
Záruba Jiří Praha10 kmMdo40ano
Záruba Martin MěÚ Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Zavřel Roman Kroměříž10 kmMdo50ano
Zelenka Petr Praha10 kmMdo50ano
Zeman Ondřej Praha10 kmMdo40ano
Žukovský Pavel Vysoké Mýto10 kmMdo40ano
Assoumani Angelo Tachov2 km dětskýCH12ne
Blažek Filip Roztoky u Jilemnice5 kmMdo40ne
Bošák Daniel Vápenná10 kmMdo40ne
Celarová Tereza Hostinné5 kmZdo35ne
Cepková Andrea Jasenná5 kmZdo35ne
Dimo Petr BRNO10 kmMdo40ne
Dohnálková Ester Ústí nad Orlicí10 kmZdo35ne
Drholcová Marie Hostinné5 kmZ35plusne
Drholec Martin Hostinné5 kmMdo40ne
Foffová Lucie Městec Králové5 kmZdo35ne
Gabrielova Pavla Dvůr Králové nad Labem 10 kmZdo35ne
Hajek Matej Praha5 kmMdo40ne
Havel Radek Labe Tri Club10 kmMdo40ne
Hellerová Hana Hradec králové10 kmZ35plusne
Hrbek Tomáš Hradec Králové10 kmMdo60ne
Janovec Jakub Trutnov5 kmMdo40ne
Jedličková Věra Teplice10 kmZ35plusne
Kalinová Dita Hradec Králové10 kmZ35plusne
Kamarýt Jakub Rudná2 km dětskýCH12ne
Kamarýt Miloš Rudná u Prahy5 kmMdo50ne
Kamarýt Vojtěch Rudná u Prahy2 km dětskýCH12ne
Kaniová Karolína Nové Město nad Metují5 kmZdo35ne
Kebambelele Hudžuburathu Kherezwyatha Bonn10 kmZ35plusne
Kebambelele Pheřtambuka Kherezwyatha Bonn10 kmZ35plusne
Kráčmar Jakub Lázně Bělohrad2 km dětskýne
Krickova Klara Praha5 kmZ35plusne
Krickova Klara Praha5 kmZ35plusne
Krucká Diana Rudná u Prahy5 kmZ35plusne
Kučerková Lenka Teplice5 kmZdo35ne
Kulhánek Václav Vrchlabí10 kmMdo40ne
Kulhavý Filip Nové Hrady2 km dětskýCH7ne
Kynčlová Pavlína Trutnov5 kmZdo35ne
Lehmann Patrick Dresden10 kmMdo40ne
lelovsky tomas rakovnik2 km dětskýCH12ne
Linhová Edita Lázně Bohdaneč5 kmZdo35ne
Luňáčková Lucie Ústí Nad Orlicí10 kmZdo35ne
Machková Radka Dvůr Králové nad Labem 5 kmZ35plusne
Machová Renata Teplice10 kmZ35plusne
Messner Michal Teplice10 kmZ35plusne
Mihulka Daniel Hostinné5 kmMdo50ne
Miskovsky Petr Praha10 kmMdo40ne
Mour Ondřej Hradec Králové5 kmMdo40ne
Musil David Mostek10 kmMdo40ne
Musil David Mostek10 kmMdo40ne
Mynář Karel Dvůr králové nad labem 5 kmMdo40ne
Mynář Karel Dvůr králové nad labem 2 km dětskýCH12ne
Mynářová Sabinka Dvůr králové nad labem 2 km dětskýD7ne
Mynářová Svitlana Dvůr králové nad labem 5 kmZdo35ne
Nagy Adam TJ Sokol Jaroměř2 km dětskýCH15ne
Nagy Lukáš TJ Sokol Jaroměř2 km dětskýCH12ne
Nývltová Eliška Kostelec/\Hradec/Drážďany10 kmZdo35ne
Obdržálek Martin Trutnov5 kmMdo40ne
Pátek Tobiáš Solnice2 km dětskýCH7ne
Pátková Sofie Solnice2 km dětskýD12ne
Pavlikova Monika Praha5 kmZdo35ne
Piskáček Luboš Powerkiting DK10 kmMdo60ne
Piskáček Luboš Powerkiting DK10 kmMdo60ne
Pišová Věra Hradec Králové10 kmZ35plusne
Potůčková Laura Hradištko2 km dětskýD12ne
Rennerová Alžběta Chrudim 5 kmZ35plusne
Sykora Filip Pardubice 2 km dětskýCH7ne
Sýkora Jan Staré Město2 km dětskýCH12ne
Sykora Martin Kutná Hora5 kmMdo40ne
Sýkora Matyáš Staré Město2 km dětskýCH15ne
Šotolová Eva Červená Třemešná 5 kmZ35plusne
Štefániková Natália Jaroměř2 km dětskýD12ne
Štěpánková Lucie Pardubice5 kmZdo35ne
Tichá Lucie Vrchlabí10 kmZdo35ne
Tykalová Majka Báječné ženy v běhu5 kmZdo35ne
Vacha Hubert Praha2 km dětskýCH12ne
Vacha Maximilian Praha2 km dětskýCH12ne
Vachova Klaudie Praha2 km dětskýD7ne
Voženílková Renata Sokol Hradec Kralove10 kmZ35plusne
Voženílková Renata Sokol Hradec Kralove10 kmZ35plusne
Vrastil Michal Canne Club Prague10 kmMdo40ne