Startovní listina Safariběh ČSOB 2019

2 km dětský

Počet přihlášených: 322

PříjmeníJménoKlubKategoriePlatba
Abelyova Izabela RudníkD12ano
Alexander Adam Praha PitkoviceCH12ano
Assoumani Angelo TachovCH12ne
Bakulová Laura SEMILYD12ano
Bakulová Rozárie SEMILYD7ano
Barton Bruno VrchlabiCH7ano
Bartonova Meda VrchlabiD7ano
Bartoš Matyáš Hradec Králové CH7ano
Bartoška Jakub Bílá TřemešnáCH12ano
Bartošová Barbora Dvůr Králové nad LabemD12ano
Baše Matěj Dvůr Králové nad LabemCH7ano
Baťková Michaela BernarticeD12ano
Beneš Vojtěch Benátky nad JizerouCH15ano
Benešová Veronika Benátky na JizerouD12ano
Blažek Daniel Svoboda nad UpouCH12ano
Bodlák Matěj SAFARI GASTROCH12ano
Bodláková Lilien SAFARI GASTROD12ano
Bursíková Noemi PrahaD12ano
Cerna Anna Praha 10D7ano
Cerny Karel Praha 10CH12ano
Cerny Vasek Praha 10CH12ano
Císař Jakub PardubiceCH7ano
Čabart Ema PrahaD7ano
Čabart Filip PrahaCH7ano
Čejka Samuel Triathlon Team ChrudimCH12ano
Čermáková Laura BenešovD12ano
černá marie horní černůtkyD15ano
Červená Kristýnka Chlivce D7ano
Červený Kryštof Chlivce CH12ano
Dančuková Adéla SendražiceD7ano
Darebný Štěpán SKP MajákCH7ano
Doležalová Thea Rudník u VrchlabíD12ano
Drbohlavová Anna LSK Lomnice nad PopelkouD12ano
Drbohlavová Karolína LSK Lomnice nad PopelkouD15ano
Druckerová Tereza BernarticeD15ano
Dufek Michal JaroměřCH15ano
Dušek Jan Dvůr Králové nad LabemCH15ano
Dušek Jonáš Dvůr Králové nad LabemCH12ano
Dvořáková Daniela JaroměřD12ano
Fanta Tadeáš Nové HradyCH7ano
Fantová Tereza Nové HradyD12ano
Fiala Honza PardubiceCH12ano
Fialová Nela PardubiceD12ano
Fialova Simona Přelouč ano
Fiedlerová Magdaléna TrutnovD7ano
Fiedlerová Rozálie TrutnovD7ano
Figera Jakub VlčiceCH12ano
Figera Lukáš VlčiceCH12ano
Filip Ondřej TrutnovCH15ano
Filipová Tereza TrutnovD15ano
Fišerová Lili ChodoviceD7ano
Fišerová Týnka ChodoviceD7ano
Folberger Filip RudnikCH15ano
Folbergerova Andrea RudnikD7ano
Grúňová Helena JaroměřD12ano
Guman Tades TrutnovCH12ano
Guman Tomas TrutnovCH7ano
Gumanova Matylda TrutnovD12ano
Gumanova Valerie TrutnovD15ano
Hainiš Pavel TrutnovCH12ano
Hájek Štěpán ČSOB na zdraví CH12ano
Halasová Kateřina Lipník nad BečvouD12ano
Hanuš Richard Josef ZlíčkoCH12ano
Havlík Lukáš Dvůr Králové nad LabemCH12ano
Havlíková Veronika Dvůr Králové nad LabemD7ano
Hejduková Anna Vrchlabí D12ano
Hladíková Anna Kvinteto ProseccoD7ano
Holeček Karel VertyňštíCH12ano
Holečková Jana VertyňštíD7ano
Holubcová Anežka LánovD12ano
Honsová Kristýna PrahaD12ano
Hromádková Anna Hradec KrálovéD7ano
Hromádková Ema Hradec KrálovéD12ano
Hřebíček Marek Ústístí nad OrlicíCH12ano
Hřebíčková Marie Ústí nad OrlicíD12ano
Christov Assen SofiaCH12ano
Christova Katerina Sofiaano
Chuda Miroslav RudníkCH7ano
Jakubsky Lukas Pecka CH12ano
Jakubsky Tomas PeckaCH15ano
Janáček Jan Lázně BělohradCH7ano
Janáčková Aneta Lázně BělohradD12ano
Janatová Jolana Zálesní Lhota D7ano
Jára Patrik PrahaCH7ano
Jarolímová Tereza Dvůr Králové nad LabemD12ano
Járová Aneta PrahaD12ano
Johanová Anika Gymnastika TrutnovD12ano
Johnová Tereza NechaniceD15ano
Kalinová Michaela Hradec KrálovéD12ano
Kamarýt Jakub RudnáCH12ne
Kamarýt Vojtěch Rudná u PrahyCH12ne
Kameník Karel TrutnovCH7ano
Kaplan Jan Hradec KrálovéCH7ano
Kaplan Pavel Hradec KrálovéCH12ano
Kareš Matouš Horní ŘediceCH12ano
Kavka Petr PrahaCH12ano
Kavková Kristýna PrahaD15ano
Klčo Emily PardubiceD12ano
Klička Jakub Dvůr Králové nad LabemCH7ano
Klička Jaroslav Dvůr Králové nad LabemCH15ano
Kličková Barbora Dvůr Králové nad LabemD7ano
Klimešová Monika Dvůr Králové nad LabemD12ano
Klimešová Nicol Dvůr Králové nad LabemD12ano
Knap Jan Dvůr Králové nad LabemCH7ano
Knapová Adéla Dvůr Králové nad LabemD7ano
Knopp Tadeáš Hradec Králové 3CH12ano
Konvalinová Nela Nový BydžovD15ano
Kopecká Adéla Atletika JaroměřD15ano
Kopecký Ladislav Atletika JaroměřCH12ano
Kopecký Vojtěch Atletika JaroměřCH15ano
Kosáčková Alice Sokol StudenecD12ano
Košťálová Veronika HořiceD12ano
Koštířová Timea Přerov nad LabemD7ano
Kotoušová Kateřina Dvůr Králové nad LabemD7ano
Kotoušová Tereza Dvůr Králové nad LabemD7ano
Kotyk Michal PardubiceCH12ano
Kráčmar Jakub Lázně Bělohradne
Krejčí Matěj MK Nová PakaCH12ano
Krumlovská Adéla DroboviceD12ano
Krumlovská Bára DroboviceD15ano
Křemenský Filip TrutnovCH12ano
Křepelka Matěj HulkCH12ano
Kubát Daniel Hradec KrálovéCH15ano
Kubátová Amálie Hradec KrálovéD12ano
Kubátová Klára Sokol SudenecD12ano
Kubátová Natálie Headec KrálovéD12ano
Kubátová Pavla Sokol SudenecD12ano
Kubicová Aneta Dvůr Králové nad LabemD15ano
Kubíček Jiří Dvůr Králové nad LabemCH12ano
Kubíček Matěj TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem CH15ano
Kubíčková Kateřina TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem D15ano
Kubík Matěj TrutnovCH7ano
Kubíková Amelie SAFARI GASTROD15ano
Kučera David Jaroměř CH12ano
Kučerová Kristýna Jaroměř D7ano
Kuková Martina Dvůr Králové n/Lano
Kulhavý Filip Nové HradyCH7ne
Kulhavý Filip Nové HradyCH7ano
Kunc Jan TJ Atletika Dvůr Králové n.L.CH12ano
Kuncová Alžběta TJ Atletika Dvůr Králové n.L.D12ano
Laštovička Matěj Zlatá OlešniceCH7ano
lelovsky tomas rakovnikCH12ne
Lhotský Jan TrutnovCH12ano
Lhotský Matyáš TrutnovCH7ano
Liška Jakub Hradec Králové CH7ano
Losenická Tereza Svoboda nad ÚpouD12ano
Lukášová Rozálie PardubiceD12ano
Malich Antonín TJ Dvůr Králové nad LabemCH15ano
Malichová Agata TrutnovD15ano
Malichová Lenka TJ Dvůr Králové nad Labemano
Malichová Tereza TrutnovD12ano
Mareček Filip Atletika ChrudimCH12ano
Mašín Šimon SAFARI GASTROCH12ano
Mašindová Eliška NechaniceD7ano
Mašínová Natálie SAFARI GASTROD15ano
Medikus Tobík NemojovCH12ano
Medikusova Julie NemojovD15ano
Michálková Klaudie Hradec KrálovéD7ano
Mikešová Veronika Dvůr Králové nad LabemD12ano
Mikešová Zuzana Dvůr Králové nad LabemD7ano
Mizera Antonín TrutnovCH7ano
Moravcová Veronika Hradec KrálovéD12ano
Moravec Jan Hradec KrálovéCH7ano
Morávek Dominik JaroměřCH12ano
Morávek Tomáš JaroměřCH7ano
Mráček Jakub DK - NLCH12ano
Munzarová Mája Carla.Kupkolo.czD7ano
Mynář Karel Dvůr králové nad labem CH12ne
Mynářová Sabinka Dvůr králové nad labem D7ne
Nagy Adam TJ Sokol JaroměřCH15ne
Nagy Lukáš TJ Sokol JaroměřCH12ne
Němcová Adriana PrahaD12ano
Nová Karolína HostinnéD7ano
Nováková Alžběta Hradec KrálovéD12ano
Nováková Lea ŠlapaniceD7ano
Novotna Anezka VrchlabiD12ano
Novotná Barbora OsiceD12ano
Novotná Lenka Carla.kupkolo.czD12ano
Novotná Magdaléna OsiceD12ano
Novotná Veronika OsiceD15ano
Nymsa Kryštof Hradec KrálovéCH7ano
Nývlt Václav Červený KostelecCH12ano
Oliva Kryštof Hradec KraloveCH7ano
Otradovský Filip Dvůr Králové nad LabemCH7ano
Pacholík Max Zálesní Lhota CH12ano
Paschoutová Tereza PardubiceD15ano
Pátek Tobiáš SolniceCH7ne
Pátková Sofie SolniceD12ne
Paulusová Adélka Rosice u ChrastiD12ano
Paulusová Barbora Rosice u Chrasti D7ano
Pekárková Karolína PrahaD7ano
Pekárková Kateřina PrahaD12ano
Peneva Kremena Sofiaano
Pešek Jiří Dvůr Králové nad LabemCH12ano
Pešek Radim Dvůr Králové nad LabemCH15ano
Pešková Alexandra Dvůr Králové nad LabemD15ano
Plšková Elena Hradec KrálovéD7ano
Poděbradský Matyáš JaroměřCH12ano
Poděbradský Tomáš JaroměřCH12ano
Pokorná Anežka TrutnovD12ano
Pokorná Eliška TrutnovD12ano
Ponikelská Emily Ponik RacingD7ano
Ponikelská Rozárie Ponik Racing D7ano
Ponikelský Jáchym Ponik RacinCH7ano
Potůčková Laura HradištkoD12ne
Prášek Jakub ProsečCH12ano
Prášek Václav ProsečCH12ano
Prokopová Sofie Dvůr KrálovéD7ano
Příhodová Petra Hradec KrálovéD15ano
Ptáčková Emma PtáččciD7ano
Puhlovský Adámek ChrudimCH7ano
Pumr Jakub SuliceCH12ano
Rakušanová Nela Pondělní dietářiD7ano
Rambousková Nela MiloviceD7ano
Rejman Dominik ProsečCH12ano
Rejmanová Anna ProsečD12ano
Růžička Daniel VolečCH7ano
Růžičková Sofie VolečD7ano
Řeháková Eliška Třebihošť D15ano
Ságl Jakub PardubiceCH7ano
Ságlová Adéla PardubiceD12ano
Seitlová Veronika Dvůr Králové nad LabemD7ano
Schejbal Jiřík Holiceano
Siska Isabella Rose Leicester UKD7ano
Sitná Amálie PětihostyD12ano
Sitná Rozálie PětihostyD12ano
Sitny Kristian PětihostyCH7ano
Sitný Sebastián PětihostyCH12ano
Skrbková Beáta Zálesní LhotaD12ano
Skrbková Nela Zálesní LhotaD12ano
Skýba DANIEL SkutečCH7ano
Smejkalová Beátka TanvaldD7ano
Smrž Mikuláš Mělník, tým LoTřiCH12ano
Smržová Anna Marie Mělník, tým LoTřiD7ano
Smržová Magdaléna Mělník, tým LoTřiD7ano
Snížek Jakub NemojovCH12ano
spanyik alexander krkonošské matkyCH7ano
spanyikové adela krkonošské matkyD7ano
Spíchal Vojtěch TrutnovCH12ne
Spíchalová Barbora TrutnovD12ne
Srna Petr Míša běží!!!ano
Stejskal Filip HarrachovCH12ano
Stejskalová Anna HarrachovD15ano
Stoklasova Barbora Přelouč ano
Suchá Tereza Gym Jaroměř D12ano
Suchánková Eliška NáchodD12ano
Suchý Jaroslav Krabčice CH12ano
Svajdlerova Lucie RudníkD12ano
Svědirohová Natálie SAFARI GASTROD15ano
Svobodová Adéla TrutnovD7ano
Svobodová Karolína Hradec Králové D12ano
Svobodová Lucie TrutnovD12ano
Svobodová Sylva Hradec Králové ano
Svobodová Tereza TrutnovD15ano
Sykora Filip Pardubice CH7ne
Sýkora Jan Staré MěstoCH12ne
Sýkora Matyáš Staré MěstoCH15ne
Sýkorová Eliška PřepychyD15ano
Sýkorová Nela PřepychyD12ano
Šimek Štěpán ZŠ Schulzovy sadyCH12ano
Šimková Michaela lvíče MŠ RoháčovaD7ano
Šoltysová Jasmína ZdounkyD12ano
Šrůtková Kate Česká SkaliceD7ano
Šťastná Eliška TrutnovD12ano
Štefániková Natália JaroměřD12ne
Štěpánková Barbora Zlatá Olešnice D7ano
Štěpánková Eliška Zlatá Olešnice D7ano
Šturmová Dina Dvůr Králové nad LabemD7ano
Štveráková Amálka L+L team D7ano
Šubr Teodor HořiceCH7ano
Thamová Eliška TrutnovD12ano
Tomancová Andrea Dvůr Králové nad LabemD12ano
Tomancová Barbora Dvůr Králové nad LabemD15ano
Tomanová Tereza Brandýs nad LabemD15ano
Tomanová Zuzana Brandýs nad LabemD7ano
Trejbal Kryštof TrutnovCH12ano
Trejbalová Stela TrutnovD7ano
Tribula Robin Osice, PolizyCH12ano
Tribula Štěpán Osice, PolizyCH15ano
Tylšová Adéla Dolní RadechováD15ano
Ulvr Adam CK Carla.kupkolo.czCH15ano
Vacha Hubert PrahaCH12ne
Vacha Maximilian PrahaCH12ne
Vachova Klaudie PrahaD7ne
Vajda Krisztina VrchlabíD7ano
Valenčík Adam Červený KostelecCH12ano
Valenová Valentýna HC MžanyD12ano
valentová barbora cerekvice nad bystřicíD12ano
valentová karolína cerekvice nad bystřicíD12ano
valentová kateřina cerekvice nad bystřicíD12ano
Valešová Zuzana Dvůr KrálovéD12ano
Vaněk Lukáš BrnoCH12ano
Vaněk Šimon BrnoCH12ano
Vaněk Tobiáš TrutnovCH12ano
Vaněk Tomáš Trutnov CH12ano
Vašíř Vojtěch PardubiceCH7ano
Večeřa Martin HKano
Večeřa Mikuláš Hradec KrálovéCH12ano
Večeřa Petr Hradec Královéano
Večeřa Viktor HKCH12ano
Večeřová Gabriela HKano
Večeřová Hana Sofie Hradec KrálovéD12ano
Veteška Michael RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ CH12ano
Viktorin Jan PardubiceCH12ano
Viktorinová Bára PardubiceD12ano
Vlachynský Libor DTJ HKCH12ano
Vlček Jakub TrutnovCH12ano
Vlček Vít TrutnovCH12ano
Voldán Lukáš Běžouni z Klánovického lesaCH12ano
Vondra Matěj RudníkCH15ano
Votroubek Maxim Svídnický Extrém TeamCH7ano
Vrba Radim HostinnéCH12ano
Vrbicky Jaroslav Červený KostelecCH12ano
Vydrová Karolína RudníkD12ano
Wiesner Antonín HořiceCH7ano
Zavřel Lukáš KroměřížCH12ano
Zavřel Petr KroměřížCH7ano
Zgoni Niki PardubiceD15ano
Zima Jakub SparťanCH12
Zindulková Adriana TrutnovD12ano
Zvoníček Marek HořiceCH15ano
Zvoníček Vojtěch HořiceCH12ano