Oficiální Výsledková listina Běh Cvikovem
10. 9. 2017

Mílaři (4300 m)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Cmunt PetrTT cyklorenova Cvikov#197#muži1.00:14:13Detail
2. Kolařík TomášCyklorenova Cvikov#185#muži2.00:14:43+00:00:30.03Detail
3. Zátka JosefKB Kamenický Šenov#231#muži3.00:15:58+00:01:45.03Detail
4. Svoboda VítPraha#115#muži4.00:16:08+00:01:55.03Detail
5. Novotný MiroslavZŠ Cvikov#121#muži5.00:17:10+00:02:57.03Detail
6. Svoboda LukášBukovany#319#muži6.00:17:15+00:03:02.03Detail
7. Bobelák TomášCvikov#129#muži7.00:17:38+00:03:25.03Detail
8. Krejčí JanCvikov#186#muži8.00:17:43+00:03:30.03Detail
9. Vobr MarekOK Jiskra Nový Bor#187#muži9.00:17:50+00:03:37.03Detail
10. Verba AlešTT cyklorenova Cvikov#275#muži10.00:17:53+00:03:40.03Detail
11. Dostál TomášNový Bor#117#muži11.00:18:05+00:03:52.03Detail
12. Krafková ItaTT cyklorenova Cvikov#184#ženy1.00:18:11+00:03:58.03Detail
13. Svoboda PavelHorní Pihel#148#muži12.00:18:21+00:04:08.03Detail
14. Jakobi MarekAtletika Cvikov#140#muži13.00:18:24+00:04:11.03Detail
15. Tíma MichalCvikováček Cvikov#141#muži14.00:18:30+00:04:17.03Detail
16. Kotek AlešCvikov#235#muži15.00:18:36+00:04:23.03Detail
17. Nováková JanaAjeto Lindava#103#ženy2.00:19:45+00:05:32.03Detail
18. Slamený OldřichŽandorf#274#muži16.00:20:15+00:06:02.03Detail
19. Minářová LenkaKB Kamenický Šenov#267#ženy3.00:20:57+00:06:44.03Detail
20. Schönherr PetrCvikov#191#muži17.00:21:13+00:07:00.03Detail
21. Rejman JosefCvikov#100#muži18.00:21:18+00:07:05.03Detail
22. Jandová ŠárkaCvikov Semafor#189#ženy4.00:21:18+00:07:05.03Detail
23. Novotný OndřejZŠ Cvikov#130#muži19.00:21:25+00:07:12.03Detail
24. Vodenková TerezaCvikov#119#ženy5.00:21:26+00:07:13.03Detail
25. Kocman JindřichCvikov#179#muži20.00:22:13+00:08:00.03Detail
26. Plíhalová MarcelaCvikov#125#ženy6.00:23:52+00:09:39.03Detail
27. Svobodová ŠárkaCvikov#313#ženy7.00:24:10+00:09:57.03Detail
28. Křížová KamilaČeská Lípa#116#ženy8.00:25:39+00:11:26.03Detail
29. Jakl JiriSTS Chvojkovice Brod#310#muži21.00:25:39+00:11:26.03Detail
30. Pěničková HanaLadeo Srní#278#ženy9.00:25:39+00:11:26.03Detail
31. Farkašová DitaČeská Kamenice#182#ženy10.00:29:50+00:15:37.03Detail
32. Beránková DanielaCvikov#236#ženy11.00:30:28+00:16:15.03Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz