Oficiální Výsledková listina Běh Cvikovem
9. 9. 2018

Hlavní závod 15 km (2 okruhy)


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Čivrný JiříSemily#75#M391.00:51:5200:25:35.0800:26:16.59Detail
2. Miler JiříLawi Sport#52#M491.00:53:45+00:01:5300:26:10.7200:27:33.63Detail
3. Havelka PetrEleven Run Team#63#M492.00:55:53+00:04:0100:27:26.7400:28:26.20Detail
4. Chramosta JaroslavJaboja Team#19#M591.00:57:38+00:05:4600:28:51.1800:28:46.12Detail
5. Třešňák TomášSK ZŠ Jablonné v Podještědí#280#M392.00:59:26+00:07:3400:28:19.6200:31:06.30Detail
6. Jíra JaroslavTri clib Haven Česká Lípa#72#M493.00:59:57+00:08:0500:29:39.8300:30:16.86Detail
7. Sirůček DavodMultisport Team#29#M393.01:00:05+00:08:1300:29:39.0600:30:25.51Detail
8. Hendrych JaroslavCyklosport M Česká Lípa#66#M494.01:01:27+00:09:3500:29:39.7300:31:46.50Detail
9. Bufka ZdeněkAC Česká Lípa#276#M691.01:02:27+00:10:3500:30:59.7900:31:26.29Detail
10. Černý JaroslavTriathlete#68#M394.01:02:32+00:10:4000:30:17.7400:32:13.82Detail
11. Vachula PavelHradek nsd Nisou#21#M495.01:03:09+00:11:1700:30:58.3900:32:09.84Detail
12. Hromádka PetrNový Bor#76#M496.01:05:10+00:13:1800:32:16.1500:32:53.18Detail
13. Roudnická VeronikaAC Rumburk#2#Z341.01:05:32+00:13:4000:32:02.6900:33:28.56Detail
14. Ramisch RichardNový Bor#56#M395.01:06:14+00:14:2200:32:22.9500:33:50.06Detail
15. Šíp LadislavSCMT Liberec#284#M592.01:06:22+00:14:3000:32:43.2900:33:38.66Detail
16. Krejčí MilanProvodín#274#M497.01:06:32+00:14:4000:32:49.0600:33:42.85Detail
17. Šrachta VladimírKV Klíč#51#M593.01:07:36+00:15:4400:32:43.2400:34:52.60Detail
18. Věchet LadislavČeská Lípa#14#M498.01:07:54+00:16:0200:33:11.7000:34:41.45Detail
19. Hendrych TomášHorní Libchava#65#M499.01:10:55+00:19:0300:34:26.6800:36:27.93Detail
20. Janák JiříHZS česká lípa#53#M396.01:11:06+00:19:1400:34:36.7900:36:28.89Detail
21. Studničný JosefCvikov#16#M594.01:11:07+00:19:1500:34:29.8600:36:36.30Detail
22. Vakrčka PavelLitoměřice#22#M595.01:11:39+00:19:4700:35:17.2700:36:21.64Detail
23. Podoláková TerezaCvikov#50#Z342.01:11:58+00:20:0600:34:29.4400:37:27.56Detail
24. Vetešník LadislavSKI Polevsko#11#M397.01:12:20+00:20:2800:36:23.0800:35:56.11Detail
25. Diart TomášČeská Lípa#272#M4910.01:13:19+00:21:2700:35:51.8300:37:27.02Detail
26. Hazdra Mirek#285#M596.01:14:20+00:22:2800:34:45.6800:39:33.40Detail
27. Effmert Mareknovy bor#70#M398.01:14:49+00:22:5700:37:07.6800:37:40.83Detail
28. Souhrada PavelKV Klíč#27#M399.01:15:29+00:23:3700:35:09.4000:40:19.25Detail
29. Rygál LiborSk Maxtri Liberec#287#M597.01:15:51+00:23:5900:37:17.5300:38:33.28Detail
30. Skočovský PetrFarma Písečná#271#M598.01:16:11+00:24:1900:36:21.2400:39:49.67Detail
31. Lupoměský MartinCvikov#24#M3910.01:16:33+00:24:4100:35:30.8500:41:02.02Detail
32. Landová MartinaKVK Česká Lípa#77#Z343.01:17:34+00:25:4200:37:43.3700:39:49.95Detail
33. Šlechtová MartinaLiberec#13#Z35plus1.01:18:05+00:26:1300:37:44.1600:40:20.39Detail
34. Vakrčka PavelHolubi letkal Litoměřice#23#M3911.01:18:13+00:26:2100:37:46.3400:40:26.19Detail
35. Ehrlich JaroslavRozběháme Kamenici#7#M3912.01:19:53+00:28:0100:38:51.9500:41:00.54Detail
36. Helebrant JosefLiberec#69#M3913.01:20:29+00:28:3700:37:21.2000:43:07.71Detail
37. Dogaru VasilČeská Lípa#278#M3914.01:21:54+00:30:0200:38:48.3400:43:05.12Detail
38. Brabec TomášNový Bor#283#M4911.01:23:49+00:31:5700:42:30.7800:41:17.63Detail
39. Diartova IvanaČeská Lípa#273#Z35plus2.01:24:46+00:32:5400:42:02.7200:42:42.76Detail
40. Faltová JiřinaČeská Lípa#3#Z35plus3.01:25:58+00:34:0600:42:30.9300:43:26.28Detail
41. Kolář Miloslavrozběháme Kamenici#5#M3915.01:36:29+00:44:3700:42:02.9100:54:25.46Detail
42. Bitmanová YwonaCvikov#15#Z35plus4.01:50:21+00:58:2900:53:18.3900:57:02.01Detail
Cmunt Petrcyklorenova Cvikov#266#M3900:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz