Oficiální Výsledková listina Děčín Run Fest
21. 4. 2018

5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. BUCHAR JanddDěčín#71#M11.00:18:26Detail
2. HORKULIČ MartinPOVRLY#2#M12.00:18:31+00:00:05Detail
3. MATYS BohuslavBobo Běh#86#M13.00:18:42+00:00:16Detail
4. SOUKUP Lukáš#delejcotebavi#13#M14.00:18:49+00:00:23Detail
5. MÜLLER JanUSK PROVOD Ústí n.L.#43#M15.00:19:43+00:01:17Detail
6. LIŠKA JiříBrutalteam Děčín#42#M31.00:20:06+00:01:40Detail
7. HRUŠKOVÁ SabinaBiatlon Jílové#38#Z11.00:20:16+00:01:50Detail
8. LOSOVÁ MayaSKP Sever Ústí nad Labem#8#Z12.00:20:40+00:02:14Detail
9. FÍLOVÁ JanaBK Běkodo#29#Z31.00:20:45+00:02:19Detail
10. MIŠKOVSKÝ PetrSK APD Děčín#76#M16.00:21:23+00:02:57Detail
11. MACHAČNÝ JiříČeská Kamenice#12#M17.00:21:28+00:03:02Detail
12. FIŠER KryštofÚstí nad Labem#16#M18.00:21:31+00:03:05Detail
13. ANDERLE Tomáš#28#M19.00:21:41+00:03:15Detail
14. BLAŽEK JanDD TUchlov#51#M32.00:22:18+00:03:52Detail
15. ZELENKA PetrDěčín#5#M33.00:22:26+00:04:00Detail
16. PETROVÁ Zdeňka#delejcotebavi#14#Z13.00:22:34+00:04:08Detail
17. PARLESÁK OtaDěčín#22#M34.00:22:48+00:04:22Detail
18. NEDVĚD JakubDěčín#55#M110.00:22:48+00:04:22Detail
19. KOŠÍK MichalTriade Děčín#3#M35.00:22:49+00:04:23Detail
20. PRAŽÁK EvženDěčín#59#M36.00:22:53+00:04:27Detail
21. TUČKOVÁ AndreaKlub biatlonu Jílové#52#Z14.00:22:54+00:04:28Detail
22. RYCHNOVSKÁ Kateřina#53#Z15.00:23:20+00:04:54Detail
23. POMICHÁLKOVÁ RomanaSK APD Děčín#49#Z16.00:23:26+00:05:00Detail
24. ŠAFAŘÍKOVÁ ViolaASK Děčín#24#Z17.00:23:56+00:05:30Detail
25. KOŠÍK MartinKL sport Děčín#84#M111.00:23:57+00:05:31Detail
26. HŮLOVÁ KarolínaDěčín#75#Z18.00:23:59+00:05:33Detail
27. VOBNÁŠIL StanislavSky team Dolní Žleb#54#M37.00:24:16+00:05:50Detail
28. TYLOVÁ AndreaDěčín#6#Z19.00:24:24+00:05:58Detail
29. VOŠTA MartinDěčín#25#M38.00:24:36+00:06:10Detail
30. PROCHÁZKA MilanDěčín#70#M39.00:24:42+00:06:16Detail
31. ČERNOHORSKÂ AnežkaDěčín#41#Z110.00:24:46+00:06:20Detail
32. PARLESÁKOVÁ RenataDěčín#21#Z32.00:25:07+00:06:41Detail
33. SALABOVÁ BarboraDěčín#58#Z111.00:25:45+00:07:19Detail
34. TENKRÁT MilanDěčín#27#M112.00:25:50+00:07:24Detail
35. KUČERA JanDěčín#39#M113.00:26:07+00:07:41Detail
36. PRÁŠKOVÁ BarboraASK Děčín#30#Z112.00:26:08+00:07:42Detail
37. PAJER IvanTerno Děčín#66#M114.00:26:09+00:07:43Detail
38. PAJER JanTerno Děčín#67#M310.00:26:11+00:07:45Detail
39. HAŠKOVÁ RenataDěčín#60#Z33.00:26:11+00:07:45Detail
40. HOLUB Jiří#87#M51.00:26:23+00:07:57Detail
41. HORNÁT JulaSlavata#35#M115.00:26:44+00:08:18Detail
42. PRÁŠEK JanDěčín#31#M116.00:26:44+00:08:18Detail
43. SEMIRÁDOVÁ MarcelaDěčín#36#Z34.00:26:56+00:08:30Detail
44. SCHAMBERGEROVÁ JanaDěčín#68#Z113.00:26:57+00:08:31Detail
45. ČERNOHORSKÝ OttoDěčín#40#M311.00:27:17+00:08:51Detail
46. NYGRÝN VáclavDěčín#74#M117.00:27:57+00:09:31Detail
47. KŘENKOVÁ LucieDěčín#61#Z114.00:28:12+00:09:46Detail
48. RYCHNOVSKÁ MarkétaDěčín#57#Z115.00:29:26+00:11:00Detail
49. KAŠOVÁ MarcelaDěčín#85#Z116.00:29:32+00:11:06Detail
50. KREJZOVÁ TerezaDěčín#56#Z117.00:29:33+00:11:07Detail
51. PETERKA MarekTriade Decin#65#M118.00:31:22+00:12:56Detail
52. ULLMANN JiříDěčín#81#M312.00:31:24+00:12:58Detail
53. KULHANOVÁ PetraLEGO#19#Z118.00:32:29+00:14:03Detail
54. HUDKOVÁ BarboraDěčín#82#Z119.00:33:15+00:14:49Detail
55. FIŠEROVÁ GabrielaÚstí nad Labem#17#Z35.00:34:00+00:15:34Detail
56. SLAVÍKOVÁ RenataÚstí nad Labem#18#Z36.00:34:00+00:15:34Detail
57. HOLEČKOVÁ VeronikaDěčín#4#Z37.00:34:54+00:16:28Detail
TATTERMUSCH ŠárkaDěčín#73#Z300:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz