Oficiální Výsledková listina Memoriál Jana Fryce Neratovice
26. 8. 2018

10 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. Kozlík LukášMělník#130#Mdo401.Muži1.00:34:28Detail
2. Maryška MilošPraha#124#Mdo402.Muži2.00:37:13+00:02:45.73Detail
3. Brynda JaroslavNera#133#M40-501.Muži3.00:37:48+00:03:20.73Detail
4. Šonský DominikFK Neratovice#141#Mdo403.Muži4.00:38:13+00:03:45.73Detail
5. Škapa MarekMK Seitl Ostrava#76#M40-502.Muži5.00:38:42+00:04:14.73Detail
6. Trop JakubPK Team/Praha#45#Mdo404.Muži6.00:39:08+00:04:40.73Detail
7. Dziam PatienceTišice#38#M40-503.Muži7.00:39:14+00:04:46.73Detail
8. Drahorád JanNera#128#Mdo405.Muži8.00:40:02+00:05:34.73Detail
9. Chlumský TomášPraha 5#96#Mdo406.Muži9.00:40:57+00:06:29.73Detail
10. Resl ZbyněkLiberec#135#Mdo407.Muži10.00:41:28+00:07:00.73Detail
11. Babický JanMělník#85#Mdo408.Muži11.00:41:33+00:07:05.73Detail
12. Seidl RadimZdiby#61#M40-504.Muži12.00:41:37+00:07:09.73Detail
13. Vaněk PavelPraha#129#M51plus1.Muži13.00:42:06+00:07:38.73Detail
14. Korotvička OndřejSpořilov#1#Mdo409.Muži14.00:42:09+00:07:41.73Detail
15. Šmíd JiříTJ Neratovice#102#Mdo4010.Muži15.00:42:13+00:07:45.73Detail
16. Urbanová JohanaVšetaty#94#Zdo301.Ženy1.00:42:36+00:08:08.73Detail
17. Kůla JanNeratovice#15#Mdo4011.Muži16.00:42:43+00:08:15.73Detail
18. Hradečný ViktorNeratovice#2#Mdo4012.Muži17.00:42:55+00:08:27.73Detail
19. Duchoslav MarekWolfpack Neratovice#77#Mdo4013.Muži18.00:42:55+00:08:27.73Detail
20. Štamfest MiloslavLobkovice#80#M51plus2.Muži19.00:43:11+00:08:43.73Detail
21. Gajdošík MiroslavDolní Beřkovice#101#M51plus3.Muži20.00:43:20+00:08:52.73Detail
22. Trhoň JanNera#109#Mdo4014.Muži21.00:43:40+00:09:12.73Detail
23. Majercik MiroslavF.C. Všetaty#95#Mdo4015.Muži22.00:43:46+00:09:18.73Detail
24. Kočí PavelNeratovice#16#Mdo4016.Muži23.00:44:42+00:10:14.73Detail
25. Lánský MichalPříkrý#60#Mdo4017.Muži24.00:45:40+00:11:12.73Detail
26. Tockstein DavidNera#111#M40-505.Muži25.00:45:43+00:11:15.73Detail
27. Mraček JanMělník#97#M51plus4.Muži26.00:45:50+00:11:22.73Detail
28. Ševčík ZdenekBrandýs nad Labem#53#Mdo4018.Muži27.00:45:59+00:11:31.73Detail
29. Růžičková KarolínaMělník#126#Zdo302.Ženy2.00:46:03+00:11:35.73Detail
30. Dočekal JanTJ EMĚ Mělník#19#M40-506.Muži28.00:46:13+00:11:45.73Detail
31. Šmíd JáchymNeratovice#65#Mdo4019.Muži29.00:46:27+00:11:59.73Detail
32. Beloch OndřejNeratovice#10#Mdo4020.Muži30.00:46:48+00:12:20.73Detail
33. Růžička MartinBK Neratovice#132#Mdo4021.Muži31.00:46:55+00:12:27.73Detail
34. Svátek LubošPraha#125#M51plus5.Muži32.00:46:57+00:12:29.73Detail
35. Hunčovský MartinPSK Olymp Praha#52#Mdo4022.Muži33.00:47:05+00:12:37.73Detail
36. Trochta PavelVelký Borek#20#M40-507.Muži34.00:47:44+00:13:16.73Detail
37. Kafka MichalNera#140#M40-508.Muži35.00:48:04+00:13:36.73Detail
38. Krejčí RobertMP Neratovice#18#M40-509.Muži36.00:48:49+00:14:21.73Detail
39. Andrš PetrNera#127#Mdo4023.Muži37.00:49:01+00:14:33.73Detail
40. Hospes VítězslavNeratovice#107#Mdo4024.Muži38.00:49:04+00:14:36.73Detail
41. Ryba RomanNera#113#M51plus6.Muži39.00:49:05+00:14:37.73Detail
42. Maštera JanPraha 9#21#Mdo4025.Muži40.00:49:06+00:14:38.73Detail
43. Sehnal AdrienSC Radotín#139#M51plus7.Muži41.00:49:10+00:14:42.73Detail
44. Voždová AlenaSRTG Neratovice#40#Z41plus1.Ženy3.00:49:14+00:14:46.73Detail
45. Vacín RadekNeratovice#98#Mdo4026.Muži42.00:49:19+00:14:51.73Detail
46. Nesvadbová EliškaŽatec#33#Zdo303.Ženy4.00:49:23+00:14:55.73Detail
47. Laryšová RadkaNeratovice#22#Z31-401.Ženy5.00:49:32+00:15:04.73Detail
48. Kapitán JiříPraha#112#Mdo4027.Muži43.00:49:39+00:15:11.73Detail
49. Baránek JanNeratovice#4#M40-5010.Muži44.00:49:47+00:15:19.73Detail
50. Čejka MartinNera#123#M51plus8.Muži45.00:49:48+00:15:20.73Detail
51. Pelikán Albert LubošMělník#48#Mdo4028.Muži46.00:50:03+00:15:35.73Detail
52. Blecha AntonínKojetice u Prahy#37#Mdo4029.Muži47.00:50:04+00:15:36.73Detail
53. Wala DanielNera#120#Mdo4030.Muži48.00:50:05+00:15:37.73Detail
54. Zadrobílek PetrPraha 10#57#Mdo4031.Muži49.00:50:42+00:16:14.73Detail
55. Novotná VeronikaNeratovice#58#Z31-402.Ženy6.00:50:43+00:16:15.73Detail
56. Šporcl RadekLibiš#99#M51plus9.Muži50.00:50:51+00:16:23.73Detail
57. Frank JakubNera#110#Mdo4032.Muži51.00:51:06+00:16:38.73Detail
58. Šenkýř IvanNera#134#Mdo4033.Muži52.00:51:37+00:17:09.73Detail
59. Balda PetrMladá Boleslav#30#Mdo4034.Muži53.00:51:39+00:17:11.73Detail
60. Štamfest DavidLobkovice#70#Mdo4035.Muži54.00:51:46+00:17:18.73Detail
61. Janoušková ZofiePSK Olymp Praha#26#Zdo304.Ženy7.00:51:50+00:17:22.73Detail
62. Bělohoubek Milan#108#M40-5011.Muži55.00:51:57+00:17:29.73Detail
63. Matouš VladimírNeratovice#17#M40-5012.Muži56.00:51:58+00:17:30.73Detail
64. Vyšínská MichaelaNeratovice#86#Z41plus2.Ženy8.00:52:07+00:17:39.73Detail
65. Sloup PetrObříství#3#Mdo4036.Muži57.00:52:17+00:17:49.73Detail
66. Fogl MilanKČT Kralupy nad Vltavou#46#M51plus10.Muži58.00:52:24+00:17:56.73Detail
67. Nedorostová TerezaLobko#138#Zdo305.Ženy9.00:52:33+00:18:05.73Detail
68. Mašek JiříHořín#69#Mdo4037.Muži59.00:52:49+00:18:21.73Detail
69. Holec MichalTJ TK Neratovice#66#Mdo4038.Muži60.00:52:56+00:18:28.73Detail
70. Vaníček St. MilošPoděbrady#116#M51plus11.Muži61.00:53:01+00:18:33.73Detail
71. Líbalová MichaelaNera#137#Zdo306.Ženy10.00:53:13+00:18:45.73Detail
72. Dobešová JanaLiveCross Neratovice#79#Z41plus3.Ženy11.00:53:20+00:18:52.73Detail
73. Wiesner RichardNera#136#M51plus12.Muži62.00:53:20+00:18:52.73Detail
74. Moudrý IvanLiberec#71#Mdo4039.Muži63.00:54:12+00:19:44.73Detail
75. Ležal VratislavMělník#34#Mdo4040.Muži64.00:54:41+00:20:13.73Detail
76. Kučerová PavlaNupaky#43#Z41plus4.Ženy12.00:54:53+00:20:25.73Detail
77. Skála OndřejNeratovice#121#Mdo4041.Muži65.00:54:58+00:20:30.73Detail
78. Dvořák JiříNeratovice#42#Mdo4042.Muži66.00:54:59+00:20:31.73Detail
79. Kočí JanaNeratovice#9#Zdo307.Ženy13.00:55:05+00:20:37.73Detail
80. Kobrle DanielMělník#39#Mdo4043.Muži67.00:55:26+00:20:58.73Detail
81. Daniel JakubNeratovice#82#Mdo4044.Muži68.00:55:44+00:21:16.73Detail
82. Růžička JosefLibiš#6#M40-5013.Muži69.00:55:49+00:21:21.73Detail
83. Prokopec VítNeratovice#84#Mdo4045.Muži70.00:56:40+00:22:12.73Detail
84. Šimonek JosefMělník#62#M40-5014.Muži71.00:56:44+00:22:16.73Detail
85. Kopejska TomášNeratovice#47#Mdo4046.Muži72.00:56:56+00:22:28.73Detail
86. Novák MilanNera#122#Mdo4047.Muži73.00:57:18+00:22:50.73Detail
87. Dragon MiroslavŽerčice#23#Mdo4048.Muži74.00:57:51+00:23:23.73Detail
88. Potůček JakubPraha#90#Mdo4049.Muži75.00:57:52+00:23:24.73Detail
89. Soumarová MagdalenaKosmonosy#13#Zdo308.Ženy14.00:57:55+00:23:27.73Detail
90. Koprnický JanNeratovice#25#Mdo4050.Muži76.00:57:57+00:23:29.73Detail
91. Hroudová KarolínaLiberec#74#Zdo309.Ženy15.00:58:34+00:24:06.73Detail
92. Květonová BarboraČEZ#59#Zdo3010.Ženy16.00:59:49+00:25:21.73Detail
93. Stuchlíková LenkaPraha#35#Z41plus5.Ženy17.00:59:53+00:25:25.73Detail
94. Mostek PetrPraha#36#M40-5015.Muži77.00:59:53+00:25:25.73Detail
95. Kolář VojtěchNeratovice#27#Mdo4051.Muži78.00:59:56+00:25:28.73Detail
96. Dousek DavidMladá Boleslav#119#Mdo4052.Muži79.01:01:00+00:26:32.73Detail
97. Landová MirkaMlékojedy#131#Zdo3011.Ženy18.01:01:17+00:26:49.73Detail
98. Vaníček Ml. MilošPoděbrady#117#Mdo4053.Muži80.01:01:52+00:27:24.73Detail
99. Mlejnek PetrNera#115#Mdo4054.Muži81.01:02:23+00:27:55.73Detail
100. Houštecká JitkaLibiš#8#Z41plus6.Ženy19.01:02:25+00:27:57.73Detail
101. Niesnerová AnežkaBruntál#41#Zdo3012.Ženy20.01:02:39+00:28:11.73Detail
102. Hojný TomášLiberec#14#Mdo4055.Muži82.01:02:45+00:28:17.73Detail
103. Hůlková LucieMladá Boleslav#29#Zdo3013.Ženy21.01:02:49+00:28:21.73Detail
104. Simandlová HedvikaMladá Boleslav#11#Zdo3014.Ženy22.01:02:58+00:28:30.73Detail
105. Simandl PavelMladá Boleslav#12#M51plus13.Muži83.01:04:34+00:30:06.73Detail
106. Hradečná HelenaNeratovice#105#Z31-403.Ženy23.01:05:21+00:30:53.73Detail
107. Stiborová MartinaNeratovice#104#Z31-404.Ženy24.01:06:09+00:31:41.73Detail
108. Šofrová LucieJesenice#106#Zdo3015.Ženy25.01:06:37+00:32:09.73Detail
109. Langrová ZuzanaNeratovice#7#Zdo3016.Ženy26.01:06:37+00:32:09.73Detail
110. Štamfestová VeronikaLobkovice#81#Zdo3017.Ženy27.01:07:39+00:33:11.73Detail
111. Mayerová EvaPlzeň#100#Zdo3018.Ženy28.01:07:58+00:33:30.73Detail
112. Hanuš JiříLiberec#64#Mdo4056.Muži84.01:07:59+00:33:31.73Detail
113. Šigut JakubPraha#103#Mdo4057.Muži85.01:10:19+00:35:51.73Detail
114. Soukupová HanaNeratovice#56#Z41plus7.Ženy29.01:11:00+00:36:32.73Detail
115. Komeštíková KarolínaNera#118#Zdo3019.Ženy30.01:18:04+00:43:36.73Detail
116. Hartman JanNeratovice#89#Mdo4058.Muži86.01:19:03+00:44:35.73Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz