Oficiální Výsledková listina Memoriál Jana Fryce Neratovice
26. 8. 2018

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Kozlík LukášMělník#130#Mdo401.00:34:28Detail
2. Maryška MilošPraha#124#Mdo402.00:37:13+00:02:45Detail
3. Brynda JaroslavNera#133#M40-501.00:37:48+00:03:20Detail
4. Šonský DominikFK Neratovice#141#Mdo403.00:38:13+00:03:45Detail
5. Škapa MarekMK Seitl Ostrava#76#M40-502.00:38:42+00:04:14Detail
6. Trop JakubPK Team/Praha#45#Mdo404.00:39:08+00:04:40Detail
7. Dziam PatienceTišice#38#M40-503.00:39:14+00:04:46Detail
8. Drahorád JanNera#128#Mdo405.00:40:02+00:05:34Detail
9. Chlumský TomášPraha 5#96#Mdo406.00:40:57+00:06:29Detail
10. Resl ZbyněkLiberec#135#Mdo407.00:41:28+00:07:00Detail
11. Babický JanMělník#85#Mdo408.00:41:33+00:07:05Detail
12. Seidl RadimZdiby#61#M40-504.00:41:37+00:07:09Detail
13. Vaněk PavelPraha#129#M51plus1.00:42:06+00:07:38Detail
14. Korotvička OndřejSpořilov#1#Mdo409.00:42:09+00:07:41Detail
15. Šmíd JiříTJ Neratovice#102#Mdo4010.00:42:13+00:07:45Detail
16. Kůla JanNeratovice#15#Mdo4011.00:42:43+00:08:15Detail
17. Hradečný ViktorNeratovice#2#Mdo4012.00:42:55+00:08:27Detail
18. Duchoslav MarekWolfpack Neratovice#77#Mdo4013.00:42:55+00:08:27Detail
19. Štamfest MiloslavLobkovice#80#M51plus2.00:43:11+00:08:43Detail
20. Gajdošík MiroslavDolní Beřkovice#101#M51plus3.00:43:20+00:08:52Detail
21. Trhoň JanNera#109#Mdo4014.00:43:40+00:09:12Detail
22. Majercik MiroslavF.C. Všetaty#95#Mdo4015.00:43:46+00:09:18Detail
23. Kočí PavelNeratovice#16#Mdo4016.00:44:42+00:10:14Detail
24. Lánský MichalPříkrý#60#Mdo4017.00:45:40+00:11:12Detail
25. Tockstein DavidNera#111#M40-505.00:45:43+00:11:15Detail
26. Mraček JanMělník#97#M51plus4.00:45:50+00:11:22Detail
27. Ševčík ZdenekBrandýs nad Labem#53#Mdo4018.00:45:59+00:11:31Detail
28. Dočekal JanTJ EMĚ Mělník#19#M40-506.00:46:13+00:11:45Detail
29. Šmíd JáchymNeratovice#65#Mdo4019.00:46:27+00:11:59Detail
30. Beloch OndřejNeratovice#10#Mdo4020.00:46:48+00:12:20Detail
31. Růžička MartinBK Neratovice#132#Mdo4021.00:46:55+00:12:27Detail
32. Svátek LubošPraha#125#M51plus5.00:46:57+00:12:29Detail
33. Hunčovský MartinPSK Olymp Praha#52#Mdo4022.00:47:05+00:12:37Detail
34. Trochta PavelVelký Borek#20#M40-507.00:47:44+00:13:16Detail
35. Kafka MichalNera#140#M40-508.00:48:04+00:13:36Detail
36. Krejčí RobertMP Neratovice#18#M40-509.00:48:49+00:14:21Detail
37. Andrš PetrNera#127#Mdo4023.00:49:01+00:14:33Detail
38. Hospes VítězslavNeratovice#107#Mdo4024.00:49:04+00:14:36Detail
39. Ryba RomanNera#113#M51plus6.00:49:05+00:14:37Detail
40. Maštera JanPraha 9#21#Mdo4025.00:49:06+00:14:38Detail
41. Sehnal AdrienSC Radotín#139#M51plus7.00:49:10+00:14:42Detail
42. Vacín RadekNeratovice#98#Mdo4026.00:49:19+00:14:51Detail
43. Kapitán JiříPraha#112#Mdo4027.00:49:39+00:15:11Detail
44. Baránek JanNeratovice#4#M40-5010.00:49:47+00:15:19Detail
45. Čejka MartinNera#123#M51plus8.00:49:48+00:15:20Detail
46. Pelikán Albert LubošMělník#48#Mdo4028.00:50:03+00:15:35Detail
47. Blecha AntonínKojetice u Prahy#37#Mdo4029.00:50:04+00:15:36Detail
48. Wala DanielNera#120#Mdo4030.00:50:05+00:15:37Detail
49. Zadrobílek PetrPraha 10#57#Mdo4031.00:50:42+00:16:14Detail
50. Šporcl RadekLibiš#99#M51plus9.00:50:51+00:16:23Detail
51. Frank JakubNera#110#Mdo4032.00:51:06+00:16:38Detail
52. Šenkýř IvanNera#134#Mdo4033.00:51:37+00:17:09Detail
53. Balda PetrMladá Boleslav#30#Mdo4034.00:51:39+00:17:11Detail
54. Štamfest DavidLobkovice#70#Mdo4035.00:51:46+00:17:18Detail
55. Bělohoubek Milan#108#M40-5011.00:51:57+00:17:29Detail
56. Matouš VladimírNeratovice#17#M40-5012.00:51:58+00:17:30Detail
57. Sloup PetrObříství#3#Mdo4036.00:52:17+00:17:49Detail
58. Fogl MilanKČT Kralupy nad Vltavou#46#M51plus10.00:52:24+00:17:56Detail
59. Mašek JiříHořín#69#Mdo4037.00:52:49+00:18:21Detail
60. Holec MichalTJ TK Neratovice#66#Mdo4038.00:52:56+00:18:28Detail
61. Vaníček St. MilošPoděbrady#116#M51plus11.00:53:01+00:18:33Detail
62. Wiesner RichardNera#136#M51plus12.00:53:20+00:18:52Detail
63. Moudrý IvanLiberec#71#Mdo4039.00:54:12+00:19:44Detail
64. Ležal VratislavMělník#34#Mdo4040.00:54:41+00:20:13Detail
65. Skála OndřejNeratovice#121#Mdo4041.00:54:58+00:20:30Detail
66. Dvořák JiříNeratovice#42#Mdo4042.00:54:59+00:20:31Detail
67. Kobrle DanielMělník#39#Mdo4043.00:55:26+00:20:58Detail
68. Daniel JakubNeratovice#82#Mdo4044.00:55:44+00:21:16Detail
69. Růžička JosefLibiš#6#M40-5013.00:55:49+00:21:21Detail
70. Prokopec VítNeratovice#84#Mdo4045.00:56:40+00:22:12Detail
71. Šimonek JosefMělník#62#M40-5014.00:56:44+00:22:16Detail
72. Kopejska TomášNeratovice#47#Mdo4046.00:56:56+00:22:28Detail
73. Novák MilanNera#122#Mdo4047.00:57:18+00:22:50Detail
74. Dragon MiroslavŽerčice#23#Mdo4048.00:57:51+00:23:23Detail
75. Potůček JakubPraha#90#Mdo4049.00:57:52+00:23:24Detail
76. Koprnický JanNeratovice#25#Mdo4050.00:57:57+00:23:29Detail
77. Mostek PetrPraha#36#M40-5015.00:59:53+00:25:25Detail
78. Kolář VojtěchNeratovice#27#Mdo4051.00:59:56+00:25:28Detail
79. Dousek DavidMladá Boleslav#119#Mdo4052.01:01:00+00:26:32Detail
80. Vaníček Ml. MilošPoděbrady#117#Mdo4053.01:01:52+00:27:24Detail
81. Mlejnek PetrNera#115#Mdo4054.01:02:23+00:27:55Detail
82. Hojný TomášLiberec#14#Mdo4055.01:02:45+00:28:17Detail
83. Simandl PavelMladá Boleslav#12#M51plus13.01:04:34+00:30:06Detail
84. Hanuš JiříLiberec#64#Mdo4056.01:07:59+00:33:31Detail
85. Šigut JakubPraha#103#Mdo4057.01:10:19+00:35:51Detail
86. Hartman JanNeratovice#89#Mdo4058.01:19:03+00:44:35Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz