Oficiální Výsledková listina Český kros Teplice léto
25. 8. 2019
Kros Střední Kategorie ženy
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta | 1 | 2 | 3 | 4 |
1. | Fišerová | Renata | BK Běkodo Teplice | #42# | 00:54:38.00 | | 00:02:05.29 | 00:16:18.11 | 00:16:58.66 | 00:19:16.53 | Detail |
2. | Kořínková | Marta | Dubí u Teplic | #78# | 00:57:04.00 | +00:02:26.00 | 00:02:20.68 | 00:16:57.13 | 00:17:35.03 | 00:20:11.84 | Detail |
3. | Motvičková | Kristýna | Louny | #108# | 00:57:47.00 | +00:03:09.00 | 00:02:07.42 | 00:16:37.14 | 00:17:50.43 | 00:21:12.06 | Detail |
4. | Dicková | Diana | Teplice | #327# | 00:59:26.00 | +00:04:48.00 | 00:02:10.13 | 00:17:17.51 | 00:18:39.89 | 00:21:19.41 | Detail |
5. | Jizvolinni | Madam | Krupský Ironman | #65# | 00:59:52.00 | +00:05:14.00 | 00:02:40.94 | 00:17:36.44 | 00:18:35.41 | 00:20:59.24 | Detail |
6. | Minaříková | Michaela | BK Běkodo | #150# | 01:00:34.00 | +00:05:56.00 | 00:02:22.28 | 00:17:32.94 | 00:18:53.58 | 00:21:45.21 | Detail |
7. | Vondráčková | Simona | | #187# | 01:01:20.00 | +00:06:42.00 | 00:02:39.16 | 00:18:51.59 | 00:18:37.80 | 00:21:11.92 | Detail |
8. | Kindlová | Šárka | Litoměřice | #72# | 01:01:47.00 | +00:07:09.00 | 00:02:27.99 | 00:18:49.07 | 00:19:33.26 | 00:20:56.91 | Detail |
9. | Machalická | Lubica | | #95# | 01:02:12.00 | +00:07:34.00 | 00:02:28.76 | 00:19:00.52 | 00:19:19.16 | 00:21:23.73 | Detail |
10. | Gazi | Dana | Ústí nad Labem | #206# | 01:02:20.00 | +00:07:42.00 | 00:02:14.41 | 00:19:32.04 | 00:19:31.67 | 00:21:02.00 | Detail |
11. | Kneiflová | Eliška | Dubí | #76# | 01:02:58.00 | +00:08:20.00 | 00:02:40.21 | 00:19:38.82 | 00:19:37.28 | 00:21:01.97 | Detail |
12. | Käsecansky | Gunda | Krupský Ironman | #70# | 01:03:21.00 | +00:08:43.00 | 00:02:42.77 | 00:18:31.43 | 00:19:44.27 | 00:22:22.98 | Detail |
13. | Hrdličková | Zdeňka | | #59# | 01:04:43.00 | +00:10:05.00 | 00:02:44.39 | 00:19:23.72 | 00:19:00.59 | 00:23:34.55 | Detail |
14. | Kozáková | Hana | Teplice | #81# | 01:04:48.00 | +00:10:10.00 | 00:02:26.97 | 00:17:51.17 | 00:21:00.10 | 00:23:30.68 | Detail |
15. | MENDOZA | MICHAELA | TEPLICE | #336# | 01:05:36.00 | +00:10:58.00 | 00:02:41.32 | 00:19:59.29 | 00:20:19.97 | 00:22:35.52 | Detail |
16. | Klatovská | Kateřina | team Edgewell | #73# | 01:07:31.00 | +00:12:53.00 | 00:02:34.91 | 00:21:07.86 | 00:20:39.01 | 00:23:09.74 | Detail |
17. | Larionova | Julie | Teplice | #94# | 01:12:22.00 | +00:17:44.00 | 00:02:17.49 | 00:21:02.91 | 00:22:25.01 | 00:26:36.60 | Detail |
18. | Božková | Rumňa | Krupský Ironman | #14# | 01:13:50.00 | +00:19:12.00 | 00:02:58.12 | 00:22:13.99 | 00:22:55.33 | 00:25:43.38 | Detail |
19. | Rakašová | Rozálie | team Edgewell | #129# | 01:19:00.00 | +00:24:22.00 | 00:02:58.90 | 00:22:57.61 | 00:24:28.66 | 00:28:35.43 | Detail |
20. | Holá | Paula | LAHOST | #52# | 01:23:19.00 | +00:28:41.00 | 00:02:46.43 | 00:25:40.40 | 00:26:01.75 | 00:28:50.91 | Detail |
21. | Lammelová | Natalie | team Edgewell | #93# | 01:28:31.00 | +00:33:53.00 | 00:03:17.30 | 00:25:57.26 | 00:26:35.56 | 00:32:41.71 | Detail |
22. | Aberlová | Nikola | Duchcov | #2# | 01:42:06.00 | +00:47:28.00 | 00:03:09.09 | 00:00:06.54 | 00:28:24.16 | 00:34:02.06 | Detail |
DNF | Saksunová | Aneta | Proboštov | #135# | | | 00:02:30.09 | Detail |
DSQ | Mihálová | Zuzana | Most | #218# | | | 00:02:34.71 | 00:22:58.03 | 00:28:34.93 | 01:05:18.44 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |