Výsledková listina Zručský májový běh
11. 5. 2019

Lidový běh 3100 m


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Neděla ŠtěpánTrhový Štěpánov#498#LB Muži1.00:11:18Detail
2. Tůma Jiří Dolní Kralovice #476#LB Muži2.00:11:56+00:00:38Detail
3. Kofka LukášHázená Zruč nad Sázavou#495#LB Muži3.00:12:00+00:00:42Detail
4. Kučerová KarolínaAtletika Benešov#441#LB Ženy1.00:12:48+00:01:30Detail
5. Kučerová AnetaAtletika Benešov#440#LB Ženy2.00:12:48+00:01:30Detail
6. Hála JiříVelké Popovice#423#LB Muži4.00:14:04+00:02:46Detail
7. Gabko MatějTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#420#LB Muži5.00:14:06+00:02:48Detail
8. Lachout Václav#442#LB Muži6.00:14:22+00:03:04Detail
9. Lhotan DavidChotusice#443#LB Muži7.00:14:25+00:03:07Detail
10. Svoboda MatějTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#463#LB Muži8.00:14:26+00:03:08Detail
11. Kment AdamTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#435#LB Muži9.00:14:26+00:03:08Detail
12. Ptáčníková Květoslava#460#LB Ženy3.00:14:46+00:03:28Detail
13. Dobřicky PetrČáslav#415#LB Muži10.00:14:49+00:03:31Detail
14. Miláčková NatálieVrdy#454#LB Ženy4.00:15:07+00:03:49Detail
15. Maur KryštofPraha Kunratice#449#LB Muži11.00:15:21+00:04:03Detail
16. Jelínek ZdeněkTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#430#LB Muži12.00:15:24+00:04:06Detail
17. Jámborová EmaAdrien Elixir Elite Team#494#LB Ženy5.00:15:34+00:04:16Detail
18. Maxa Antonín TJ Jiskra Zruč n.S.#452#LB Muži13.00:15:39+00:04:21Detail
19. Jelínek ZdeněkTJ Jiskra Zruč#429#LB Muži14.00:15:43+00:04:25Detail
20. Kment Šimon TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#436#LB Muži15.00:15:44+00:04:26Detail
21. Šibrava Stanislav#468#LB Muži16.00:15:59+00:04:41Detail
22. Nulíček JiříTeplýšovice#404#LB Muži17.00:16:02+00:04:44Detail
23. Fiedler AdamHolubice#418#LB Muži18.00:16:06+00:04:48Detail
24. Bártová VeronikaČáslav#404#LB Ženy6.00:16:49+00:05:31Detail
25. Švorbová MarcelaKolín#474#LB Ženy7.00:16:53+00:05:35Detail
26. Šulcová JitkaPraha#488#LB Ženy8.00:16:58+00:05:40Detail
27. Bártová MartinaČáslav#403#LB Ženy9.00:17:03+00:05:45Detail
28. Harna VáclavSDH Prostřední Ves#424#LB Muži19.00:17:05+00:05:47Detail
29. Nulíček JiříTeplýšovice#402#LB Muži20.00:17:07+00:05:49Detail
30. Maur JanPraha Kunratice#448#LB Muži21.00:17:11+00:05:53Detail
31. Bahr PetrSDH Prostřední ves#402#LB Muži22.00:17:11+00:05:53Detail
32. Kalný VojtaSKP Olympia Kutná Hora#433#LB Muži23.00:17:18+00:06:00Detail
33. Kaňkovský MartinZruč nad Sázavou#484#LB Muži24.00:17:21+00:06:03Detail
34. Patera Lukáš Zruč nad Sázavou #456#LB Muži25.00:17:23+00:06:05Detail
35. Náhlovská LucieZruč nad Sázavou#514#LB Ženy10.00:17:23+00:06:05Detail
36. Málková MonikaZruč nad Sázavou#447#LB Ženy11.00:17:24+00:06:06Detail
37. Petrů JindřichZruč nad Sázavou#457#LB Muži26.00:17:25+00:06:07Detail
38. Krejčová Iveta Zruč nad Sázavou #439#LB Ženy12.00:17:25+00:06:07Detail
39. Bělina JanZruč nad Sázavou#406#LB Muži27.00:18:17+00:06:59Detail
40. Blažejovská MartinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#411#LB Ženy13.00:18:23+00:07:05Detail
41. Maurová MichaelaPraha Kunratice#450#LB Ženy14.00:18:27+00:07:09Detail
42. Nulíčková AdélaTeplýšovice#405#LB Ženy15.00:18:34+00:07:16Detail
43. Svobodová LucieTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#464#LB Ženy16.00:18:40+00:07:22Detail
44. Blažejovská JanaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#410#LB Ženy17.00:19:04+00:07:46Detail
45. Špalková KateřinaKutná Hora#472#LB Ženy18.00:19:09+00:07:51Detail
46. Šibrava PatrikTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#485#LB Muži28.00:19:17+00:07:59Detail
47. Maxová PetraTJ Jiskra Zruč n. S.#453#LB Ženy19.00:19:18+00:08:00Detail
48. Bělina AdamZruč nad Sázavou#405#LB Muži29.00:19:20+00:08:02Detail
49. Lapáčková TerezaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#500#LB Ženy20.00:19:20+00:08:02Detail
50. Tvrdík Ondřej SDH Prostřední Ves #478#LB Muži30.00:19:37+00:08:19Detail
51. Šafrová KlárkaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#465#LB Ženy21.00:19:49+00:08:31Detail
52. Maxa AlešTJ Jiskra Zruč n.S.#451#LB Muži31.00:20:02+00:08:44Detail
53. Šimánková TerezaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#471#LB Ženy22.00:20:10+00:08:52Detail
54. Gabková PetraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#422#LB Ženy23.00:20:17+00:08:59Detail
55. Lhotanová VeronikaChotusice#444#LB Ženy24.00:20:20+00:09:02Detail
56. Blažejovský Ladislav TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#413#LB Muži32.00:20:26+00:09:08Detail
57. Veselý FilipHázená Zruč nad Sázavou#497#LB Muži33.00:20:33+00:09:15Detail
58. Bouma JaroslavSK Dvouletky#407#LB Muži34.00:20:37+00:09:19Detail
59. Boumová DitaSK Dvouletky#489#LB Ženy25.00:20:37+00:09:19Detail
60. Petrík AdamHázená Zruč nad Sázavou#496#LB Muži35.00:20:43+00:09:25Detail
61. Lhotan MichalChotusice 139#504#LB Muži36.00:20:50+00:09:32Detail
62. Stejskalová SvatavaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#506#LB Ženy26.00:20:51+00:09:33Detail
63. Pištěková PetraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#458#LB Ženy27.00:20:51+00:09:33Detail
64. Lenhartová EliškaZUŠ KH#507#LB Ženy28.00:20:51+00:09:33Detail
65. Závorková EvaChabeřice#505#LB Ženy29.00:20:55+00:09:37Detail
66. Trojanová JitkaZruč nad Sázavou#501#LB Ženy30.00:21:06+00:09:48Detail
67. Jelínková JanaZruč nad Sázavou#499#LB Ženy31.00:21:29+00:10:11Detail
68. Maděrova HanaChotusice#446#LB Ženy32.00:21:40+00:10:22Detail
69. Vais DavidChotusice#503#LB Muži37.00:21:40+00:10:22Detail
70. Jantač TadeášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#427#LB Muži38.00:22:55+00:11:37Detail
71. Vávrová LindaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#480#LB Ženy33.00:24:03+00:12:45Detail
72. Šafrová LuckaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#466#LB Ženy34.00:24:05+00:12:47Detail
73. Jeřábková Adéla Ledeč nad Sázavou #431#LB Ženy35.00:24:34+00:13:16Detail
74. Altmanová Eliška Zruč nad Sázavou#401#LB Ženy36.00:24:36+00:13:18Detail
75. Dvořáková LucieSDH Prostřední Ves#417#LB Ženy37.00:24:56+00:13:38Detail
76. Jantač TomášZruč nad Sázavou#428#LB Muži39.00:25:23+00:14:05Detail
77. Topinková HanaZruč nad Sázavou#475#LB Ženy38.00:25:28+00:14:10Detail
78. Schwabová LucieÚmonín#461#LB Ženy39.00:25:30+00:14:12Detail
79. Šťastná MartinaKutná Hora#473#LB Ženy40.00:25:30+00:14:12Detail
80. Pražák VojtěchTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#492#LB Muži40.00:25:41+00:14:23Detail
81. Maštalířová VěraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#493#LB Ženy41.00:25:46+00:14:28Detail
82. Gabková AdélaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#421#LB Ženy42.00:27:51+00:16:33Detail
83. Šafrová PavlaZruč nad Sázavou#467#LB Ženy43.00:27:58+00:16:40Detail
84. Gabko LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#419#LB Muži41.00:27:58+00:16:40Detail
85. Viktora MiroslavBohdaneč #481#LB Muži42.00:28:14+00:16:56Detail
86. Blažejovská Veronika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#412#LB Ženy44.00:30:15+00:18:57Detail
87. Vávrová AdélaTJ Jiskra Zuč nad Sázavou#479#LB Ženy45.00:30:18+00:19:00Detail
88. Kalinová ZdenkaZruč nad Sázavou#432#LB Ženy46.00:30:23+00:19:05Detail
89. Šimánková KamilaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#470#LB Ženy47.00:30:35+00:19:17Detail
90. Slavíčková AlenaJiřice#462#LB Ženy48.00:30:35+00:19:17Detail
91. Bělina MatějZruč nad Sázavou#407#LB Muži43.00:31:12+00:19:54Detail
92. Bělinová TerezaZruč nad Sázavou#409#LB Ženy49.00:31:19+00:20:01Detail
93. Lapáček FilipZruč nad Sázavou#406#LB Muži44.00:31:22+00:20:04Detail
94. Pacalová AndreaSDH#508#LB Ženy50.00:31:35+00:20:17Detail
95. Jelínková Štěpánka#509#LB Ženy51.00:31:35+00:20:17Detail
96. Pacal BartolomějSDH#502#LB Muži45.00:31:37+00:20:19Detail
97. Pražák VašíkZruč - Chabeřice#491#LB Muži46.00:37:21+00:26:03Detail
98. Houska NorbertŽehušice#425#LB Muži47.01:04:09+00:52:51Detail
99. Kohout PavelDubovsko#438#LB Muži48.01:21:38+01:10:20Detail
Kočovská PavlínaTJ Sokol Senohraby#437#LB Ženy00:00:00Detail
Tůmová LeontýnaDubovsko#477#LB Ženy00:00:00Detail
Vorlíčková Michaela TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #483#LB Ženy00:00:00Detail
Vorlíček Jiří TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#482#LB Muži00:00:00Detail
Dobřický JanČáslav#414#LB Muži00:00:00Detail
Macková AndreaČáslav#445#LB Ženy00:00:00Detail
Šimánková Elen TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#469#LB Ženy00:00:00Detail
Bělina Tomáš Zruč nad Sázavou#408#LB Muži00:00:00Detail
Proislová Markéta#459#LB Ženy00:00:00Detail
Havrda LukášPraha#487#LB Muži00:00:00Detail
Kratochvílová Ilona#486#LB Ženy00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz