Výsledková listina Zručský májový běh
11. 5. 2019

Dětské závody


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Lukáš ČedíkBenešov#227#Benjamínci1.00:00:29Detail
2. Peroutková SoňaZruč nad Sázavou#104#Benjamínky1.00:00:30+00:00:01Detail
3. Mládek FilipPierrine team Želiv#89#Benjamínci2.00:00:31+00:00:02Detail
4. Podešva AlexBB Racing Čerčany#109#Benjamínci3.00:00:32+00:00:03Detail
5. Trýbová AnežkaKola Ledeč#193#Benjamínky2.00:00:33+00:00:04Detail
6. Seidl KryštofOB Říčany#122#Benjamínci4.00:00:33+00:00:04Detail
7. Sabová Markéta#198#Benjamínky3.00:00:34+00:00:05Detail
8. Papýzek JakubSokol Senohraby#211#Benjamínci5.00:00:35+00:00:06Detail
9. Halaška MatyášVlašim#236#Benjamínci6.00:00:36+00:00:07Detail
10. Dobřický JanČáslav#20#Benjamínci7.00:00:36+00:00:07Detail
11. Řánek NicolasZruč nad Sázavou#219#Benjamínci8.00:00:37+00:00:08Detail
12. Kovařík ŠimonZruč nad Sázavou#73#Benjamínci9.00:00:37+00:00:08Detail
13. Drymlová AgnesLitomyšl#221#Benjamínky4.00:00:38+00:00:09Detail
14. Vrána Matěj Zruč nad Sázavou #175#Benjamínci10.00:00:38+00:00:09Detail
15. Zahrádková EmaTJ Sokol Senohraby#180#Benjamínky5.00:00:39+00:00:10Detail
16. Vilimovský Josef#164#Benjamínci11.00:00:39+00:00:10Detail
17. Harnová NatáliePanter GYM Zruč nad Sázavou#191#Benjamínky6.00:00:39+00:00:10Detail
18. Huf ZbyněkTeplice#50#Benjamínci12.00:00:40+00:00:11Detail
19. Svoboda OndraDivišov#231#Benjamínci13.00:00:42+00:00:13Detail
20. Zahrádková ElaTJ Sokol Senohraby#179#Benjamínky7.00:00:44+00:00:15Detail
21. Vorlíček JakubZruč nad Sázavou#172#Benjamínci14.00:00:44+00:00:15Detail
22. Endalová JanaJiskra Zruč nad Sázavou#30#Benjamínky8.00:00:45+00:00:16Detail
23. Smoláková AnetaZruč nad Sázavou#131#Benjamínky9.00:00:47+00:00:18Detail
24. Syrovátka FilipKamenice#248#Benjamínci15.00:00:48+00:00:19Detail
25. Vorlíček Antonín TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #171#Broučci1.00:00:50+00:00:21Detail
26. Šafrová AgátkaAtletika Zruč nad Sázavou#140#Berušky1.00:00:50+00:00:21Detail
27. Čech SamuelZruč nad Sázavou#225#Broučci2.00:00:52+00:00:23Detail
28. Peroutková JindřiškaZruč nad Sázavou#103#Předškolačky1.00:00:55+00:00:26Detail
29. Řeháková ValerieAtletika Benešov#223#Předškolačky2.00:00:55+00:00:26Detail
30. Urban LukášBC Benešov#215#Předškoláci1.00:00:56+00:00:27Detail
31. Šibrava PatrikTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#144#Předškoláci2.00:00:56+00:00:27Detail
32. Trýb AntonínKola Ledeč#195#Broučci3.00:00:57+00:00:28Detail
33. Jantač MartinKralupy nad Vltavou#53#Broučci4.00:00:57+00:00:28Detail
34. Pavlicová StelaZruč nad Sázavou#102#Berušky2.00:00:57+00:00:28Detail
35. Toman ToníkZruč nad Sázavou#155#Benjamínci16.00:00:57+00:00:28Detail
36. Kmentová DominikaTrhový Štěpánov#67#Předškolačky3.00:00:58+00:00:29Detail
37. Fiedler AdamHolubice#33#Předškoláci3.00:00:58+00:00:29Detail
38. Suchna VítFC Slovan Havlíčkův Brod#240#Předškoláci4.00:00:59+00:00:30Detail
39. Brožíková MariePyšely#13#Předškolačky4.00:00:59+00:00:30Detail
40. Halašková EmaVlašim#237#Berušky3.00:00:59+00:00:30Detail
41. Šťastný AntonínLiberec#234#Předškoláci5.00:00:59+00:00:30Detail
42. Vynšová Barbora Atletika Benešov #176#Předškolačky5.00:00:59+00:00:30Detail
43. Čechová AnnabelTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#17#Předškolačky6.00:00:59+00:00:30Detail
44. Šafrová KlárkaAtletika Zruč nad Sázavou#141#Předškolačky7.00:01:00+00:00:31Detail
45. Svobodová Sára#210#Benjamínky10.00:01:00+00:00:31Detail
46. Vorlíčková TerezaZruč nad Sázavou#174#Berušky4.00:01:01+00:00:32Detail
47. Trpišovský MiroslavKola Ledeč#197#Broučci5.00:01:01+00:00:32Detail
48. Urbanová ŠtěpánkaBC Benešov#217#Benjamínky11.00:01:02+00:00:33Detail
49. Vrzáčková AnežkaKralupy nad Vltavou#200#Berušky5.00:01:02+00:00:33Detail
50. Urbanová VeronikaBC Benešov#218#Benjamínky12.00:01:03+00:00:34Detail
51. Hejlová NoraZruč nad Sázavou#254#Benjamínky13.00:01:03+00:00:34Detail
52. Žaba DominikTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#184#Předškoláci6.00:01:04+00:00:35Detail
53. Endalová EvaJiskra Zruč nad Sázavou#29#Předškolačky8.00:01:04+00:00:35Detail
54. Vorlíček Václav TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#173#Předškoláci7.00:01:05+00:00:36Detail
55. Tejmarová JuliePraha#203#Předškolačky9.00:01:05+00:00:36Detail
56. Jantač TomášZruč nad Sázavou#55#Předškoláci8.00:01:06+00:00:37Detail
57. Proislová KarolínaTJ Jiskra Zruč n. S.#118#Předškolačky10.00:01:06+00:00:37Detail
58. Slabá EliškaŠneci v běhu#204#Předškolačky11.00:01:07+00:00:38Detail
59. Vávrová AdélaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#161#Předškolačky12.00:01:07+00:00:38Detail
60. Parýzková LucieSokol Senohraby#212#Předškolačky13.00:01:08+00:00:39Detail
61. Mrázek VáclavTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#189#Předškoláci9.00:01:08+00:00:39Detail
62. Klečák FrantišekČestín#208#Předškoláci10.00:01:09+00:00:40Detail
63. Vrzáček ŠimonRugby Kralupy nad Vltavou#202#Předškoláci11.00:01:09+00:00:40Detail
64. Havrdová SáraPraha#187#Předškolačky14.00:01:10+00:00:41Detail
65. Freml TadeášZruč nad Sázavou#39#Předškoláci12.00:01:10+00:00:41Detail
66. Blažejovská Veronika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#8#Předškolačky15.00:01:11+00:00:42Detail
67. Kmošek RichardZruč nad Sázavou#68#Předškoláci13.00:01:12+00:00:43Detail
68. Kapková AnnaHulice#64#Předškolačky16.00:01:12+00:00:43Detail
69. Syrůček MatějKutná Hora#139#Předškoláci14.00:01:14+00:00:45Detail
70. Vodrážka JakubZruč nad Sázavou#205#Broučci6.00:01:14+00:00:45Detail
71. Polívka Michael Sázava#114#Předškoláci15.00:01:14+00:00:45Detail
72. Tlamichová AliceTJ Sokol Senohraby#246#Předškolačky17.00:01:14+00:00:45Detail
73. Šostá AdrianaBenešov#148#Předškolačky18.00:01:14+00:00:45Detail
74. Trpišovská LucieKola Ledeč#194#Předškolačky19.00:01:14+00:00:45Detail
75. Kmošek RobinZruč nad Sázavou#69#Předškoláci16.00:01:15+00:00:46Detail
76. Bártová LilinkaZruč nad Sázavou#5#Předškolačky20.00:01:16+00:00:47Detail
77. Čiháková AnetaPraha#239#Předškolačky21.00:01:16+00:00:47Detail
78. Zahrádková LeontýnaTJ Sokol Senohraby#181#Předškolačky22.00:01:17+00:00:48Detail
79. Šramková MichaelaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#232#Předškolačky23.00:01:17+00:00:48Detail
80. Pražák VojtěchTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#233#Předškoláci17.00:01:18+00:00:49Detail
81. Franclová NelaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#37#Předškolačky24.00:01:18+00:00:49Detail
82. Franclová Aneta TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#36#Předškolačky25.00:01:26+00:00:57Detail
83. Tulachová EliškaKřivsoudov 193#207#Berušky6.00:01:27+00:00:58Detail
84. Bělík MartinZruč nad Sázavou#6#Broučci7.00:01:27+00:00:58Detail
85. Klečák AntonínČestín#209#Broučci8.00:01:30+00:01:01Detail
86. Jantačová AdélaKralupy nad Vltavou#56#Předškolačky26.00:01:30+00:01:01Detail
87. Žaba DanielZruč nad Sázavou#185#Broučci9.00:01:34+00:01:05Detail
88. Šramka MatějZruč nad Sázavou#229#Broučci10.00:01:44+00:01:15Detail
89. Svoboda MatějTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#136#Nejmladší žáci1.00:01:56+00:01:27Detail
90. Lapáčková TerezaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#81#Nejmladší žákyně1.00:02:00+00:01:31Detail
91. Vlčková Kristýna Sokol Říčany#167#Nejmladší žákyně2.00:02:01+00:01:32Detail
92. Kment AdamTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#65#Nejmladší žáci2.00:02:02+00:01:33Detail
93. Šťastný PavelTJ Sokol Senohraby#250#Nejmladší žáci3.00:02:02+00:01:33Detail
94. Maxa AntonínTJ Jiskra Zruč n. S.#84#Nejmladší žáci4.00:02:02+00:01:33Detail
95. Brožík IvanAtletika Benešov#12#Nejmladší žáci5.00:02:04+00:01:35Detail
96. Řeháková LauraAtletika Benešov#224#Nejmladší žákyně3.00:02:05+00:01:36Detail
97. Jámborová EmaAdrien Elixir Elite Team#255#Minižákyně1.00:02:05+00:01:36Detail
98. Edr JiříHázená Zruč#273#Nejmladší žáci6.00:02:06+00:01:37Detail
99. Ottlová ŠárkaAtletika Benešov#269#Minižákyně2.00:02:07+00:01:38Detail
100. Millerová KateřinaAtletika Sokol Kolín#262#Nejmladší žákyně4.00:02:07+00:01:38Detail
101. Gabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#40#Nejmladší žáci7.00:02:07+00:01:38Detail
102. Šafrová Lucka Atletika Zruč nad Sázavou#142#Nejmladší žákyně5.00:02:08+00:01:39Detail
103. Nedvědová Karolína TJ Sokol Kolín - atletika #95#Nejmladší žákyně6.00:02:09+00:01:40Detail
104. Kment Šimon TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#66#Nejmladší žáci8.00:02:09+00:01:40Detail
105. Carmine NicolAtletika Jižní Město#15#Nejmladší žákyně7.00:02:10+00:01:41Detail
106. Kosová KarolínaTJ Sokol Senohraby#291#Nejmladší žákyně8.00:02:10+00:01:41Detail
107. Kapek JakubHulice#63#Nejmladší žáci9.00:02:11+00:01:42Detail
108. Seidl MarekOB Říčany#123#Minižáci1.00:02:11+00:01:42Detail
109. Novák DanielAtletika Benešov#97#Minižáci2.00:02:11+00:01:42Detail
110. Vávrová LindaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#162#Minižákyně3.00:02:12+00:01:43Detail
111. Podešva PatrikBB Racing Čerčany#110#Minižáci3.00:02:12+00:01:43Detail
112. Seidlová MagdalenaOB Říčany#125#Nejmladší žákyně9.00:02:15+00:01:46Detail
113. Vobecký FilipAtletika Benešov#169#Minižáci4.00:02:15+00:01:46Detail
114. Solař TomášAtletika Benešov#299#Nejmladší žáci10.00:02:16+00:01:47Detail
115. Urbanová EliškaBC Benešov#216#Minižákyně4.00:02:16+00:01:47Detail
116. Polanský TomášČechtice#113#Broučci11.00:02:18+00:01:49Detail
117. Svobodová AdélkaTJ Spartak Vlašim#230#Nejmladší žákyně10.00:02:18+00:01:49Detail
118. Kalný VojtaSKP Olympia Kutná Hora#60#Minižáci5.00:02:18+00:01:49Detail
119. Pavlicová EmaZruč nad Sázavou#101#Nejmladší žákyně11.00:02:20+00:01:51Detail
120. Cibulková SofieSKP Olympia Kutná Hora#257#Minižákyně5.00:02:21+00:01:52Detail
121. Tejmar MarekPraha#190#Nejmladší žáci11.00:02:21+00:01:52Detail
122. Mrázková KateřinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#93#Minižákyně6.00:02:21+00:01:52Detail
123. Čedíková LucieAtletika Benešov#226#Nejmladší žákyně12.00:02:21+00:01:52Detail
124. Vilimovský Ondřej#165#Broučci12.00:02:22+00:01:53Detail
125. Vobecký LukášAtletika Benešov#170#Minižáci6.00:02:22+00:01:53Detail
126. Veselá JulieTJ Sokol Senohraby#268#Minižákyně7.00:02:23+00:01:54Detail
127. Jánošík DominikVlašim#51#Nejmladší žáci12.00:02:24+00:01:55Detail
128. Čihák LadislavPraha#238#Minižáci7.00:02:25+00:01:56Detail
129. Tlamichová BarboraTJ Sokol Senohraby#245#Minižákyně8.00:02:25+00:01:56Detail
130. Hofman Max Rugby Club Říčany#47#Minižáci8.00:02:26+00:01:57Detail
131. Syrovátka JakubKamenice#249#Minižáci9.00:02:26+00:01:57Detail
132. Skořepová EliškaTJ Sokol Senohraby#126#Minižákyně9.00:02:26+00:01:57Detail
133. Dastych DominikPanter GYM Zruč nad Sázavou#192#Minižáci10.00:02:27+00:01:58Detail
134. Šimečková AnnaTJ Sokol Senohraby#241#Minižákyně10.00:02:27+00:01:58Detail
135. Možíšová MagdalénaTJ Sokol Senohraby#92#Minižákyně11.00:02:27+00:01:58Detail
136. Blažejovská Martina TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#7#Minižákyně12.00:02:28+00:01:59Detail
137. Šimánková TerezaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#146#Nejmladší žákyně13.00:02:29+00:02:00Detail
138. Nedělová AnnaTrhový Štěpánov#296#Nejmladší žákyně14.00:02:29+00:02:00Detail
139. Štíchová NikolaVlašim#151#Nejmladší žákyně15.00:02:29+00:02:00Detail
140. Šostý ŠtěpánBenešov#149#Minižáci11.00:02:30+00:02:01Detail
141. Patera Matěj TJ Jiskra Zruč #100#Minižáci12.00:02:30+00:02:01Detail
142. Vrzáček JonášRugby Kralupy nad Vltavou#201#Nejmladší žáci13.00:02:30+00:02:01Detail
143. Suchnová ValerieBasket Havlíčkův Brod#247#Nejmladší žákyně16.00:02:31+00:02:02Detail
144. Poslušná KarlaTJ Sokol Senohraby#116#Minižákyně13.00:02:31+00:02:02Detail
145. Brzková VeronikaTJ Sokol Pravonín#289#Minižákyně14.00:02:32+00:02:03Detail
146. Fiedler AdamHolubice#260#Minižáci13.00:02:34+00:02:05Detail
147. Smolák PavelJiskra Zruč nad Sázavou#130#Minižáci14.00:02:34+00:02:05Detail
148. Kulíčková EliškaTrhový Štěpánov#298#Minižákyně15.00:02:35+00:02:06Detail
149. Hrabánková KájaTJ Spartak Vlašim#290#Minižákyně16.00:02:36+00:02:07Detail
150. Turjanytsja AdélaTrhový Štěpánov#550#Nejmladší žákyně17.00:02:37+00:02:08Detail
151. Kalendová LucieSKI Senohraby#259#Minižákyně17.00:02:38+00:02:09Detail
152. Havrdová LauraPraha#186#Nejmladší žákyně18.00:02:38+00:02:09Detail
153. Holanová JustýnaVorlina Vlašim#300#Nejmladší žákyně19.00:02:40+00:02:11Detail
154. Carmine AdamSK Hostivař#14#Nejmladší žáci14.00:02:41+00:02:12Detail
155. Rada VítAtletika Benešov#286#Minižáci15.00:02:42+00:02:13Detail
156. Honzárek PetrHázená Zruč nad Sázavou#294#Nejmladší žáci15.00:02:44+00:02:15Detail
157. Janata FrantišekHázená Zruč nad Sázavou#276#Nejmladší žáci16.00:02:46+00:02:17Detail
158. Mládková NellaPierrine team Želiv#91#Minižákyně18.00:02:57+00:02:28Detail
159. Filipová EmmaZruč nad Sázavou#213#Berušky7.00:02:57+00:02:28Detail
160. Gabková AdélaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#41#Minižákyně19.00:02:58+00:02:29Detail
161. Fleková KamilaZruč nad Sázavou#34#Minižákyně20.00:02:59+00:02:30Detail
162. Bernard DominikHázená Zruč#275#Nejmladší žáci17.00:03:05+00:02:36Detail
163. Urban TobiášHázená Zruč#274#Nejmladší žáci18.00:03:14+00:02:45Detail
164. Dubják OndřejTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#24#Dorostenci1.00:03:22+00:02:53Detail
165. Rajtrová ViktorkaSatalice#288#Minižákyně21.00:03:24+00:02:55Detail
166. Kubištová KristínkaZruč nad Sázavou#287#Minižákyně22.00:03:25+00:02:56Detail
167. Šulc PřemyslPraha#228#Dorostenci2.00:03:29+00:03:00Detail
168. Hrubý PetrČáslav#377#Starší žáci1.00:03:39+00:03:10Detail
169. Jelínek ZdeněkTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#58#Dorostenci3.00:03:40+00:03:11Detail
170. Beneš DavidAC Čáslav#378#Starší žáci2.00:03:43+00:03:14Detail
171. Kos JakubTJ Sokol Senohraby#292#Starší žáci3.00:03:46+00:03:17Detail
172. Vais DavidChotusice#159#Dorostenci4.00:03:47+00:03:18Detail
173. Svoboda DiminikTJ Sokol Senohraby#252#Starší žáci4.00:03:52+00:03:23Detail
174. Kučerová AnetaAtletika Benešov#77#Starší žákyně1.00:03:53+00:03:24Detail
175. Kučerová KarolínaAtletika Benešov#78#Mladší žákyně1.00:03:55+00:03:26Detail
176. Mikšík ŠtěpánHázená Zruč#280#Starší žáci5.00:03:56+00:03:27Detail
177. Petrik AdamHázená Zruč nad Sázavou#267#Mladší žáci1.00:03:56+00:03:27Detail
178. Štěpánek MatějBenešov#385#Starší žáci6.00:04:00+00:03:31Detail
179. Solař PetrTýnec#376#Mladší žáci2.00:04:02+00:03:33Detail
180. Tůma JanHázená Zruč#277#Starší žáci7.00:04:02+00:03:33Detail
181. Kohout FilipTJ Sokol Senohraby#253#Starší žáci8.00:04:05+00:03:36Detail
182. Ruth JakubHázená Zruč#284#Starší žáci9.00:04:06+00:03:37Detail
183. Korecký JakubZruč Nad Sázavou #196#Dorostenci5.00:04:06+00:03:37Detail
184. Maxa Vojtěch TJ Jiskra Zruč n. S.#85#Mladší žáci3.00:04:06+00:03:37Detail
185. Šimečková KateřinaTJ Sokol Senohraby#242#Mladší žákyně2.00:04:06+00:03:37Detail
186. Procházka DanielHázená Zruč nad Sázavou#279#Starší žáci10.00:04:06+00:03:37Detail
187. Šírová AnnaTJ Dukla Liberec#376#Mladší žákyně3.00:04:07+00:03:38Detail
188. Svobodová LauraTJ Sokol Senohraby#243#Starší žákyně2.00:04:07+00:03:38Detail
189. Kučerová LucieVotice#297#Mladší žákyně4.00:04:10+00:03:41Detail
190. Jelínek FrantišekTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#57#Mladší žáci4.00:04:13+00:03:44Detail
191. Tulachová KláraAtletika Spartak Vlašim#206#Mladší žákyně5.00:04:13+00:03:44Detail
192. Vilímovský JakubHázená Zruč nad Sázavou#283#Starší žáci11.00:04:14+00:03:45Detail
193. Jelínek Bořek#278#Starší žáci12.00:04:15+00:03:46Detail
194. Janata JakubHázená Zruč nad Sázavou#282#Starší žáci13.00:04:17+00:03:48Detail
195. Filipová LindaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#214#Starší žákyně3.00:04:18+00:03:49Detail
196. Klouda VladimírHázená Zruč nad Sázavou#281#Starší žáci14.00:04:23+00:03:54Detail
197. Rada TobiášAtletika Benešov#285#Mladší žáci5.00:04:23+00:03:54Detail
198. Hofmanová AgátaASK Slavia Praha#49#Mladší žákyně6.00:04:25+00:03:56Detail
199. Hofmanová AdélaASK Slavia Praha#48#Mladší žákyně7.00:04:29+00:04:00Detail
200. Sátrová KláraAtletika Spartak Vlašim#10#Starší žákyně4.00:04:30+00:04:01Detail
201. Jantač TadeášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#54#Starší žáci15.00:04:31+00:04:02Detail
202. Vašíček DominikHázená Zruč#271#Mladší žáci6.00:04:33+00:04:04Detail
203. Cibulková SáraSKP Olympia Kutná Hora#256#Mladší žákyně8.00:04:36+00:04:07Detail
204. Kulhánek MatějHázená Zruč nad Sázavou#266#Mladší žáci7.00:04:39+00:04:10Detail
205. Šťastná LucieTJ Sokol Senohraby#244#Mladší žákyně9.00:04:40+00:04:11Detail
206. Zelená BáraTJ Sokol Senohraby#251#Mladší žákyně10.00:04:40+00:04:11Detail
207. Mikšík JanZruč nad Sázavou#263#Starší žáci16.00:04:42+00:04:13Detail
208. Zahrádka VítTJ Sokol Senohraby#178#Mladší žáci8.00:04:44+00:04:15Detail
209. Nikodým MartinHázená Zruč#270#Mladší žáci9.00:04:50+00:04:21Detail
210. Pospíšilová ValérieZruč nad Sázavou#117#Starší žákyně5.00:04:53+00:04:24Detail
211. Kopecký ŠtěpánHázená Zruč#264#Mladší žáci10.00:05:18+00:04:49Detail
212. Veselý FilipHázená Zruč#265#Mladší žáci11.00:05:33+00:05:04Detail
213. Hořejšová MichaelaLedeč nad Sázavou#384#Dorostenky1.00:05:54+00:05:25Detail
214. Šťastný TomášHázená Zruč#272#Mladší žáci12.00:06:06+00:05:37Detail
215. Procházka MatyášHázená Zruč nad Sázavou#295#Mladší žáci13.00:06:25+00:05:56Detail
216. Kulišová SofieZruč nad Sázavou#80#Benjamínky14.00:08:24+00:07:55Detail
217. Kovařík TobiášZruč nad Sázavou#74#Broučci13.00:11:35+00:11:06Detail
218. Dryml MikulášLitomyšl#222#Broučci14.01:08:48+01:08:19Detail
Šimánková ElenTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#145#Předškolačky00:00:00Detail
Svobodová EliškaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#137#Minižákyně00:00:00Detail
Herák MaikZruč nad Sázavou#45#Benjamínci00:00:00Detail
Pustka FelixHázená Zruč nad Sázavou#119#Minižáci00:00:00Detail
Kuliš DanielZruč nad Sázavou#79#Předškoláci00:00:00Detail
Freml BenjaminZruč nad Sázavou#38#Broučci00:00:00Detail
Straka AdamTJ Sokol Senohraby#134#Předškoláci00:00:00Detail
Bárta HonzaZruč nad Sázavou#4#Mladší žáci00:00:00Detail
Tejmarová JuliePraha#188#Minižákyně00:00:00Detail
Šťastná Anna#235#Benjamínky00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz