Výsledková listina Zručský májový běh
11. 5. 2019

Hlavní závod 8400 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. MILER JiříLAWI STARS Mladá Boleslav3Muži B1.00:29:38Detail
2. JÁNOŠÍK RudolfVlašim52Muži B2.00:32:54+00:03:16Detail
3. SEIDL MiroslavOB Říčany124Muži B3.00:33:58+00:04:20Detail
4. NĚMEC KamilHZS Vlašim6Muži B4.00:34:34+00:04:56Detail
5. ŠIMEK PavelPolná147Muži B5.00:35:30+00:05:52Detail
6. ŠŤASTNÝ JanTJ Sokol Senohraby26Muži B6.00:35:53+00:06:15Detail
7. KRČÁLOVÁ OlgaPolná75Ženy B1.00:36:04+00:06:26Detail
8. HÁJEK LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou42Muži A1.00:36:37+00:06:59Detail
9. AUERSVALDOVÁ EliškaSpartak Praha 43Ženy A1.00:37:09+00:07:31Detail
10. OBERLANDER JanTJ Sokol Senohraby376Muži B7.00:37:30+00:07:52Detail
11. FOLLER MiroslavEFA Vlašim35Muži B8.00:37:45+00:08:07Detail
12. PRCHAL PavelKolín - GP9Muži D1.00:38:02+00:08:24Detail
13. DUBJÁK OndřejTJ Jiskra Zruč nad Sázavou25Muži A2.00:38:02+00:08:24Detail
14. HERGESELL JiříVračkovice377Muži B9.00:38:12+00:08:34Detail
15. ŠPERKEROVÁ VendulaM-TEAM Praha150Ženy C1.00:38:21+00:08:43Detail
16. BROŽÍK FrantišekSellier & Bellot Vlašim11Muži C1.00:38:25+00:08:47Detail
17. ADAMCOVÁ AndreaAtletika Vlašim1Ženy C2.00:38:29+00:08:51Detail
18. POLÍVKA PetrČáslav115Muži A3.00:39:07+00:09:29Detail
19. KOT JiříHumpolec71Muži B10.00:39:14+00:09:36Detail
20. ŠULC PřemekPraha153Muži A4.00:39:22+00:09:44Detail
21. KOČOVSKÝ MiroslavTJ Sokol Senohraby70Muži B11.00:39:46+00:10:08Detail
22. ŘÍHA KarelBBS23Muži C2.00:39:54+00:10:16Detail
23. JELÍNEK JiříBenešovský běžecký klub25Muži C3.00:40:18+00:10:40Detail
24. ČORBA MartinVlašim38Muži A5.00:40:26+00:10:48Detail
25. JIROUŠKOVÁ HanaZnosim59Ženy C3.00:40:31+00:10:53Detail
26. DUBJÁKOVÁ KateřinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou26Ženy A2.00:40:43+00:11:05Detail
27. MAXA VojtěchTJ Jiskra Zruč n.S.86Muži A6.00:40:51+00:11:13Detail
28. NEDĚLA TomášTrhový Štěpánov34Muži B12.00:41:04+00:11:26Detail
29. SEHNAL AdrienSC Radotín261Muži D2.00:41:09+00:11:31Detail
30. KORN DavidTrhový Štěpánov29Muži A7.00:41:25+00:11:47Detail
31. ŠEVCŮ PetrTJ Jiskra Zruč nad Sázavou143Muži A8.00:41:32+00:11:54Detail
32. MATOUŠ DavidAlbrechtice nad Vltavou32Muži B13.00:41:42+00:12:04Detail
33. NERAD JiříSoutice96Muži A9.00:41:48+00:12:10Detail
34. HEROUT FrantišekSKC Zruč nad Sázavou - stolní tenis46Muži A10.00:41:50+00:12:12Detail
35. DOLEŽAL JaromírSABZO Praha21Muži D3.00:41:52+00:12:14Detail
36. BOROWITZ StanislasCommissaire Divisionnaire9Muži B14.00:41:55+00:12:17Detail
37. PETRÁSKOVÁ NikolTJ Jiskra Zruč nad Sázavou105Ženy A3.00:41:57+00:12:19Detail
38. KOS PavelTJ Sokol Senohraby293Muži B15.00:42:08+00:12:30Detail
39. JARKULIŠ JiříProstřední Lhota381Muži B16.00:42:10+00:12:32Detail
40. SCHOVÁNEK MilanKrčský les B5Muži C4.00:42:17+00:12:39Detail
41. FIALA RadovanBenešovský běžecký klub31Muži B17.00:42:31+00:12:53Detail
42. CIBULKA Lukáš258Muži B18.00:42:39+00:13:01Detail
43. MANSFIELD JimKosova hora8Muži B19.00:42:40+00:13:02Detail
44. SADÍLEK LubošSázava2Muži B20.00:42:43+00:13:05Detail
45. ANDĚL JaroslavChabeřice2Muži B21.00:42:55+00:13:17Detail
46. HEJNÝ MartinČechtice1Muži B22.00:43:12+00:13:34Detail
47. BRESAN VlastimilVlašim10Muži B23.00:43:28+00:13:50Detail
48. PRCHLÍKOVÁ BarboraBBK24Ženy C4.00:43:42+00:14:04Detail
49. TŮMA JonášDubovsko157Muži A11.00:43:44+00:14:06Detail
50. DRBAL LubošSDH Zruč nad Sázavou22Muži A12.00:44:00+00:14:22Detail
51. ZÁVORKA MilanSDH Chabeřice City :)380Muži A13.00:44:04+00:14:26Detail
52. BOUŠEK BohumilTrhový Štěpánov30Muži B24.00:44:08+00:14:30Detail
53. KUBÁNEK JiříJiřice76Muži B25.00:44:22+00:14:44Detail
54. SKOŘEPOVÁ AlenaTJ Sokol Senohraby377Ženy B2.00:44:29+00:14:51Detail
55. TŮMA LadislavDubovsko158Muži C5.00:44:35+00:14:57Detail
56. CINKA IvanAtletika Benešov16Muži D4.00:44:46+00:15:08Detail
57. HÁLOVÁ PetraBenešovský běžecký klub43Ženy A4.00:45:09+00:15:31Detail
58. KUČEROVÁ BlankaAdventní běhání379Ženy B3.00:45:42+00:16:04Detail
59. POLEDŇÁKOVÁ OlgaTrhový Štěpánov31Ženy A5.00:45:52+00:16:14Detail
60. POLANSKÝ MartinČechtice112Muži A14.00:46:05+00:16:27Detail
61. LENHART DavidBrno220Muži B26.00:46:30+00:16:52Detail
62. RYBENSKÁ JitkaKRB Chrudim121Ženy B4.00:46:56+00:17:18Detail
63. SYROVÝ JindřichSIGREEN138Muži A15.00:47:09+00:17:31Detail
64. HOTAŘOVÁ Jana33Ženy B5.00:47:11+00:17:33Detail
65. PFEFFEROVÁ Pavla 107Ženy A6.00:47:12+00:17:34Detail
66. VYNŠOVÁ Monika Benešov 177Ženy B6.00:47:33+00:17:55Detail
67. DUMSKÝ Ondřej Benešov27Muži A16.00:47:33+00:17:55Detail
68. SLAVÍČEK JindřichJiřice128Muži D5.00:47:41+00:18:03Detail
69. ČECHOVÁ KristýnaBrno18Ženy A7.00:47:53+00:18:15Detail
70. DVOŘÁK VlastimilZruč nad Sázavou28Muži A17.00:47:54+00:18:16Detail
71. ŠTĚPÁNEK JanSázava7Muži B27.00:47:57+00:18:19Detail
72. MLÁDEK TomášPierrine team Želiv90Muži B28.00:48:06+00:18:28Detail
73. OTAVA MilošZruč nad Sázavou99Muži D6.00:48:15+00:18:37Detail
74. MILEVOVÁ SimonaZruč nad Sázavou88Ženy A8.00:48:15+00:18:37Detail
75. ZÁVORKOVÁ VendulaChabeřice182Ženy A9.00:48:21+00:18:43Detail
76. ŠULC JiříZruč nad sázavou152Muži B29.00:48:39+00:19:01Detail
77. PETR TomášPraha Runczech14Muži B30.00:48:42+00:19:04Detail
78. FIALOVÁ BlankaBenešovský běžecký klub32Ženy B7.00:48:52+00:19:14Detail
79. VILÍMEK StanislavBenešovský běžecký klub163Muži D7.00:49:48+00:20:10Detail
80. KOUBA MartinLedeč nad Sázavou72Muži A18.00:50:04+00:20:26Detail
81. VAŇKÁTOVÁ PetraTichonice160Ženy B8.00:50:13+00:20:35Detail
82. SLABÁ PavlínaŠneci v běhu127Ženy B9.00:50:57+00:21:19Detail
83. VILÍMOVSKÝ VladimírSokol Trhový Štěpánov166Muži C6.00:51:02+00:21:24Detail
84. SRNA JakubPraha132Muži A19.00:51:32+00:21:54Detail
85. HENEMANOVÁ LenkaBlažejovice44Ženy B10.00:51:44+00:22:06Detail
86. PICKOVÁ JanaBenešovský běžecký klub108Ženy C5.00:52:12+00:22:34Detail
87. NOVÁKOVÁ AlenaBenešov98Ženy B11.00:52:39+00:23:01Detail
88. POLANSKÁ VeronikaČechtice111Ženy A10.00:53:29+00:23:51Detail
89. RATAJ Stanislav Sokol Sedlec - Prčice120Muži E1.00:53:37+00:23:59Detail
90. NÁDVORNÍK JosefZruč nad Sázavou94Muži A20.00:54:04+00:24:26Detail
91. SABOVÁ Šárka199Ženy B12.00:54:15+00:24:37Detail
92. STRNAD BohumilAC Čáslav4Muži E2.00:55:10+00:25:32Detail
93. STARÝ StanislavRoubíčkova Lhota133Muži D8.00:55:47+00:26:09Detail
94. SLOUP JanPraha129Muži C7.00:56:00+00:26:22Detail
95. MÁDLÍKOVÁ NikolaSIGREEN83Ženy A11.00:56:21+00:26:43Detail
96. ŘEPOVÁ MonikaSIGREEN27Ženy A12.00:56:31+00:26:53Detail
97. ČERVOVÁ ZuzanaMSF Vlašim19Ženy D1.01:02:29+00:32:51Detail
98. MERAŠICKÁ DagmarContinental Automotive Czech Republic87Ženy D2.01:06:18+00:36:40Detail
99. SKOPCOVÁ Petra28Ženy C6.01:06:19+00:36:41Detail
PRCHAL PavelKolín - GP9Muži D00:00:00Detail
PEUKERT JiříZruč nad Sázavou106Muži B00:00:00Detail
ŠVEJDOVÁ MonikaVlašim154Ženy C00:00:00Detail
ŠŤASTNÁ AnnaLiberec23500:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz