Oficiální Výsledková listina Malíkov open
17. 8. 2019

A Dlouhá 43 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Pisar JanRajec 100 % Trek#24#224AM11.01:42:55.51Detail
2. Hunal MartinVelosport Valenta#49#249AM12.01:47:48.70+00:04:53.18Detail
3. Písař VojtěchRajec 100% Trek#25#225AM13.01:47:57.63+00:05:02.11Detail
4. Bartoň PavelEurofoam#45#245AM21.01:48:21.04+00:05:25.52Detail
5. Pavlík VáclavBikemedic#22#222AM14.01:52:42.70+00:09:47.18Detail
6. Konhefr MatějJH Cycling#44#244AMJ1.01:56:56.00+00:14:00.48Detail
7. Shejbal JanVojtěši Příbraz #64#264AM22.01:57:10.08+00:14:14.56Detail
8. Tybitancl LukášJH Cycling#37#237AM23.01:58:38.42+00:15:42.90Detail
9. Černý MichalČeské Budějovice#4#204AM24.01:58:59.61+00:16:04.09Detail
10. Váňa MarekMM Auto mtb team#43#243AM25.01:59:56.27+00:17:00.75Detail
11. Beran PavelCK Jindřicháč#56#256AM26.02:02:48.79+00:19:53.27Detail
12. Dvorský RadekSmiling Bikers Malikov#77#277AM27.02:02:50.23+00:19:54.71Detail
13. Kadlec KamilČíměř#71#271AM28.02:02:51.35+00:19:55.83Detail
14. Suč IvanPK Sport#60#260AM15.02:03:05.01+00:20:09.49Detail
15. Kníže DavidProdoli racing team#72#272AM29.02:04:45.62+00:21:50.10Detail
16. Bulant JiříVelosport Valenta scott team#50#250AM210.02:09:49.40+00:26:53.88Detail
17. Michálek Zdeněk JH Cycling#19#219AM31.02:09:49.65+00:26:54.13Detail
18. Marek JanEurofoam sport team#48#248AMJ2.02:10:13.39+00:27:17.87Detail
19. Šmíd Pavel VojtěchVojtěši Příbraz#33#233AM32.02:10:44.36+00:27:48.84Detail
20. Grűnn JanRBB Invest JH#5#205AM16.02:12:07.07+00:29:11.55Detail
21. Matoušek PavelJindřichův Hradec#76#276AM211.02:12:11.62+00:29:16.10Detail
22. Meloun MartinJH Cycling#65#265AM212.02:13:08.67+00:30:13.15Detail
23. Bílek MichalUličník#1#201AM17.02:13:11.38+00:30:15.86Detail
24. Pavel VlastislavJH Cycling#70#270AM213.02:13:36.06+00:30:40.54Detail
25. Smrčina PavelSK Mladé České Budějovice#75#275AM214.02:14:01.27+00:31:05.75Detail
26. Šmejkal RomanPK Sport#66#266AM18.02:14:04.50+00:31:08.98Detail
27. Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec #40#240AM215.02:14:27.78+00:31:32.26Detail
28. Hurych JanŠtoky#8#208AM216.02:14:40.10+00:31:44.58Detail
29. Chochole VěroslavJ. Hradec#47#247AM33.02:14:56.56+00:32:01.04Detail
30. Fous Jan#67#267AM41.02:15:19.74+00:32:24.22Detail
31. Kolář MartinJH Cycling#12#212AM217.02:16:36.88+00:33:41.36Detail
32. Jiřička PetrHavran Litvínovice#74#274AM34.02:16:37.39+00:33:41.87Detail
33. Kořínek PavelPK Sport#59#259AM218.02:17:07.86+00:34:12.34Detail
34. Malý Filip VojtěchVojtěši Příbraz#16#216AM219.02:17:54.52+00:34:59.00Detail
35. Šetka JiříVojtěši Příbraz#31#231AM35.02:17:54.93+00:34:59.41Detail
36. Čejková ŠárkaEurofoam sport team#46#246AZJ1.02:18:01.14+00:35:05.62Detail
37. Šetka OndřejVojtěši Příbraz#32#232AM19.02:18:04.32+00:35:08.80Detail
38. Minka VlastimilPelhřimov#55#255AM36.02:19:07.33+00:36:11.81Detail
39. Skála RadimSokol Veltěž#29#229AM220.02:20:03.87+00:37:08.35Detail
40. Skoták MiroslavCyklohobby#69#269AM37.02:20:18.56+00:37:23.04Detail
41. Kiss Luděk Jindřichův Hradec #10#210AM110.02:21:29.33+00:38:33.81Detail
42. Vaněk JanTCV-JH#39#239AM221.02:21:32.16+00:38:36.64Detail
43. Grošek LiborPK Sport#58#258AM222.02:25:02.76+00:42:07.24Detail
44. Ryšavá VendulaČernošice#27#227AZ21.02:25:35.36+00:42:39.84Detail
45. Kučera OndřejSTS Chvojkovice-Brod#68#268AM223.02:26:49.89+00:43:54.37Detail
46. Míková MíšaBIKESPORT JOMA#20#220AZ22.02:26:59.63+00:44:04.11Detail
47. Lískovec PetrSK Mladé#73#273AM38.02:27:06.98+00:44:11.46Detail
48. Klvaňa VítězslavŠrottým Kunžak#11#211AM39.02:28:17.78+00:45:22.26Detail
49. Novák MichalDC Bike#53#253AM224.02:29:17.35+00:46:21.83Detail
50. Svoboda Petr VojtěchVojtěši Příbraz#30#230AM225.02:32:17.38+00:49:21.86Detail
51. Šteflíček MartinRatiboř#34#234AM226.02:32:40.23+00:49:44.71Detail
52. Pokorný PavelJihlavská 4#61#261AM227.02:33:29.58+00:50:34.06Detail
53. Reitermann JiříPohoda Bike team#52#252AM228.02:33:30.26+00:50:34.74Detail
54. Vaculík LukášMělník#57#257AM229.02:33:45.01+00:50:49.49Detail
55. Tomaschková ZuzanaJH Cycling#35#235AZ23.02:35:14.69+00:52:19.17Detail
56. Hirš Jan#6#206AM111.02:36:09.33+00:53:13.81Detail
57. Fleury FleuryFleury com#54#254AM230.02:36:36.05+00:53:40.53Detail
58. Lukš DavidCKR kostelní Radouň#15#215AM112.02:36:59.45+00:54:03.93Detail
59. Valdová MarieSK Kardašova Řečice#38#238AZ24.02:37:12.79+00:54:17.27Detail
60. Marek PavelKunžak#18#218AM310.02:37:34.03+00:54:38.51Detail
61. Tourková JarmilaSK Kardašova Řečice#36#236AZ25.02:37:36.48+00:54:40.96Detail
62. Buzek LubošKunžak#2#202AM311.02:40:25.11+00:57:29.59Detail
63. Krajcr MichaelJindřichův Hradec#14#214AM231.02:41:15.40+00:58:19.88Detail
64. Jelínková MartaJindřichův Hradec#9#209AZ26.02:41:25.42+00:58:29.90Detail
65. Marek JanKunžak#17#217AMJ3.02:53:46.36+01:10:50.84Detail
66. Pfauser PavelKapři z Třeboně#23#223AM232.03:02:29.94+01:19:34.42Detail
67. Majerčík Milan cyklo Mníšek#63#263AM233.03:05:56.94+01:23:01.42Detail
68. Vitoň PetrJindřichův Hradec#41#241AM234.03:12:46.65+01:29:51.13Detail
69. Mrazek HynekVydri#21#221AM235.03:13:45.52+01:30:50.00Detail
70. Hronzova Marie Kardašova Řečice #7#207AZ27.03:22:55.03+01:39:59.51Detail
71. Schick FilipSpartak P4#28#228AMJ4.03:38:14.29+01:55:18.77Detail
72. Schick Jan Praha#62#262AM236.03:38:23.70+01:55:28.18Detail
DNF Rohová LucieCyklo hobby Rynárec#26#226AZ1Detail
DNF Kozar AndreasBike.Fit Union Waldviertel#51#251AM2Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz