Oficiální Výsledková listina Malíkov open
17. 8. 2019

B Krátká 25 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Heřmánek Jan Prodoli Racing team#110#10BM11.00:55:20.93Detail
2. Štula DanielPSK Znojmo#169#69BMJ1.00:55:53.12+00:00:32.18Detail
3. Krejcar KamilJihlava#162#62BM21.01:00:12.21+00:04:51.27Detail
4. Studenovský KarelCK omlazení.cz#136#36BM22.01:01:14.80+00:05:53.86Detail
5. Holý LadislavCT Božejov#176#76BM23.01:01:41.76+00:06:20.82Detail
6. Pán FrantišekNová Bystřice#127#27BM24.01:01:52.15+00:06:31.21Detail
7. Nováková NikolaCyklo team Jistebnice#151#51BZ11.01:03:33.16+00:08:12.22Detail
8. Pokorný JiříJ. Hradec#147#47BM41.01:03:36.25+00:08:15.31Detail
9. Kamas MichalNová Bystřice#175#75BM12.01:03:39.13+00:08:18.19Detail
10. Černý JiříBrno#102#2BM31.01:03:44.35+00:08:23.41Detail
11. Janák JanJH Cycling#114#14BM13.01:04:45.60+00:09:24.66Detail
12. Blecha Jan JIHOPE #101#1BM25.01:04:48.40+00:09:27.46Detail
13. Dvořák RadekOtín#103#3BM26.01:04:55.66+00:09:34.72Detail
14. Gráf JiříPSK Znojmo#108#8BM27.01:05:29.39+00:10:08.45Detail
15. Schrek DanielJihlavská čtyřka#172#72BM28.01:06:37.71+00:11:16.77Detail
16. Smolík Petr#158#58BM29.01:07:49.48+00:12:28.54Detail
17. Trkal KarelJarošov nad Nežárkou#142#42BM32.01:07:49.60+00:12:28.66Detail
18. Špingl JanJH cycling#139#39BM210.01:09:08.40+00:13:47.46Detail
19. Nosek DanielJindřichův Hradec#149#49BM14.01:09:09.83+00:13:48.89Detail
20. Hovorka VíťaSmiling Bikers Malíkov#165#65BMJ2.01:09:19.14+00:13:58.20Detail
21. Osadčí Pavel galaxy cyklošvec stevens#126#26BM42.01:09:43.37+00:14:22.43Detail
22. Goby Richard Cyklo Mníšek#107#7BM15.01:09:44.45+00:14:23.51Detail
23. Dvořák MartinCep Riders#163#63BM16.01:09:44.56+00:14:23.62Detail
24. Nouza Michal SJH Jindř. Hradec#124#24BMJ3.01:10:01.74+00:14:40.80Detail
25. Nouza Petr SJH Jindř. Hradec#125#25BM33.01:10:11.39+00:14:50.45Detail
26. Smišek BohuslavSokol Kamenice#156#56BM43.01:10:43.36+00:15:22.42Detail
27. Lukavský Vladimír#159#59BM211.01:10:56.53+00:15:35.59Detail
28. Kubín OndřejLásenice#121#21BM17.01:12:15.87+00:16:54.93Detail
29. Štumpour Ondřej Cyklo Mníšek #140#40BM18.01:13:41.94+00:18:21.00Detail
30. Kalvas ZdenekHorni pena#115#15BM212.01:14:02.56+00:18:41.62Detail
31. Deraha AlešJihlavská čtyřka#173#73BM213.01:14:10.49+00:18:49.55Detail
32. Klímová SáraJH Cycling#117#17BZ12.01:14:33.11+00:19:12.17Detail
33. Kolářová PavlínaJindřichův Hradec#119#19BZ13.01:14:34.41+00:19:13.47Detail
34. Voráčková SimonaTJ Nová Včelnice#145#45BZJ1.01:14:34.75+00:19:13.81Detail
35. Tischler Luděk TCV Jindřichův Hradec #141#41BM214.01:14:37.27+00:19:16.33Detail
36. Ráczová MilanaBrno#130#30BZ21.01:15:03.53+00:19:42.59Detail
37. Novák Milanuduorp I torp#171#71BM215.01:15:49.29+00:20:28.35Detail
38. Beranová JanaCK Jindřicháč#160#60BZ22.01:17:03.34+00:21:42.40Detail
39. Pucandlová MiroslavaKamenice nad Lipou#129#29BZ14.01:17:09.29+00:21:48.35Detail
40. Stavinoha Petr Jindřichův Hradec#134#34BM34.01:17:15.02+00:21:54.08Detail
41. Míchal JiříBanner Power2U#122#22BM44.01:17:50.17+00:22:29.23Detail
42. Holá MonikaCT Božejov#177#77BZJ2.01:18:17.88+00:22:56.94Detail
43. Cihla MichalAnežka#178#78BM19.01:18:39.01+00:23:18.07Detail
44. Rychtecký DavidRodvínov#131#31BM216.01:19:07.54+00:23:46.60Detail
45. Vitoň PetrJindřichův Hradec#152#52BMJ4.01:19:14.92+00:23:53.98Detail
46. Svěráková IlonaMTB950#137#37BZ23.01:19:17.02+00:23:56.08Detail
47. Majerčík JanSparta J. Hradec#164#64BM110.01:19:17.63+00:23:56.69Detail
48. Karkulín JiříSSK Přezletice#116#16BM45.01:21:27.26+00:26:06.32Detail
49. Fryšová PavlaSKV Příbraz#106#6BZ24.01:21:28.10+00:26:07.16Detail
50. Houdková NatálieSmiling bikers Malíkov#157#57BZJ3.01:21:51.22+00:26:30.28Detail
51. Nezbeda LiborKPMJH#123#23BM35.01:22:20.53+00:26:59.59Detail
52. Kubíček VladimírSokol Lhota#120#20BM46.01:23:43.55+00:28:22.61Detail
53. Martínková ŠárkaSmiling Bikers Malíkov#148#48BZ25.01:23:43.57+00:28:22.63Detail
54. Konhefrová RadkaSC Políkno#153#53BZ26.01:23:55.07+00:28:34.13Detail
55. Vaněček TondaDolní Žďár#144#44BM47.01:24:03.79+00:28:42.85Detail
56. Vaněček MilanJindřichův Hradec II#143#43BM48.01:24:04.89+00:28:43.95Detail
57. Dvořáková AnnaOtín#104#4BZJ4.01:25:13.80+00:29:52.86Detail
58. Hanzl MilanCyklo Mníšek#109#9BM49.01:26:00.73+00:30:39.79Detail
59. Vojtěch MatějVojtěši Příbram#174#74BMJ5.01:26:51.93+00:31:30.99Detail
60. Chobotská Lucie České Budějovice#113#13BZ15.01:26:52.89+00:31:31.95Detail
61. Grill MichalRodvínov#146#46BMJ6.01:28:50.57+00:33:29.63Detail
62. Havlík MilanStará garda Deštná#150#50BM410.01:33:08.30+00:37:47.36Detail
63. Rychtecký ZdeněkNová Včelnice#132#32BM411.01:35:59.80+00:40:38.86Detail
64. Píšová EvaHorní Pěna#128#28BZ27.01:38:13.28+00:42:52.34Detail
65. Kolářová MagdalénaPolíkno#118#18BZJ5.01:45:30.35+00:50:09.41Detail
66. Tischerová AnnaJindřichův Hradec#161#61BZ16.01:45:36.76+00:50:15.82Detail
67. Bednář VladimírChlum u Třeboně#170#70BM412.01:45:49.93+00:50:28.99Detail
68. Řezáčová Aneta Jindř. Hradec#133#33BZJ6.01:49:27.51+00:54:06.57Detail
69. Rada Ferynka#166#66BM217.01:49:27.71+00:54:06.77Detail
70. Švácha PetrPlavsko#167#67BM218.01:49:28.32+00:54:07.38Detail
71. Koranda MiloslavAnežka Políkno J. Hradec#179#79BM36.01:49:29.16+00:54:08.22Detail
72. Kozel Jiří#168#68BM219.01:49:29.70+00:54:08.76Detail
73. Hrubeš Pavel#112#12BMJ7.02:23:55.11+01:28:34.17Detail
74. Šlechta JiříPolíkno#155#55BM220.02:30:21.89+01:35:00.95Detail
75. Konhefr MiroslavSC Políkno#154#54BM221.02:30:23.22+01:35:02.28Detail
DNF Stehlík MikulášJH Cycling#135#35BMJDetail
DSQ Svoboda LeošZnojmo#138#38BM3Detail
DSQ Frecer LeošZnojmo#105#5BM3Detail
DSQ Hirš Jiří#111#11BM4Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz