Oficiální Výsledková listina Malíkov open
17. 8. 2019

D Dětská 15 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Šašek MartinKamenice nad Lipou#229#169DK21.00:40:11.14Detail
2. Voráčková Natálie TJ Nová Včelnice#218#158DH21.00:40:18.24+00:00:07.09Detail
3. Sysel JanPraga#227#167DK22.00:40:56.41+00:00:45.26Detail
4. Kulhánek TobiášHorní Lhota#205#145DK11.00:41:09.42+00:00:58.27Detail
5. Smrčka MatiášEurofoam sport team#223#163DK12.00:43:24.80+00:03:13.65Detail
6. Kulhánková SimonaHorní Lhota#206#146DH22.00:44:23.29+00:04:12.14Detail
7. Gruber Tobiáš#228#168DK23.00:45:39.93+00:05:28.78Detail
8. Bran Antonín2011#224#164DK13.00:46:51.24+00:06:40.09Detail
9. Prantl Tomáš#234#174DK14.00:48:05.54+00:07:54.39Detail
10. Visek KrystofRK Petrovice#217#157DK24.00:50:20.86+00:10:09.71Detail
11. Tomaschková AdélaJH Cycling#220#160DH23.00:50:27.58+00:10:16.43Detail
12. Šašková DanielaKamenice nad Lipou#230#170DH11.00:51:03.41+00:10:52.26Detail
13. Urban JakubDolní Žďár#216#156DK15.00:53:46.60+00:13:35.45Detail
14. Houdková BarboraSmiling bikers Malíková#222#162DH24.00:54:43.07+00:14:31.92Detail
15. Dvorská AndreaSmiling Bikers Malikov#219#159DH25.00:54:59.79+00:14:48.64Detail
16. Manglová MarieVelorex club#209#149DH26.00:55:36.11+00:15:24.96Detail
17. Kolářová LindaH.Pěna#225#165DH27.00:55:54.30+00:15:43.15Detail
18. Nouza VítekSJH Jindř. Hradec#214#154DK16.00:56:31.40+00:16:20.25Detail
19. Kohout Lukáš#221#161DK25.00:57:28.59+00:17:17.44Detail
20. Kovářová Simona#231#171DH12.00:57:34.87+00:17:23.72Detail
21. Schick DavidPraha#226#166DK17.00:57:46.47+00:17:35.32Detail
22. Jůza TomášTurovec#232#172DK18.00:58:34.51+00:18:23.36Detail
23. Dvořáková AndreaJindřichův Hradec#201#141DH13.00:58:53.23+00:18:42.08Detail
24. Prantl David#233#173DK19.01:04:21.70+00:24:10.55Detail
25. Mrazek HynekVydri#211#151DK110.01:06:43.40+00:26:32.25Detail
26. Mrazkova SaraVydri#212#152DH14.01:07:33.30+00:27:22.15Detail
27. Manglová KateřinaVelorex club#208#148DH15.01:07:36.08+00:27:24.93Detail
28. Mrazkova ZoraVydri#213#153DH16.01:20:42.70+00:40:31.55Detail
29. Novotná EliškaBrno#215#155DH17.01:24:25.90+00:44:14.75Detail
30. Dvořáková VendulaJindřichův Hradec#202#142DH18.01:26:54.47+00:46:43.32Detail
31. Kasper DavidCykloteam Jindřichův Hradec#203#143DK111.01:30:10.23+00:49:59.08Detail
32. Letfus Štěpán Jindřichův Hradec#207#147DK112.01:35:56.84+00:55:45.69Detail
33. Manglová TerezaVelorex club#210#150DH19.02:01:11.14+01:20:59.99Detail
DSQ Šulcová AnežkaKlub Anežka Políkno#999#999Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz