Oficiální Výsledková listina MTB XIV. Memoriál Fanyho Stelzera 2019
29. 6. 2019

A - 76 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Řehák VítMITAS CYKLOHELIOS#91#160M1A1.02:58:38.58Detail
2. Tatíček PetrRAJEC100%TREK#106#175M1A2.03:00:24.35+00:01:45.76Detail
3. Novotný RobertFany friends#79#148M2A1.03:01:32.60+00:02:54.01Detail
4. Jurča Karel#135#204M1A3.03:06:59.18+00:08:20.59Detail
5. Zavadil Josef#162#231M2A2.03:16:11.54+00:17:32.95Detail
6. Přibil Tomáš#152#221M2A3.03:16:23.71+00:17:45.12Detail
7. Kalabis Jiří#160#229M2A4.03:16:59.13+00:18:20.54Detail
8. Přibyl JardaNevix Team Kadaň #84#153M2A5.03:17:03.42+00:18:24.83Detail
9. Jícha JakubBicyclecafe#37#106M2A6.03:17:13.84+00:18:35.25Detail
10. Novák AlešCzech Tallboys#75#144M2A7.03:17:28.41+00:18:49.82Detail
11. Rosypal LadislavMMB Třebenice#88#157M2A8.03:22:36.98+00:23:58.39Detail
12. Keimling ThomasEBM Team #127#196M2A9.03:31:37.95+00:32:59.36Detail
13. Kopecký PetrNevix Team Kadaň#50#119M2A10.03:33:31.70+00:34:53.11Detail
14. Nový Pavel#133#202M1A4.03:36:54.59+00:38:16.00Detail
15. Dolecek MarioEBM-Team Seiffen#13#91M3A1.03:39:20.80+00:40:42.21Detail
16. Hubáček Libor#165#234M3A2.03:39:58.92+00:41:20.33Detail
17. Kaiser JanKaiserteam#44#113M2A11.03:42:29.14+00:43:50.55Detail
18. Voska Jiří#116#185M3A3.03:42:29.70+00:43:51.11Detail
19. Hron JIří#176#245M1A5.03:42:30.85+00:43:52.26Detail
20. Skála JakubPraha#1#70M2A12.03:46:04.59+00:47:26.00Detail
21. Martinek JaromirSK Kola Víšek - Trek #65#134M2A13.03:49:00.37+00:50:21.78Detail
22. Javůrek TomášLitvínov#33#102M2A14.03:55:17.10+00:56:38.51Detail
23. Šesták Jan#136#205M2A15.03:55:51.31+00:57:12.72Detail
24. Feix IvoTeplice#17#87M2A16.03:55:58.41+00:57:19.82Detail
25. Vojtek Petr#132#201M3A4.04:01:28.82+01:02:50.23Detail
26. Kříž Petr#161#230M2A17.04:05:30.33+01:06:51.74Detail
27. Hrubý JaroslavKL sport Most#125#194M3A5.04:06:42.94+01:08:04.35Detail
28. Hampl MichalKoloshop team#168#237M2A18.04:06:55.27+01:08:16.68Detail
29. Hampl OndřejBicykl team Ústí nad Labem#169#238M1A6.04:16:09.71+01:17:31.12Detail
30. Hron ZdeněkRegal Bike Teplice#28#76M3A6.04:16:16.66+01:17:38.07Detail
31. Pleva JanOsek#81#150M3A7.04:16:31.26+01:17:52.67Detail
32. Šindelář JiříMTB HELLFISH MOST#99#168M1A7.04:18:47.83+01:20:09.24Detail
33. Hauptvogel Jiří#153#222M2A19.04:29:02.47+01:30:23.88Detail
34. Pravda Ivan#178#247M3A8.04:29:04.17+01:30:25.58Detail
35. Antalová Ladislava Koloshop Team#2#100Z1A1.04:34:35.71+01:35:57.12Detail
36. Vaňková AgátaKrušnoman TT Litvínov#112#181Z3A1.04:41:31.16+01:42:52.57Detail
37. Rejcha FilipTeplice#86#155M3A9.04:43:48.73+01:45:10.14Detail
38. Gartnerová JitkaKološrotky#19#85Z1A2.04:45:27.80+01:46:49.21Detail
39. Hofman Petr#167#236M3A10.04:52:37.37+01:53:58.78Detail
40. Zeman Petr#120#189M3A11.05:00:06.49+02:01:27.90Detail
41. Sluka Milan Republika Bouřňák#96#165M3A12.05:05:33.64+02:06:55.05Detail
42. Havel AlešHPM sport Teplice#23#81M1A8.05:10:38.99+02:12:00.40Detail
43. Sykora LiborTeplice#98#167M2A20.05:27:43.23+02:29:04.64Detail
Ježek PetrSuperior Riders#36#105M1ADetail
DNF Horák JosefHPM Sport Teplice #27#77M1ADetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz