Oficiální Výsledková listina MTB XIV. Memoriál Fanyho Stelzera 2019
29. 6. 2019

C - 34 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Kopecký PetrNevix Team Kadaň#51#120M1.01:26:34.21Detail
2. Jeřábek Oldřich Bicykl team Ústí nad Labem #35#104M2.01:30:14.94+00:03:40.72Detail
3. Švácha PavelCyklo Point Most JUNIOR TEAM#105#174M3.01:33:26.62+00:06:52.40Detail
4. Bubla Jan#146#215M4.01:35:50.30+00:09:16.08Detail
5. Vágner Václav#134#203M5.01:39:13.96+00:12:39.74Detail
6. Čermák PetrKL-sport Most#12#92M6.01:40:25.50+00:13:51.28Detail
7. Vávrová MarkétaMITAS CYKLOHELIOS#114#183Ž1.01:43:47.84+00:17:13.62Detail
8. Štilip Ondřej#173#242M7.01:44:46.85+00:18:12.63Detail
9. Kubín Robert Herkul#53#122M8.01:45:52.89+00:19:18.67Detail
10. Macal VladimírMost#62#131M9.01:49:10.15+00:22:35.93Detail
11. Humlová Miroslava Stanley Black&Decker#30#74Ž2.01:52:25.19+00:25:50.97Detail
12. Matúšová TerezaBaník Osek#69#138Ž3.01:54:30.72+00:27:56.50Detail
13. Čermák Jan#151#220M10.01:54:40.15+00:28:05.93Detail
14. Görner FrankSBB Dresden#21#83M11.01:58:30.90+00:31:56.68Detail
15. Vojáček Miroslav#140#209M12.02:01:49.54+00:35:15.32Detail
16. Šüttö DušanKL Sport Most#104#173M13.02:06:19.93+00:39:45.71Detail
17. Říha JanNové Město#92#161M14.02:10:41.40+00:44:07.18Detail
18. Jiřík MartinCyklo Point Hobby Club Most#40#109M15.02:12:54.78+00:46:20.56Detail
19. Drha MilanMatras Klub Nové Město#14#90M16.02:14:46.40+00:48:12.18Detail
20. Veselý JaroslavKoloshop team#130#199M17.02:21:34.96+00:55:00.74Detail
21. Němeček Jan#74#143M18.02:21:38.64+00:55:04.42Detail
22. Honig vítLokomotiva Teplice MIKULOV#124#193M19.02:24:39.83+00:58:05.61Detail
23. UhliU StanislavTeplice#108#177M20.02:25:48.48+00:59:14.26Detail
24. Běhounek Jindřich#139#208M21.02:25:52.67+00:59:18.45Detail
25. Novák ZdeněkBrandýs#77#146M22.02:26:23.65+00:59:49.43Detail
26. Zauper Werner#138#207M23.02:33:18.92+01:06:44.70Detail
27. Jiříková LucieCyklo Point Hobby Club Most#41#110Ž4.02:36:56.21+01:10:21.99Detail
28. Podzimková Kamila#82#151Ž5.02:43:59.17+01:17:24.95Detail
29. Jiřík AdamKrušnoman TT Litvínov#39#108M24.02:44:01.71+01:17:27.49Detail
30. Blažek Rudolf#144#213M25.02:44:10.35+01:17:36.13Detail
31. Šanda Daniel#141#211M26.02:44:31.32+01:17:57.10Detail
32. Šanda Martin#143#212M27.02:44:32.95+01:17:58.73Detail
33. Jonášová EvaTeplice#43#112Ž6.02:53:57.78+01:27:23.56Detail
34. Jonáš PetrTeplice#42#111M28.02:53:59.08+01:27:24.86Detail
35. Vojáčková Lenka#149#218Ž7.02:56:36.82+01:30:02.60Detail
36. Šandová Romana#142#210Ž8.02:56:37.46+01:30:03.24Detail
37. Vojáček Marek#148#217M29.02:56:39.33+01:30:05.11Detail
38. Onderka Tomáš#181#250M30.03:15:55.70+01:49:21.48Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz