Oficiální Výsledková listina MTB XIV. Memoriál Fanyho Stelzera 2019
29. 6. 2019

B - 46 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Linet PavelSport areál Klíny#57#126M1B1.01:54:57.64Detail
2. Růžička ZbyněkSKI PAUDERA Staré Splavy#90#159M1B2.01:58:04.14+00:03:06.49Detail
3. Kindl LukášCycology BikeCulture#180#249M1B3.02:03:47.33+00:08:49.68Detail
4. Karvay Drahomír Koloshop team#46#115M2B1.02:13:22.11+00:18:24.46Detail
5. Partík Marek#174#243M1B4.02:13:29.85+00:18:32.20Detail
6. Živec PetrLitomerice#123#192M3B1.02:13:33.30+00:18:35.65Detail
7. Trojan TomasHPM Teplice #107#176M2B2.02:16:09.70+00:21:12.05Detail
8. Černý Martin#170#239M2B3.02:16:41.84+00:21:44.19Detail
9. Kroupa LukášLíbeznice#52#121M2B4.02:16:45.72+00:21:48.07Detail
10. Liebscher Michael#175#244M2B5.02:17:10.00+00:22:12.35Detail
11. Henych JardaKL sport Most#24#80M3B2.02:17:40.43+00:22:42.78Detail
12. Lacina PetrHPM Teplice#56#125M3B3.02:19:13.36+00:24:15.71Detail
13. Tácha PetrDexter Cycling#129#198M3B4.02:19:54.33+00:24:56.68Detail
14. Šulek JosefHříškov#103#172M2B6.02:24:55.18+00:29:57.53Detail
15. Baudiš JiříCyklo City Lovosice#4#72M1B5.02:24:55.54+00:29:57.89Detail
16. Beneš Jiří#164#233M2B7.02:25:39.04+00:30:41.39Detail
17. Ciprián MartinFun Bike team Ústí nad Labem#10#94M2B8.02:25:42.68+00:30:45.03Detail
18. Cvejn JanHZS UL-DC#11#93M2B9.02:25:49.25+00:30:51.60Detail
19. Nedvěd Radek#154#223M2B10.02:25:55.38+00:30:57.73Detail
20. Václav DavidCK SPORT BERAN CHRÁST#111#180M1B6.02:27:45.88+00:32:48.23Detail
21. Matoušková MichaelaBTK EURO BIKE Praha#68#137Z1B1.02:28:18.99+00:33:21.34Detail
22. Kaška Karel Slávie Chomutov #47#116M1B7.02:32:08.95+00:37:11.30Detail
23. Jarolímek JanREGAL BIKE Teplice#32#101M2B11.02:32:11.95+00:37:14.30Detail
24. Schäferová PavlínaRegal Bike #95#164Z1B2.02:33:30.57+00:38:32.92Detail
25. Lukšan PatrikDěčín#61#130M2B12.02:35:25.57+00:40:27.92Detail
26. Bláha JanSpona Teplice#6#98M1B8.02:36:42.72+00:41:45.07Detail
27. Novák Jindřichoriginalky.cz#76#145M3B5.02:36:58.24+00:42:00.59Detail
28. Kaliba JiříBicykl team Ústí nad Labem #45#114M2B13.02:37:16.06+00:42:18.41Detail
29. Fridrichovský MirekSbK Teplice#18#86M2B14.02:37:27.31+00:42:29.66Detail
30. Třešňák Jaroslav#172#241M2B15.02:37:33.41+00:42:35.76Detail
31. Waltera VladimírTeam Bike Perštejn#119#188M1B9.02:37:38.25+00:42:40.60Detail
32. Zmítko Jiří - ZvonekRegal Bike#121#190M2B16.02:37:44.88+00:42:47.23Detail
33. Chott JanNakrefbike#31#73M2B17.02:38:32.86+00:43:35.21Detail
34. Pikart František#80#149M2B18.02:41:13.64+00:46:15.99Detail
35. Naisar Marek#150#219M2B19.02:41:38.89+00:46:41.24Detail
36. Vebr VladimírRock Machine Cyklomax#115#184M3B6.02:43:38.52+00:48:40.87Detail
37. Špora PetrTeplice#101#170M3B7.02:44:20.07+00:49:22.42Detail
38. Zeithaml Milan#155#224M2B20.02:45:15.33+00:50:17.68Detail
39. Raichl MikulášKoloshop team#85#154M1B10.02:45:29.61+00:50:31.96Detail
40. Šlégel JosefKL sport Most#100#169M2B21.02:45:57.30+00:50:59.65Detail
41. Suchý Pavel Teplice#97#166M3B8.02:46:24.04+00:51:26.39Detail
42. Henzl PavelCyklo City - Lovosice#25#79M3B9.02:47:17.27+00:52:19.62Detail
43. Matoušková MarkétaBTK EURO BIKE Praha#67#136Z1B3.02:47:20.62+00:52:22.97Detail
44. Blaschke KarelSkialp nad Hrobem team#7#97M1B11.02:47:40.10+00:52:42.45Detail
45. Kubínek PetrTOP TEN Teplice#55#124M2B22.02:48:18.10+00:53:20.45Detail
46. Kuba Michal#166#235M2B23.02:48:34.45+00:53:36.80Detail
47. Knedlík PavelÚstí nad Labem#48#117M2B24.02:49:16.47+00:54:18.82Detail
48. Hanzlíček JaroslavTeplice#22#82M1B12.02:51:33.16+00:56:35.51Detail
49. Šulc JiříOsek#102#171M2B25.02:51:54.60+00:56:56.95Detail
50. Vápeníková JanaCgironax Dental Servis#113#182Z3B1.02:52:28.40+00:57:30.75Detail
51. Urban Vladislav#158#227M3B10.02:53:53.38+00:58:55.73Detail
52. Horáček PetrDexter cycling#177#246M3B11.02:54:24.80+00:59:27.15Detail
53. Moravec Josef#147#216M3B12.02:54:43.06+00:59:45.41Detail
54. Mach JanNiklasberg#63#132M1B13.02:54:51.35+00:59:53.70Detail
55. Dvořák Jan#171#240M1B14.02:55:37.30+01:00:39.65Detail
56. Turynová HanaNova cup 39#179#248Z1B4.02:56:05.21+01:01:07.56Detail
57. Sirotek Jiří#156#225M2B26.02:58:49.22+01:03:51.57Detail
58. Sauer JanKoloshop Team Teplice#93#162M2B27.03:02:11.04+01:07:13.39Detail
59. Streubel Leo#137#206M3B13.03:02:51.23+01:07:53.58Detail
60. Znorovský Víťa#122#191M3B14.03:03:14.92+01:08:17.27Detail
61. Meschkank ManuelBrigade Bärenfels#70#139M2B28.03:06:04.35+01:11:06.70Detail
62. Waltera Michala Team Bike Perštejn#118#187Z2B1.03:06:24.97+01:11:27.32Detail
63. Bacil PetrKandahár Team#3#99M3B15.03:10:22.99+01:15:25.34Detail
64. Kubínek JaroslavBaos#54#123M2B29.03:11:33.59+01:16:35.94Detail
65. Nedvěd Miroslav#131#200M2B30.03:12:07.95+01:17:10.30Detail
66. Roneš JiříLány#87#156M2B31.03:12:27.90+01:17:30.25Detail
67. Novotný JiříJeníkov#78#147M2B32.03:14:02.75+01:19:05.10Detail
68. Vyskočil PetrDuchcov#117#186M3B16.03:16:34.84+01:21:37.19Detail
69. Ulbrich JiříTeplice#109#178M3B17.03:17:08.25+01:22:10.60Detail
70. Hrubý LukášSPONA Teplice#29#75M1B15.03:20:20.81+01:25:23.16Detail
71. Dvořák JaroslavMost#15#89M2B33.03:23:04.32+01:28:06.67Detail
72. Míka František#159#228M1B16.03:23:57.79+01:29:00.14Detail
73. Moltaš IvanJenoptik#72#141M3B18.03:30:09.89+01:35:12.24Detail
74. Vacková PavlaKoloshop Team#110#179Z1B5.03:30:16.49+01:35:18.84Detail
75. Běhounek AlešDubí#5#71M1B17.03:34:32.09+01:39:34.44Detail
76. Bublová Naďa#145#214Z2B2.03:37:36.49+01:42:38.84Detail
77. Cáder MilanHáj u Duchcova#8#96M2B34.03:45:13.99+01:50:16.34Detail
78. Matoušková HanaBTK EURO BIKE Praha#66#135Z3B2.03:46:07.04+01:51:09.39Detail
79. Koleszár JanBraňany#49#118M3B19.04:13:52.22+02:18:54.57Detail
80. Lošťák RomanLitvínov#59#128M3B20.04:14:02.05+02:19:04.40Detail
81. Hein Petr#163#232M3B21.05:10:08.44+03:15:10.79Detail
JINDRA JindřichCanyon Pučery#38#107M3BDetail
Seyrich Ralf#94#163M2BDetail
Bednár Jan#157#226M2BDetail
DNF Nejedlý RomanKoloshopteam#73#142M2BDetail
DNF Hoffman LadislavTeplice#26#78M3BDetail
DNS Stádník MarekDexter Cycling#128#197M2BDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz