Výsledková listina Tour de Ralsko
11. 5. 2019

děti


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Pšenička JanDlouhý most#556#Naděje I.1.00:01:38.78Detail
2. Vlachová Lucie#535#Naděje I.2.00:01:44.66+00:00:05.88Detail
3. Šlambor MartinPakli sport klub#503#Naděje II.1.00:02:10.03+00:00:31.25Detail
4. Tichá TerezaPavoučci Liberec#514#Naděje I.3.00:02:10.13+00:00:31.35Detail
5. Šruta DavidKSM castings s.r.o.#555#Naděje I.4.00:02:10.14+00:00:31.36Detail
6. Trousil JakubBycikl team Ústí nad Labem#506#Naděje II.2.00:02:14.59+00:00:35.81Detail
7. Zelená LucieBitters Superior Cyklolive team#538#Naděje II.3.00:02:16.43+00:00:37.65Detail
8. Libich Matyáš#557#Naděje I.5.00:02:17.00+00:00:38.22Detail
9. Trllo LukášBAKAKO Nová Paka#536#Naděje II.4.00:02:17.78+00:00:39.00Detail
10. Beneš AdamBiiters Superior Cyklolive Team#520#Naděje II.5.00:02:18.87+00:00:40.09Detail
11. Bejrova ŠtěpánkaNová Paka#523#Naděje I.6.00:02:33.02+00:00:54.24Detail
12. Vobrova LindaAktivit bike team#526#Naděje II.6.00:02:34.04+00:00:55.26Detail
13. Brindzejová Sabina#550#Naděje I.7.00:02:36.30+00:00:57.52Detail
14. Zelený JakubBitters Superior Cyklolive Team#539#Naděje II.7.00:02:36.34+00:00:57.56Detail
15. Volf AlbertDomácí smečka#511#Naděje II.8.00:02:40.26+00:01:01.48Detail
16. Vyčichlo Jakub#549#Naděje I.8.00:02:42.73+00:01:03.95Detail
17. Vytisková Viktorie#544#Naděje II.9.00:02:43.18+00:01:04.40Detail
18. Slavíček MartinFóglíci#507#Naděje II.10.00:02:48.82+00:01:10.04Detail
19. Strnadová Barbora#548#Naděje I.9.00:03:00.31+00:01:21.53Detail
20. Vyhlas Vašek#528#Naděje II.11.00:03:01.09+00:01:22.31Detail
21. Kozinková LauraKardáňa#521#Naděje II.12.00:03:10.78+00:01:32.00Detail
22. Mádlík OndřejBAKAKO Nová Paka#534#Naděje II.13.00:03:10.99+00:01:32.21Detail
23. Vobrova LolaAktivit bike team#527#Naděje II.14.00:03:12.63+00:01:33.85Detail
24. Vaníčková EmaFeEltech Brozany#558#Naděje I.10.00:03:15.62+00:01:36.84Detail
25. Petrof SofieBitters Superior Cyklolive Team#545#Naděje II.15.00:03:37.76+00:01:58.98Detail
26. Slavíček PavelFóglíci#508#Naděje II.16.00:03:40.05+00:02:01.27Detail
27. Litresits OliverTour de Ralsko#541#Naděje II.17.00:04:15.32+00:02:36.54Detail
28. Holá Kristýna#519#Naděje II.18.00:04:34.07+00:02:55.29Detail
29. Nováková JarmilaAktiv Nový Bor#554#Mladší dívky1.00:04:59.82+00:03:21.04Detail
30. Vaníček JaroslavFeEltech Brozany#559#Naděje II.19.00:05:22.30+00:03:43.52Detail
31. Šlamborová LuciePakli sport klub#502#Mladší dívky2.00:05:25.85+00:03:47.07Detail
32. Trllová ŠárkaBAKAKO Nová Paka#537#Mladší dívky3.00:05:38.04+00:03:59.26Detail
33. Vašíček AdamKSM Hrádek#524#Mladší chlapci1.00:05:42.04+00:04:03.26Detail
34. Petrof JohanaBitters Superior Cyklolive Team#547#Mladší dívky4.00:05:53.74+00:04:14.96Detail
35. Kořínková LucieKSM Hrádek#540#Mladší dívky5.00:06:00.69+00:04:21.91Detail
36. Dörner JakubSK Svojkov Haven Team#510#Mladší chlapci2.00:06:09.14+00:04:30.36Detail
37. Volf MartinDomácí smečka#512#Mladší chlapci3.00:06:23.26+00:04:44.48Detail
38. Martyš MichalKSM Hrádek#525#Mladší chlapci4.00:06:25.70+00:04:46.92Detail
39. Mádlík VojtěchBAKAKO Nová Paka#533#Mladší chlapci5.00:06:29.23+00:04:50.45Detail
40. Bobvoš DominikKSM Hrádek#517#Mladší chlapci6.00:06:44.59+00:05:05.81Detail
41. Nováková ViktorieNový Bor#553#Mladší dívky6.00:07:10.53+00:05:31.75Detail
42. Vyhlas Vilém#529#Mladší chlapci7.00:07:30.46+00:05:51.68Detail
43. Bezstarosti NicolBAKAKO Nová Paka#543#Starší dívky1.00:10:38.63+00:08:59.85Detail
44. Petrnoušková Viktorie#518#Mladší dívky7.00:10:49.92+00:09:11.14Detail
45. Vopršalová KateřinaBAKAKO Nová Paka#542#Starší dívky2.00:12:47.81+00:11:09.03Detail
46. Mádlík PetrBAKAKO Nová Paka#532#Starší chlapci1.00:13:54.47+00:12:15.69Detail
47. Bajer JanBAKAKO Nová Paka#530#Starší chlapci2.00:13:57.46+00:12:18.68Detail
Vojtášková FlorencePraha#504#nejmladší00:00:00.00Detail
Vlachová AnetaRychlá rota#551#nejmladší00:00:00.00Detail
Petrošová Stella#509#nejmladší00:00:00.00Detail
Kovářová JanaHerby Servis#501#Starší dívkyDetail
Frydrychová KarolínaTJ Auto Škoda Mladá Boleslav#505#Mladší dívkyDetail
Blažková KristýnkaDomácí smečka#513#Naděje II.Detail
Jachek Filip#516#Naděje II.Detail
Šavujev Adrian#531#Naděje I.Detail
Matohlínová Anežka#546#Naděje I.Detail
Sechovec Jeník#560#Naděje I.Detail
Tichý TomášPavoučci Liberec#515#nejmladší00:00:00.00Detail
Uchytil MatyasRacing Team Vykan#522#nejmladší00:00:00.00Detail
Litresits FelixTour de Ralsko#552#nejmladší00:00:00.00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz