Výsledková listina Tour de Ralsko
11. 5. 2019

děti

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. PŠENIČKA JanDlouhý most556Naděje I.1.00:01:38.78Detail
2. VLACHOVÁ Lucie535Naděje I.2.00:01:44.66+00:00:05.88Detail
3. ŠLAMBOR MartinPakli sport klub503Naděje II.1.00:02:10.03+00:00:31.25Detail
4. TICHÁ TerezaPavoučci Liberec514Naděje I.3.00:02:10.13+00:00:31.35Detail
5. ŠRUTA DavidKSM castings s.r.o.555Naděje I.4.00:02:10.14+00:00:31.36Detail
6. TROUSIL JakubBycikl team Ústí nad Labem506Naděje II.2.00:02:14.59+00:00:35.81Detail
7. ZELENÁ LucieBitters Superior Cyklolive team538Naděje II.3.00:02:16.43+00:00:37.65Detail
8. LIBICH Matyáš557Naděje I.5.00:02:17.00+00:00:38.22Detail
9. TRLLO LukášBAKAKO Nová Paka536Naděje II.4.00:02:17.78+00:00:39.00Detail
10. BENEŠ AdamBiiters Superior Cyklolive Team520Naděje II.5.00:02:18.87+00:00:40.09Detail
11. BEJROVA ŠtěpánkaNová Paka523Naděje I.6.00:02:33.02+00:00:54.24Detail
12. VOBROVA LindaAktivit bike team526Naděje II.6.00:02:34.04+00:00:55.26Detail
13. BRINDZEJOVÁ Sabina550Naděje I.7.00:02:36.30+00:00:57.52Detail
14. ZELENÝ JakubBitters Superior Cyklolive Team539Naděje II.7.00:02:36.34+00:00:57.56Detail
15. VOLF AlbertDomácí smečka511Naděje II.8.00:02:40.26+00:01:01.48Detail
16. VYČICHLO Jakub549Naděje I.8.00:02:42.73+00:01:03.95Detail
17. VYTISKOVÁ Viktorie544Naděje II.9.00:02:43.18+00:01:04.40Detail
18. SLAVÍČEK MartinFóglíci507Naděje II.10.00:02:48.82+00:01:10.04Detail
19. STRNADOVÁ Barbora548Naděje I.9.00:03:00.31+00:01:21.53Detail
20. VYHLAS Vašek528Naděje II.11.00:03:01.09+00:01:22.31Detail
21. KOZINKOVÁ LauraKardáňa521Naděje II.12.00:03:10.78+00:01:32.00Detail
22. MÁDLÍK OndřejBAKAKO Nová Paka534Naděje II.13.00:03:10.99+00:01:32.21Detail
23. VOBROVA LolaAktivit bike team527Naděje II.14.00:03:12.63+00:01:33.85Detail
24. VANÍČKOVÁ EmaFeEltech Brozany558Naděje I.10.00:03:15.62+00:01:36.84Detail
25. PETROF SofieBitters Superior Cyklolive Team545Naděje II.15.00:03:37.76+00:01:58.98Detail
26. SLAVÍČEK PavelFóglíci508Naděje II.16.00:03:40.05+00:02:01.27Detail
27. LITRESITS OliverTour de Ralsko541Naděje II.17.00:04:15.32+00:02:36.54Detail
28. HOLÁ Kristýna519Naděje II.18.00:04:34.07+00:02:55.29Detail
29. NOVÁKOVÁ JarmilaAktiv Nový Bor554Mladší dívky1.00:04:59.82+00:03:21.04Detail
30. VANÍČEK JaroslavFeEltech Brozany559Naděje II.19.00:05:22.30+00:03:43.52Detail
31. ŠLAMBOROVÁ LuciePakli sport klub502Mladší dívky2.00:05:25.85+00:03:47.07Detail
32. TRLLOVÁ ŠárkaBAKAKO Nová Paka537Mladší dívky3.00:05:38.04+00:03:59.26Detail
33. VAŠÍČEK AdamKSM Hrádek524Mladší chlapci1.00:05:42.04+00:04:03.26Detail
34. PETROF JohanaBitters Superior Cyklolive Team547Mladší dívky4.00:05:53.74+00:04:14.96Detail
35. KOŘÍNKOVÁ LucieKSM Hrádek540Mladší dívky5.00:06:00.69+00:04:21.91Detail
36. DÖRNER JakubSK Svojkov Haven Team510Mladší chlapci2.00:06:09.14+00:04:30.36Detail
37. VOLF MartinDomácí smečka512Mladší chlapci3.00:06:23.26+00:04:44.48Detail
38. MARTYŠ MichalKSM Hrádek525Mladší chlapci4.00:06:25.70+00:04:46.92Detail
39. MÁDLÍK VojtěchBAKAKO Nová Paka533Mladší chlapci5.00:06:29.23+00:04:50.45Detail
40. BOBVOŠ DominikKSM Hrádek517Mladší chlapci6.00:06:44.59+00:05:05.81Detail
41. NOVÁKOVÁ ViktorieNový Bor553Mladší dívky6.00:07:10.53+00:05:31.75Detail
42. VYHLAS Vilém529Mladší chlapci7.00:07:30.46+00:05:51.68Detail
43. BEZSTAROSTI NicolBAKAKO Nová Paka543Starší dívky1.00:10:38.63+00:08:59.85Detail
44. PETRNOUŠKOVÁ Viktorie518Mladší dívky7.00:10:49.92+00:09:11.14Detail
45. VOPRŠALOVÁ KateřinaBAKAKO Nová Paka542Starší dívky2.00:12:47.81+00:11:09.03Detail
46. MÁDLÍK PetrBAKAKO Nová Paka532Starší chlapci1.00:13:54.47+00:12:15.69Detail
47. BAJER JanBAKAKO Nová Paka530Starší chlapci2.00:13:57.46+00:12:18.68Detail
VOJTÁŠKOVÁ FlorencePraha504nejmladší00:00:00.00Detail
VLACHOVÁ AnetaRychlá rota551nejmladší00:00:00.00Detail
PETROŠOVÁ Stella509nejmladší00:00:00.00Detail
KOVÁŘOVÁ JanaHerby Servis501Starší dívkyDetail
FRYDRYCHOVÁ KarolínaTJ Auto Škoda Mladá Boleslav505Mladší dívkyDetail
BLAŽKOVÁ KristýnkaDomácí smečka513Naděje II.Detail
JACHEK Filip516Naděje II.Detail
ŠAVUJEV Adrian531Naděje I.Detail
MATOHLÍNOVÁ Anežka546Naděje I.Detail
SECHOVEC Jeník560Naděje I.Detail
TICHÝ TomášPavoučci Liberec515nejmladší00:00:00.00Detail
UCHYTIL MatyasRacing Team Vykan522nejmladší00:00:00.00Detail
LITRESITS FelixTour de Ralsko552nejmladší00:00:00.00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz