Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a desítka
24. 4. 2022

týmy čtvrtka

Nejmenší počet členů týmu: 3

Typ soutěže: průměrný čas s koeficientem žen

JAHO - Jablonec Hodonín

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.VrbaMartin#1574MM40-498/8400:42:48.10
2.BachurkováJitka#1007FZ50-593/3200:51:13.42
3.Latislavová Eva #1292FZ40-497/7700:51:18.69

Nymburské bomby

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.HaníkZdeněk#1621MM20-392/10300:38:32.08
2.HaníkováSvatava#1126FZ20-3921/9400:56:07.15
3.HaníkováSvatava#1125FZ60p1/300:56:19.16

SKI Sokol Zaječice

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.DoudaVladimír#1072MM40-496/8400:42:03.54
2.DaněkPavel #1062MM40-4913/8400:45:18.88
3.SetunskáMartina#1463FZ40-493/7700:48:04.01
4.KaslDavid#1425MM40-4938/8400:52:20.62
5.JiroušZdeněk#1187MM50-5910/2400:52:48.99

Desítky z Fresenius Labi

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.MatoulekLukáš#1324MM20-3921/10300:44:46.95
2.KružíkJosef#1260MM20-3937/10300:48:25.25
3.KubíkováJana#1269FZ40-495/7700:49:11.72
4.RadoňskýJakub#1434MM20-3950/10300:50:39.10
5.KudrnaPavel#1272MM20-3968/10300:55:14.41

ZA RENDU

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.KorecRené#1231MM20-3922/10300:44:54.00
2.DrobnýTomáš#1079MM20-3959/10300:53:54.74
3.StrachováAnežka#1483FZ20-3920/9400:56:05.95

Porodníci v běhu

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.DrápalíkováPetra#1078FZ20-3913/9400:51:44.66
2.MartanStanislav#228MM50-5911/2400:52:51.81
3.MartiňákováMartina#1321FZ40-4919/7700:56:44.71
4.DudkováMarie#1082FZ40-4948/7701:05:29.25

Rychlá rota

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.SlavíkDaniel#1473MM20-3939/10300:48:29.00
2.KlímaTomáš#1210MM20-3954/10300:52:41.23
3.MazancováLucie#1329FZ20-3924/9400:56:57.73

Eda tým 1

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.OttMiroslav#1385MM6 (60-69)2/600:56:07.10
2.NešněrováVeronika#1363FZ40-4917/7700:56:29.13
3.AndělováMarkéta#1002FZ20-3948/9401:01:33.12

Eda tým 2

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.ŽmolilMatěj#1397MM20-3931/10300:48:08.93
2.PavlíčekPetr#1396MM50-5918/2400:59:20.91
3.OberhelováJitka#1377FZ50-5910/3200:59:23.90
4.Hurychová Veronika #1163FZ40-4933/7700:59:24.02

Rentiéři

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.ŘechtáčekJan#1460MM40-4936/8400:52:08.99
2.VratišovskýVít#1573MM40-4939/8400:53:16.82
3.EgerováVeronika#1088FZ40-4924/7700:58:33.00

Máme to na salámu

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.DošekMatěj#1071MM20-3962/10300:54:15.48
2.HruškováMartina#1155FZ20-3918/9400:55:34.83
3.RajevskiMichal #1436MM20-3991/10301:02:55.64
4.PěničkováTereza#1402FZ20-3988/9401:16:03.95

Zvěřina a spol.

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.ZvěřinaRadek#1629MM40-4927/8400:49:09.10
2.LehetDavid#1295MM20-3957/10300:53:12.81
3.ChumlenMatěj#1172MM20-39100/10301:07:14.29

Pohodáři

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.Glasová Andrea #92FZ40-4942/5502:29:18.98
2.Petrová Martina #291FZ40-4943/5502:29:19.02
Drábek Jiří #62MM40-490/8100:00:00.00