Oficiální Výsledková listina Mikulášský běh Čimelice
7. 12. 2019

Muži A 8800 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta1234
1. Štěpáník PavelAK Škoda Plzeň#385#M391.00:28:3500:07:32.1000:07:11.9500:07:06.1100:06:44.67Detail
2. Zeman ZdeněkBlatná#430#M392.00:28:39+00:00:04.1500:07:32.0500:07:10.3900:07:07.2000:06:49.10Detail
3. Soukup JosefSK Studenec#423#M393.00:28:57+00:00:22.1500:07:31.0100:07:12.5000:07:06.8200:07:05.66Detail
4. Jarolím MichalVS Tábor#403#M394.00:29:55+00:01:20.1500:07:34.8100:07:21.8300:07:36.5100:07:21.78Detail
5. Studnař LukášTriathlon team Tábor#313#M395.00:30:16+00:01:41.1500:07:58.0200:07:27.5900:07:30.8300:07:18.74Detail
6. Mügl JanTým Dejvid#311#M396.00:30:29+00:01:54.1500:07:52.2200:07:28.5800:07:34.9500:07:32.68Detail
7. Kuna AloisPK vytrvalci RB#306#M397.00:31:18+00:02:43.1500:07:53.5800:07:31.2200:07:49.5500:08:02.67Detail
8. Szabo MilošDolní Dvořiště#429#M398.00:31:51+00:03:16.1500:08:06.9100:07:47.3600:07:58.4900:07:57.92Detail
9. Rokos LukášJiskra Třeboň#312#M399.00:31:52+00:03:17.1500:07:59.4600:07:47.0600:08:05.7000:07:58.87Detail
10. Mráz PetrLažiště#310#M3910.00:32:13+00:03:38.1500:08:20.5300:07:56.2300:08:10.0600:07:45.83Detail
11. Hájek JanAC Čimelice #303#M3911.00:32:13+00:03:38.1500:08:06.4600:08:09.9600:08:10.0600:07:46.24Detail
12. Vondrášek MartinTJ Jiskra Třeboň#394#M3912.00:32:40+00:04:05.1500:08:16.7500:07:57.2800:08:12.6700:08:13.14Detail
13. Strnad DavidTriSK Č. Budějovice#393#M3913.00:32:54+00:04:19.1500:08:20.4700:07:58.0600:08:14.7300:08:20.10Detail
14. Gyürüsi MartinVeselí nad Lužnicí#399#M3914.00:32:59+00:04:24.1500:08:50.3100:08:13.6200:08:06.1600:07:48.32Detail
15. Vondruška Radek České Budějovice#315#M3915.00:33:11+00:04:36.1500:08:27.9000:08:10.7000:08:18.3200:08:13.48Detail
16. Magoči JanStřelské Hoštice#308#M3916.00:33:20+00:04:45.1500:08:31.0700:08:25.5100:08:20.1100:08:02.97Detail
17. Bartyzal JosefDejvid tym#301#M3917.00:33:25+00:04:50.1500:08:46.8400:08:15.6000:08:09.7700:08:12.35Detail
18. Bouška PatrikTJ Chyšky z.s.#434#M3918.00:34:05+00:05:30.1500:08:16.8300:08:44.3200:08:56.3300:08:07.26Detail
19. Matouš Pavel #tymdejvid #309#M3919.00:34:17+00:05:42.1500:08:49.3300:08:15.5600:08:41.5400:08:29.71Detail
20. Kopáček PavelBežerovice#305#M3920.00:34:36+00:06:01.1500:08:25.8500:08:29.7800:08:51.7600:08:48.54Detail
21. Vondrů JaroslavPacov#314#M3921.00:34:50+00:06:15.1500:08:28.1900:08:35.3900:08:59.0000:08:46.69Detail
22. Kůrka TomášČkyně#307#M3922.00:36:56+00:08:21.1500:09:56.9600:09:04.9700:09:03.9600:08:50.04Detail
23. Stojka MiroslavMX Team Čimelice#391#M3923.00:37:26+00:08:51.1500:09:20.5300:09:00.2400:09:42.2900:09:22.63Detail
24. Pišl GennadijKájov#432#M3924.00:41:23+00:12:48.1500:10:08.2800:10:33.1300:10:36.3900:10:04.91Detail
Bochin JakubTJ Chyšky,z.s.#302#M3900:00:0000:11:16.7100:12:39.7500:13:23.63Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz