Oficiální Výsledková listina Mikulášský běh Čimelice
7. 12. 2019

Muži BCD 4400 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Šafránek PetrTJ Sokol Bavorov #321#MB1.00:15:4900:08:07.3500:07:41.11Detail
2. Fürbach MartinStrakonice#425#MB2.00:16:11+00:00:22.5300:08:14.1800:07:56.58Detail
3. Holub MartinBiketime Bulls Písek#380#MB3.00:16:17+00:00:28.5300:08:12.9100:08:03.21Detail
4. Černý MichalTrisk ČB #316#MB4.00:16:20+00:00:31.5300:08:19.3200:07:59.85Detail
5. Hadáček FrantišekMilevsko#319#MB5.00:16:32+00:00:43.5300:08:12.2500:08:19.24Detail
6. Pudil JaroslavM2 Sport Bečvář Strakonice#422#MC1.00:16:47+00:00:58.5300:08:36.5700:08:09.90Detail
7. Jansa JiříAtletika Písek, z.s.#328#MC2.00:16:50+00:01:01.5300:08:35.5100:08:14.35Detail
8. Sýkora FrantišekDobřejovice#396#MC3.00:17:08+00:01:19.5300:08:38.2900:08:29.62Detail
9. Diviš JiříCBC TEAM#318#MB6.00:17:23+00:01:34.5300:08:48.4300:08:33.80Detail
10. Šíp Jaromír TT Tálín#322#MB7.00:17:36+00:01:47.5300:08:44.3200:08:51.05Detail
11. Šatra AloisTatran Velk ...#340#MD1.00:17:43+00:01:54.5300:08:59.2400:08:43.24Detail
12. Dvořák PetrVila Rusalka#326#MC4.00:17:58+00:02:09.5300:09:09.4800:08:48.43Detail
13. Veselý VladimírHasiči Neratovice#324#MB8.00:18:14+00:02:25.5300:09:17.3300:08:55.87Detail
14. Rokos IvanTJ Jiskra Třeboň#338#MD2.00:18:29+00:02:40.5300:09:25.5500:09:02.62Detail
15. Bednárik PetrLitvínovice#337#MD3.00:18:40+00:02:51.5300:09:27.2700:09:12.09Detail
16. Olšjak LadislavMarcelky GW stáj#395#MD4.00:19:08+00:03:19.5300:09:54.6700:09:12.93Detail
17. Zákostelecký FrantišekMokré#344#MD5.00:19:16+00:03:27.5300:09:50.3500:09:24.99Detail
18. Novák VáclavMilevsko#334#MC5.00:19:25+00:03:36.5300:10:00.3700:09:24.59Detail
19. Šimek MiroslavTC Dvořák České Budějovice#336#MC6.00:19:38+00:03:49.5300:09:56.2400:09:40.98Detail
20. Kohout LuděkNová Ves#330#MC7.00:19:54+00:04:05.5300:10:19.4200:09:34.11Detail
21. Kudrlička RosťaPísek#331#MC8.00:20:04+00:04:15.5300:10:10.0800:09:53.40Detail
22. Semrád StanislavKardašova Řečice#339#MD6.00:20:10+00:04:21.5300:10:20.3200:09:49.01Detail
23. Molčan PetrSokol Dolany#431#MD7.00:20:44+00:04:55.5300:10:30.2400:10:12.76Detail
24. Somogyi DanielTřeboň#400#MB9.00:20:45+00:04:56.5300:10:20.0300:10:24.74Detail
25. Černý Stanislav Libníč #317#MB10.00:20:49+00:05:00.5300:10:19.4400:10:28.94Detail
26. Gazda MartinJihočeský klub maratonců#327#MC9.00:20:55+00:05:06.5300:11:03.4600:09:51.03Detail
27. Pinl MichalRudolfov#335#MC10.00:20:57+00:05:08.5300:10:24.4000:10:32.06Detail
28. Mikeš PavelLesy ČR#424#MC11.00:21:23+00:05:34.5300:10:56.0200:10:26.45Detail
29. Trecha RudolfTTTálín#342#MD8.00:21:36+00:05:47.5300:11:00.9900:10:34.65Detail
30. Mach MilanOstuda rodiny #333#MC12.00:21:52+00:06:03.5300:11:01.0800:10:50.03Detail
31. Žahour PavelKájov#433#MC13.00:22:25+00:06:36.5300:11:18.3200:11:06.32Detail
32. Šoustar LubomírČ.B. Proti rakovině#341#MD9.00:25:25+00:09:36.5300:12:57.0600:12:27.56Detail
33. Vladyka JaromírAC Čimelice#343#MD10.00:25:59+00:10:10.5300:12:51.3700:13:07.24Detail
34. Leitner JosefPříbram#332#MC14.00:28:56+00:13:07.5300:14:17.9800:14:37.14Detail
35. Putschögl JaroslavAtletika Písek#388#MD11.00:31:26+00:15:37.5300:16:23.6900:15:02.11Detail
36. Mikšátko PavelBorovany#320#MB11.00:37:50+00:22:01.5300:18:16.1000:19:33.52Detail
DNS Šteflíček MartinRatiboř#323#MBDetail
DNS Zelenka LiborTJ Jiskra Třeboň#325#MBDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz