Oficiální Výsledková listina Mikulášský běh Čimelice
7. 12. 2019

Ženy ABC

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Šindelářová VeronikaJihočeský klub maratonců#357#ZA1.00:16:5400:08:36.6000:08:17.18Detail
2. Karasová DanielaTri klub Příbram#351#ZA2.00:17:23+00:00:29.2000:08:36.3700:08:45.81Detail
3. Karasová AnnaTri klub Příbram#349#ZA3.00:17:31+00:00:37.2000:08:52.3500:08:37.65Detail
4. Tupá EvaRasty Team ! #359#ZA4.00:18:02+00:01:08.2000:09:11.4600:08:49.61Detail
5. Dokulilová LudmilaTři běžci#368#ZC1.00:18:09+00:01:15.2000:09:18.2000:08:50.67Detail
6. Tomášová GabrielaRelax běhny#370#ZC2.00:18:52+00:01:58.2000:09:33.0400:09:18.14Detail
7. Sirová LucieVIVOBAREFOOT CB#364#ZB1.00:19:07+00:02:13.2000:09:39.6000:09:27.07Detail
8. Karasová VěraTri klub Příbram#363#ZB2.00:19:09+00:02:15.2000:09:47.9000:09:20.58Detail
9. Hájková EliškaAC Čimelice #347#ZA5.00:19:16+00:02:22.2000:09:44.0000:09:31.01Detail
10. Kristková Helena#375#ZB3.00:19:30+00:02:36.2000:09:45.5000:09:44.16Detail
11. Pleštilová LuciePlnej Pupek CB#354#ZA6.00:19:48+00:02:54.2000:09:57.8100:09:49.72Detail
12. Vondrušková JanaČeské Budějovice#360#ZA7.00:20:09+00:03:15.2000:10:07.0300:10:01.81Detail
13. Vášová VeronikaČeské Budějovice#398#ZA8.00:20:23+00:03:29.2000:10:08.5600:10:14.33Detail
14. Smažíková AlenaLiga 2000 Tábor#365#ZB4.00:20:29+00:03:35.2000:10:17.4100:10:11.00Detail
15. Hronová BoženaŠutri Prachatice#369#ZC3.00:21:04+00:04:10.2000:10:35.9000:10:27.95Detail
16. Soukupová KateřinaProtivín#356#ZA9.00:21:22+00:04:28.2000:10:59.3600:10:22.08Detail
17. Černá Lenka Libníč #346#ZA10.00:21:48+00:04:54.2000:10:58.6700:10:48.40Detail
18. Veselá AnitaSDH Chloumek#371#ZC4.00:22:15+00:05:21.2000:11:07.0700:11:07.12Detail
19. Tampierová MartinaTTTálín#367#ZB5.00:22:22+00:05:28.2000:11:09.1500:11:12.79Detail
20. Smrcinova Marketa Ceske Budejovice#366#ZB6.00:22:31+00:05:37.2000:11:10.0100:11:20.41Detail
21. Bochinová RozálieTJ Chyšky,z.s.#345#ZA11.00:22:36+00:05:42.2000:10:59.9500:11:35.10Detail
22. Chudožilov MarkétaVitateam#348#ZA12.00:23:04+00:06:10.2000:12:05.3300:10:58.00Detail
23. Rytířová ZlataAdam tým #355#ZA13.00:23:10+00:06:16.2000:11:45.2900:11:23.97Detail
24. Karasová BarboraTri klub Příbram#350#ZA14.00:23:15+00:06:21.2000:11:42.4600:11:32.06Detail
25. Burdová DanielaLedenice#362#ZB7.00:23:18+00:06:24.2000:11:33.6600:11:43.54Detail
26. Nosková MartinaČimelice#397#ZA15.00:23:29+00:06:35.2000:12:05.4300:11:22.69Detail
27. Leitnerová TerezaRammstein#352#ZA16.00:24:04+00:07:10.2000:11:48.3800:12:15.23Detail
28. Tomášková LucieŠtěpánovice#358#ZA17.00:24:10+00:07:16.2000:12:02.5600:12:07.04Detail
29. Křivánková BohumilaTC Dvořák#421#ZC5.00:24:16+00:07:22.2000:11:58.3200:12:17.32Detail
30. Mikšátková JiřinaBorovany#353#ZA18.00:29:12+00:12:18.2000:14:35.4200:14:36.32Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz