Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů Senohraby 2019
24. 11. 2019
dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší) Kategorie minižákyně starší
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Pavliščová | Mařenka | ATIPIC Jílové u Prahy | #263# | 00:02:06 | | Detail |
2. | Weissová | Tereza | Sokol Říčany | #194# | 00:02:06 | +00:00:00 | Detail |
3. | Koukalová | Eliška | ASK DIPOLI | #218# | 00:02:07 | +00:00:01 | Detail |
4. | Duchoňová | Alice | | #376# | 00:02:07 | +00:00:01 | Detail |
5. | Burianová | Vanda | ŠSK Újezd nad Lesy | #382# | 00:02:10 | +00:00:04 | Detail |
6. | Zánová | Barbora | TJ Stodůlky | #155# | 00:02:13 | +00:00:07 | Detail |
7. | Petrásek | Anna | Olymp Praha | #168# | 00:02:15 | +00:00:09 | Detail |
8. | Přádová | Nela | | #157# | 00:02:16 | +00:00:10 | Detail |
9. | Šimečková | Anna | SKI Senohraby | #335# | 00:02:17 | +00:00:11 | Detail |
10. | Carmine | Nicol | Atletika Jižní město | #160# | 00:02:20 | +00:00:14 | Detail |
11. | Roučková | Viktorie | TJ Sokol Senohraby | #294# | 00:02:21 | +00:00:15 | Detail |
12. | Grabowská | Veronika | Atletika Jižní město | #173# | 00:02:24 | +00:00:18 | Detail |
13. | Klimperová | Adéla | Atletika Český Brod | #379# | 00:02:24 | +00:00:18 | Detail |
14. | Janíčková | Hana | Popovičky | #274# | 00:02:31 | +00:00:25 | Detail |
15. | Balejová | Sofie | OK Kamenice | #257# | 00:02:31 | +00:00:25 | Detail |
16. | Nováková | Laura | Humpolec | #159# | 00:02:33 | +00:00:27 | Detail |
17. | Čiháková | Barbora | Hrusice | #302# | 00:02:33 | +00:00:27 | Detail |
18. | Vatěrová | Amálie | Kajak Klub Brandýs | #164# | 00:02:34 | +00:00:28 | Detail |
19. | Herynková | Lucie | TJ Sokol Senohraby | #305# | 00:02:34 | +00:00:28 | Detail |
20. | Hájková | Alžběta | Senohraby | #389# | 00:02:34 | +00:00:28 | Detail |
21. | Malá | Viktorie | TJ Sokol Senohraby | #205# | 00:02:36 | +00:00:30 | Detail |
22. | Hesová | Anežka | Kanoistika Sedlčany | #321# | 00:02:38 | +00:00:32 | Detail |
23. | Kaštovská | Nela | Atipic Jílové u Prahy | #354# | 00:02:39 | +00:00:33 | Detail |
24. | Mrázová | Ema | TJ Slovan Praha Zdravotník | #269# | 00:02:40 | +00:00:34 | Detail |
25. | Možíšová | Magdaléna | TJ Sokol Senohraby | #351# | 00:02:41 | +00:00:35 | Detail |
26. | Mišeková | Lucie | OK Kamenice | #232# | 00:02:43 | +00:00:37 | Detail |
27. | Straková | Karolína | TJ Sokol Senohraby | #398# | 00:02:46 | +00:00:40 | Detail |
28. | Šílená | Alena | Mirošovice | #298# | 00:02:57 | +00:00:51 | Detail |
29. | Kadlečková | Eva | Kanoistika Sedlčany | #323# | 00:03:00 | +00:00:54 | Detail |
30. | Slavíková | Eliška | Mažoretky DDM | #220# | 00:03:04 | +00:00:58 | Detail |
31. | Grabowská | Viktorie | Atletika Jižní město | #174# | 00:32:18 | +00:30:12 | Detail |
DNS | Kuiper | Simona Jana | Slovan Praha Zdravotník | #364# | | | Detail |
DNS | Veselá | Julie | TJ Sokol Senohraby | #333# | | | Detail |
DNS | Šunková | Sára | Moravan Lounovice | #261# | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |