Neoficiální Výsledková listina Říčanský běh
28. 10. 2019

Dětské závody

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Hrdina AdamŘíčky#33#kluci mladší1.00:02:05Detail
2. Studená NatálieŘíčany#1#holky mladší1.00:02:14+00:00:09.75Detail
3. Kavalcová Vanesa TJ Oslavany#53#holky mladší2.00:02:15+00:00:10.75Detail
4. Staněk Filip#75#kluci mladší2.00:02:27+00:00:22.75Detail
5. Opálková Sofie#58#holky mladší3.00:02:31+00:00:26.75Detail
6. Hanák MarekRLF#43#kluci mladší3.00:02:41+00:00:36.75Detail
7. Bureš PetrAK Rosice#55#kluci mladší4.00:02:45+00:00:40.75Detail
8. Schottenbergerová Gita#65#holky mladší4.00:02:51+00:00:46.75Detail
9. Bureš AntonínAK Rosice#56#kluci mladší5.00:02:57+00:00:52.75Detail
10. Staněk Lukáš#74#kluci nejmladší1.00:03:02+00:00:57.75Detail
11. Paš Michal Říčany #40#kluci mladší6.00:03:03+00:00:58.75Detail
12. Švábová Sára#20#holky nejmladší1.00:03:09+00:01:04.75Detail
13. Kozel Daniel#44#kluci nejmladší2.00:03:23+00:01:18.75Detail
14. Opálková Ema#57#holky mladší5.00:03:44+00:01:39.75Detail
15. Nevěčná LauraBrno#48#holky nejmladší2.00:03:46+00:01:41.75Detail
16. Marešová Dorota#66#holky nejmladší3.00:04:36+00:02:31.75Detail
17. Šváb Dan#21#kluci nejmladší3.00:05:01+00:02:56.75Detail
18. Schottenberger Jiří#64#kluci nejmladší4.00:05:09+00:03:04.75Detail
19. Hrdý AdamTJ OSLAVANY#12#kluci starší1.00:06:41+00:04:36.75Detail
20. Koudelka Adam AC Moravská Slavia Brno#23#kluci starší2.00:07:05+00:05:00.75Detail
21. Durna FilipRSFK#51#kluci starší3.00:07:15+00:05:10.75Detail
22. Dufek Jaroslav#47#kluci starší4.00:07:16+00:05:11.75Detail
23. Škvařil PatrikŘíčany#71#kluci starší5.00:07:39+00:05:34.75Detail
24. Kavalec Matyáš TJ Oslavany #54#kluci starší6.00:07:41+00:05:36.75Detail
25. Blechová VendulaDomašov#34#holky starší1.00:07:51+00:05:46.75Detail
26. Čapounová Kristýna#19#holky starší2.00:08:09+00:06:04.75Detail
27. Borecký AdamKlub biatlonu Říčany#14#kluci starší7.00:08:22+00:06:17.75Detail
28. Dumková MagdalenaZastávka#37#holky starší3.00:09:36+00:07:31.75Detail
29. Kala RadovanŘíčany#45#kluci starší8.00:10:09+00:08:04.75Detail
30. Kalová LudmilaŘíčany#46#holky starší4.00:10:18+00:08:13.75Detail
31. Kuneta TomášZlín#24#ml. žáci1.00:10:36+00:08:31.75Detail
32. Kuklová NatálieKlub biatlonu Říčany#8#ml. žákyně1.00:11:46+00:09:41.75Detail
33. Kubík Tomáš#15#žáci nejmladší1.00:11:57+00:09:52.75Detail
34. Hrdá ViktorieTJ OSLAVANY#10#žákyně nejmladší1.00:12:16+00:10:11.75Detail
35. Valach ŠtěpánTJ Oslavany#4#žáci nejmladší2.00:12:17+00:10:12.75Detail
36. Pospíšil JáchymKlub biatlonu Říčany#13#ml. žáci2.00:12:47+00:10:42.75Detail
37. Kunetová EliškZlín#25#ml. žákyně2.00:12:50+00:10:45.75Detail
38. Šupka MarekSK Říčany#3#žáci nejmladší3.00:13:02+00:10:57.75Detail
39. Křížová AdélaKlub biatlonu Říčany#18#žákyně nejmladší2.00:13:03+00:10:58.75Detail
40. Potešil ŠimonHradčany#9#žáci nejmladší4.00:13:13+00:11:08.75Detail
41. Kubíková Pavla#16#ml. žákyně3.00:13:14+00:11:09.75Detail
42. Bartošová NatálieKlub biatlonu Říčany#32#ml. žákyně4.00:13:22+00:11:17.75Detail
43. Hrdý SamuelTJ OSLAVANY#11#žáci nejmladší5.00:13:39+00:11:34.75Detail
44. Studená KláraKlub biatlonu Říčany#2#žákyně nejmladší3.00:13:47+00:11:42.75Detail
45. Lehocký DavidMaršov#26#ml. žáci3.00:14:42+00:12:37.75Detail
46. Šťavík DavidAK Rosice#28#st. žáci1.00:14:58+00:12:53.75Detail
47. Šťavík ZdeněkAK Rosice#27#st. žáci2.00:15:34+00:13:29.75Detail
48. Winter AdamKlub biatlonu Říčany#5#žáci nejmladší6.00:15:53+00:13:48.75Detail
49. Bromova Kristýna Biatlon Říčany #6#st. žákyně1.00:19:56+00:17:51.75Detail
50. Vybíralová Evelína#60#st. žákyně2.00:20:14+00:18:09.75Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz