Neoficiální Výsledková listina Děčín Run Fest
22. 4. 2017

Půlmaraton


# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Procházka JosefDěčín#102#CZEM31.01:15:21Detail
2. Bučo Robin#125#CZEM11.01:18:27+00:03:06Detail
3. Bureš LukášCK Kolokrám Svijany#171#CZEM12.01:21:47+00:06:26Detail
4. Veselý VítězslavSokol Bělá#157#SeychellesM32.01:22:52+00:07:31Detail
5. Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf#114#CZEM33.01:23:19+00:07:58Detail
6. Novotný Josef#186#CZEM34.01:24:20+00:08:59Detail
7. Jiráň AlešHERE TO WIN#64#CZEM13.01:25:10+00:09:49Detail
8. Kubera PetrPivní strejc#81#CZEM14.01:28:29+00:13:08Detail
9. Šafařík MilanCAO Děčín#55#CZEM35.01:28:50+00:13:29Detail
10. Žáček MartinDěčín#79#CZEM15.01:29:48+00:14:27Detail
11. Štefánek RostislavDěčín#132#CZEM36.01:30:17+00:14:56Detail
12. Suchý PavelRC Falkenštejn#150#CZEM37.01:30:28+00:15:07Detail
13. Dvořák ČestmírPV Žleb#151#CZEM38.01:31:38+00:16:17Detail
14. Huleš Josef#124#CZEM16.01:33:07+00:17:46Detail
15. Klinkáček KarelDěčín#93#CZEM39.01:35:42+00:20:21Detail
16. Kremla Tomáš#91#CZEM310.01:36:41+00:21:20Detail
17. Horkulič MartinPOVRLY#38#CZEM17.01:36:43+00:21:22Detail
18. Bárta Martin#92#CZEM18.01:36:47+00:21:26Detail
19. Hruška MilošVĚTRUŠE UL#118#CZEM311.01:37:04+00:21:43Detail
20. Čmelík TomášMirkov#149#CZEM19.01:39:20+00:23:59Detail
21. Čmelík JiříMirkov#148#CZEM110.01:39:32+00:24:11Detail
22. Kříž Petr#141#CZEM312.01:39:32+00:24:11Detail
23. Vrátná AlenaKrušnoman Triatlon Litvínov#127#CZEZ31.01:39:57+00:24:36Detail
24. Kočíb PavelKrušnoman TT Litvínoov#160#CZEM313.01:39:58+00:24:37Detail
25. Feix Ivoteplice#94#CZEM314.01:39:59+00:24:38Detail
26. Vaňková SašaKOB Děčín#140#CZEZ11.01:40:09+00:24:48Detail
27. Baco JosefSTS Chvojkovice Brod#138#CZEM315.01:42:00+00:26:39Detail
28. Matys BohuslavBobo běh#122#CZEM111.01:43:53+00:28:32Detail
29. Tonder MartinDecin#133#CZEM316.01:44:47+00:29:26Detail
30. Fejfarová MarieHK#57#CZEZ12.01:45:44+00:30:23Detail
31. Jiráň TomášHERE TO WIN#65#CZEM51.01:47:14+00:31:53Detail
32. Hašek Pavel#82#CZEM317.01:47:18+00:31:57Detail
33. Hufnágl PištaBikeplac Racing#36#CZEM318.01:47:18+00:31:57Detail
34. Ďásková MartinaMyrnyx Tyrnyx#135#CZEZ32.01:48:57+00:33:36Detail
35. Täuber Jaromír#85#CZEM112.01:49:26+00:34:05Detail
36. Janáček JanRozběháme Teplice,Teplice#77#CZEM113.01:49:57+00:34:36Detail
37. Privitzer MichalRozběháme Teplice,Teplice#152#CZEM114.01:50:07+00:34:46Detail
38. Kopecký Tomáš#156#CZEM319.01:50:37+00:35:16Detail
39. Zach JanDěčín#174#CZEM115.01:50:45+00:35:24Detail
40. Smutný OldřichCOOP Mnichovo Hradiště#41#CZEM52.01:50:59+00:35:38Detail
41. Palaščák JanChuderov#131#CZEM320.01:51:27+00:36:06Detail
42. Barta MichalDecin#143#CZEM116.01:51:52+00:36:31Detail
43. Horacek LubomirDecin#142#CZEM117.01:51:53+00:36:32Detail
44. Vodička PavelFOOD SAVE RUN VARNSDORF#116#CZEM118.01:52:34+00:37:13Detail
45. Štěpánek RomanLiberec#158#CZEM321.01:56:20+00:40:59Detail
46. Bláha AntonínMikulášovice#165#CZEM322.01:57:42+00:42:21Detail
47. Pivoňka LukášSCDC#111#CZEM119.01:57:43+00:42:22Detail
48. Vlasák TomášSCDC#112#CZEM120.01:57:43+00:42:22Detail
49. Volfová Lucie#161#CZEZ13.01:58:30+00:43:09Detail
50. Jonáková AlenaRozběháme Teplice, Stradov#45#CZEZ14.02:01:57+00:46:36Detail
51. Ryska RadimDřevaci Decin#139#CZEM121.02:03:44+00:48:23Detail
52. Šulc Petr#117#CZEM122.02:05:16+00:49:55Detail
53. Gut VilémČeská Kamenice#130#CZEM323.02:05:17+00:49:56Detail
54. Česnek TomášTriade#134#CZEM324.02:05:54+00:50:33Detail
55. Freiberg JaroslavVětruše UL#101#CZEM325.02:05:56+00:50:35Detail
56. Prokupek Ludekao oddil Doksy#76#CZEM53.02:06:03+00:50:42Detail
57. Hofírek JarmilMalšovice#147#CZEM326.02:07:07+00:51:46Detail
58. Baldinusová Lenka#145#CZEZ33.02:09:36+00:54:15Detail
59. Miroslav PtákSTS Chvojkovice Brod#126#CZEM123.02:09:39+00:54:18Detail
60. Baldinus Štefan#144#CZEM327.02:09:39+00:54:18Detail
61. Háková LenkaOstrava#83#CZEZ15.02:10:27+00:55:06Detail
62. Cuth Jakub#84#SVKM124.02:10:27+00:55:06Detail
63. Hirják Tibor#155#SVKM125.02:12:31+00:57:10Detail
64. Fejfarová MarieHK#56#CZEZ16.02:12:51+00:57:30Detail
65. Fejfarová MilenaDěčín#56#CZEZ16.02:12:51+00:57:30Detail
66. Janáček JiříRozběháme Teplice,Teplice#78#CZEM328.02:13:35+00:58:14Detail
67. Liška RadekRozběháme Teplice#48#CZEM126.02:13:35+00:58:14Detail
68. Konířová Andrea#123#CZEZ18.02:13:37+00:58:16Detail
69. Bláhová VladimíraMikulášovice#166#Z34.02:13:39+00:58:18Detail
70. Mertová Eva#97#CZEZ19.02:27:33+01:12:12Detail
71. Stary OldrřichKAMA3#98#CZEM127.02:27:33+01:12:12Detail
Šulcová TerezaDěčín#159#CZEZ100:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz