Oficiální Výsledková listina Děčín Run Fest
22. 4. 2017
5 km
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta | 1 | 2 |
1. | Pacina | Jan | KL Sport | #49# | | M1 | 1. | 00:18:52 | | 00:09:16.64 | 00:09:35.13 | Detail |
2. | Mrkos | Filip | LTC Tenis Děčín | #68# | | M1 | 2. | 00:19:46 | +00:00:54 | 00:09:48.31 | 00:09:56.72 | Detail |
3. | Masorsič | Jiří | Střížák | #35# | CZE | M3 | 1. | 00:20:31 | +00:01:39 | 00:10:31.13 | 00:09:59.78 | Detail |
4. | veselý | jirka | Ústi nad labem | #67# | CZE | M1 | 3. | 00:20:39 | +00:01:47 | 00:09:55.58 | 00:10:43.32 | Detail |
5. | Bulva | Pavel | Ludvíkovice | #32# | CZE | M3 | 2. | 00:20:50 | +00:01:58 | 00:10:31.02 | 00:10:18.51 | Detail |
6. | Zika | Ladislav | SK APD Děčín | #1# | CZE | M1 | 4. | 00:20:52 | +00:02:00 | 00:10:30.30 | 00:10:21.11 | Detail |
7. | Rathouský | Jiří | SK APD | #8# | CZE | M1 | 5. | 00:20:53 | +00:02:01 | 00:10:30.93 | 00:10:21.95 | Detail |
8. | Müller | Jan | SK APD Děčín | #22# | CZE | M1 | 6. | 00:20:55 | +00:02:03 | 00:10:30.18 | 00:10:23.96 | Detail |
9. | Rambová | Nina | SK APD | #2# | CZE | Z1 | 1. | 00:21:03 | +00:02:11 | 00:10:30.33 | 00:10:32.53 | Detail |
10. | Machačný | Jiří | Česká Kamenice | #11# | CZE | M1 | 7. | 00:21:20 | +00:02:28 | 00:10:13.06 | 00:11:06.05 | Detail |
11. | Vágnerová | Veronika | VitaSport.cz | #7# | CZE | Z3 | 1. | 00:21:37 | +00:02:45 | 00:10:35.13 | 00:11:01.60 | Detail |
12. | Anderle | Tomáš | Děčín | #28# | CZE | M1 | 8. | 00:21:46 | +00:02:54 | 00:11:10.97 | 00:10:34.51 | Detail |
13. | Pajer | Jan | Tenis | #71# | CZE | M3 | 3. | 00:22:22 | +00:03:30 | 00:11:09.82 | 00:11:11.19 | Detail |
14. | Salajková | Kateřina | LTC Tenis Děčín | #69# | CZE | Z1 | 2. | 00:22:29 | +00:03:37 | 00:11:12.68 | 00:11:15.84 | Detail |
15. | Prokopová | Renata | Ludvíkovice | #33# | CZE | Z3 | 2. | 00:22:34 | +00:03:42 | 00:11:22.86 | 00:11:10.77 | Detail |
16. | Miškovský | Petr | SK Atletika pro děti Děčín | #31# | CZE | M1 | 9. | 00:22:35 | +00:03:43 | 00:10:51.07 | 00:11:43.78 | Detail |
17. | Vobnášil | Stanislav | Ski team Dolní Žleb | #27# | CZE | M3 | 4. | 00:23:29 | +00:04:37 | 00:11:24.11 | 00:12:03.91 | Detail |
18. | Vošta | Martin | | #37# | CZE | M3 | 5. | 00:23:46 | +00:04:54 | 00:11:56.30 | 00:11:49.19 | Detail |
19. | Sestoradova | Martina | Decin | #34# | CZE | Z3 | 3. | 00:23:51 | +00:04:59 | 00:11:53.14 | 00:11:57.03 | Detail |
20. | Jirásková | Linda | Děčín | #44# | CZE | Z1 | 3. | 00:23:52 | +00:05:00 | 00:11:55.91 | 00:11:55.62 | Detail |
21. | Pondělíčková | Jitka | | #72# | CZE | Z1 | 4. | 00:24:07 | +00:05:15 | 00:12:00.60 | 00:12:06.21 | Detail |
22. | Rážová | Olga | | #29# | CZE | Z3 | 4. | 00:24:11 | +00:05:19 | 00:12:04.86 | 00:12:05.21 | Detail |
23. | Šafaříková | Viola | SK APD | #53# | CZE | Z1 | 5. | 00:24:40 | +00:05:48 | 00:12:08.81 | 00:12:30.26 | Detail |
24. | Prášek | Jiří | SCDC | #40# | | M3 | 6. | 00:24:59 | +00:06:07 | 00:12:07.78 | 00:12:50.63 | Detail |
25. | Koštířová | Kateřina | Děčín | #18# | CZE | Z1 | 6. | 00:24:59 | +00:06:07 | 00:12:02.42 | 00:12:56.15 | Detail |
26. | Prašková | Barbora | SK APD | #25# | CZE | Z1 | 7. | 00:24:59 | +00:06:07 | 00:12:09.02 | 00:12:49.84 | Detail |
27. | Strnad | Miroslav | Děčín | #4# | CZE | M3 | 7. | 00:25:05 | +00:06:13 | 00:12:07.96 | 00:12:56.21 | Detail |
28. | Müllerová | Jana | SK APD Děčín | #23# | CZE | Z1 | 8. | 00:25:16 | +00:06:24 | 00:12:23.27 | 00:12:52.56 | Detail |
29. | Kukrálová | Jaroslava | Chomutov | #16# | CZE | Z3 | 5. | 00:25:32 | +00:06:40 | 00:12:49.23 | 00:12:42.47 | Detail |
30. | Tauber | Jaromír | Florbal Ústí | #39# | CZE | M3 | 8. | 00:25:33 | +00:06:41 | 00:12:30.40 | 00:13:02.11 | Detail |
31. | Strnadová | Viktorie | VK Slavie | #3# | CZE | Z1 | 9. | 00:25:50 | +00:06:58 | 00:12:20.48 | 00:13:29.32 | Detail |
32. | Bartošová | Květoslava | Kůže Bartoš | #30# | CZE | Z3 | 6. | 00:26:25 | +00:07:33 | 00:13:02.15 | 00:13:22.06 | Detail |
33. | Horáková | Lucie | Děčín | #50# | CZE | Z1 | 10. | 00:27:02 | +00:08:10 | 00:12:57.56 | 00:14:03.99 | Detail |
34. | Přibyl | Luboš | KONKORDIA Děčín | #26# | CZE | M3 | 9. | 00:27:10 | +00:08:18 | 00:13:03.86 | 00:14:05.36 | Detail |
35. | Kučerová | Katarína | KONKORDIA Děčín | #14# | CZE | Z3 | 7. | 00:27:16 | +00:08:24 | 00:13:35.03 | 00:13:40.02 | Detail |
36. | Malcová | Dominika | | #63# | CZE | Z1 | 11. | 00:27:18 | +00:08:26 | 00:13:13.83 | 00:14:04.11 | Detail |
37. | Číhalová | Lina | | #66# | CZE | Z1 | 12. | 00:27:22 | +00:08:30 | 00:13:06.52 | 00:14:14.47 | Detail |
38. | Peterkova | Yveta | Decin | #19# | CZE | Z3 | 8. | 00:27:40 | +00:08:48 | 00:13:51.30 | 00:13:47.89 | Detail |
39. | Filipová | Vladimíra | | #6# | CZE | Z3 | 9. | 00:27:40 | +00:08:48 | 00:13:54.78 | 00:13:44.99 | Detail |
40. | Kopecká | Markéta | | #47# | CZE | Z3 | 10. | 00:28:59 | +00:10:07 | 00:13:47.12 | 00:15:11.78 | Detail |
41. | Tattermusch | Šárka | | #61# | CZE | Z3 | 11. | 00:30:14 | +00:11:22 | 00:14:48.44 | 00:15:24.91 | Detail |
42. | Průchová | Jiřina | Děčín | #17# | CZE | Z3 | 12. | 00:30:53 | +00:12:01 | 00:15:03.72 | 00:15:48.45 | Detail |
43. | Bílková | Michaela | Děčín | #70# | CZE | Z1 | 13. | 00:32:36 | +00:13:44 | 00:15:46.17 | 00:16:49.09 | Detail |
44. | Štembergerová | Zuzana | | #5# | CZE | Z3 | 13. | 00:33:12 | +00:14:20 | 00:16:11.66 | 00:17:00.06 | Detail |
45. | Bílkovská | Olivia | Rozběháme Teplice | #58# | CZE | Z1 | 14. | 00:33:12 | +00:14:20 | 00:16:05.75 | 00:17:06.12 | Detail |
46. | Kalousová | Kateřina | Rozběháme Teplice | #43# | CZE | Z1 | 15. | 00:33:13 | +00:14:21 | 00:16:04.58 | 00:17:07.44 | Detail |
47. | Plesingerová | Mirka | Rozběháme Teplice | #42# | CZE | Z3 | 14. | 00:33:13 | +00:14:21 | 00:16:05.50 | 00:17:06.55 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |